Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Gibraltar : Švýcarsko - 7. září 2021   18:00

Gibraltar
Gibraltar
0:4
(0:2)
Švýcarsko
Švýcarsko
25' Bareš   • 45' Mambimbi   • 88' Amdouni   • 90+4' Amdouni
Gibraltar
Hankins – Montovio, Douah, Llambias, Parkinson, Bautista – El Hmidi, Peacock, de Haro, Jones (73. Ruiz) – Borge
Azopardi, Galiano, Gibson, Gracia, Lopez, Martin, Matto, Ruiz, Serra
Švýcarsko
Hammel – Gantenbein (46. Wallner), Burch, Okoh, Kronig – Jankewitz, Sohm, Rieder, Bareš – Stojikovič, Mambimbi (68. Amdouni)
Amdouni, Antunes, de Mol, di Giusto, Hajdari, Males, Saipi, Stergiou, Wallner

Držení míče: 29 % : 71 %.
Střely na branku: 1:13. Střely mimo: 1:12. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 17:16.
Je konec! Švýcarsko poráží Gibraltar 4:0 a zapisuje stejný výsledek jako v domácím souboji. O úvodní branku se ve 25. minutě postaral Bareš. V samotném závěru poločasu pak přidal další zásah Felix Mambimbi. Švýcarsko pokračovalo v dobrém výkonu i po změně stran, kdy se dvakrát prosadil Zeki Amdouni.
90+5'
90+4'
Švýcarsko právě vstřelilo branku!
Švýcarsko porazí Gibraltar 4:0 i v dnešním souboji! V závěru nastavení se prosadil ZEKI AMDOUNI!
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Švýcarsko zahrávalo ještě jeden rohový kop, ale na přetažený centr si nenaběhl nikdo z hostů.
88'
Nakonec se ale Švýcarsko třetí branky dočkalo! Z jasné pozice se prosadil střídající ZEKI AMDOUNI!
87'
Už to vypadalo, že Burch přidá třetí švýcarskou branku, ale asistent rozhodčího jej nakonec lapil v ofsajdové pasti.
85'
Další šanci Švýcarska měl na svědomí Bareš, který střílel k zadní tyči, ale Hankins v posledních minutách chytá skvěle.
83'
Střídající Amdouni si naskočil na centr z pravé strany, jenže hlavičkou ze značky pokutového kopu trefil prostor, kde stál Hankins.
81'
Domácí brankář Hankins si dal pozor na prudké zakončení z ostrého úhlu a bez problémů míč vyrazil.
79'
Okoh zahrával další standardní situaci Švýcarska. Hostující obránce hleal nákopem Stojikoviče, ale ten byl dobře bráněn.
77'
Hankins se při dalším centru vydal mezi hlavičkáře a byl faulován Sohmem. Rozhodčí nařídil přímý kop pro Gibraltar.
75'
Bareš poslal prudký přízemní centr na malé vápno, kam spěchali hned dva Švýcaři, ale domácí defenziva si poradila.
73'
Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Jones, přichází Ruiz.
72'
Také Males se dostal do zakončení, ale jeho projektil skončil vysoko nad břevnem.
70'
Rieder si na středu naběhl na přihrávku z levé strany, jenže trefil jen prvního obránce v dresu Gibraltaru.
68'
Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Mambimbi, přichází Amdouni.
66'
Domácí El Hmidi se na polovině hřiště dopustil faulu během ostrého skluzu. Sudí jej kartou neodměnil.
64'
Žlutou kartu dostává Jankewitz (Švýcarsko).
62'
Rieder se po pohledné kombinaci dostal s míčem na hranici velkého vápna, odkud zakončil, ale minul zadní tyč.
60'
Je za námi hodina hry a Švýcarsko stále drží dvoubrankové vedení. Gibraltar navíc během duelu nehrozí.
58'
Žlutou kartu dostává Llambias (Gibraltar).
56'
Žlutou kartu dostává Jones (Gibraltar).
54'
Agilní Mambimbi se dostal do výborné pozice, ale přízemní střelou k zadní tyči svou druhou branku v utkání nepřidal.
52'
Bareš zahrával rohový kop Švýcarska. Jeho centr směřoval jen do míst, kam si dokráčel brankář Hankins.
50'
Mambimbi se prodral do blízkosti velkého vápna, kde upadl, ale podle rozhodčího se o faul nejednalo.
48'
Střídající Wallner se hned v úvodu druhého poločasu ujal rozehrávky přímého kopu, ale nenašel hlavu spoluhráče.
