Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Gruzie : Lichtenštejnsko - 5. září 2019   17:00

Gruzie
Gruzie
31' Kavtaradze  • 37' Samurkasovi  • 56' Arabidze  • 72' Bughridze
4:0
(2:0)
Lichtenštejnsko
Gruzie
Gubešhašvili – Beriašvili, Ločošvili, Kobouri – Mali (63. Lakvekheliani), Ninua (70. Kitejšvili), Samurkasovi (84. Andronikašvili), Silagadze – Arabidze (70. Čocheridze), Kavtaradze (63. Bughridze), Arveladze
Ospelt – Seeman, Graber (46. Spirig), Hilti, Unterrainer – Koller (84. Schreiber), Frommelt (69. Marxer), Netzer, Vogt – Caglar (46. Beck), Frick (68. Grunenfelder)
Beck, Buchel, Graber, Grunenfelder, Marxer, Mikuš, Schreiber, Spirig, Vanoni

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Držení míče: 71 % : 29 %.
Střely na branku: 7:0. Střely mimo: 6:1. Rohy: 3:0. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 8:15.
Je konec! Gruzie zvládla vstup do kvalifikační skupiny a poráží Lichtenštejnsko vysoko 4:0. Lichtenštejnsko totiž působilo hodně ustrašeným dojmem a nedostávalo se na polovinu domácích. Gruzie se tak dostala do tlaku, který zužitkoval Kavtaradze! O šest minut později se ještě trefil Samurkasovi. Hned na úvod druhé půle se prosadil Arabidze a dvacet minut před koncem napsal gólovou tečku Bughridze.
90+3'
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Duel se už pouze dohrává. Gruzie kombinuje s míčem na kopačkách a užívá si závěr duelu.
88'
Hosté se přeci jen dostali do blízkosti pokutového území soupeře. Ospeltovu ránu ale domácí obrana srazila do bezpečí.
86'
Andronikašvili střílel zpoza velkého vápna, ale jeho pokus prosvištěl nad břevnem.
84'
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Samurkasovi, přichází Andronikašvili.
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Koller, přichází Schreiber.
82'
Žlutou kartu dostává Kitejšvili (Gruzie).
80'
Kobouri uspěl v hlavičkovém souboji na polovině hřiště a odehrál míč mimo nebezpečný prostor.
78'
Dnešní duel se už pouze dohrává. Lichtenštejnsku se moc nedaří brzdit kombinaci domácího mužstva.
76'
Ločošvili fauloval na polovině hřiště Kollera a může být rád, že nevyfasoval žlutou kartu.
74'
Domácí jsou navíc nadále velice aktivní. Samurkasovi se dostal do zakončení a jeho ránu musel zablokovat Ospelt.
72'
Gruzie právě vstřelila branku!
Exhibice domácího mužstva nadále pokračuje! IRAKLI BUGHRIDZE si naběhl na Silagadhzeho přihrávku a bez přípravy uklidil míč do sítě!
70'
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Arabidze, přichází Čocheridze.
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Ninua, přichází Kitejšvili.
69'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Frommelt, přichází Marxer.
68'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Frick, přichází Grunenfelder.
66'
Domácí hrají s velkým přehledem a nechtějí si komplikovat hru. Lichtenštejnsko působí hodně opařeným dojmem.
63'
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Kavtaradze, přichází Bughridze.
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Mali, přichází Lakvekheliani.
62'
Mali se podruhé v utkání připravil o vyloženou šanci tím, že si nepohlídal své postavení.
60'
Žlutou kartu dostává Frommelt (Lichtenštejnsko).
58'
Gruzie po vstřelení třetí branky uklidnila hru a snaží se kombinovat s míčem na kopačkách.
56'
Gruzie odskakuje na rozdíl tří branek! GIORGI ARABIDZE si našel prostor v pokutovém území a po přihrávce z pravé strany uklidil míč do sítě!
54'
Frommelt zastavil pobyt hostů na polovině Gruzie zbytečným faulem.
52'
Také domácí Beriašvili se zapisuje na seznam hříšníků.
50'
Žlutou kartu dostává Frick (Lichtenštejnsko).
48'
Gruzie vlétla aktivně také do druhého poločasu a ihned se nastěhovala na polovinu soupeře.
46'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Graber, přichází Spirig.
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Caglar, přichází Beck.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce může být spokojenější domácí Gruzie! Lichtenštejnsko totiž působilo hodně ustrašeným dojmem a nedostávalo se na polovinu domácích. Gruzie se tak dostala do tlaku, který zužitkoval Kavtaradze! O šest minut později se ještě trefil Samurkasovi. Do kabin se tak jde za stavu 2:0.
45+1'
45'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Gruzie měla v závěru první půle ještě jednu velkou možnost, ale Arveladze hlavou ze značky pokutového kopu netrefil zařízení.
43'
Ninua si po rychlé akci naběhl na zpětnou přihrávku z pravé strany, ale střelou bez přípravy minul branku.
41'
Po dlouhé době se Lichtenštejnsko vydalo do útoku, jenže Vogt se nechal lapit v ofsajdu.
39'
Seeman vyrobil další faul na vlastní polovině a Gruzie může pokračovat v tlaku.
37'
Gruzie přidává druhou branku a podtrhuje povedený první poločasu! Na Maliho přihrávku si naběhl DAVIT SAMURKASOVI a s přehledem překonal Ospelta!
35'
První žlutá karta na straně hostů! Za svůj zákrok ji dostává Graber!
33'
Arabidze znovu hledal Kavtaradzeho. Autor úvodní branky na přízemní centr nedosáhl.
31'
Gruzie svůj úvodní tlak přetavuje v branku a zaslouženě se dostává do vedení! O úvodní branku dnešního duelu se postaral BEKA KAVTARADZE!
30'
Ospelt se na poslední chvíli vrátil do pokutového území a zastavil Arabidzeho technický pokus mířící do dolního rohu!
28'
Nedovolených zákroků na straně Lichtenštejnska najednou nějak přibývá. Dalším hříšníkem je Frommelt.
26'
Mali si klamavým pohybem udělal prostor na pravém křídle, ale Netzer jej faulem zastavil.
24'
Po další akci se právě Arabidze zjevil v první vyložené šanci dnešního souboje, ale vůbec netrefil branku!
22'
Arabidze zahrával první rohový kop Gruzie v dnešním duelu. S jeho centrem si hostující obrana hravě poradila.
20'
Lichtenštejnsko se po delší době usadilo na polovině soupeře a hledá si cestičku do zakončení.
17'
Silagadze taktickým faulem zastavil rodící se akci soupeře. Vše se obešelo bez karetního trestu.
15'
Ani Mali si nedal pozor na své postavení a asistent rozhodčího zastavil jeho akci.
13'
Arabidze si naběhl na přihrávku za obranu Lichtenštejnska, ale byl lapen v ofsajdové pasti.
10'
Ločošvili si v hlavičkovém souboji na vlastní polovině pomohl loktem a může být rád, že nevyfasoval kartu.
8'
Úvod duelu je hodně opatrný. Domácí Gruzie se sice snaží hrát s míčem, ale hosté dobře brání.
5'
Kavtaradze ostře fauloval a hned v úvodu vidí žlutou kartu.
3'
Graber zastavil rozběhnutého Maliho a nabídl Gruzii rozehrávku.
1'
Domácí Gruzie obstarala výkop do prvního poločasu a může se vydat do útoku.
1'

