Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Faerské ostrovy : Kazachstán - 6. června 2019   18:00

Faerské ostrovy
85' Radoslavevic
1:3
(0:1)
Kazachstán
Kazachstán
2' Bachtijarov   • 68' Baček   • 90+4' Prokopenko
Eyðsteinsson – Olsen, B. Petersen (C), Henriksen, Niclasen (69. Johansen) – Jacobsen (77. Radoslavevic) – Justinussen, Andreasen, J. S. Samuelsen (87. H. Samuelsen), P. Petersen – Mikkelsen (77. Giessing).
Griffith – Beckett, Bryant
Svangaskarð, Toftir
Kazachstán
Seisen (C) – Tursynbaj, Alip, Orynbassar, Najarjan – Sagnajev, Adakhajijev (81. Kan) – Bachtijarov (67. Baček), Pajruz (88. Prokoprnko), Seidakmet (88. Škvorcov) – Omirtajev (66. Karimov).

Kazachstán úspěšně vstoupil do kvalifikace a získal tři body za vítězství 3:1. Přeji všem hezký zbytek večera.
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 6:6. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 10:7.
90+5'
90+4'
Kazachstán právě vstřelil branku!
Jenže z brejku do otevřené obrany přidává rozhodující třetí branku pro Kazachstán čerstvý hráč na hřišti VLADISLAV PROKOPENKO – 1:3!
90+4'
Baček faulem nedovoleně zastavil Henriksena.
90+3'
Rohový kop pro Faerské ostrovy.
90+2'
Střela Najarjana byla zablokována na poslední chvíli obranou.
90+1'
Justinussen faulem zastavil Bačka.
90'
Rozhodčí nastaví 4 minuty!
89'
Olsenova střela byla zablokována.
88'
Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Žanali Pajruz, přichází Vladislav Prokopenko.
Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Jerkebulan Seidakmet, přichází Lev Škvorcov.
87'
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Janus Svebo Samuelsen, přichází Hugin Samuelsen.
86'
Alip hned ostře dohrál střelce snižující branky Radoslavevice.
85'
Faerské ostrovy právě vstřelily branku!
Střeleckou smůlu Faerských ostrovů překonává STEFAN RADOSLAVEVIC – 1:2!
83'
Obránce Alip při zakončení postrádal přesnou střeleckou mušku.
82'
Giessing se provinil útočným faulem.
81'
Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Adam Adakhajijev, přichází Gavril Kan.
79'
Vzápětí velkou šanci na druhé straně hřiště měli Faerské ostrovy, ale Olsen ani korigující branku nepřidal!
78'
Ve velké šanci zklamal Baček, netrefuje branku a nepřidá tak svou druhou branku v dnešním zápase!
77'
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Magnus Jacobsen, přichází Stefan Radoslavevic.
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Mads Mikkelsen, přichází Lukas Giessing.
77'
Petersen tradičně netrefil branku Kazachstánu jak je pomalu zvykem v tomto utkání.
76'
Rohový kop Kazachstánu nic převratného nepřinesl.
75'
Jacobsen tvrdě zajel do Karimova.
74'
Lépe si počínal Olsen, ale s jeho střelou si poradil brankář Kazachstánu, který chce vychytat nulu na úvod kvalifikace stůj, co stůj.
72'
Po přímém kopu celou akci nepřesnou střelou mimo branku zakončil Andrerasen.
71'
Pajruz nedovoleně dohrál Jacobsena.
70'
Karimov si v osobním souboji počínal útočně nedovoleně proti Andreasenovi.
69'
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Ólavur Niclasen, přichází Daniel Johansen.
68'
Přišel, viděl a dal branku na 2:0 řeč klasika je o střelci druhé branky Kazachstánu, který sotva přišel na hřiště DMITRIJOVI BAČKOVI po přihrávce od Sagnajeva!
67'
Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Akmal Bachtijarov, přichází Dmitrij Baček.
66'
Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Oralchan Omirtajev, přichází Ramazan Karimov.
65'
Petersen fauloval v souboji Adakhajijeva.
63'
Faerské ostrovy vyrovnaly hru a i veškeré statistiky vyjma produktivity a vstřelené branky.
62'
Ani následná střela Niclasena neskončila za zády brankáře Seisena.
60'
Akci Faerských ostrovů nepřesnou střelou zakončil Petersen.
59'
Najarjan nedovoleně jen za cenu faulu zastavil pronikajícího útočníka Mikkelsena.
