Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  San Marino : Maďarsko - 7. září 2021   20:30

San Marino
San Marino
0:4
(0:1)
Maďarsko
Maďarsko
29' Baráth   • 74' Skribek   • 82' Skribek   • 90+1' Kiss
San Marino
Colombo – Nanni (46. Rastelli), Moretti (C) (84. Santi), Tomassini, Franciosi (84. Pasolini) – Matteoni – Cecchetti, Ciacci, Dolcini (70. Gasperoni), Contadini – Pancotti (60. Toccaceli).
Davey – Nethery, Jeffrey (NIR)
San Marino Stadium (Serravalle)
Maďarsko
Hegyi – Bukta (83. Szűcs), Mocsi, Varju, Csontos – Baráth, Csongvai (83. Csonka) – Skribek, Szendrei (C) (83. Tamás), Szánthó (17. Komáromi) – Tóth-Gábor (83. Kiss).
Auerbach – Kusnyir, Szűcs, Csonka, T. Kiss, Tamás, Hidi, Kerkez, Komáromi.

To je ode mě vše, děkuji vám za pozornost a přeji dobrou noc.
V říjnu vycestuje San Marino k souboji týmů bez bodového zisku do Lotyšska, zatímco Maďarsko se ukáže doma proti Polsku.

Maďaři splnili v San Marinu povinnost

Favorit vletěl do zápasu jako uragán a už ve třetí minutě trefil Tóth-Gábor tyč. Zakřiknutí Sanmarinci se postupem času otrkali a především vzadu hráli daleko zodpovědněji. Vymstilo se jim až bránění rohového kopu, kdy Colombo neodhadl dobře situaci a při pokusu o vyboxování centru ho Péter Baráth přehlavičkoval. Tuto chybu sanmarinský gólman odčinil v závěru první půle, kdy vychytal zblízka zakončujícího Tóth-Gábora. Jinak držel fotbalový trpaslík favorita na uzdě a po pětačtyřiceti minutách mu byl nečekaně v patách.

Na tom se dlouho nic neměnilo ani po změně stran, byť domácí měli častokrát velké štěstí. Uklidňující gól dal až v 74. minutě Alen Skribek, který se potom trefil ještě jednou. Čtvrtý pomyslný hřebíček do sanmarinské rakve zatloukl v nastaveném čase Tamás Kiss.
Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 0:8. Střely mimo: 1:6.
Rohy: 0:12. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:2.
90+4'
90+4'
Maďaři se ještě vrhli do posledního útoku s cílem nadělit soupeři bůra. A i když to nevyšlo, odcestují svěřenci Zoltána Gery ze San Marina spokojení. Ještě aby ne, když tam zvítězili čtyřbrankovým rozdílem.
90+2'
Ještě vám dlužíme informaci o nastavené době hry, ta bude dlouhá 4 minuty.
90+1'
Maďarsko právě vstřelilo branku!
Teď už Edoardo Colombo situaci nezachránil a v nastaveném čase kapituloval počtvrté. Tentokrát z kopačky střídajícího TAMÁSE KISSE, jemuž před branku naservíroval míč Komáromi. Zakončujícímu hráči stačilo ve skluzu správně nastavit kopačku.
89'
Komáromiho dělovku vytáhl Colombo na břevno! Skvostný zákrok sanmarinského brankáře.
87'
Maďarsko v klidu operuje na útočné půlce, vybudovaný náskok je pro něj dostatečný.
85'
Nově příchozí fotbalisté se budou chtít ukázat.
84'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Simone Franciosi, přichází Filippo Pasolini.
84'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Diego Moretti, přichází Filippo Santi.
84'
Střídá i domácí kouč Fabrizio Costanti.
83'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Norbert Szendrei, přichází Olivér Tamás.
83'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Csaba Bukta, přichází Kornél Szűcs.
83'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Kristof Tót-Gábor, přichází Tamás Kiss.
83'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Áron Csongvai, přichází András Csonka.
82'
Tóth-Gábor vyhrál hlavičkový souboj pro ALENA SKRIBKA a ten tváří v tvář gólmanovi neselhal. Přesný kop o břevno znamená navýšení maďarského náskoku už na 3:0!
80'
I proto si palebnou pozici vypracoval Alen Skribek, tentokrát však mířidla přesně nesrovnal.
78'
San Marino je po druhé inkasované brance hodně rozštěkané a jeho beci neví, kam dřív skočit.
76'
Žlutou kartu dostává Luca Cecchetti (San Marino).

