Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Švýcarsko : Gruzie - 11. října 2019   19:00

Švýcarsko
Švýcarsko
57' Vargas  • 83' Lotomba
2:1
(0:0)
Gruzie
Gruzie
61' Arabidze
Švýcarsko
Racioppi – Rüegg (C) (84. Ndoye), Van Der Werff, Zesiger, Sidler – Vargas, Domjgoni, Toma, Okafor (59. Lotomba) – Guillemenot (73. Stojilković), Pusić (73. Bajrami).
Köhn – Seydoux, Bamert, Kaiser, Bajrami, Lotomba, Ndoye, Ugrinić, Stojilković.
Cann – Camilleri, Francalanza
Schützenwiese, Winterthur
Gruzie
Gugešašvili – Kobouri, Ločošvili, Beriašvili, Mali – Silagadze (87. Nebieridze), Ninua (86. Kochraidze), Kucia, Arabidze (C) – Arveladze (86. Bugridze), Kavtaradze (75. Spanderašvili).

Gruzie kladla velký a houževnatý odpor, ale nádherná, vyrovnávací branka Arabidzeho z přímého kopu nebyla nic platná. Jelikož Lotomba strhl svým gólem na 2:1 nakonec šťastné, ale zasloužené vítězství na švýcarskou stranu.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 8:3. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 21:18.
90+4'
90+3'
Bajrami ještě rozehraje poslední, švýcarský rohový kop.
90+2'
Řízný Ločošvili si připíše na své konto ještě jeden faul.
90+1'
Ločošvili zastavil Tomu jen za cenu nedovoleného zásahu.
90'
Rozhodčí nastaví 4 minuty!
89'
Ve slušné pozici selhal kapitán Gruzie Giorgi Arabidze a ve své šanci nedokázal vsítit vyrovnávací gól na 2:2!
87'
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Luka Silagadze, přichází Vahtang Nebieridze.
86'
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Nika Ninua, přichází Giorgi Kochreidze.
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Vato Arveladze, přichází Irakli Bugridze.
86'
Stojilković se dopustil útočného faulu.
86'
Stojilkovićova střela byla ze slušné pozice sražena na rohový kop pro Švýcarsko.
85'
Žlutou kartu dostává Giorgi Arabidze (Gruzie).
85'
Arabidze dohrál Tomu a bude to mít pro něj neblahé důsledky.
84'
Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Kevin Rüegg, přichází Dan Ndoye.
84'
V jinak komorní atmosféře se ozývá skandovaný potlesk a známé povzbuzovací heslo spíše z hokejových hal – Hop Swiz!
83'
Švýcarsko právě vstřelilo branku!
JORDAN LOTOMBA společně s Bastienem Tomou si třikrát vzájemně vyměnili míč, čímž rozebrali obranu Gruzie do posledního šroubku a Lotomba při zakončení na branku již nezaváhal – 2:1!
80'
Lotomba si pomohl přistrčením v souboji s Beriašvilim.
79'
Zesiger byl v souboji se Spanderašvilim později než by měl být a tak je z toho faul.
77'
Nedim Bajrami netrefuje svou střelou brankový prostor.
75'
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Beka Kavtaradze, přichází Nugzari Spanderašvili.
75'
Kavtaradze se nenechal zahanbit a vzápětí také osolil v souboji Van Der Werffa.
74'
Van Der Werff ukázal svou tvrdost a již dostatečnou zkušenost z těžkých zápasů a tvrdě dohrál Kavtaradzeho.
73'
Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Nedim Bajrami, přichází Petar Pusić.
Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Jérémy Guillemenot, přichází Filip Stojilković.
71'
Dalším hráčem z dlouhého seznamu hráčů co nepřesně zakončili se přidal obránce a kapitán v jedné osobě Kevin Rüegg.
70'
Rohový kop Pusiće obrana Gruzie přestála bez úhony.
69'
Rohový kop pro Švýcarsko.
68'
Bastien Toma, ani on dnes nemá zrovna střelecký den.
66'
Druhý rohový kop pro Gruzii v tomto utkání.
65'
Arveladze také netrefuje prostor tří tyčí.
63'
Arveladze si nedovoleně vyšlápl na Zesigera.
62'
Střela Guillemenota byla zablokována obráncem a následnou gólovou dorážku Lotomby vychytal výtečně brankář Gugešašvili!
61'
Gruzie právě vstřelila branku!
Z přímého kopu se nádherně levačkou trefuje kapitán GIORGI ARABIDZE – 1:1!
60'
Lotomba fauloval Kuciu nedaleko pokutového území, odkud lze krásně ohrozit švýcarskou branku přímou střelou.
59'
Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Noah Okafor, přichází Jordan Lotomba.
58'
Noah Okafor dnes dohrál, jeho zranění je zřejmě vážnějšího charakteru.
57'
Po pěkné souhře vyzval Petar Pusić svého spoluhráče RUBENA VARGASE krásnou přihrávkou ke skórování a ten toho plně využil – 1:0!
55'
Toma fauloval Beriašviliho.
54'
Hráč Švýcarska Okafor má problémy s třísly.
52'
Ani Domjgoni neměl při své střele štěstí a jeho pokus také končí mimo branku.
51'
Dříve než hráč Švýcarska stihl zakončit střelou byl míč odpálen za koncovou čárou obráncem na rohový kop.
50'
Žlutou kartu dostává Daviti Kobouri (Gruzie).
50'
