Kelleher – O´Connor, Masterson, O´Shea, Leahy – Molumby "C", Coventry – Kilkenny (65. Elbouzedi), Parrott (82. Afolabi), Connolly (89. Knight) – Idah (66. Mandroiu).
Aslanjan – Ghubasarjan, Chachumjan, Nazarjan, Grigorjan – Mkrtčjan R., Nadirjan "C" (81. Vardanjan) – Melkonjan, Bičakhchjan (76. Chamojan), Nahapetjan (81. Caturjan) – Kurbašjan (69. Movsesjan).

Pro dnešek je to vše, děkuji za pozornost, přeji krásnou dobrou noc a na shledanou.
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 8:3. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 8:12.
Domácí nakonec splnili povinnosti a připsali si tři body za vítězství, ovšem bylo to z jejich strany hodně utrápené. Ve druhé půli nedokázali skórovat ani jednou, buď zasáhl Aslanjan, případně mu pomohla tyč nebo šel míč mimo tři tyče. Irové mohou být rádi, že hosté žádnou ze svých šancí nevyužili, měli jich sice o dost méně, ale využít se daly.
90+5'
90+4'
Afolabi střílel v pokutovém území na bližší tyč, ale tu asi o půl metru minul.
90+3'
Domácí se už nikam příliš neženou, raději drží své hubené vedení.
90+1'
Nastavovat se budou ještě čtyři minuty.
89'
Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Connolly, přichází Knight.
87'
Conolly zůstává ležet v pokutovém území, ani tohle nebude penalta.
86'
Žlutou kartu dostává Caturjan (Arménie).
83'
Volný míč se na chvíli dostal před Aslanjana, nejdříve však zareagovali jeho spoluhráči.
82'
Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Parrott, přichází Afolabi.
81'
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Nahapetjan, přichází Caturjan.
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Nadirjan, přichází Vardanjan.
80'
Žlutou kartu dostává Coventry (Irsko).
79'
Irové se teď provinili faulem a musí se vrátit na svoji polovinu.
76'
Parrott mohl vsítit druhou branku, když zůstal osamocen před brankářem, ale nakonec trefil jen obránce, jenž se stačil vrátit zpět.
76'
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Bičakhchjan, přichází Chamojan.
75'
Hra se trochu uklidnila a přelévá se ze strany na stranu bez větších šancí.
72'
Irové si vynutili faul a rozehrávat budou od autové lajny na polovině soupeře.
70'
Tohle nebyla moc příjemná střela pro Kellehera, Melkonjanův pokus tečoval jeden z obránců, ale domácí brankář se stačil včas položit a pořádně natáhnout. Míč ukryl do svých rukavic.
69'
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Kurbašjan, přichází Movsesjan.
67'
Parrott rozehrál přímý kop, míč se otřel o horní síť, ale v bráně neskončil.
66'
Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Idah, přichází Mandroiu.
65'
Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Kilkenny, přichází Elbouzedi.
63'
Kelleher si vyběhl pro letící míč, jenž sebral do rukou a rychle rozehrál.
61'
Vzápětí je tu další nevyužitá šance Irů, Connolly střílel z ostrého úhlu mimo tři tyče.
58'
Domácí obrovské chyby v rozehrávce soupeře nevyužili. Idah vystihl přihrávku a míč rychle adresoval Parrottovi, který měl před sebou dost volného prostoru, zamířil na levou tyč, brankáře sice překonal, avšak trefil právě jen brankovou konstrukci.
56'
Idahovi utekl míč od kopačky, hosté však místo rychlého odkopnutí volí přihrávky na krátko, což by se mohlo vymstít.
54'
Connolly střílel po zemi přímo do náruče připraveného hostujícího brankáře.
53'
Přeci jen jeden střelecký pokus k vidění byl a nebylo to vůbec špatné, Mkrtčjan R. střílel jen těsně vedle, míč se otřel o boční síť.
53'
Hosté málem vyrazili do přečíslení, ale byli příliš pomalí a domácí obránci se stihli vrátit.
50'
Hosté se trochu vysvobodili z tlaku a míč poslal ke Kelleherovi.
48'
Aslanjan si při svém zákroku nebyl moc jistý, míč vyboxoval pouze k Molumbymu, od kterého se naštěstí pro hosty balón odrazil vysoko nad.
46'
Favorita zatím hodně trápí koncovka, Irové sice měli spoustu šancí, ale ujala se jediná, když hostující celek zapomněl po půl hodině hry na zcela volného Parrotta. Sami Arménci příliš nezahrozili, ač i Kelleher musel párkrát zasáhnout.
