Kvalifikace MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Moldavsko : Faerské ostrovy - 25. března 2021   20:45

Moldavsko
Moldavsko
9' Nicolaescu
1:1
(1:0)
Faerské ostrovy
83' M. Olsen  (Hendriksson)
Moldavsko
Namașco – Posmac, Epureanu, Armaș, I. Jardan – Ionita, Carp (72. Caimacov), Reabciuk – Nicolaescu, Rață (86. A. Cojocari) – Damascan (72. Postolachi).
Koșelev, D. Celeadnic – Belousov, Bolohan, Caimacov, A. Cojocari, Drăgan, Dumbravanu, A. Antoniuc, Athirii, Postolachi.
Nielsen – Rólantsson, Faerö (40. Vatnsdal), Nattestad, V. Davidsen – S. Vatnhamar (78. Jónsson), Hansen (69. Bjartalid), G. Vatnhamar, Hendriksson – K. Olsen, Edmundsson (78. M. Olsen).

Ion Nicolaescu (Moldavsko) poslal domácí celek do vedení v úvodu zápasu, v závěru pak vypálil Meinhard Olsen (Faerské ostrovy), jehož střelu si nešťastně srazil domácí hráč do branky. V tomto zápase se narodila remíza.
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 2:1. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 15:21.
90+6'
90+6'
Hra pokračuje dál.
90+4'
Jeden z hráčů Moldavska je ošetřovaný na hrací ploše. Vypadá to, že je to Veaceslav Posmac.
90+4'
To se už dostáváme do poslední, čtvrté, nastavené minuty.
90+3'
Oleg Reabciuk (Moldavsko) hrál rukou, což neuniklo pozornosti rozhodčího. Hra je přerušená.
90+3'
V nastaveném čase sledujeme spíše klidnější pasáž hry. Na nějakou vyloženou šanci čekáme.
90+2'
Virgiliu Postolachi se propracoval do střelecké pozice, zkusil vypálit. Jeho ránu dokázal zblokovat Sonni Nattestad.
90+1'
Čtyři minuty uvidíme navíc.
90'
Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
89'
Ion Jardan (Moldavsko) vypálil na branku, jeho projektil kryje brankář Gunnar Nielsen.
88'
V poklidném tempu se zápas dohrává, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se momentálně nikam nežene.
86'
Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Vadim Rață, přichází Andrei Cojocari.
85'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločasem, hostujícímu celku se podařilo vyrovnat, z čehož hráči neskrývali radost.
83'
Faerské ostrovy právě vstřelily branku!
Důrazná hra Faerských ostrovů přinesla vyrovnání. Ke střele se dostal MEINHARD OLSEN a jeho ránu tečoval Ion Jardan. Od něj se míč odrazil vysoko a přeloboval brankáře.
82'
Hostující brankář nyní rozehrává od své branky a rychle přenesl hru na polovinu soupeře.
81'
Domácí rozehrávají volný kop na útočné polovině. Igor Armaș (Moldavsko) se po centru před branku dostal k zakončení nůžkami, ale jeho rána končí vedle.
80'
Deset minut hry a možná ještě nějaké nastavení nás dělí od konce zápasu, zápasu, ve kterém jsme zatím viděli jednu jedinou branku.
78'
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Jóan Símun Edmundsson, přichází Meinhard Olsen.
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Sölvi Vatnhamar, přichází Ári Jónsson.
77'
Akce domácích byla nyní nepřesná, rozehrávat tak bude od své branky hostující gólman.
76'
Žlutou kartu dostává Gunnar Vatnhamar (Faerské ostrovy).
75'
Ze střední vzdálenosti vypálil jeden z hostujících hráčů, ale jeho projektil mířil k tyči, kde byl připravený brankář.
75'
Obrázek hry je poslední minuty stejný, domácí celek drží těsné vedení a hosté se pokouší najít cestu, jak utkání zdramatizovat. Zatím se jim to nedaří.
72'
Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Cătălin Carp, přichází Mihail Caimacov.
Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Vitalie Damascan, přichází Virgiliu Postolachi.
72'
Jeho střílený centr před branku nebyl vůbec špatný, ale nikdo z jeho kolegů nedokázal balon prodloužit směrem k brance.
71'
Artur Ionita si v osobním souboji počínal nedovoleně, rozehrávat tak budou hosté. Sonni Nattestad uvede míč do hry na útočné polovině.
70'
Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, Moldavsko díky brankce Iona Nicolaesca vede nejtěsnějším možným rozdílem.
69'
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Hedin Hansen, přichází Jóannes Bjartalid.
68'
Faerské ostrovy se pokouší vyrovnat, snaží se hrát aktivně na útočné polovině, ale domácí obrana se zatím v pohodě dokáže vracet.
