Utkání skončilo nakonec rozdílem třídy a nutno říci, že zcela zaslouženým. Bilbao dnes bylo jasně lepším týmem a po celý zápas ovládalo hru. Tři branky vstřelilo a to ještě Courtois v brance Madridu dvě další zlikvidoval. Já se s Vámi tímto loučím a těším se příště zase na počtenou.
90+3
Hraje se na středu hřiště. Daleko od obou branek. Utkání už takhle skončí.
90+1
Rozhodčí nastavuje tři minuty nad rámec řádné hrací doby.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby. Utkání se už jen dohrává.
88
Míč na kopačkách hostů. Už je to jen takový pokus o čestnou branku, ale ani na tu to nevypadá.
87
Domácí si už na trávníku doslova dělají co chtějí. Jejich další šanci musel likvidovat brankář Courtois na rohový kop.
86
Poslední střídání domácích. Ze hřiště odchází Iker Muniain, místo něj příjde Ibai Gomez.
84
Bilbao právě vstřelilo branku!

A už je to rozdílem třídy! Fantasticky vyřešený brejk, kdy šla finální přihrávka na zcela volného hráče, který už uklízel míč do prázdné branky. Autorem branky je OSCAR DE MARCOS.
84
Vyhlavičkován a se svou akcí jsou zde domácí.
84
Rohový kop pro hosty.
83
U míče jsou hosté, jsou však velmi vysoko napadáni a to jim znemožňuje vytvořit si nějakou větší šanci.
81
Střídání na obou stranách. Na straně Madridu odešel Arda Turan a nahradil ho Mario Suarez a na straně domácích odešel Herrera a přišel Ander Iturraspe.
81
80
Do konce utkání zbývá 10 minut a nastavení. O výsledku utkání je už asi jasno.
76

Bilbao předvedlo v posledních minutách svému soupeři hodně nátlakový fotbal, který končí po několika šancích brankou. MARKEL SUASETA dostal ideální přihrávku a nemýlil se!
76
Další ohrožení branky Madridu! Suaseta vypálil a brankář musel vyrazit na roh.
75
Opět zajímavá šance pro domácí! Ti začali hrozit z brejků. Courtois včas vyběhl a vše uhasil.
74
Hosté jsou stále o něco lepším týmem, je na nich vidět snaha něco s výsledkem udělat. Chybí tomu však nějaký nápad.
71
Střídání hostí. Odejde Cristian Rodriguez a místo něj se na hřiště podívá Koke.
71
Diváci jsou ve varu. Diaz (ATM) nasadil soupeři kravatu a udeřil ho do hlavy. Tohle kdyby rozhodčí viděl, mohl klidně udělit červenou kartu.
70
Z toho nebylo nic. Hosté se snaží o vyrovnání.
69
Už se hraje. U míče jsou domácí a hned z toho byla obrovská šance! De Marcose vychytal Courtois! Je tu roh.
68
Nehraje se. Herrera (ATB) dostal úder do hlavy, nejspíše od vlastního spoluhráče a je ošetřován.
67
Atlétiko nastěhováno na polovině soupeře. Tohle budou pro domácí hodně horké minuty. Jakoby jim docházela síla.
65
Atlétiko Madrid je v posledních minutách jasně lepším týmem a začíná dostávat soupeře pod tlak.
65
Jejich akce končí nádhernou střelou , kterou snad ještě lépe z dolního rohu branky vytěsnil brankář Irazioz na rohový kop!
64
Hosté jsou nastěhováni s míčem na polovině soupeře.
64
Střídají i hosté. Odchází Belozoglu a místo něj nastupuje Adrian.
63
Poslední minuty patří hostům. Ti hrají více s balónem a akce domácích jsou založeny spíše na protiútocích.
61
Střídání domácích. Po tvrdém zákroku Rodrigueze musí odejít Ekiza, toho vyprovází potlesk ve stoje a i slzy v jeho obličeji. Místo něj nastupuje Carlos Gurpegi.
60
Madrid trochu přidává na tempu a hraje s míčem.
59
Přetažen a končí u brankáře.
59
56
Za krátkou dobu hned další žlutá. Teď se hraje hodně emotivně. Dostává ji Belozoglu (ATM).
55
Další žluté karty za tuto potyčku dostávají domácí Aurtenetxe a hostující Godin.
55
54
Na trávníku se nám žlutí. Kartu dostává hostující Rodriguez za velmi tvrdý zákrok. Navíc hrají emoce a je na hřišti strkanice mezi hráči.
53
Domácí v ofsajdu.
52
Tak nakonec zasloužená branka pro lepší tým. Atletiko bude muset přidat, protože zatím toho směrem dopředu moc nepředvádí.
50