45'
45+2'
Aslanjan poté rozehrál a téměř ihned rozhodčí ukončil úvodní půli.
45+1'
Po souboji o míč zůstává na trávníku ležet Grigorjan, hra je přerušena.
45+1'
První poločas bude prodloužen o jednu minutu.
44'
Příliš prudká přihrávka na Connollyho končí za postranní lajnou.
43'
Teď se hosté zcela jasně provinili faulem a musí polovinu soupeře opustit.
42'
Nahapetjan se se střelou možná trochu ukvapil, levačkou míč nezasáhl ideálně a pálil jen mimo bránu.
40'
Jeden z Irů chtěl patičkou přihrát dozadu nabíhajícímu spoluhráči, ale to se mu nezdařilo a z šance tak nebylo nic.
38'
Connolly má asistenci u zatím jediné branky, samotnému se však skórovat nedaří. Nyní ve velké šanci střílel na vzdálenější tyč, ale Aslanjan balón doslova vyškrábl mimo svoji svatyni.
37'
Na druhé straně míjí Nadirjan bránu, když pálí vysoko nad.
37'
Aslanjan špatně rozehrál a málem toho využil Connoly, který rychle střílel z dálky, avšak hostující brankář své zaváhání napravil a míč vyrazil.
36'
Z něj sice nezapršelo, ale chvíli na to si Idah nabíhal do samostatného úniku, přihrávka k němu ale nedoputovala.
35'
Irové teď rozehrají rohový kop.
34'
Podobná situace, jako při úvodní brance, tentokrát však přihrávka před bránu neprošla a hosté míč odkopávají.
33'
Na chvíli zůstal ležet na trávníku Kurbašjan, ale po chvíli se zvedl a pokračuje ve hře.
31'
Irsko právě vstřelilo branku!
Domácí se po půl hodině hry dočkali. Velkou práci odvedl Connolly, který si s míčem pohrál u brankové lajny, poté přihrál do pokutového území, kam naběhl úplně nepokrytý TROY PARROTT a rychlou střelou otevřel skóre utkání.
29'
Teď se faul zřejmě pískat měl a domácí se hodně rozčilují, že se tak neděje. Arménský tým tak díky tomu může vyrazit do brejku.
26'
Dva hráči Irska si vyskakovali na letící balón, o kousek na něj nedosáhli a krátce na to zastavuje jejich tým ofsajd.
24'
Domácí se dožadovali odpískání faulu na hranici pokutového území, ale hraje se dál.
23'
Connolly pálil hezky z voleje, avšak vysoko nad břevno.
22'
Leahy se snažil přihrávkou po zemi najít nabíhající spoluhráče, ale nepodařilo se, obránci balón tečovali na rohový kop.
21'
Po kterém se domácí hráči provinili faulem a míč musí odevzdat.
20'
Parrott zkoušel prostřelit klubko hráčů před sebou, jeho rána byla tečována a následuje rohový kop.
19'
Hra byla přerušena, na trávníku zůstal ležet jeden z hráčů Arménie, který nyní v doprovodu zdravotníků odchází za postranní lajnu.
18'
Z protiútoku přišla šance domácích, Molumby mířil přízemním pokusem k pravé tyči, ale Aslanjan v poslední chvíli míč vyrazil.
17'
Na druhé straně střílel z dálky Bičakhchjan a Kelleher musel poprvé zasáhnout.
17'
Connolly dobře zavedl míč do pokutového území, volil ještě přihrávku na střed, Idah sice míč lehce tečoval, ale Aslanjana nemohl ohrozit.
15'
Další příliš přetažený centr Irů a hosté mohou na chvíli vydechnout.
14'
Kelleher vyběhl daleko z brány a nebezpečný míč odkopl do bezpečí v podobně autu.
13'
Leahy centroval z levé strany hodně nepřesně, míč skončil za bránou soupeře.
12'
Irové byli rychle zpátky před bránou Arménů, ovšem tentokrát hostující obrana zabránila šanci včas.
11'
Masterson se sice dostal k hlavičce, ale nebyl to nijak prudký pokus a Aslanjan si lehce poradil.
10'
Domácí se snažili tak dlouho, až si vynutili faul. Rozehrávat budou z podobné pozice, jako před chvílí.
8'
Na chvíli se k pokutovému území Irů dostali i hráči Arménie, avšak žádné hrozba z toho nebyla.
5'
Molumby rychle rozehrál, Kilkenny poté přihrál z pravé strany před bránu, kam nabíhali Leahy a Masterson, druhý jmenovaný zakončoval před odkrytou bránou, ale míče nezasáhl dobře a poslal jej jen do zámezí.
4'
Hosté se provinili faulem a soupeř rozehraje na jejich polovině.
3'
Zatím se na hřišti nic zvláštního neděje, hraje se převážně u středového kruhu.
1'

