Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Arménie : Lucembursko - 11. října 2019   13:00

Arménie
Arménie
56' Rudik Mkrtčjan  • 86' Daniieljan
2:0
(0:0)
Lucembursko
Lucembursko
Arménie
Aslanjan – A. Mkrtčjan, Chachumjan, Daniieljan, Grigorjan – R. Mkrtčjan (C), Harutyunjan (89. Chamojan) – Melkonjan, Bičakchčjan (65. Movsesjan), Nahapetjan – Hovhannisjan (83. Misakjan)
Gishamer – Riedel, Waldl (všichni Rakousko)
Gyumri City Stadium
Lucembursko
Kips – Brandenburger (61. Dublin), Simon, Korac, Schmit – Schaus, Olesen (77. Avdusinović), Duriatti (C), Kuete (43. Machado) – Tinelli, Muratović
Machado – Avdusinović, Coopmans, D'Anzico, Dublin, Prudhomme, Teles

Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:9.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Arménie, která svého soupeře porazila poměrem 2:0. Druhý poločas byl jednoznačně v režii domácího celku, který se nakonec dočkal kýžené branky. I posléze měla Arménie více ze hry, hostující obrana navíc ještě jednou polevila, čímž se soupeř dostal do dvoubrankového vedení, což vydrželo až do konce zápasu.
90+4'
90+4'
K rozehrávce pokutového kopu se nakonec postavil Muratović, jehož přízemní zakončení brankář Aslanjan zneškodnil.
90+3'
Je tu pokutový kop pro Lucembursko!
90+2'
Žlutou kartu dostává Rafik Mkrtčjan (Arménie).
90+2'
Vypadá to, že nám dnešní utkání žádnou další branku už nepřinese. Naopak Lucembursko dokráčelo za středový kruh, kde vybojoval standardku.
90+1'
Hraničním zákrokem si u postranní lajny pomohl Schaus, který atakoval Grigorjana.
90'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
89'
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Hovhannes Harutyunjan, přichází Aram Chamojan.
88'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, o vítězi se zdá být rozhodnuto. Ještě se bude něco málo nastavovat.
86'
Arménie právě vstřelila branku!
Až nyní se domácí dočkali druhého zásahu! Obránce ARTHUR DANIIELJAN si seběhl k pokutovému území, kde se mu povedla narážečka s jedním ze spoluhráčů, načež zakončoval z levé strany. Jeho přízemní střela byla velice dobrá, Machado byl téměř bez šance.
86'
Před brankáře se dostával Melkonjan, jenomže Machado vyběhl ven z branky a tuto šanci hravě zlikvidoval.
85'
S míčem si pohrál také domácí brankář Aslanjan, který u postranní lajny dokázal najít volného Mkrtčjana, jenž po souboji s protihráčem skončil na zemi.
84'
Na útočnou polovinu se vydal také obránce Daniieljan, který okamžitě oslovil vedle stojícího Grigorjana, jenž s míčem dokráčel k hranici šestnáctky.
83'
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Armen Hovhannisjan, přichází Rafik Misakjan.
82'
Dlouhá kombinace domácích nakonec nepřinesla nic nebezpečného, naopak hraničním skluzem zasahoval Korac, který čistě odzbrojil soupeře.
81'
Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut, domácí stále vedou o jednu branku. Lucembursku se stále nedaří souvisle pracovat s míčem.
80'
Na dlouhou nohu to měl Hovhannisjan, kterému se přeci jenom podařilo udržet míč na kopačce. Následně Machado podržel svůj celek dobrým zakrokem.
79'
Arménie opět zamířila na polovinu soupeře, kde se Mkrtčjan vymanil ze sevření, jenomže uvnitř pokutového území narazil pouze do Korace.
77'
Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Mathias Olesen, přichází Kenan Avdusinović.
74'
Na pořadu dne byla standardní situace pro Lucembursko. Muratović to nezkoušel vůbec špatně, jeho nabídka našla nohu jednoho z protihráčů.
73'
Daniieljan si řekl o větší podporu od svých spoluhráčů, jako první se mu ke spolupráci nabídl Nahapetjan, kterému se nepovedlo oslovit Hovhannisjana.
72'
Muratović se pouštěl do hlavičkového souboje, jenomže ten lépe zvládl obránce Chachumjan. Arménie navíc přešla na útočnou stranu, kde kombinuje.
71'
Po hodně dlouhé době se do kombinace zapojil také Aslanjan, který vyprodukoval nahrávku na Mkrtčjana, jenž v tuto chvíli peláší podél autové lajny.
70'
Machado měl nečekané problémy s padajícím míčem, který přeci jenom sevřel do svých rukavic. Posléze proběhl prudký odkop od branky Lucemburska.
69'
Hlavní sudí nařídil další standardní situaci, a sice pro domácí hráče. Harutyunjan nebezpečně kroutil míč do pokutového území, střela ale putovala vedle.