Už jsem psal o neproměněné tutovce, ale z následného rohového kopu jsme se branky dočkali! MIKEL SAN JOSE si výborně zaběhl za obranu a hlavou poslal přesně míč do sítě.
49
A hned i centr na druhé straně v moci brankáře Irazioze.
49
Centr se nepovedl. Courtois ho snadno chytil a rozehrává.
48
A budou mít k dispozici standardní situaci.
48
U míče opět domácí ve snaze o nějakou ofenzivní akci.
46
Ani jeden z celků nesáhl ke střídání v poločase.
46
První poločas je za námi. K vidění nebyl špatný fotbal, ale zakončení obou týmů je neefektivní, takže ani jedna z obrovských šancí neskončila brankou. Uvidíme, co připraví trenéři do druhého poločasu.
Druhý poločas začne přibližně v 22:01.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu. U míče jsou domácí.
44
Málem jsem to zařekl! Tak na tutové šance je to 1:1! Skóre 0:0. Irazioz vychytal Belozogla z bezprostřední blízkosti!
44
Neúspěšně. První poločas se blíží ke svému konci a na branku to nevypadá ani na jedné straně.
43
Boj na středu hřiště, ze kterého se pokusili zaútočit hráči Atlética.
42
Centr šel do chumlu hráčů před brankou, tam ho nakonec hosté vykopli pryč.
41
Ruka Rodrigueze (ATM) znamená centrovanou standardní situaci pro domácí.
41
Domácí tu byli s akcí. Ta končí v zámezí.
40
Filipe to zkusil přímo. Střela byla navíc ještě tečována a končí bezpečně v náručí brankáře Irazioze.
40
Standardní situace pro hosty. Je to i na přímé ohrožení.
38
Atletiko se snaží o nějaké ofenzivní akce, chybí tomu však nápad a hlavně rychlé přenesení hry. Je to hodně bezzubé a pro brankáře Irazioze neznamená jejich hra žádné ohrožení branky.
37
První žlutou kartu v zápase dostává Filipe (ATM) pro toho to navíc znamená stop v dalším zápase.
35
Hra začíná získávat na tempu.
34
A Irazioz v brance Bilbaa nakonec také v práci, kdy sebral míč z hlavy protihráče.
34
Míč letěl nebezpečně skoro až do branky, kdy ho vykopl jeden z obránců.
33
Po delší době nějaká akce hostí a je z toho rohový kop.
32
Krásná střela Herrery! (ATB). Courtois musel do skoku. Rána šla jen kousek vedle!
31
Nakonec hodně dlouhý přetažený nákop v moci brankáře Courtoise.
30
I přes reklamaci ruky pokračuje další akce domácích. Je to kombinace na polovině Madridu.
29
Akce středem se domácím nepovedla. Hra se trochu přesunula na střed hřiště.
27
Více než polovina poločasu je za námi a obraz hry je stále stejný. Hrají domácí a drží většinu času míč. Hosté měli šanci za celou dobu jen jednu a je pro ně hodně velký problém, dostat se vůbec nějakou kombinací na dostřel.
25
Další náznak šance ze strany domácích. Míč letěl do vápna, kde na něj nikdo nedosáhl. Pokud je někdo blíže brance, jsou to jasně domácí.
24
Bilbao je nastěhováno na polovině soupeře.
22
Tak to byla velká šance pro domácí. Jen reflexy brankáře zachránily Atletiko od branky. U míče jsou stále domácí.
21
Která skoro skončila brankou! Suaseta dostal míč na střelu a toho fantasticky vychytal Courtois!
21
Vyhlavičkován na nohy domácích, takže ty pokračují v akci.
21
Rohový kop pro Bilbao.
20
Muniain (ATB) nasadil protihráči jesle a poté byl ve vápně přidržen. Mohla se pískat penalta, ale nepíská!
18
Z toho nebylo nic a celou akci ukončuje útočný faul. Takže hrají domácí.
17
To mohl změnit hostující Luiz! Poslal míč snad centimetry vedle branky. Navíc byl míč ještě tečován a je tu roh.
16
První čtvrt hodina je za námi a k vidění je poměrně vyrovnaný fotbal. Trochu více ze hry mají domácí, ale pokusy na obou stranách končí mimo branku.
15
Aduriz (ATB) si naběhl na kraj obrany a poslal svoji střelu mimo. Takže další z mnoha střel v posledních minutách mimo branku. Ale alespoň sledujeme střelbu.
14
Vyhlavičkován a následná střela Tiaga byla nejenom hodně špatně kopnutá, ale navíc bez razance.
14
A také si vyzkouší rohový kop.
14
U míče jsou po delší době hosté. Snaží se o útok po křídle.
12
Povedeně zahraný rohový kop, po závaru se dostal ke střele San Jose, který vystřelil mimo.
12
A další šance pro domácí. Marcos dostal míč na pravačku. Střela byla tečována na rohový kop.
11
Nakonec z toho všeho byla střela Muniaina (ATB) přímo do náruče brankáře Courtoise.
10
Atletiko hodně dobře pozičně brání. Všichni hráči jsou rozestaveni na vlastní polovině.
10
Míč na kopačkách domácích. Je to pokus o postupnou a hodně pomalou kombinaci.
9
Hosté skvěle napadali a dostali obránce Bilbaa do úzkých a málem z toho byla velmi nadějná šance!
9
Domácí jsou zatím o něco aktivnějším týmem. Další jejich akce končí na připravené obraně.
6
Postupná kombinace domácích ztroskotala na nepřesné přihrávce. Po velmi aktivním úvodu zápasu vidíme najednou trochu opadnutí tempa.
5
O míč přišli a hrají hosté. Jejich centr končí u brankáře Bilbaa, který rozehrává.
4
Bilbao zakládá další akci od své branky.
3
A i hosté dokázali zahrozit. Luiz nedokázal míč z voleje trefit jak potřeboval a z akce tedy nebylo nic.
2
První obrovská šance zápasu pro domácí! Nádherná přihrávka do běhu a Oscar De Marcos vypálil nad branku!
1
Ta končí v zámezí a svoje první doteky s míčem tak má Atletiko Madrid. Je to postupná kombinace.
1
Výkop patřil domácím, kteří jsou stále u míče a pokouší se o nějakou ofenzivní akci.
1
Falcao dnes nenastoupí vzhledem ke zranění. To je pro hosty velké oslabení.