Pravý křídelník rychlostně nestačil na Csongvaie, a tak si ho k sobě přitáhl za dres.
75'
Držení míče: 34% : 66%.
74'
A zmíněný roh domácí tým neubránil! Po rozehrávce nakrátko si ALEN SKRIBEK ušlapal cestu k rohu vápna, odkud Contadiniho trefil do zad. Odražený balon ale rychle sebral a výstavní trefou na zadní tyč nedal Colombovi šanci.
74'
Proti Mocsiho placírce se Colombo vyznamenal tygřím skokem! Nebezpečí ale zažehnáno není, San Marino ještě bude čelit rohovému kopu
73'
Žlutou kartu dostává Thomas Rastelli (San Marino).
72'
Po něm se do zakončení prodral Skribek, sanmarinskou hradbu ale nepropálil.
71'
Diego Moretti v nouzi nezazmatkoval a jako poslední obránce raději odkopl míč na roh.
70'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Federico Dolcini, přichází Marco Gasperoni.
70'
A dvacet minut před koncem stále živí naději na bodový zisk, což je vzhledem k rozdílné kvalitě obou kádrů úžasné.
68'
Zatímco Ciacciho nedávný loket sudí přehlédl, útočný faul Skribka nikoliv. Domácí tak budou moci rozehrávat z klidu.
66'
Naštěstí se nejednalo o nic vážného a po krátkém ošetření pokračuje Mocsi ve hře.
65'
Attila Mocsi šel do vzdušného souboje a v něm od Ciacciho inkasoval úder loktem. Rozhodčí to přehlédli, i když se maďarskému hráči spustila krev.
63'
Tóth-Gábor znovu u balonu. Tentokrát ho ale musí odevzdat, protože si nepohlídal ofsajdovou pozici.
61'
A neopustilo je ani při šanci Kristofa Tóth-Gábora! Nejobávanější maďarská zbraň vypálila ze skrumáže před brankou, těžko viditelná střela pak prosvištěla těsně kolem tyče!
60'
Držení míče: 35% : 65%.
60'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Samuel Pancotti, přichází Alex Toccaceli.
58'
Maďaři zahrozili po rohovém kopu! Opět si nedal pozor jeden z obránců, jenž Skribkův pas přizvedl těsně nad břevno své branky. Štěstí se Sanmarinců drží jako klíště.
56'
Středoevropané pokračují v aktivitě. Na střelu si navedl míč Kristof Tóth-Gábor, jenže z hlubokého záklonu přestřelil.
54'
Teď už měli hosté blízko ke gólu! Skribkův nízký centr si Diego Moretti srazil na vlastní branku, její strážce Colombo míč tak tak vykopl.
52'
Skribkovu zblokovanou ránu dorážel Csaba Bukta. Bohužel pro Maďarsko neměl přesnou mušku a balon napálil daleko za atletickou dráhu.
51'
Žlutou kartu dostává Simone Franciosi (San Marino).

Třetím hříšníkem je Simone Franciosi. Ten atakoval Komáromiho na hranici vápna skluzem. San Marino může hovořit o štěstí v tom smyslu, že z toho není penalta.
50'
Edoardo Colombo si postavil pevnou zeď, kterou Alen Skribek nebyl schopen prostřelit.
49'
Žlutou kartu dostává Federico Dolcini (San Marino).