57'
Faerské ostrovy delší dobu drží míč ve své moci, ale pouze ve středu hřiště poblíž středového kruhu.
56'
Aktivní Petersen střelou prověřil pozornost Seisena opět neuspěl stejně jako v předchozích pokusech.
55'
Přímý kop Kazachstánu rozehrál Orynbassar a rezoltuje z toho nakonec rohový kop pro kazašské fotbalisty.
54'
Justinussen po rozehrání rohového kopu fauloval v souboji Seidakmetova.
53'
Druhý rohový kop v utkání bude mít k dispozici celek Faerských ostrovů.
51'
Petersen dnes již poněkolikáté opět fauloval Najarjana a tento obránce Kazachstánu sám rozehraje přímý kop po faulu na svou osobu.
50'
Opět si ofsajd nepohlídal jeden z rychlonohých fotbalistů Kazachstánu jmenovitě Seidakmet.
48'
Druhý poločas začal daleko opatrněji než první půle.
47'
Faerské ostrovy dostanou zpět míč do hry autovým vhazováním.
46'
Kazachstán vyhrál první poločas 1:0, díky bleskové brance Bachtijarova ze druhé minutu hry. Druhý poločas by měl být zahájen cca v 19:02 hodin.
45+1'
45'
Rozhodčí Griffith bude nastavovat jednu minutu!
43'
Seisen vykopává míč od své branky.
41'
Střely na branky 2:2
Mimo branky 3:4
Držení míče: 40:60.
39'
Střelu mezi tři tyče vyslal Petersena, ale brankáře Seisena nepřekonal.
37'
V největší dosavadní šanci Faerských ostrovů se ocitl záložník Adrian Justinussen!
36'
Žlutou kartu dostává Jerkebulan Seidakmet (Kazachstán).
35'
Střelu Seidakmetova z velmi dobré pozice kryje pozorný brankář Faerských ostrovů výborným zásahem!
34'
Omirtajev se dnes střelecký trápí a ani teď netrefil brankový prostor.
32'
Petersen nedovoleně dohrál v souboji o míč Najarjana.
31'
Justinussen si v souboji nedovoleně vyšlápl na Bachtijarova.
30'
Po rohovém kopu se k zakončení dostal Olsen jenže brankáře Seisena nedokázal gólově překonat.
29'
Domácí celek z jedné mála útočné akce získal rohový kop, který rozehraje Justinussen.
27'
Tursynbaj jako obránce při zakončení mimo branku nepředvedl své kvality zrovna v nejlepším světle.
25'
Střela Bachtijarova byla zablokována pozornou a obětavou obrannou.
23'
Seidakhmet svou střelou na branku neuspěl.
22'
Omirtajev byl zachycen obrannou do ofsajdové pasti.
20'
V osobním souboji si nedovoleně počínal Najarjan proti rozběhnutému Paeturovi Petersenovi.
19'
Z přímého kopu vyslal přímou, leč nepřesnou střelu mimo branku Seidakmet.
18'
Žlutou kartu dostává Magnus Jacobsen (Faerské ostrovy).
17'
Jacobsen fauloval před pokutovým územím Bachtijarova.
15'
Justinussen také předvedl, že nemá zrovna ideálně seřízená mířidla a vyslal nepřesnou střelu.
13'
A nepřesnou koncovku předvedli ve svém zakončení i hráči Kazachstánu ve velmi slibné pozici Omirtajevem!
12'
Faerské ostrovy zaznamenaly první střelu v podání Andreasena, byť se mezi tři tyče nevešla.
10'
Rohový kop Bachtijarova druhý gólový úspěch Kazachstánu nepřinesl.
9'
Herní převaha Kazachstánu je korunována získáním rohového kopu.
8'
Niclasen fauloval Najarjana a přímý kop byl poslán rovnou na útočnou polovinu hostí.
7'
Omirtajev se dopustil útočného faulu na obránce Niclasena.
6'
Následný střelecký pokus Pajruze byl zablokován obránci.
5'
Střelu Kazachstánu konkrétně Omirtajeva na branku nyní zlikvidoval brankář Faerských ostrovů.
4'
Kazachstán má zatím zápas plně pod kontrolou i co se týče držení míče 25% ku 75%.
2'
A Kazachstán jde do brzkého vedení, kdy Jerkebulan Seidakmer přesně našel svého spoluhráče AKMALA BACHTIJAROVA, který přesnou střelou posílá hosty do gólového trháku – 0:1!