Randolph – Coleman (C), Stevens, Duffy, Keogh – Whelan, McGoldrick (81. Doherty), Hendrick – Hourihane, McClean, Brady (74. O'Brien).
G. Loria – Kakabadze (85. Okriašvili), Chočolava (65. Charabadze), S. Kvěrkvelija, Kašia – Kankava (C) – Kitejšvili, Kvekveskiri, Gvilija, Arveladze (73. Kazajšvili) – Kvilitaja.

Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 8:7. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 7:11.
Já se s Vámi pro dnešek loučím a přeji hezký zbytek večera.
Irové po úvodním kvalifikačním srazu vedou tabulku skupiny D se šesti body před druhým Švýcarskem, které dnes remizovalo 3:3 s Dánskem i přes to, že ještě šest minut před koncem vedlo 3:0!
Irové nakonec ubránili cenné tři body do tabulky. Ty jim zajistil krásnou trefou z přímého kopu Conor Hourihane . Hosté si sice zvládli vytvořit dvě velké šance, v gól je ale proměnit nedokázali a po dvou zápasech jim na kontě bodů bude svítit 0.
90+4'
90+3'
Střídájící Aiden O'Brien centroval tak šikovně, že míč jen o kousek nezapadl až do branky hostů.
90+1'
Serdar Gözübüyük bude nastavovat čtyři minuty!
89'
A opět zkoušel štěstí ze střední vzdálenosti Džaba Kankava, ale jeho volej zamířil vysoko nad branku.
85'
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Otar Kakabadze, přichází Tornike Okriašvili.
85'
Ke střele z dobrých dvaceti metrů se odhlodlal hostující Džaba Kankava a orazítkoval levou tyč branky domácích!
81'
Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází David McGoldrick, přichází Matt Doherty.
78'
David McGoldrick se dostával do další větší šance, ve skluzu ale zakončil pouze do bránicího hráče.
75'
Domácí se již zatáhli před svou branku a na hrotu nechali číhat jediného hráče. Dá se tak očekávat větší nápor hostů.
74'
Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Robbie Brady, přichází Aiden O'Brien.
73'
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Vato Arveladze, přichází Valerij Kazajšvili.
72'
David McGoldrick se zjevil v další obrovské šanci! Po skvělém pasu Jamese McCleana byl u míče dříve než hostující gólman, dokázal si jej i obhodit, bohužel pro něj si dal míč daleko od nohy a z úhlu již skórovat nemohl.
69'
Velká šance Enda Stevense! Po autu se prodral až do vápna kde se k němu po vlastním centru vrátil míč, střela slabší nohou ale minula branku.
67'
Darren Randolph teď podcenil hlavičku hostů a míč mu mezi rukama propadl na rohový kop. A po něm nebezpečně zakončoval Otar Kitejšvili nad břevno.
65'
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází zraněný Davit Chočolava, přichází Levan Charabadze.
65'
David McGoldrick se uvolňoval pro míč ve vápně a domácí chtěli pokutový kop. Rozhodčí však jasně ukazuje, že pískat nebude.
60'
David McGoldrick se dobře uvolnil na polovině hřiště a mohl postupovat do brejku, jenomže zvolil si střelu z dálky a míč letí daleko na tribunu.
60'
Ke střele se opět dostal aktivní Valerian Gvilija, který ale trefuje pouze obránce před sebou.
59'
A tentýž hráč se dostával do další slibné příležitosti. Jenomže místo střely volil přihrávku na obsazeného spoluhráče.
58'
Pohlednou akci domácích zakončoval do prázdné branky Jeffrey Hendrick, jenomže stál v těsném ofsajdu a gól tak nemůže platit !
54'
Dobrý náběh Valeriana Gviliji na dlouhý míč do vápna. V tísni jej umístil pouze mimo branku.
53'
Hosté se dostali do slibného přečíslení, to však zahodili vlastní hloupostí dlouhou přihrávkou až do autu.
51'
Ten hosté se štěstím ubránili, následně si Brady pomohl faulem.
51'
Tentokrát je faulován před brankou hostí James McClean a následuje přímý kop domácích.
50'
Valerian Gvilija zkusil štěstí přímou střelou, ale ta se mu vůbec nepovedla a následuje jen odkop od branky domácích.
48'
V nebezpečné pozici pro vlastní branku fauloval James McClean a hosté mají dobrou příležitost srovnat skóre.
46'
V prvním poločase jsme příliš velkých šancí neviděli. Domácí nejprve zahrozili Conor Hourihanem a poté tentýž hráč otevřel skóre nádhernou střelou z přímého kopu. Hosté byli v úvodním dějstvím v ofenzivě sterilní. Přesto v nastavení mohli srovnat, Valerian Gvilija však pouze napálil Randolpha.
Druhý poločas začne přibližně v 21:50 .
45+4'
45+3'
Obrovská šance hostů! Míč se na pětku odrazil k Valerianu Gvilijovi, jeho střelu z voleje skvěle vyráží Darren Randolph !
45+2'
Štěstí zkusil snad ze třiceti metrů Nika Kvekveskiri , jeho střela ale měla spíše parametry rugbyového kopu.
45+1'
Rozhodčí v úvodní půli nastavuje čtyři minuty.
45'
Séamus Coleman ještě na konci první půle vybojoval průnikem rohový kop. Ten hosté v pohodě odvracejí na půlku hřiště.
42'
Hra se po úvodní brance opět trochu uklidnila. Sledujeme hru ve středu pole bez nějakých ofenzivních snah.
36'
Irsko právě vstřelilo branku!
Míč si nakonec postavil Conor Hourihane a trefuje se nádhernou střelou k tyči. Giorgi Loria se po míči natahoval marně! Bez asistence.
34'
Domácí diváci před následným přímým kopem zasypali hřiště tenisovými míčky a musíme počkat na jejich odklizení.
33'
Žlutou kartu dostává Guram Kašia (Gruzie). Fauloval totiž unikajícího David McGoldricka a může být rád, že neviděl kartu jiné barvy.
32'
Domácí zkoušejí štěstí především centrovanými míči do vápna. Hostující stopeři jsou prozatím bezchybní a míče odehrávají.
29'
Hostující obránce trochu zbytečně odehrál míč před nabíhajícím Colemanem na rohový kop. Jenomže domácí při něm faulují a přicházejí o míč.
26'
Ten domácí v pohodě odehrávají daleko od své branky.
25'
Hosté sehráli pěknou, i když trochu kostrbatou akci na jeden dotek. Po centru se míč odkutálel na první rohový kop Gruzie.
22'
Colemanův ostrý centr z pravé strany jen těsně hlavou minul nabíhající Robbie Brady !
22'
Nyní můžeme sledovat hluchou pasáž hry. Hosté nechtějí běhat jen bez balonu a tak se jej snaží co nejvíce udržet na kopačkách, domácí zase čekají na volný prostor k útoku.
18'
Z levé strany přilétl do vápna hostů ostrý centr, David McGoldrick jej hlavou umístil hodně vedle branky.
15'
Hráči v zeleném jej rozehráli na hranici vápna na Robbie Bradyho, ten ale technickou střelou míří nad.
15'
Žlutou kartu dostává Džaba Kankava (Gruzie), který fauluje pronikajícího soupeře a bude to další nebezpečný přímý kop pro domácí.
14'
Domácí si vybojovali dobrou standartní situaci dvacet metrů před brankou hostů. K míči se postavil Robbie Brady, ale trefil pouze zeď Gruzie.
13'
Velká šance domácích! Ti skvělým presingem obrali hosty o míč na třiceti metrech, Conor Hourihane to vzal na sebe a donutil ke skvělému zákroku Giorge Loriu!
9'
Domácí si dobře prostrčili míč do vápna, centr kapitána Colemana ale přeletěl všechny spoluhráče.
7'
Po něm pálil z dálky Robbie Brady, vystřelil ale slabě a nepřesně.
6'
Domácí jsou velmi důrazní na své polovině, ihned soupeře dostupují a odebírají mu míč. Z takto vybojované akce uháněl dopředu David McGoldrick a vybojoval rohový kop.
4'
Domácí dlouze kombinovali na své půli než vyslali další dlouhý míč za obranu hostů, i ten ale končí v zámezí.
1'
Domácí zkusili zahrozit po pravé straně, ale přihrávka do běhu na Jacka Byrnea byla dlouhá a míč skončil za brankovou čarou.
1'
Vítám Vás u textového přenosu duel kvalifikační skupiny D mezi Irskem a Gruzií. Oba týmy již nastupují na trávník, domácí v zeleno bílé kombinaci, hosté v bílo červené.