67'
Rohový kop pro hosty. Brandur Hendriksson (Faerské ostrovy) rozehrával od praporku. Centr se snesl před branku, ale gólman vyboxoval míč.
66'
Gilli Rólantsson a Brandur Hendriksson se dostali do střeleckých pozic, ale oba pokusy o zakončení dokázala eliminovat včas domácí obrana.
64'
Fotbalisté v bílém, tedy hosté, nyní kontrolují hru a snaží se něco vymyslet na své polovině a následně se dostat před branku soupeře.
63'
Nyní jsme sledovali souboje o míč na polovině hrací plochy. hra se přelévá ze strany na stranu, ale na nějakou výraznější příležitost jsme teď čekali marně.
61'
Přidat mohli nyní druhou, ale výborná rána, kterou vyslal Ion Nicolaescu, skončila na tyči. Nechybělo mnoho a tento hráč se prosadil znovu.
60'
Od konce zápasu nás dělí půlhodina, domácí fotbalisté vede o jednu branku
59'
Faerské ostrovy měly nyní obrovskou šanci, ale několik jejich pokusů o zakončení bylo nepřesných, následně Jóan Símun Edmundsson pálil a jeho pokus na poslední chvíli zblokoval Alexandru Epureanu.
56'
Deset minut hry ze druhého poločasu je pryč, na nějakou výraznější šanci v této fázi zápasu čekáme.
56'
Rohový kop pro domácí. Centr se snesl před branku, ale brankář Gunnar Nielsen (Faerské ostrovy) se dobře zorientoval a získal míč.
55'
Cătălin Carp (Moldavsko) se rozhodl pro zakončení, ale jeho pokus byl hodně nepovedneý. Jóan Símun Edmundsson poměrně snadno zblokoval jeho střelu.
54'
Domácí hráči se z ničeho nic probojovali na útočnou polovinu, kde si vynutili faul soupeře. Hrát tedy budou hráči Moldavska.
53'
Tvrdá rána byla zdí velmi rychle zblokovaná. Brandur Hendriksson to vzal na sebe, ale trefil jen soupeře.
52'
Volný kop z dobré pozice budou nyní rozehrávat hráči Faerských ostrovů.
50'
Úvodních pět minut z druhého poločas je pryč, zatím sledujeme aktivní hru hostů, kteří se pokouší rychle vyrovnat. Moldavsko stále drží těsné vedení.
49'
Klaemint Olsen (Faerské ostrovy) se dostal k dobré hlavičce. Jeho zakončení nebylo vůbec špatné, ale domácí brankář Stanislav Namașco vyskočil a míč dokázal zastavit.
48'
Faerské Ostrovy rozehrávaly volný kop. Centr se snesl před branku, ale nikdo ze spoluhráčů nedokázal přesněji tečovat.
46'
Žlutou kartu dostává Igor Armaș (Moldavsko).
46'
Žlutou kartu dostává Artur Ionita (Moldavsko).
46'
Zdá se, že ani jeden trenér neprovedl žádné střídání během poločasové pauzy.
46'
Moldavsko vede po prvním poločase nad Faerskými ostrovy o jednu branku, trefil se v devátá minutě Ion Nicolaescu.
45+3'
45+3'
Dostáváme se do poslední nastavené minuty, hostující celek na nějakou výraznější šanci čeká.
45+2'
Gunnar Nielsen (Faerské ostrovy) rozehrává od své branky, pokouší se rychle přenést hru na útočnou část hrací plochy, což se mu podařilo.
45+1'
Tři minuty uvidíme navíc k prvnímu poločasu.
45'
Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase, uvidíme, jestli se bude nějaký čas nastavovat.
44'
V poklidném tempu se hraje na polovině hrací plochy a ani jeden celek se nyní nemůže dostat do výraznější šance.
42'
Artur Ionita (Moldavsko) se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus zblokoval jeden z hráčů hostů. Brandur Hendriksson se položil do jeho střely.
42'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, stále platí těsný náskok domácího celku.
40'
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Odmar Faerö, přichází Heini Vatnsdal.
39'
Jeden z hráčů hostů je nyní ošetřovaný.
38'
Brandur Hendriksson (Faerské ostrovy) fauloval soupeře, rozehrávat budou na útočné polovině domácí.
37'
Stanislav Namașco (Moldavsko) vyběhl a dokázal zastavil zajímavě vypadající akci soupeře. Faerské ostrovy nyní nezakončily.
35'
Žlutou kartu dostává Vadim Rață (Moldavsko).
35'
Jeden z domácích hráčů fauloval, vypadá to, že uvidí žlutou kartu.
33'
Fotbalisté Moldavska se nyní usadili na útočné polovině, kde se pokouší něco vymyslet. Vadim Rață kombinuje se spoluhráči.
30'
Půlhodina hry je pryč, zatím vede domácí celek o jednu branku, jako jediný se dokázal po chybě obrany hostů trefit Ion Nicolaescu.
