Kvalifikace na ME -  ONLINE PŘENOS -  San Marino : Kazachstán - 16. listopadu 2019   18:00

San Marino
San Marino
77' F. Berardi (Lunadei)
1:3
(0:3)
Kazachstán
Kazachstán
6' Zajnutdinov  (Vorogovskij) • 22' Sujumbajev   • 26' Ščotkin  (Islamchan)
San Marino
S. Benedettini – Ma. Battistini, Brolli, Palazzi, D. Simoncini, Grandoni (80. Ceccaroli) – E. Golinucci, A. Golinucci (61. Lunadei), Mularoni – Nanni (64. A. Hirsch), F. Berardi.
A. Simoncini, Zavoli – F. Vitaioli, D'Addario, Tomassini, Giardi, Gasperoni, Censoni, Lunadei, A. Hirsch, Ceccaroli.
Kazachstán
Nepohodov – Maročkin, Malyj, Šomko – Vorogovskij (18. Mirošničenko), Kuat, Tagybergen (65. Fedin), Sujumbajev – Zajnutdinov, Islamchan, Ščotkin (73. Ajmbetov).

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.
Kazachstán tedy bere předpokládané body, když porazil San Marino 3:1, trefili se za hosty Baktijor Zajnutdinov, Gafuržan Sujumbajev a Alexej Ščotkin. Za domácí se ve druhém poločase překvapivě trefil Filippo Berardi, což udělalo velkou radost v táboře jeho týmu. Kazaši byli jasně lepším týmem, když soupeře do hry moc nepouštěli. Hosté se tedy vyhoupli na 10 bodů ve skupině na na Skoty ztrácí dva body. San Marino je poslední s nulou.
90+2'
90+2'
Zápas už se blíží ke konci, na míči je hostující tým, který dohrává na půlce, jak jinak.
90+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.
90'
Žlutou kartu dostává Luca Ceccaroli (San Marino).
89'
Nepřesné zakončení od hostů. Rozehrávat bude Simone Benedettini od vlastní branky.
88'
Na hranici vápna dostal míč domácí Golinucci, ale míč se mu dostal pod nohu a nevystřelil.
87'
Islamchan centroval na střed šestnáctky, ale tam nikoho ve žlutém nenašel.
86'
Roh pro hostující tým.
85'
Žlutou kartu dostává Davide Simoncini (San Marino).
84'
Dlouhý míč dopředu od domácích je jen pro hosty, kteří tak mohou útočit.
83'
Na levou stranu dostal míč Šomko a centroval do vápna. Jeho nepřesný centr skončil jen v rukavicích brankáře.
82'
Berardi byl faulován na půlce hřiště, jeho tým bude rozehrávat z místa přestupku.
81'
U míče je hostující celek, který hraje u poloviny hřiště.
80'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Andrea Grandoni, přichází Luca Ceccaroli.
79'
Hraje se kolem půlky hřiště, u míč je domácí tým.
77'
San Marino právě vstřelilo branku!
Obrovská a upřímná radost pro domácí. FILIPPO BERARDI dostal míč do běhu, brankář hostů chybně vyběhl a domácí útočník zavěsil do prázdné branky.
76'
Po rohu byl míč ještě tečován, ale tím se hosté dostali do ofsajdu.
75'
Tečovaná střela, bude se kopat roh.
74'
Berardi centroval míč přímo do branky, kam se všichni natlačili, jenže se píská útočný faul.
73'
Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Alexej Ščotkin, přichází Abat Ajmbetov.
73'
Roh pro domácí.
72'
Hirsch hledal zleva spoluhráče ve vápně, ten však nesladil pohyb a k míči se nedostal.
71'
Míč mířil do vápna, ale na přední tyčce ho odhlavičkoval Kuat.
70'
Nepřesný pas Grandoniho do vápna, ale bude roh.
69'
Gradoni faulován na lajně, takže jeho tým bude rozehrávat.
68'
Nepřesnosti na obou stranách, u míče hosté.
67'
Na vápno dostal míč Islamchan a tvrdě vystřelil. Trefil jen soupeře, kterého to asi hodně bolí.
66'
Dlouhý míč dostal na vápno Ščotkin, jenže si nepohlídal ofsajdové postavení.
65'
Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Aschat Tagybergen, přichází Maxim Fedin.
64'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Nicola Nanni, přichází Adolfo Hirsch.
63'
Roh byl rozehrán na krátko, postupně se ke střele na vápně dostal Kuat, jenže jeho střela skončila na soupeři.
62'
61'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Alessandro Golinucci, přichází Lorenzo Lunadei.
60'
Nepřesný pas dopředu od Malije, který propadl až k domácímu brankáři.
59'
Domácí Palazzi je na zemi, protože dostal tvrdě míčem a bolí ho achilovka.
58'
Míč mířil do středu vápna, tam ovšem byl nejdříve Palazzi, který míč odkopl do bezpečí.
57'
Roh pro hosty.
56'
Hosté kombinují na polovině hřiště.
55'
Z pravé strany centroval do vápna hostující Zajnutdinov. Jeho centr nikoho ve vápně nenašel.
54'
Žlutou kartu dostává Mirko Palazzi (San Marino).
53'
Ofsajd zastavil Ščotkina, takže ztráta pro hosty a míč na kopačkách domácích.
52'
Hostující Islamchan zkoušel lobem hledat někoho ve vápně, jenomže nikoho v žlutém nenašel.
51'
Domácí Berardi se snažil dostat dopředu středem, ale to se mu nepovedlo.
50'
Z pravé strany vápna vystřelil Dmitrij Mirošničenko, jeho střelu brankář neudržel, ale nikdo nedorazil.
49'
Sujumbajev faulován u autové čáry. U míč zůstane Kazachstán.
48'
Dlouhý nákop letěl na Ščotkina, ale ten míč nedoskočit, a tak u míč domácí.
47'
U míče je znovu tým hostů. Kombinace na půlce v plném proudu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:02.
První poločas je u konce. Moc fotbalového umění k vidění nebylo, spíše naopak, fotbal záživný není, Kazaši kombinují neustále na půlce a jejich soupeř je rád, že není pod tlakem. Kazaši tedy vedou po prvním poločase 3:0, když se prosadil v 6. minutě Zajnutdinov, v 22. Sujumbajev a v 26. Ščotkin.