Gruzie: Gubešhašvili – Beriašvili, Ločošvili, Kobouri – Mali, Ninua, Samarkasovi, Silagadze – Arabidze, Kavtaradze, Arveladze
Náhradníci: Andronikašvili, Bughridze, Dzebniuri, Kitejšvili, Čocheridze, Lakvekheliani, Mamardašvili, Spanderašvili, Ugrekhelidze

Lichtenštejnsko: Ospelt – Seeman, Graber, Hilti, Unterrainer – Koller, Frommelt, Netzer, Vogt – Caglar, Frick
Náhradníci: Beck, Buchel, Graber, Grunenfelder, Marxer, Mikuš, Schreiber, Spirig, Vanoni.
Dnes budeme sledova souboj skupiny 2! Ze skupiny vždy postupuje nejlepší celek. Šanci má také tým na druhém místě, ale tabulka druhých týmů bude tradičně nesmírně vyrovnaná. Kromě Gruzie a Lichtenštejnska hrají v této skupině ještě Slováci, Francouzi, Švýcaři a Ázerbájdžán. Právě dnešní hosté odehráli jediný dosud odehraný duel této skupiny. Na úvod kvalifikace porazilo Lichtenštejnsko 1:0 Ázerbájdžán.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání kvalifikace na ME do 21 let. Společně se podíváme na duel mezi Gruzií a Lichtenštejnskem. Výkop je stanoven na 17 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.