Je dobojováno. V prvním poločase jsme viděli dvě rychle branky. Nejdřív se prosadil domácí Hemed, ale vzápětí vyrovnal Wakaso. Oba týmy měly ještě několik šancí, ale žádná neskončila brankou. Ve druhém poločase už tolik šancí nebylo, ale utkání nakonec rozhodl svojí brankou Hemed, který se trefil v 86. minutě a Mallorca tak porazila Espanyol 2:1. To je z mé strany vše a těším se zase někdy u onlajn přenosů. Přeji dobrou noc.
90+2
Domácí drží míč a vypadá to, že získají cenné tři body.
90
Hlavní rozhodčí nastaví 3 minuty.
90
Domácí pozorně brání a nechtějí přijít o svůj náskok.
89
Ale hosté ho vybojovali a kombinují před vápnem domácích.
88
Domácí borci drží míč daleko od své branky.
86
Mallorca právě vstřelila branku!
A domácí fanoušci se dočkali. Z dvaceti metrů napřáhl Pereira, který trefil krásnou střelou spojnici tyče a břevna. Míč se odrazil zpět do hřiště, kde stál zcela osamocený TOMER HEMED, který ho uklidil do branky Espanyolu.
85
Z dvaceti metrů napřáhl Verdu, ale jeho projektil skončil těsně vedle domácí branky.
84
Míč mají domácí, kteří se ženou dopředu. Uvidíme, zda se jim podaří rozhodnout tento duel.
82
I hosté střídají. Dohrál Goméz a přišel Tejera.
81
Domácí střídají. Odešel Pina a přišel Martí.
80
Fernandéz dostal parádní přihrávku za obranu hostů, ale jeho střelu Alvarez chytá! To byla výborná příležitost rozhodnout tento zápas.
78
Ale domácím se v útočné fázi v těchto chvílích příliš nedaří, míč mají hosté z Barcelony.
76
Domácí byli vytlačeni až na svojí polovinu a začíná od brankáře Aouateho.
75
Střídání na straně domácích. Odešel Nsue a přišel Fernandéz.
74
Hosté operují na polovině domácích a snaží se dostal do šance. Domácí obrana je ale zatím pozorná.
72
Ale pro vysoký míč si došel hostující brankář.
71
Ale ani jim se útok nepodařil a do brejku šli domácí, kteří vybojovali rohový kop.
70
Domácí zkazili rozehrávku a míč mají hosté.
69
Další střídání hostů. Odešel Wakaso a přišel Christian.
68
Po krátké přestávce se už opět hraje.
66
Na hřišti zůstal ležet jeden z domácích hráčů a hlavní rozhodčí si vyžádal nosítka.
65
Hosté střídají. Ze hřiště odešel Vazquez a přišel Rui Fonte.
64
Za tvrdý faul uviděl žlutou kartu Wakaso.
60
Z velké dálky to zkusil opět Wakaso, ale Aouate chytá.
59
Hosté mají míč a kombinují na své polovině.
58
Žlutou kartu uviděl hostující Victor.
57
Domácí teď svého soupeře hodně tlačí.
56
Domácí střídají. Odešel Marquez a zahraje si Victor.
55
Po rohu se dostal k hlavičce Nunes a trefil břevno!
51
Domácí obraně dělá velké problémy hlavně rychlý Wakaso, který se ale nyní provinil útočným faulem.
49
Nyní kombinují hosté, ale nedaří se jim dostat do vápna domácích.
48
Ke střele se dostal Hemed, ale nemířil přesně.
47
U míče jsou domácí borci, kteří se ihned ženou do útoku.
46
První poločas je minulostí. Viděli jsme spoustu brankových příležitostí a každý z týmů dokázal jednu využít. Nejdřív poslal domácí do vedení Hemed, ale o chvilku později vyrovnal Wakaso. Uvidíme, co nám hráči předvedou ve druhém poločase, který začne přibližně v 00:05.
45
Na hranici velkého vápna napřáhl Pereira, ale jeho dělovku vyráží připravený Alvarez.
44
Domácí se ještě tlačí před branku Espanyolu.
43
Ke střele se dostal Lopez, ale míč šel vysoko nad branku.
42
A další rohový kop pro Espanyol.
41
Na malém vápně se dostal k míči jeden z hostujících hráčů, ale míč napálil pouze do domácího brankáře. Roh pro hosty.
40
Útok barcelonských ukončil ofsajd.
39
Za úmyslnou ruku uviděl žlutou kartu domácí Nsue.