Statistiky 1. poločasu

Držení míče: 23%:77%
Střely na branku: 2:6
Rohy: 0:3
45+1'
45'
Hlavní rozhodčí nastavuje jednu minutu.
44'
Žlutou kartu dostává Aschat Tagybergen (Kazachstán).
44'
Další centr na střed vápna dostal Ščotkin, jenže jeho hlavička skončila pouze nad brankou.
43'
Nakonec se ke střele postavil Islamchan, ale jeho rána přes zeď skončila nad brankou.
42'
Přímý kop za vápnem pro hosty.
41'
Začíná poslední pětiminutovka první půle, zatím jasně lepší hosté.
40'
Několik nepřesností na středu hřiště, nyní v míče hosté.
39'
Palazzi se snažil nacentroval do vápna z levé strany, ale trefil jen prvního soupeře.
38'
Nanni si tvrdě počínal v souboji na půlce, míč pro Kazachy.
37'
Sujumbajev se snažil proniknout do vápna, ale vystřelit se mu následně už nepovedlo.
36'
Tentokrát u míče znovu hostující celek, který dopředu nechce a radši hraje na polovině hrací plochy.
35'
U míče je i domácí tým, ale zatím se mu dopředu nechce.
34'
Kazaši se nikam neženou, pořád kombinují na půlce.
33'
Aktuální statistika držení míče: 21%:79%.
32'
Nanni ztratil míč a následně zajel do soupeře, ale rozhodčí nepíská.
31'
Žlutou kartu dostává Dmitrij Mirošničenko (Kazachstán).
30'
Průnikovka z půlky hřiště letěla na Ščotkina, ale ten pak v souboji byl pozdě a o míč přišel.
29'
Hosté nepůjčují míč soupeři a kombinují na půlce.
28'
Zleva centroval do vápna Sujumbajev, ale trefil pouze prvního soupeře v cestě.
26'
Kazachstán právě vstřelil branku!
Roh byl rozehrán na vápno, následně se k centru z pravé strany dostal Bajržan Islamchan, který přesným centrem našel ve vápně ALEXEJE ŠČOTKINA, ten se hlavou trefuje přesně k tyčce.
25'
24'
Dlouhý nákop letěl na pravou stranu pro Sujumbajeva, ale ten dlouhý pas už nestihl.
23'
Domácí měli k dispozici přímý kop, ale rozehrávající trefil pouze prvního soupeře v cestě.
22'
Centr z pravé strany propadl vápnem až na zadní tyčku, kde byl GAFURŽAN SUJUMBAJEV, který propálil vše a dává druhou branku svého týmu.
21'
Kombinace Kazachstánu na půlce.
20'
Sujumajev někoho hledal po lajně, ale nikdo to nečekal, takže ztráta míče.
19'
Na vápně se ke střele dostal Palazzi, jeho nebezpečný pokus Nepohodov jen vyrazil.
18'
Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Jan Vorogovskij, přichází Dmitrij Mirošničenko.
17'
Pohyb na střídačce Michala Bílka, jeden z jeho hráčů se asi zranil.
16'
Opět stejný obrázek, ani jeden tým nikam nespěchá.
15'
Hosté v klidu kombinují na vlastní polovině.
14'
Do ofsajdu se dostal hostující Ščetkin, takže na chvilku u míče domácí.
13'
Sám se snažil dostat dopředu Golinucci, jenže míč ztratil hned na prvním soupeři.
12'
Vorogovskij zleva centroval do vápna, ale jeho pokus nikoho nenašel.
11'
Hostující Islamchan byl tvrdě dohrán u autové čáry.
10'
Na půlce byl faulován Malij, u míče zůstane Kazachstán.
9'
Na míči je hostující celek, který jasně kontroluje hru.
8'
Zleva centroval do vápna Dmitrij Šomko, ale jeho tvrdý centr nikoho nenašel.
6'
Dlouhý centr na pravou stranu dostal Jan Vorogovskij, který míč zatáhl do vápna a centroval, jeho pas našel hlavu BAKTIJARA ZAJNUTDINOVA, který se trefuje.
5'
Domácí Golinucci vystřelil za vápnem, jeho střela skončila pouze v rukavicích brankáře.
4'
Domácí Mularoni centroval míč zleva do vápna, ale hostující obrana v klidu odkopává.
3'
Centr z rohového kopu letěl do vápna, kde ovšem domácí tým dokázal odhlavičkovat míč do bezpečí.
2'
1'

