Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Ázerbajdžán : Švýcarsko - 15. října 2019   18:00

Ázerbajdžán
Ázerbajdžán
0:1
(0:1)
Švýcarsko
Švýcarsko
33' Bajrami
Ázerbajdžán
Ibrahimov – Krivocjuk, Manafov, Tamazov, Sejdijev – Hajijev (C), Ibrahimli (61. Sejidov) – Kökcü (90+3. Abdulladze), Ekinjier (76. Muradov), Nabijev (61. Jafargulijev) – Oksuz (61. Ahmadov).
Simovič – Živin, Djorovič
Kapital Bank Arena, Sumgayit
Švýcarsko
Racioppi – Sidler, Van Der Werff, Bamert, Lotomba (86. Seydoux) – Vargas (86. Ugrinić), Toma (C), Domgjoni, Ndoye (67. Rüegg) – Guillemenot (46. Stojilković), Bajrami (71. Pusić).
Köhn – Seydoux, Zesiger, Kaiser, Pusić, Rüegg, Muheim, Ugrinić, Stojilković.

I přes veškerou snahu Ázerbájdžán nedokázal vyrovnat, byť sehrál povedené utkání na hraně svých možností a Švýcarsko si tak připisuje šťastné tři body za trefu Bajrimiho.
Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 2:7. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 11:18.
90+5'
90+5'
Muradovova střela byla zablokována a následnou střelu Abdulladzeho chytil švýcarský brankář.
90+4'
Manafovovo zakončení neskončilo za zády Racioppiho.
90+4'
Žlutou kartu dostává Bastien Toma (Švýcarsko).
90+4'
Řady hříšníku se žlutou kartou rozšíří Toma.
90+3'
Krivocjuk také nebyl zrovna úspěšným zakončovatelem.
90+3'
Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Ozan Kökcü, přichází Sabuhi Abdulladze.
90+2'
Rohový kop Ázerbájdžánu nic zajímavého nepřinesl.
90+1'
Žlutou kartu dostává Šakir Sejidov (Ázerbájdžán) za protesty.
Žlutou kartu dostává Rovlan Muradov (Ázerbájdžán).
90'
Rozhodčí nastaví 4 minuty!
88'
Kökcü opět nedokázal překonat Racioppiho.
86'
Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Ruben Vargas, přichází Filip Ugrinić.
Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Jordan Lotomba, přichází Léo Seydoux.
85'
Zakončení Ahmadova si pohlídal brankář Racioppi.
84'
Akce Muradova po přímém kopu končí rohovým kopem pro Ázerbájdžán.
83'
Žlutou kartu dostává Ruben Vargas (Švýcarsko).
83'
A další tvrdý faul Vargasovi proti Sejdijevovi již neprojde.
81'
Po Vargasově přímém kopu nepřesně zakončil Petar Pusić.
80'
I obětí Stojilkoviče se stal obránce Ázerbájdžánu Sejdijev.
78'
Vargas si pomohl v osobním souboji faulem proti Aminu Sejdijevovi.
76'
Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Baris Ekinjier, přichází Rovlan Muradov.
74'
Ozan Kökcü vyzkoušel svým pokusme pozornost brankáře Anthonyho Racioppiho.
73'
Domgjoni také zrovna přesně nezakončil.
71'
Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Nedim Bajrami, přichází Petar Pusić.
71'
Ekinjier se dopustil faulu.
70'
Střelecký pokus čerstvého Šakira Sejidova minul prostor švýcarských tří tyčí.
68'
Žlutou kartu dostává Hajiaga Hajijev (Ázerbájdžán).
68'
Sejidov fauloval Vargase.
67'
Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Dan Ndoye, přichází Kevin Rüegg.
63'
Manofov dostal řádně nakopáno od horkokrevného Vargase.
61'
Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Dogukan Oksuz, přichází Sulejman Ahmadov.
Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Ismayil Ibrahimli, přichází Šakir Sejidov.
Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Farid Nabijev, přichází Elvin Jafargulijev.
59'
Vargasova střela netrefila potřebné ázerbájdžánské zařízení.
57'
Sidlerovovo zakončení pokryl pohotový Ibrahimov.
55'
Bajrami nezastavil Oksuze rozhodně v rukavičkách.
53'
Rahimli našel sice Oksuze, ale ten si pomohl útočným faulem proti švýcarskému brankáři.
51'
Rohový kop pro domácí, reprezentační výběr.
49'
Ve velmi slušné pozici nyní selhal Bajrami a posílá míč mimo branku!