Federico Dolcini nepustil Komáromiho do vápna jen za cenu podražení a následné žluté karty.
48'
Práci měla i defenzivní řada Maďarů, kterou drzým průnikem zaměstnal Samuel Pancotti.
47'
Dvakrát v řadě teď zasáhli sanmarinští obránci, kteří průnikovou přihrávku odvraceli vždy na poslední chvíli.
46'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Simone Nanni, přichází Thomas Rastelli.
46'
Maďarsko vletělo do zápasu jako uragán a už ve třetí minutě trefil Tóth-Gábor tyč. Zakřiknutí Sanmarinci se postupem času otrkali a především vzadu hráli daleko zodpovědněji. Vymstilo se jim až bránění rohového kopu, kdy Colombo dobře neodhadl situaci a při pokusu o vyboxování centru ho Péter Baráth přehlavičkoval. Tuto chybu sanmarinský gólman odčinil v závěru první půle, kdy vychytal zblízka zakončujícího Tóth-Gábora. Jinak držel fotbalový trpaslík favorita na uzdě a po pětačtyřiceti minutách s ním drží přijatelný stav.
Držení míče: 39% : 61%.
Střely na branku: 0:3. Střely mimo: 1:2.
Rohy: 0:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 7:1.
45+2'
45+1'
V první ze dvou nastavených minut zahrávali hosté standardku. Na Skribkův pas si vyšplhal Attila Mocsi a hlavou trkl míč do přesného středu branky, kde stál připravený Colombo.
45'
Alen Skribek ho tentokrát sehrál nakrátko. Jeho spoluhráče však obránci rychle dostoupili a tím mu znemožnili odcentrovat do vápna.
44'
A další maďarský roh.
42'
Z tohoto mráčku nezapršelo. Csaba Bukta totiž při náběhu zavadil o soupeře a v pádu vzal s sebou i brankáře. Andrew Davey v tom rozpoznal útočný faul.
41'
Roh pro Maďarsko.
40'
Teď už se Kristof Tóth-Gábor do zakončení dostal a já musím konstatovat, že do velmi nebezpečného! Průnikovou přihrávku zpracoval přímo před Colombem, ten zachoval chladnou hlavu a včasným výběhem zmenšil střelci úhel.
38'
Aron Csongvai zadribloval s míčem na levém kraji vápna. Uprostřed něj se mu přihlásil Tóth-Gábor, přihrávka na jeho osobu však nebyla přesná.
36'
Sanmarinští fotbalisté zase na chvíli otočili hru, jejich tažení mělo doslova život jepice.
35'
Před hranici vápna si dělal prostor Kristof Tóth-Gábor. Maďarský útočník se k nakopnutému míči nakonec nedostal a celá akce tak vyšla vniveč.
34'
Sotva domácí překročili půlící čáru, tak přišli o míč. Ten teď budou velmi těžko získávat zpět.
32'
Ofsajd a v něm Gyorgy Komáromi (Maďarsko).
30'
Držení míče: 41% : 59%.
29'
K uklidňující trefě pomohl Maďarům roh. Skribkovi na něj naskočil PÉTER BARÁTH, Colombo špatně vyhodnotil situaci, vyšel z branky a nechal se přehlavičkovat.
28'
Největší údernou zbraní Maďarska je Kristof Tóth-Gábor. Právě on se po rozběhu dostal k přímočaré přihrávce, avšak zamířil jen vedle levé tyče.
27'
Když nic jiného, tak aspoň k faulům Maďaři nutí svoje soupeře. Jeden takový teď spáchal Simone Franciosi, jenž před zraky rozhodčího dohrál Skribka.
26'
Do kombinace se neváhá zapojit i Edoardo Colombo, jenž poměrně často vychází až na hranici svého brankářského území.
24'
Sanmarinská obrana však vypadá jistě a nikoho ze soupeřů zatím do zakončení nepouští.
23'
Maďaři točí hru všemi směry, neboť co nejdříve potřebují vstřelit uklidňující gól.
21'
Domácí zničehonic vystrčili růžky. Na pěkný centr od lajny si ve vápně naskočil Andrea Contadini, jeho vysoký oblouček spadl za branku.
20'
Žlutou kartu dostává Giacomo Matteoni (San Marino).