San Marino: S. Benedettini – Ma. Battistini, Brolli, Palazzi, D. Simoncini, Grandoni – E. Golinucci, A. Golinucci, Mularoni – Nanni, Bernardi.
Náhradníci: A. Simoncini, Zavoli – F. Vitaioli, D'Addario, Tomassini, Giardi, Gasperoni, Censoni, Lunadei, A. Hirsch, F. Berardi, Ceccaroli.

Kazachstán: Nepohodov – Maročkin, Malyj, Šomko – Vorogovskij, Kuat, Tagybergen, Sujumbajev – Zajnutdinov, Islamchan, Ščotkin.
Náhradníci: Pokatilov, Šackij – Logviněnko, Kerimžanov, Alip, Jerlanov, Žukov, Mirošničenko, Percuch, Abiken, Ajmbetov, Fedin..
Kazachstán

Kazašský tým je na tom v tabulce o něco lépe, ale na postup to nevypadá. Tým je na předposledním místě tabulky, získal 7 bodů za sedm zápasů se skóre 9:13. Nejlepší střelec týmu je Gafurzhan Sujumbajev, který dal jednu branku a na tři nahrál. Kazachstán trénuje český trenér Michal Bílek, nejhodnotnější hráč jeho celku je Dmitri Šomko, který má hodnotu 2,5 milionu Eur.

Poslední tři zápasy

Kazachstán VS. Belgie 0:2
Kazachstán VS. Kypr 1:2
Rusko VS. Kazachstán 1:0
San Marino

Trpaslík ze San Marina má na kontě 0 bodů, za 8 zápasů mají skóre 0:43. Tým dvakrát dostal 0:9, jednou se o to postaral tým z Belgie a jednou to bylo v Rusku. Poslední bod San Marina se datuje do kvalifikace o Euro v roce 2016. Nejhodnotnější hráč týmu byl měl být brankář Elia Benedettini, který je ovšem zraněný.

Skotsko VS. San Marino 6:0
Belgie VS. San Marino 9:0
San Marino VS. Kypr 0:4
Zdravím všechny fanoušky evropského fotbalu. V rámci kvalifikační skupiny I se utkají týmy San Marina a Kazachstánu.