46'
Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Gantenbeim, přichází Wallner.
46'
První poločas končí! Švýcarsko během první půle potvrdilo roli favorita a vede 2:0. O úvodní branku se ve 25. minutě postaral Bareš. V samotném závěru poločasu pak přidal další zásah Felix Mambimbi.
45+1'
45'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Švýcarsko v samotném závěru prvního poločasu přidává druhou branku! O další zásah se postaral FELIX MAMBIMBI!
43'
Žlutou kartu dostává Bautista (Gibraltar).
42'
Bareš se při návratu na vlastní polovinu dopustil taktického faulu. Obětí jeho prohřešku proti pravidlům byl Montovio.
40'
Hostující útočník Mambimbi si potáhl míč do blízkosti velkého vápna, odkud chtěl zakončit, ale při této snaze byl svalen k zemi.
38'
Bareš zahrával další přímý kop Švýcarska v blízkosti pokutového území. Jeho centr našel Okoha, jehož hlavička postrádala přesnost.
36'
Švýcarsko zahrávalo rohový kop. Jeho exekuce se ujal Bareš, pro jehož centr si dokráčel brankář Hankins.
35'
Sohm uspěl v hlavičkovém souboji s Peacockem a prodloužil míč do prostoru, kde měl spoluhráče v dresu Švýcarska.
32'
Po delší době se do zakončení dostali také domácí fotbalisté. Jones zpoza velkého vápna trefil prvního obránce.
30'
Hostující Rieder si naběhl na prudký přízemní centr z levé strany, jenže se ke střele nestačil srovnat a minul branku.
28'
Hostující Švýcarsko po vstřelení úvodní branky dnešního souboje pokračuje v aktivitě. Domácí brání v pevném bloku.
25'
Švýcarsko potvrzuje roli favorita a rychle se dostává do vedení! Po sklepnutí Mambimbiho se prosadil GABRIEL BAREŠ!
23'
Bareš zahrával další rohový kop Švýcarska. Jeho centr směřoval na přední tyč, nicméně tam nebyl nikdo z hostů.
21'
Sohm si dal pozor na nákop za obranu a hlavou přizvedl míč do rukavic hostujícího brankáře Hammela.
19'
Důrazný Jankewitz se dostal na hranici velkého vápna, nicméně jeho projektil skončil vedle levé tyčky.
17'
Hostující Jankewitz se po pravém křídle probil do pokutového území, přehodil si míč na levačku, ale střelou poslal míč nad břevno.
15'
Jeden ze Švýcar§ se v pokutovém území dopustil nedovoleného zákroku. Domácí brankář Hankins následně rozehrál a nakopl míč na levou stranu.
13'
Hostující Mambimbi se zpoza velkého vápna opřel do odraženého míče, ale střela mu nesedla a skončila nad břevnem.
11'
Jones prošel po levém křídle do blízkosti velkého vápna, kde si míč zasekl kolem obránce, ale byl faulován.
9'
Hankins si připsal svůj první zákrok v dnešním souboji. Zpova velkého vápna jej vyzkoušel Bareš, ale domácí brankář byl pozorný.
7'
Rieder zahrával rohový kop hostujícího celku, ale na jeho centr nedoskočil nikdo v dresu Švýcarska.
5'
Douah zahrával přímý kop domácího celku, ale jeho centr skončil na hlavě stopera.
3'
Bareš se dostal na polovinu soupeře, kde si v souboji s obráncem pomohl faulem. Rozehrávat bude Gibraltar.
1'

Gibraltar: Hankins – Montovio, Douah, Llambias, Parkinson, Bautista – El Hmidi, Peacock, de Haro, Jones – Borge
Náhradníci: Azopardi, Galiano, Gibson, Gracia, Lopez, Martin, Matto, Ruiz, Serra

Švýcarsko: Hammel – Gantenbein, Burch, Okoh, Kronig – Jankewitz, Sohm, Rieder, Bareš – Stojikovič, Mambimbi
Náhradníci: Amdouni, Antunes, de Mol, di Giusto, Hajdari, Males, Saipi, Stergiou, Wallner.
Dnes se společně podíváme na souboj kvalifikační skupiny E, ve které se Švýcarsko utká s Gibraltarem. Oba soupeři na sebe narazili už v pátek. Na domácí půdě se favorizované Švýcarsko radovalo z hladkého vítězství 4:0 a dostalo se na čelo tabulky. Gibraltar naopak spadl na poslední místo.