Irsko: Kelleher – O´Connor, Masterson, O´Shea, Leahy – Molumby "C", Coventry – Kilkenny, Parrott, Connolly – Idah.
Náhradníci: Bazunu – Afolabi, Doyle-Hayes, Elbouzedi, Knight, Mandroiu, McNamara, Scales, Taylor.

Arménie: Aslanjan – Ghubasarjan, Chachumjan, Nazarjan, Grigorjan – Mkrtčjan R., Nadirjan "C" – Melkonjan, Bičakhchjan, Nahapetjan – Kurbašjan.
Náhradníci: Grigorjan – Asiljan, Chachatrjan, Chamojan, Matevosjan, Mkrtčjan A., Movsesjan, Caturjan, Vardanjan.

Rozhodčí: F. Zammit – D. Sultana, T. Zammit (všichni MLT).
Arménie
Arménie zatím v kvalifikaci na ME U21 2021 neúčinkovala, mezi předchozí kvalifikací stihla sehrát jen dva přípravné zápasy. Nejprve schytala kanára na Slovensku, se Slováky prohrála 0:6. Následovala nejtěsnější možná výhra s Moldavskem, Arménci se radovali z vítězství 1:0. Teď už se ale bude hrát o všechno, takže uvidíme, jak si dnešní outsider povede.
Irsko
Pro Irsko to bude druhé kvalifikační utkání ve skupině 1, to první zvládlo na jedničku, Lucembursko porazilo 3:0. Irové mezitím stihli sehrát ještě přípravný Turnaj v Toulonu, kde se sice dostali ze skupiny, ale v semifinále nedokázali porazit Brazílii a v boji o třetí místo ani Mexiko. Dnešním domácím to ale asi ani moc nevadí, jde jim hlavně o to, aby zvítězili dnes, protože by udělali obrovský krok směrem k ME U21 2021.

První utkání kvalifikace
Irsko vs. Lucembursko – 3:0
Zdravím všechny fanoušky juniorského evropského fotbalu. Jelikož začala reprezentační pauza, tak je na programu spoustu kvalifikačních zápasů na ME U21. V páteční večer na sebe narazí mimojiné Irsko a Arménie. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.