68'
Mkrtčjan se postaral o provedení dalekonosného autového vhazování, po kterém Lucembursko vytlačilo svého soupeře. Tlak domácích i nadále trvá.
67'
Do nadějného protiútoku se dostával Hovhannisjan, který pronikl do velkého vápna, kde jeho zpětnou nahrávku dokázal skluzem zastavit Olesen.
66'
Kousek od středového kruhu si Duriatti dokázal obhodit protihráče, načež na dlouhou nohu oslovil Muratoviće, jenž daleko s balónem nedošel.
65'
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Vahan Bičakchčjan, přichází Edgar Movsesjan.
64'
Zpětná nahrávka opětovně dorazila na kopačku brankáře Machada, který pro změnu zvolil roztažení hry na volného Schmita, jenž v tuto chvíli váhá.
61'
Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Eric Brandenburger, přichází Yannis Dublin.
59'
Aslanjan si po delší době připsal zákrok, své štěstí zkoušel Tinelli, jenž pálil z velkého úhlu. Jeho zakončení nakonec skončilo na rukavicích brankáře.
58'
Sám na sebe to zkoušel vzít Melkonjan, který si nastolil pořádné sousto. Nakonec s míčem narazil do Korace, jenž zakročil ukázkovým způsobem.
57'
Hosté to budou mít nyní nesmírně složité, prohrávají totiž o jednu branku. Aby toho nebylo málo, tak tento zápas dohrávají v početní nevýhodě.
56'
Domácí hráči se dostávají do kýženého vedení! Na jedné straně zahrával Muratović standardní situaci, jenomže domácí hráči podnikli rychlý protiútok. Jeden z hráčů se navíc protáhl až do pokutového území, kde pod sebou našel RUDIKA MKRTČJANA, jenž propálil Machada.
56'
Tohle bude šance pro hostující hráče. Kousek od pokutového území fauloval Mkrtčjan, soupeř tak bude zahrávat nesmírně nebezpečnou standardku.
55'
Jenomže tam nečíhal nikdo z hráčů v bílém kompletu, naopak se hra nastěhovala zpět na polovinu Lucemburska, kde Grigorjan vybojoval další aut.
54'
Machado si dával s provedením odkopu od své branky celkem dost načas, nakonec mu to u sudího prošlo. Jeho výkop zamířil daleko na druhou stranu.
53'
Arménie se chopila dalšího rohového kopu, který trefil hned prvního protihráče. Za šestnáctkou ještě číhal Bičakchčjan, jenž raději uklidnil hru.
52'
Do pokutového území přispěchal domácí Nahapetjan, kterému se nepovedlo odcentrovat přes Simona, jenž do jeho nabídky vložil pravou nohu.
51'
Lucembursko se na malý moment dostalo na polovinu soupeře, kde byl Schmit pod nepříjemným nátlakem protihráčů. Logicky vyprodukoval zpětnou nahrávku.
50'
O nahrávku si u postranní lajny řekl také domácí obránce Grigorjan, který se snažil u pokutového území najít Hovhannisjana, jenomže včas vystoupil Simon.
49'
Po dalším velmi tvrdém střetu skončil na zemi hostující Schmit. Hlavní sudí celou situaci pochopitelně viděl, o rozehrávku se postará brankář Machado.
48'
Arménie se ihned nastěhovala na polovinu soupeře, kde to Bičakchčjan zkoušel kolmicí na Nahapetjana, před kterým se povedlo zakročit Koracovi.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí hráči, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec nepřinesl žádnou branku. Sledovali jsme celkem vyrovnanou podívanou, nicméně směrem dopředu byla nebezpečnější Arménie, jenž několikrát pořádně zazlobila. Lucembursko se rovněž stačilo útočit, jenomže jeho útočné akce byly o něco málo nebezpečnější.
45+3'
45+2'
Simon dobře zasahoval u svého pokutového území, načež jeho celek vyvezl míč na opačnou polovinu. Arménie se tak musela okamžitě vracet.
45'
První poločas bude nastaven o tři minuty.
44'
Domácí navíc měli k dispozici zajímavou standardní situaci. K rozehrávce se nakonec postavil Nahapetjan, který trefil pouze dobře postavenou zeď.
43'
Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Dylan Kuete, přichází Joao Machado.
41'
Hodně zajímavý moment. Jeden z domácích mohl běžet sám na branku, jenomže do souboje šel také brankář Kips, který vyfasoval červenou kartu.
40'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
39'
Nakonec si na centr naskočil hostující Tinelli, který se zajímavé pozice zamířil výrazně vedle branky. Aslanjan se za tímto pokusem pouze ohlédl.
38'
Brandenburger si nechtěl komplikovat život, naopak zvolil zpětnou nahrávku až na brankáře Kipse, kterému se na levém křídle povedlo najít Schmita.
37'