38
Ale z této výhody domácí nic nevytěžili. Alvarez bude rozehrávat od své branky.
37
36
Teď se zase ženou do útoku domácí borci.
35
Hostující hráči jsou v posledních minutách aktivnější, ale do šancí se nedostávají.
34
Aktivní Wakaso napřáhl z velké dálky a jeho tvrdá přízemní střela končí vedle branky domácích.
33
Za ostrý faul uviděl žlutou kartu domácí Nunes.
32
Jeden z hostujících hráčů zůstal ležet na trávníků a rozhodčí hru raději přerušil.
31
Akci domácích ale ukončila nepřesná přihrávka.
30
Míč je na polovině Espanyolu.
29
Hostující Alvarez teď svůj tým podržel, když výborně vyběhl a míč uklidil do bezpečí.
28
Sledujeme opravdu zajímavé utkání. Ve 28. minutě jsme už viděli devět střeleckých pokusů!
27
Domácí obrana chybovala a ke střele se dostal Sanchez, ale jeho tvrdou střelu domácí brankář chytá.
26
Wakaso poslal parádní centr do vápna domácích, ale Albín to měl hodně těžké. Přesto se dostal do zakončení, ale to nebylo přesné.
25
Jejich centr teď ale hostující obrana odvrátila.
24
Domácí stále kombinují na polovině hostů.
23
Hra se malinko uklidnila, ale domácí jsou stále aktivnější.
21
Ale z této šance také nepřišla další branka.
20
Verdu byl faulován a Espanyol bude zahrávat volný přímý kop zhruba z 25 metrů.
19
Hosté kombinují na své polovině.
18
Z toho ale nic nebylo a následný útok zastavil ofsajd.
17
Další rohový kop pro Mallorcu.
16
Sám na domácího brankáře se hnal Verdu, ale míč mu v poslední chvíli uskočil a z nadějné akce nakonec nic nebylo.
15
Míč mají na kopačkách domácí borci, kteří rozjíždějí další útočnou akci.
13
Sledujeme zatím hezkou podívanou plnou brankových příležitostí.
12
Ale z rohu domácí nic nevytěžili.
11
Rohový kop pro domácí.
10
K další střele z velkého vápna se dostal Verdu, ale Aouate jeho pokus chytá.
9
Ale jejich snažení ukončila nepřesná přihrávka.
8
Hosté kombinují na polovině domácích.
7
Tak sledujeme velkou fotbalovou show. K další hlavičce z malého vápna se dostal domácí Nsue, ale Alvareze tentokrát nepřekonal.
6
Espanyol právě vstřelil branku!
Ale hosté vzali míč a šli do rychlého brejku. Na konci akce stál MUBARAK WAKASO, který přízemní střelou z velkého vápna vyrovnává!
5
Domácí stále tlačí, diváci se opravdu nenudí, protože k vidění už bylo několik šancí.
4
Rohový kop pro domácí. Dobrý centr našel jednoho z domácích hráčů, který dobrou hlavičkou nechal opět vyznamenat hostujícího brankáře!
2
A druhý útok už domácím vyšel. Na hranici velkého vápna se do míče z otočky opřel TOMER HEMED, který posílá domácí do vedení!
1
A hned v první minutě jsme viděli obrovskou příležitost domácího celku! Hostující brankář se však vyznamenal.
1
Mallorca byla po posledním kole na místě osmém. Z 38 zápasu dokázala 14x vyhrát, 10x remizovat a 14x prohrála. Dokázala tedy nasbírat 52, což bylo o pouhých šest bodů víc, jak Espanyol. To svědčí o tom, že španělská liga byla velmi vyrovnaná.
Na konci sezony byl Espanyol na čtrnáctém místě. Z 38 zápasů dokázal barcelonský tým 12x vyhrát, 10x remizovat a 16x odešel ze hřiště poražený.
V loňské sezoně se z výhry vždy radoval domácí celek. Nejdříve porazila Mallorca Espanyol v domácím prostředí 1:0, ale barcelonský celek o několik měsíců později svému soupeři těsnou porážku vrátil a vyhrál také nejtěsnějším možným rozdílem.
Přeji krásný večer všem fotbalovým fanouškům. Dnes začala nejvyšší španělská fotbalová liga a my budeme sledovat zápas mezi barcelonským Espanyolem a Mallorcou. Favoritem tohoto utkání jsou podle sázkových kanceláří domácí hráči, ale míč je kulatý a uvidíme, jak to nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 23:00.