29'
Až nyní se dostal ke střele Oleg Reabciuk (Moldavsko). Jeho dobrou ránu nadvakrát dokázal zastavit brankář Gunnar Nielsen.
28'
Sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se spíše na polovině hrací plochy. Mnoho střeleckých šancí v tomto zápase zatím k vidění není.
27'
Žlutou kartu dostává Gilli Rólantsson (Faerské ostrovy). Žlutou kartu vidí hostující hráč za faul na Igora Armașe.
25'
Jóan Símun Edmundsson (Faerské ostrovy) se dopustil faulu, rozehrávat tedy budou domácí fotbalisté. Veaceslav Posmac uvedl míč do hry.
22'
Sledujeme kombinační hru zejména na polovině hrací plochy, zde probíhají souboje o míč. Veaceslav Posmac si počinal nedovoleně, míč mají hosté.
20'
Dvacet minut hry je pryč, sledujeme rychlý fotbal, který se fanouškům musí líbit. Moldavsko na své půdě vede poněkud překvapivě o jednu branku po chybě obrany.
20'
Gilli Rólantsson (Faerské ostrovy) vybojoval na útočné polovině autové vhazování.
19'
Před malou chvilkou jsme viděli první žlutou kartu, dostali ji jeden z hostujících fotbalistů.
18'
Žlutou kartu dostává Hedin Hansen (Faerské ostrovy).
16'
Domácí nyní rozehrávají od své branky, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře, zatím ale marně. Veaceslav Posmac neměl komu poslat míč, a tak se stáhl na svou polovinu.
13'
Poněkud překvapivě se dokázal prosadit domácí celek jako první, a tak budou muset hosté nyní dotahovat.
12'
Faerské ostrovy mohly nyní odpovědět, ale po rohovém kopu se k zakončení dostal Hedin Hansen, který minul.
11'
Domácí celek pokračuje v aktivní hře, pokouší se něco vymyslet na útočné polovině, ale obrana soupeře hraje zodpovědně.
9'
Moldavsko právě vstřelilo branku!
Jeden z hostujících hráčů udělal obrovskou chybu, kterou využil ION NICOLAESCU. Dostal se k míči a mířil před branku. Počkal si na první pohyb brankáře, a pak zakončil.
6'
Sledujeme klidnější pasáž hry zejména na polovině hrací plochy, ani jeden celek se momentálně nikam nežene.
5'
Jóan Símun Edmundsson se nyní propracoval do střelecké pozice, ale soupeř jeho projektil zblokoval. Veaceslav Posmac se vložil do jeho střely.
3'
Jóan Símun Edmundsson (Faerské ostrovy) uvedl míč do hry, sledujeme klidnější pasáž hry v úvodu zápasu. Domácí hrají v modrém, hosté v bílém.
2'
Odmar Faerö (Faerské ostrovy) byl faulovaný soupeřem, rozehrávat tak budou hosté.
1'

Moldavsko: Namașco – Posmac, Epureanu, Armaș, I. Jardan – Ionita, Carp, Reabciuk – Nicolaescu, Rață – Damascan.
Náhradníci: Belousov, Bolohan, Caimacov, A. Cojocari, Drăgan, Dumbravanu.

Faerské ostrovy: Nielsen – Rólantsson, Faerö, Nattestad, V. Davidsen – S. Vatnhamar, Hansen, G. Vatnhamar, Hendriksson – K. Olsen, Edmundsson.
Náhradníci: Gestsson, Thomsen – Baldvinsson, Bjartalid, Danielsen, Jensen, Johannesen, Jónsson, M. Olsen, Soylu, Vatnsdal..
Jedná se o zápas skupiny F, ve které je Rakousko, Slovinsko, Moldavsko, Dánsko, Izrael a Faerské ostrovy.
Pro oba kluby toto bude premiéra v rámci vzájemných zápasů, proti sobě ještě Moldavsko a Faerské ostrovy nenastoupily.
Fotbalisté Moldavska v posledních sedmi zápasech nedokázali skórovat. Naposledy se trefili v zápase s Kosovem 3. září.
Faerské ostrovy z posledních pěti zápasů vyhrály jediný. Porazili Andorru 2:0. Dále tým remizoval s Lotyšskem 1:1, 1:1 a Maltou 1:1. Faerské Ostrovy podlehly Litvě 1:2.
Moldavsko z posledních pěti zápasů nevyhrálo ani jeden, jen jednou remizovalo. V zápase s Ruskem sehrálo plichtu 0:0. Následně prohrálo s Řeckem 0:2, Slovinskem 0:4, Řeckem 0:2 a zatím naposledy s Kosovem 0:1.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního fotbalu. V tomto zápase proti sobě nastoupí Moldavsko a Faerské ostrovy-
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.