Mkrtčjan vyvezl hrací předmět na opačnou polovinu, kde se mu ke spolupráci nabídl Melkonjan. Čitelnou nahrávku ale vystihl jeden z protihráčů.
36'
Jeden z domácích měl zdravotní problémy, kvůli kterým musel za postranní lajnu. Arménie bude chvíli hrát v početní nevýhodě, navíc soupeř vhazuje.
35'
Naopak na opačné straně se málem k hlavičkovému pokusu dostal Schaus, jenomže na padající míč nedosáhl. Navíc za ním číhal důrazný Chachumjan.
34'
Na pořadu dne byla zajímavá standardka pro domácí hráče. Nahapetjan to nakonec zkoušel přihrávkou mezi protihráče, ke střele se nikdo nedostal.
29'
Jenomže kombinace Arménie přinesla zbytečnou nepřesnost, která neměla fatální následky. Duriatti totiž nepřesně narazil do strany na svého kolegu.
28'
Lucembursko si nakonec vybojovalo další rohový kop. Muratović tentokráte centroval z pravé strany, pro padající míč si vyběl brankář Aslanjan.
27'
Hosté si vybojovali rohový kop, který se snesl pouze na hlavu Daniieljana. Posléze se Muratović dostal k dalšímu centru, jenž našel dalšího protihráče.
26'
Napadající Tinelli nakonec nedokázal zablokovat odkop soupeře, ten se přesto dostal na nohu hostujícího Simona, který nepřesně hledal Schause.
25'
K míči se opět dostal domácí brankář Aslanjan, který posléze rozehrál na volného Bičakchčjana, jenž pro změnu roztáhl hru k levé postranní lajně.
24'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, která nám zatím nepřinesla žádnou branku. Sledujeme vyrovnanou podívanou, aktivnější jsou ale domácí.
23'
Arménie zahrávala ještě rohový kop z levé strany. Nejvýše do vzduchu se natlačil křídelník Nahapetjan, který svůj pokus nasměroval mimo branku.
22'
Tady moc nescházelo. Na standardní situaci si totiž dokázal naskočit domácí Melkonjan, jenž prodlužoval míč kousek vedle vzdálenější konstrukce.
21'
Hlavní sudí si všiml dalšího nedovoleného zákroku, tentokráte fauloval napadající Tinelli. Jednoznačný faul, Arménie bude rozehrávat od svého vápna.
20'
Jenomže ve středu hrací plochy se čistým způsobem povedlo zakročit Mkrtčjanovi, který navíc založil rychlou akci, po které pálil vedle branky Melkonjan.
19'
Žlutou kartu dostává Leon Schmit (Lucembursko).
18'
Lucembursko si vybojovalo další autové vhazování, míč se totiž opět ocitl v zámezí. K rozehrávce se staví obránce Brandenburger, který nespěchá.
14'
Kips se v tomto případě postaral o odkop od své branky, přičemž si na druhé straně pomohl nedovoleným způsobem domácí obránce Mkrtčjan.
13'
Nakonec se jednalo o přízemní rozehrávku, která přeci jenom přinesla centr do pokutového území. Daniieljan se nacházel v ofsajdu, což viděl také pomezní sudí.
12'
Navíc bude následovat standardní situace pro Arménii. Po nedovoleném zákroku se na zemi ocitl Nahapetjan, k rozehrávce se naopak staví Harutyunjan.
11'
Aslanjan tak opět odkopával od své branky, tentokráte to zkoušel přízemní rozehrávkou na Chamuchjana, jenž pro změnu dalekonosně odkopával vpřed.
10'
Úvodní šance zápasu! Melkonjan pláchl obraně soupeře, navíc se s míčem dostal až před brankáře, jenomže Kips jeho zakončení zneškodnil.
9'
Lucembursko si nakonec zajistilo vůbec první rohový kop zápasu. Míč se tentokráte stáčel směrem od branky, následná hlavička putovala nad břevno.
8'
Tu si vzal na starost útočník Muratović, jenž to zkoušel centrovanou nabídkou do pokutového území, která nakonec přinesla hlavičku nad branku.
7'
Nedovoleným zákrokem si pomohl domácí Grigorjan, který u postranní lajny zatáhl za dres Brandenburgera. Následovat bude standardní situace.
6'
K míči se dostal také domácí brankář Aslanjan, kterému se povedlo vyhodit balón do strany na Grigorjana, jehož kolmice se stala kořistí brankáře soupeře.
5'
Nakonec se jako poslední dotkl balónu Melkonjan, jenž nakonec nepředvedl dobrý driblink s míčem. Kips tak bude moci vůbec poprvé vykopávat.
4'
Na opačné straně to centrem do pokutového území zkoušel obránce Mkrtčjan, který našel pouze hlavu soupeře, jenž poslal míč zpět do zámezí.
3'
Lucembursko hned v úvodu zápasu kombinovalo na vlastní polovině, načež si pro nahrávku seběhl Olesen, který byl kousek od středového kruhu faulován.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost hostující hráči, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