Athletic Bilbao: Irazioz - Aurtenetxe, Ekiza, Laporte, Iraola, San Jose, Herrera, De Marcos, Muniain, Aduriz, Suaseta

Atlético Madrid: Courtois - Juanfran, Diaz, Godin, Filipe, Belozoglu, Tiago, Turan, Garcia, Rodriguez, Costa

Rozhodčí: César Muñiz‎ .
Hráči už jsou na trávníku a utkání co nevidět začne.
V zápase bude jasným favoritem hostující Madrid, který by měl svého soupeře po všech směrech jasně přehrát a odvézt si tři body.
Atlético Madrid není třeba příliš představovat. Jedná se o jeden z evropských velkoklubů, loňského vítěze Evropské ligy a aktuálně druhý tým španělské Primera División. Na vedoucí Barcelonu mu však chybí 8 bodů a potřebuje tedy vítězit v utkáních jako je to dnešní.
Domácí Bilbao nezažívá příliš povedenou sezónu, aktuálně se tým pohybuje u konce tabulky, s 22 body mu patří nelichotivé 15. místo. V posledních 5 zápasech se týmu příliš nedaří, dokázal uhrát pouhé 4 body.
Přeji pěkný nedělní večer všem fotbalovým příznivcům! Vítám Vás u 21. kola španělské Primera División, ve kterém se utkají týmy Athletic Bilbao a Atlético Madrid.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.