To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání je u konce a končí spravedlivou remízou 1:1. Utkání zpočátku nabídlo pěkný fotbal, plný pěkných akcí, diváci v ochozech se museli bavit, ovšem s přibývajícími minutami úroveň hry upadala a nakonec se z dnešního zápasu stalo skoro "gladiátorské" zápasiště, jehož výsledkem je neskutečných čtrnáct žlutých karet! Pravda také je, že sudí v poslední minutě zřejmě upřel Granadě pokutový kop za hraní ve vápně rukou.
90+4
Brahimi dostává za nemístné řeči poté, co sudí nepískl pokutový kop, žlutou kartu.
90+3
Rozhodčí se rozhodl nastavit tři minuty, běží tak poslední minuta zápasu.
90+2
Nikos Karabelas se těžce zvedá z trávníku po dalším likvidačním faulu, ostrým skluzem zezadu ho zastavuje Torje, který dostává již třináctou žlutou kartu!
90+1
A ještě žlutá karta, El-Zhar je na hřišti zhruba dvě minuty a hned je potrestán za obranný faul.
90
Běží již poslední minuta, podaří se domácím vstřelit rozhodující gól?
89
Poslední střídání v sestavě Levante, El-Zhar nahradil Valda.
88
El-Arabi se dostává málem ke střele z hranice malého vápna, nakonec míč končí v náruči domácího gólmana.
86
Domácí se snaží v posledních minutách strhnout vedení na svou stranu.
85
A v zápětí střídají i domácí, Gabriel Torje nahradil Diego Mario Buonanotte Rendeho.
84
Levante střídá, Roger Marti Salvador střídá Míchela.
83
Hosté připravují střídání.
82
A další faul u pokutového území hostů. tam Karabelas zřejmě inkasoval nepříjemný úder v hlavičkovém souboji do hlavy, ale již je vše v pořádku.
80
Začíná poslední desetiminutovka dnešního utkání, úroveň fotbalu klesla o několik pater níže, oproti začátku zápasu, hlavně vinou neskutečně mnoho nedovolených zákroků.
78
Další faul u pokutového území hostů, hraje se snad ragby, toto ani není kopaná... znovu se provinil Ballesteros, který si koleduje o druhou žlutou = červenou kartu!
77
Nolito nakonec stáčel svůj přímý kop přímo do branky, ale skvělý Adolfo Munua vyboxovává.
76
Carlos Reina Aranda je tvrdě faulován, provinil se Sergio Ballesteros, dostává za to žlutou kartu.
75
Nolito vhazuje z pravé strany na polovině soupeře.
73
Diego Mario Buonanotte Rende se dostává ke střele z hranice pokutového území, Adolfo Munua stěží vyráží, míč se dostává až k El-Arabimu, ten však zakončení uspěchal.
72
Carlos Reina Aranda se snažil o individuální průnik, ale v přesile ztrácí míč.
71
Granada opět střídí, Jose Recio odchází, nahradí ho El-Arabi.
70
Domácí fotbalisté se opět snaží překonat bránící "val" Levante.
69
Ale míč letí hodně daleko mimo pokutové území.
68
Granada má možnost zahrávat rohový kop.
66
Vicente de La Fuente Iborra faulován na polovině soupeře Inigo Lopézem, je z toho již sedmá žlutá karta utkání pro domácího hráče!
64
Nakonec je z toho střela z levé strany z hranice vápna Brahimiho, míč letí hodně vedle branky.
63
Dlouhý výkop až na polovinu soupeře, Nyom může "potáhnout" míč po pravé strany.
62
Bude se rozehrává od brány Levante.
60
Domácí střídají, ze hřiště odchází Odion Ighalo, nahradí ho Yasine Brahimi.
60
Ten je ale Nolitem hodně špatně rozehraný.
59
Nolito rozehrává zhruba z pětadvaceti metrů, ale míč je zblokován na roh.
58
A potrestaným hráčem je již i střelec vyrovnávací branky Levante Robert Acquafresca, který za stažení hráče před vlastním pokutovým územím dostává žlutou kartu.
57
Hosté z následného volného kopu nic nevytěžili.
56
A žlutou kartu dostává i Guilherme Siqueira.
55
Jose Recio zahrál rukou na vlastní polovině a je z toho další žlutá karta!
54
Nikos Karabelas centruje z levé strany, ale míč již byl za brankovou čárou, bude se odkopávat od brány Granady.
52
Nutno dodat, že tento stav mnohem reálněji vypovídá o rozpoložení sil na hřišti.
50
Levante právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Kouč Juan Ignacio Martinez měl šťastnou ruku, když na hřiště do druhého poločasu poslal ROBERTA ACQUAFRESCU, který se dokázal prosadit uvnitř pokutového území a střelou k levé tyči nedal Tonovi žádnou šanci!
50
Ani tentokrát se domácí fotbalisté před Adolfo Munuu nedostali.
49
Míč však nakonec po zásahu Ballesterose končí v autu.
48
Granada kombinuje na polovině hřiště.
46
Hosté posílají do druhé půle "nového" muže na trávník - Robert Acquafresca nahradí Pedra Riose.
46
Sledujte i dál náš online přenos, druhý poločas začne přibližně ve 22:03 hodin.
První poločas skončil, díky proměněné penaltě se z vedení mohou radovat domácí fotbalisté, kteří vedou od 32. minuty, kdy nabídnutou výhodu proměnil Siqueira. Do té doby byli hosté o něco aktivnější, ovšem ani jednu svou gólovou příležitost nedokázali proměnit a protože se hraje hlavně na góly, ne na počet šancí, prohrává Levante po první půli 0:1.
45
Běží poslední minuta prvního poločasu, odkop od brány Granady.
43
Domácí fotbalisté již hlavně nechtějí udělat chybu a inkasovat do branky, sledujeme opatrný fotbal v podání Granady.
40
Začíná poslední pětiminutovka první půle, domácí vedou od 32. minuty díky proměněné penaltě.
38
Škoda ovšem, že hra je zatím kouskována nepříjemným množstvím faulů, jako nyní Nolita, který se snažil o proniknutí po levé straně do šestnáctky hostů.
37
Tono odkopává od branky, domácí mohou přejít do protiútoku.
35
Další žlutá karta, to se nám to žlutí! Mikel Rico ji dostává za faul na Michela na polovině hřiště.
33
To je zajímavý vývoj, až doposud byli hosté o něco aktivnější, změní na tom něco proměněná penalta Granady?
32
Granada právě vstřelila branku!
Pokutový kop proměňuje GUILHERME SIQUEIRA a domácí jdou do vedení.
31
Granada bude zahrávat pokutový kop za hraní rukou Pedra Muňoze Lopéze uvnitř pokutového území, který zároveň za to dostává žlutou kartu.
30
Byla nařízena penalta.
28
Další žlutá karta, potrestaným je Loukas Vyntra za faul na Nolita.
26
Ale centr byl velmi přeražený, bude se odkopávat od brány.
25
Hosté zahrávají rohový kop z levé strany.
23
Domácím se zatím nedaří vypracovat gólovou příležitost tak, jak se to daří zatím hostům.
21
Ale to nebyl dobře kopnutý roh.
21
Diego Mario Buonanotte Rende vybojoval rohový kop pro Granadu, rozehrávat z pravé strany bude Nolito.
20
Ani po dvaceti odehraných minutách jsme zatím gól nezaznamenali, hraje se ale pěkný fotbal.
18
To byl hodně tvrdý faul hostujícího Valda! Ten ostře skluzem z boku "zajel" do jednoho z domácích hráčů a dostává za to žlutou kartu!
16
Domácí se dostávají do zakončení na hranici pokutového území, ale Reina Aranda v poslední chvíli uklouzl!
15
Rubén García nabíhá na hlavičku, ale jen těsně podskakuje!
14
Zachraňovat musí situaci Lopéz odkopem do autu, hosté budou vhazovat z pravé strany.
13
Hosté stále aktivnější.
12
Další nebezpečná standardní situace hostů, z pravé strany centuje Michel, na levé tyči ve skluzu trefuje Loukas Vyntra, míč letí těsně vedle!
10
Po úvodní desetiminutovce lze konstatovat, že nebezpečnější jsou zatím hosté.
8
Levante zahrává volný kop ze střední vzdálenosti, míč z kopačky Vicente de La Fuente Iborra letí těsně nad domácí bránu, pěkně kopnuté!
7
Domácí kombinují na polovině soupeře, ale nakonec je z toho střela na tribunu z kopačky Ighala.
4
Rubén García rozehrává přímý kop z levé strany, míč letí těsně vedle tyče!
3
A pozor, první žlutá karta v utkání, dostává ji Allan Nyom za faul v těsné blízkosti pokutového území!
2
První faul, hosté budou rozehrávat na polovině.
1