47'
Rohový kop rozehraný Vargasem domácí obrana odvrátila.
46'
Střelu Stojilkoviće srazil na rohový kop brankář Ibrahimov.
46'
Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Jérémy Guillemenot, přichází Filip Stojilković.
46'
Domácí celek měl několik příležitostí, trefil i břevno, ale jedinou branku v prvním poločase vsítil Bajrami – 0:1! Druhý poločas začne cca v 19:03 hodin.
45+1'
45'
Rozhodčí nastaví 1 minutu!
44'
Krivocjuk se vzápětí stává obětí i faulu Guillemenota.
43'
Bajrami fauloval obránce Krivocjuka.
42'
Po přímém kopu Vargase nepřesně zakončoval Van Der Werff.
40'
Sejdijev faulem dohrál Vargase.
38'
Domgjoni nedovoleně dohrál Oksuze.
37'
Guillemenotovu střelu velmi dobře zachytil brankář Ibrahimov.
35'
Manafov nenechal projít Ndoyeho.
33'
Švýcarsko právě vstřelilo branku!
Dan Ndoye posunul míč na svého spoluhráče NEDIAM BAJRAMIHO a ten posílá Švýcarsko přízemní střelou do vedení – 0:1!
31'
Vargas netrefuje branku.
30'
Nihad Tamazov nekompromisně zastavil Jordana Lotombu.
30'
Ibrahimov likviduje první švýcarskou střelu na branku z kopaček Guillemenota.
29'
Dorážející Oksuz se ocitl dle sudích v ofsajdu, takže pokud by vstřelil gól, neplatil by.
29'
V první obrovské šanci zápasu se ocitl kapitán Hajiaga Hajijev, který trefuje brankovou konstrukci a následnou slabou dorážku likviduje brankář Racioppi!
28'
Po rohovém kopu se k zakončení dostal Anton Krivocjuk, ale brankáře Racioppiho nepřekonal.
27'
Oksuzova střela byla sražena na další rohový kop Ázerbájdžánu.
25'
Manafov i za cenu faulu nepustil dále snažícího se Ndoyeho.
24'
Žlutou kartu dostává Baris Ekinjier (Ázerbájdžán).
21'
I střela Nabijeva po zásahu švýcarské obrany končí dalším rohovým kopem ve prospěch domácího reprezentačního výběru.
20'
Střela Sejdijeva byla zablokována na další roh, který rozehraje Ismayil Ibrahimli.
20'
Střelu Ozana Kökcü vytlačil brankář Racioppi na rohový kop pro Ázerbájdžán.
19'
Sidler stejnou mincí oplácí vzápětí Sejdijevovi. Zajímavé je, že právě tato dvojice hraje již se žlutou kartou.
18'
Kökcü nestačil na Sidlera a tak ho musel vzápětí faulovat.
17'
Ani střela Ndoyeho neprošla přes pečlivou a snaživou obranu Ázerbájdžánu.
17'
Dalším faulem v podání Švýcarů se prezentoval středopolař a kapitán Bastien Toma.
16'
Střela Sidera byla zablokována a následně si s faulem vypomohl Vargas.
15'
První rohový kop v utkání si zahrají mládežníci ze Švýcarska.
14'
Švýcarský přímý kop rozehraje Ruben Vargas.
13'
Žlutou kartu dostává Amin Sejdijev (Ázerbájdžán).
13'
Sejdijev si fotbalově nevěděl rady s Ndoyem a tak použil silový způsob boje.
12'
Žlutou kartu dostává Silvan Sidler (Švýcarsko).
12'
Kökcü byl sundán Sidlerem a ten bude také prvním hráčem v dnešním utkání se žlutou kartou na svém kontě.
10'
Utkání zatím nabízí spíše velkou bojovnost, což potvrzuje další, navíc nedovolený souboj Tamazova s Domgjonim.
9'
Zatím aktivní Guillemenot si pomohl faulem vůči Faridovi Nabijejovi.
8'
Sidler v souboji tvrdě dohrál domácí útočné tykadlo Oksuze.
7'
První střela Jérémyho Guillemenota minula branku ázerbájdžánského soupeře.
6'
Ndoye přistrčil svého protivníka v souboji obránce Manafova.
5'
Trenérem Švýcarské reprezentace U21 je bývalý kanonýr Mauro Lustrinelli, který je dostatečně znám českým fanouškům ze svého působení ve Spartě Praha v sezóně 2006 – 07, kdy ve 25 utkáních zaznamenal šest branek.