Tvrdost kopaček Kobouriho poznal dostatečně zblízka aktivní Vargas.
49'
Toma to přehnal v osobním souboji s důrazem proti Ločošvilimu.
48'
Okafor je z dalším řady hráčů co netrefili zařízení.
48'
Švýcarsko se po slušné kombinaci ani nedostalo k finálnímu zakončení.
46'
Ve středu hřiště nejprve fauloval Arveladze Domgjoniho následně i Kucia soupeře Tomu.
46'
Poločas skončil 0:0, když zejména švýcarský celek zahazoval své vyložené, brankové příležitosti. Druhý poločas by měl začínat cca ve 20:03 hodin.
45+1'
45+1'
Gruzínský celek ještě získal ve svůj prospěch autové vhazování.
45'
Rozhodčí nastaví 1 minutu!
44'
Sudí správně odpískal útočný faul Švýcarska.
43'
Sražená Střela Vargase značí již pátý rohový kop pro Švýcarsko.
42'
Rozmíška mezi Zesigerem a Arabidzem.
41'
S dalším centrem v pokutovém území si velmi dobře poradila gruzínská obrana.
40'
takzvaný ragbyový pokus gruzínského hráče.
38'
Další prohřešek hráčů v bílých dresech proti fotbalovým pravidlům.
37'
Gruzínci to začínají hrát pořádně od podlahy, nyní nyní ukázkově Mali uzemnil Guillemenota, který musí být již okopán jak pořádný řádek brambor.
35'
Okafor z přímého kopu poslal míč pouze do vrchní sítě branky soupeře.
34'
Žlutou kartu dostává Luka Ločošvili (Gruzie).
33'
Rozhodčí musí klidnit gruzínský, rozezlený hlouček hráčů.
33'
Na hranici pokutového území Ločošvili skluzem tvrdě zastavil pronikajícího Okafora.
31'
Přímá rána z přímého kopu končí pouze na brankou Gruzie.
30'
S velkým důrazem byl nedovoleně zastaven nebezpečně pronikající Guillemenot.
29'
Hře nechybí tempo a spád, co chybí je větší přesnost především ve finální fázi.
28'
Obrana Švýcarska dobře zapracovala ve svém pokutovém území a nedovolila gruzínské střele projít až ke své brance.
27'
Vargasova střela ze střední vzdálenosti minula branku Gruzie.
25'
Po centru zprava hlavou dostal míč do sítě Guillemenot, ale branka neplatí pro jeho faul v souboji s Ločošvilim!
24'
Jérémy Guillemenot je ošetřován na hrací ploše, to by byla velká ztráta pro švýcarský tým, kdyby tento hráč musel odstoupit ze hry pro zranění.
23'
Rozhodčí odpískal simulování hráče Gruzie před pokutovým územím soupeře.
22'
Švýcarskou snahu o kombinaci drtí nepřesné přihrávky.
21'
Rozhodčí nyní padajícímu Okaforovi skočil evidentně na špek.
19'
Gruzie se snaží dostat zpět do hry.
17'
Další možnost domácího celku konkrétně Jérémyho Guillemenota byla zhacena.
16'
O chvíli později zahazuje vyloženou tutovou pozici Ruben Vargas, kterého perfektně vychytal gruzínský brankář – rohový kop!
16'
Zesiger z dobré pozice pouze velmi slabě střílel do připraveného Gugeašviliho.
16'
Švýcarsko vybojovalo druhý rohový kop pro svůj tým.
15'
Následuje velmi rozháraná a nepřesná pasáž hry, kde by divák (čtenář) přesnost těžko pohledal.
13'
Hráči Gruzie mají míč pod kontrolou a kombinují s ním ve středu hřiště.
12'
V souboji dvou sedmiček ve středu hřiště byl tvrdě dohrán Arabidze nebezpečně důrazným Okaforem.
11'
Odkop Vargase ta postranní čáru zatím řeší a přerušuje gruzínský postup kupředu.
10'
Ruben Vargas byl na pravé straně hřiště velmi neúspěšný ve svém útočném snažení.
9'
Kavtaradze neuspěl v souboji jeden na jednoho a o míč přišel.
9'
Nepřesné narážečky mladých hráčů Švýcarska u pravé postranní čáry přinesly pouze ztrátu míče.
8'
Únik Giorgiho Arabidzeho zastavil odmávaný ofsajd.
7'
I družstvo Švýcarska si zahraje rohový kop.
6'
Kontr Gruzie byl zakončen nepřesnou střelou.
5'
Včas byl Silagadze u svého protihráče Vargase.
4'
Ve středu hřiště byl faulován agilní Beka Kavtaradze.
3'
Kombinace Švýcarů byla přerušena obětavou obranou Gruzie.
2'
Sražená přihrávka Nikoloze Maliho na útočném výletě značí první rohový kop v utkání.
1'
Zesiger zakládá první švýcarskou útočnou akci.
1'
Gruzínci budou hrát v bílých dresech, Švýcaři tradičně v červených barvách.
Zní hymny obou dnešních soupeřů. Gruzínští hráči svou hymnu velmi prožívali, odvážlivci i zpívali. Do hymny Švýcarska, bijí zvony z nedalekého kostela.

Švýcarsko: Racioppi – Rüegg (C), Van Der Werff, Zesiger, Sidler – Vargas, Domjoni, Toma, Okafor – Guillemenot, Pusić.
Náhradníci: Köhn – Seydoux, Bamert, Kaiser, Bajrami, Lotomba, Ndoye, Ugrinić, Stojilković.

Gruzie: Gugešašvili – Kobouri, Ločošvili, Beriašvili, Mali – Silagadze, Ninua, Kucia, Arabidze (C) – Arveladze, Kavtaradze.
Náhradníci: Mamardašvili – Kochreidze, Spanderašvili, Andronikašvili, Ugrechelidze, Kitejšvili, Tabatadze, Bugridze, Nebieridze.

Rozhodčí: Cann – Camilleri, Francalanza.