Granada: Tono - Nyom, Lopéz, Mainz, Siqueira - Recio, Rico - Buonanotte Rende, Nolito - Reina Aranda, Ighalo

Levante UD: Adolfo Munua - Muňoz Lopéz, Ballesteros, Navarro, Karabelas - de La Fuente Iborra, Vyntra - Rios, Michel, García - Valdo

Rozhodčí: Gil Manzano - Nevado Rodríguez, Rubio Palomino.
Vítejte u on-line přenosu utkání osmadvacátého kola španělské Primera Divisón, v němž domácí Granda CF přivítá Levante UD.
Granada CF
Domácí vstupují do dnešního utkání z pozice šestnáctého týmu španělské Primera División, když v sedmadvaceti odehraných utkáních nasbírali sedmadvacet bodů, za sedm výher a šest remíz. čtrnáctkrát odešli hráči Granady ze hřiště poraženi. Granada neprožívá zrovna povedené ligové období, když z posledních čtyř utkání vybojovala pouze bod. Nutno však dodat, že za soupeře měla mj. i ligového suveréna, Barcelonu (d 1:2). Po senzační výhře začátkem února nad Realem Madrid tak přišlo mírné vystřízlivění.
Levante UD
Hosté jsou na tom v tabulce Primera División o něco lépe, než jejich hostitel, když v doposud odehraných sedmadvaceti zápasech desetkrát vyhráli a šestkrát remizovali. V jedenácti zápasech odešli poraženi a celkem nasbírali šestatřicet bodů. S tímto bodovým ziskem jsou aktuálně na desátém místě, tedy přesně v polovině ligového pole. Dvanáctibodový náskok na první sestupové místo jim dává dostatek klidu do dalších ligových bojů. I když - Levante by již potřebovalo naplno bodovat, neboť v posledních kolech buď prohrávalo, maximálně vybojovalo bod. Na ligové vítězství čeká téměř dva měsíce, když poslední tříbodová výhra byla 26. leda proti Valladolidu (2:1)!