Jenže po ztrátě míče si Giacomo Matteoni vyšlápl na Tóth-Gábora, načež se stal prvním karetně potrestaným hráčem utkání.
19'
Přesto se jeho soupeř vymanil ze sevření a po rychlém brejku bude Simone Franciosi moci vhazovat.
18'
Maďarsko dál ukazuje své dominantní postavení a pomalu začíná hru kočky s myší.
17'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Rego Szánthó, přichází Gyorgy Komáromi.

Vynucená změna. Rego Szánthó se z bolestivého střetu, který utrpěl v předchozích minutách, nezotavil a musel vystřídat.
15'
Teprve teď se Dominik Csontos dostal k exekuci zmíněného rohu. Balon namířil na přední tyč, kterou spolehlivě zavřel obránce Nanni.
14'
Na jeho rozehrávku si ještě budeme muset počkat. Rego Szánthó se totiž při svém zakončení nepříjemně srazil s protihráčem a dokonce jsou pro něj povolána nosítka.
13'
Další maďarská akce už byla úspěšnější. Rego Szánthó si při ní navedl míč na střelu, kterou soupeř srazil na roh.
12'
Hosté roztáhli hru doleva s následným centrem na zadní tyč. Odtud míč do ohně vrátil Alen Skribek, ale stoper Tomassini byl víc než pozorný.
11'
Výraznou územní převahou disponující Maďarsko dál sveřepě zaměstnává soupeřovu obranu. Ta se snaží si svůj obraz vzhledem k zakřiknutému úvodu vylepšit.
10'
Držení míče: 30% : 70%.
9'
Edoardo Colombo si balon osahal i o chvíli později, když se k němu meruna dokutálela po další špatné kombinaci.
8'
Maďaři na útočné půlce tentokrát nepobyli dlouho. Poněkud kostrbatá souhra vyprovodila míč až za koncovou čáru.
6'
Od začátku trápící se San Marino potřebuje uklidnit situaci, brzy inkasovaný gól by do hlav jeho hráčů vnesl neklid.
5'
O jeho exekuci se postaral Alen Skribek, ten na rozdíl od Bukty nikoho v červeném dresu nenašel.
4'
Z další akce pak vytěžili hosté roh.
3'
První maďarská šance na sebe nenechala dlouho čekat! Zleva centrující Csaba Bukta našel hlavu předtím zmíněného Tóth-Gábora a ten orazítkoval pravou tyč.
2'
Právě oni pak nakopli míč na Kristofa Tóth-Gábora. Proti balonu však vyběhl včas Colombo a maďarský útočník tak měl smůlu.
1'
Zápas rozehráli domácí, kteří nastoupili v modrých dresech. Oproti tomu hosté oblékli červené trikoty a bílé trenýrky.
1'
Teď už se vraťme k našemu utkání, protože reprezentanti obou zemí právě míří na hřiště.
V dalším zápase skupiny J Německo po obratu vyhrálo 3:1 v Lotyšsku a dočasně se osamostatnilo na čele tabulky. Tam se v tuto chvíli snaží dotáhnout Polsko, které doma vede 1:0 nad Izraelem.

San Marino: Colombo – Nanni, Moretti (C), Tomassini, Franciosi – Matteoni – Cecchetti, Ciacci, Dolcini, Contadini – Pancotti.
Náhradníci: Colonna – Santi, Pasquinelli, Valentini, Rastelli, Pasolini, Toccaceli, Babboni, Gasperoni.