Arménie: Aslanjan – A. Mkrtčjan, Chachumjan, Daniieljan, Grigorjan – R. Mkrtčjan (C), Harutyunjan – Melkonjan, Bičakchčjan, Nahapetjan – Hovhannisjan
Náhradníci: Grigorjan – Ghubasarjan, Chamojan, Misakjan, Movsesjan, Nazarjan, Sadojan, Tsarujan, Vardanjan

Lucembursko: Kips – Brandenburger, Simon, Korac, Schmit – Schaus, Olesen, Duriatti (C), Kuete – Tinelli, Muratović
Náhradníci: Machado – Avdusinović, Coopmans, D'Anzico, Dublin, Prudhomme, Teles

Rozhodčí: Gishamer – Riedel, Waldl (všichni Rakousko).
Lucembursko

Jak už bylo řečeno, tak se Lucembursko nachází na samotném chvostu tabulky, tedy na posledním místě. Lucembursko odehrálo už tři zápasy, avšak ani v jednom se mu nepodařilo bodovat. Hned první souboj proti Irsku nabídl očekávanou porážku poměrem 0:3, navíc totožný výsledek byl k vidění také v duelu proti Islandu. S chutí si zastřílela také reprezentace Itálie, která pro změnu svému soupeři nasázela hned pět přesných tref. Lucembursko by rovněž potřebovalo bodovat, navíc ze tří odehraných zápasů nedokázalo vstřelit jedinou branku.
Arménie

Fotbalisté Arménie mají za sebou teprve dva zápasy, po kterých se nacházejí na předposlední pozici skupiny, tedy na páté pozici. Arménci se v rámci prvního duelu utkali s reprezentací Irska, přičemž tento duel nakonec nabídl jedinou branku, o kterou se postaral právě soupeř. O dost jasnější průběh mělo druhé skupinové střetnutí, tentokráte se Arménie utkala s favorizovaným Islandem, který si nakonec připsal vysoké vítězství poměrem 6:1. Arménie tak doposud nezískala ani jeden bod, v tomto utkání by navíc mohla bodovat, utká se totiž s posledním Lucemburskem.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Kvalifikace hráčů do jednadvaceti let je v plném proudu, my budeme společně sledovat souboj mezi Arménií a Lucemburskem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.