Irsko: Randolph – Coleman (C), Stevens, Duffy, Keogh – Whelan, McGoldrick, Hendrick – Hourihane, McClean, Brady.
Náhradníci: Travers, K. Westwood – Arter, J. Byrne, Collins, Cullen, Doherty, Egan, Judge, K. Long, Maguire, O'Brien.

Gruzie: G. Loria – Kakabadze, Chočolava, S. Kvěrkvelija, Kašia – Kankava – Kitejšvili, Kvekveskiri, Gvilija, Arveladze – Kvilitaja.
Náhradníci: Kvaschvadze, Makaridze – Čanturišvili, Žighauri, Kačarava, Charabadze, Lobžanidze, Merebašvili, Navalovski, Okriašvili, Parunašvili, Kazajšvili.

Rozhodčí: Serdar Gözübüyük (NED) – Charles Schaap (NED), Jan de Vries (NED).

Gruzie

Hráči Gruzie v prvním zápase prohráli nad Švýcarskem 2:0. Dnes je čeká Irsko, ti se v posledních zápasech trápí a je dost možné, že by hosté vyhráli. Gruzie se pyšní perfektní formou, po 7 neprohrách v řadě, tuto sérii ukončili hráči Švýcarska. Naposledy se tyto dva týmy utkaly v kvalifikaci na MS. První zápas skončil výhrou Irska, druhý remízou 1:1. Jak tento zápas dopadne, to se dozvíme dnes ve 20:45.
Irsko

Irové jsou momentálně druzí, díky malé výhře nad Gibraltarem. Nikdo nečekal, že Gibraltar inkasuje pouze jednu branku, například na střely byli Gruzijci lepší. Poslední vzájemný zápas se odehrál v roce 2017 a skončil remízovým stavem 1:1. Irsku se celkově v posledních deseti zápasech vůbec nedaří. Irové mají na kontě pouze 2 výhry a zbytek jsou prohry a remízy. I přes tuhle špatnou formu, jsou favorité. Utkání se odehraje na stadionu Aviva v Dublinu, očekává se velká návštěvnost.
Dobrý den, vítám Vás u pokračování kvalifikace na ME 2020. Dnes se podíváme na utkání Irsko – Gruzie. Irové jsou v tomto utkání jasní favorité, Gruzie je ovšem bojovný soupeř, a proto se máme na co těšit. I přesto, že mají Irové 3 body, tak Gibraltar porazili pouze 1:0, což nikdo nečekal. Gruzie za to prohrála 2:0 nad Švýcarskem, a to jim uděluje momentálně poslední místo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.