Maďarsko: Hegyi – Bukta, Mocsi, Varju, Csontos – Baráth, Csongvai – Skribek, Szendrei (C), Szánthó – Tóth-Gábor.
Náhradníci: Auerbach – Kusnyir, Szűcs, Csonka, T. Kiss, Tamás, Hidi, Kerkez, Komáromi.

Rozhodčí: Davey – Nethery, Jeffrey (NIR).
V Serravalle za chvíli začne rozcvička. Ještě než se tak stane, pojďme si pročíst sestavy.
Dovolte mi vás ještě jednou přivítat u sledování on-line přenosu z utkání San Marino – Maďarsko, které se odehraje v rámci kvalifikace na malé EURO.

6. San Marino – 0 bodů (0:6)

Pozn.: na ME postoupí vítězové devíti skupin + pět nejlepších celků z druhých míst. Rumunsko a Gruzie mají jako pořadatelé účast jistou.
Maďarsko

Doma se představilo také Maďarsko, které si na svůj pažit přizvalo Izrael. A zatímco v prvním dějství hráli Maďaři druhé housle, po přestávce se obraz hry změnil. Vyrovnání však svěřencům bývalého fotbalisty Zoltána Gery k bodům nestačilo, protože poslední slovo měl jejich soupeř.

Maďarsko – Izrael 1:2 (0:1)
Branky:
68. Tóth-Gábor – 32. Nachmani, 86. Levi.
ŽK: Tóth-Gábor – Davida, Podgoreanu.

Držení míče: 54% : 46%.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 2:2.
Rohy: 2:3. Fauly: 10:5.

Maďarsko: Hegyi – Kusnyír, Varju, Mocsi, Csóka (46. Csontos) – Csongvai (87. Baráth), Csonka – Szántrhó (62. Tóth-Gábor), Szendrei, Kerkez (62. Bukta) – Kiss (46. Skribek).

Izrael: Peretz – Zasno (70. Jaber), G. Cohen, Blorian, Leidner, Gandelman – Podgoreanu (69. Buganim), Davida (46. Layous, 90. Šahar), Karzev, Bar – Nachmani (80. Levi).

Rozhodčí: Moskalev – Safjan, Murašov (všichni Rusko).
San Marino

Outsider skupiny ze San Marina vyzval na úvod kvalifikace Německo a už od prvních minut bylo zřejmé, že tenhle zápas bude hrou kočky s myší. Už v prvním poločase dostali domácí nepopulárního bůra, v tom druhém je pak spokojení Němci šetřili.

San Marino – Německo 0:6 (0:5)
Branky:
4. Krauss, 19. a 43. Burkardt, 39. a 41. Moukoko, 67. Leweling.
ŽK: Matteoni, Ciacci, Pancotti, Rastelli, Tomassini (všichni San Marino.

Střely na branku: 0:13. Střely mimo: 1:5.
Rohy: 0:10. Fauly: 10:7.

San Marino: Colombo – Nanni, Moretti (C), Tomassini, Franciosi – Matteoni (75. Santi F.)– Cecchetti (88. Toccaceli), Ciacci, Dolcini (46. Rastelli), Contadini (46. Santi S.) – Pancotti (75. Pasolini).

Německo: Mantl – Massimo, Thiaw (46. Bauer), Mai (46. Bella Kotchap), Katterbach – Stiller (46. Leweling), Kauss – Burkardt (C) (73. Shuranov), Appelkamp, Becker – Moukoko (73. Königsdörffer).

Rozhodčí: Kristjansson – Sigurdarson, Gudmundsson (všichni Island).
Reprezentační přestávka je v plném proudu a neplatí to pouze pro seniorské reprezentace, nýbrž i pro ty mládežnické. V rámci kvalifikace ME do 21 let se domácí San Marino utká s Maďarskem. Zápas v Serravalle začne ve 20:30 a vy jste k jeho sledování srdečně zváni!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.