To je ode mně pro tuto chvíli vše, přeji Vám příjemný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou!
Utkání prvního kola španělské Primera Division mezi Realem Madrid a Valencií skončilo smírně 1:1, když branky stříleli za domácí Higuaín a za hosty Jonas. Real byl po celý průběh utkání aktivnějším týmem a nejspíše si zasloužil vyhrát. Nicméně v prvním kole ztratil a nabídl tak Barceloně hned od úvodu sezóny jít do trháku.
90+3
Poslední nastavená minuta se odehrává na útočné polovině Valencie.
90+2
Parejo vybojoval rohový kop, hosté ještě mají šanci na tři body!
90+1
Hosté hodně zdržují, zisk kýženého bodu je pro ně velmi důležitý.
90
V dnešním utkání se budou nastavovat 3 minuty.
89
Piatti nastřelil pouze Ramose.
88
Diego Alves s rozehrávkou pospíchat nebude, hosté jsou velmi blízko cennému bodu.
87
Žlutou kartu si připíše také Pablo Piatti.
84
Joao Pereira je dalším potrestaným hráčem žlutou kartou.
83
Albiol se procpal do zakončení, jeho hlavička byla ale příliš slabá a navíc šla přesně doprostřed branky, kde byl připraven Alves.
82
Ronaldo vybídl Callejona k zakončení, jeho tvrdý projektil ale vytěsnil Alves.
82
Poslední střídání dnešního utkání, odešel Sofiane Feghouli, nahradil ho Nelson Valdez.
81
Albiol se pokusil vystřelit z nějakých 40 metrů, s tím domácí stoper nemohl uspět.
79
Alonso poslal lehounký oblouček za obranu a Callejon málem skóroval, na míč ale o kousek nedosáhl.
78
Callejon naběhl do Alvese, sudí Fereiro to posoudil jako nedovolený zákrok.
76
Özil vybojoval další rohový kop pro domácí, sám ho rozehraje.
75
Benzema neprocpal míč na Higuaína, hrát mohou hosté.
74
Xabi Alonso viděl žlutou kartu za stáhnutí Pareja.
73
Benzema zkusil štěstí z velké dálky, vysoko přestřelil.
72
Ramos si naskočil nejvýše na Alonsův roh, míč ale pouze lehce lízl čelem.
71
Higuaínova rána na přední tyč nechala vyniknout Alvese.
70
Střídají oba týmy, za hosty trochu překvapivě odstoupil kapitán Roberto Soldado, nahradil ho Daniel Parejo. V domácím dresu Callejon nahradil Di Mariu.
70
69
Další z řady rohových kopů domácích zahraje Xabi Alonso.
68
Di Maria si nevymodlil penaltu, navíc ho chytla křeč.
67
Střela Özila z úhlu byla nebezpečná, Alves ji ale dokázal vyrazit.
67
Ricardo Costa vystihl Ronaldův úmysl.
66
První střídání hostů, dohrál André Guardado, nahradil ho Pablo Piatti.
65
Di Mariův lehounký balón do vápna prodloužil Higuaín za záda Alvese, míč ale skončil pouze na břevně!
65
Higuaínova slabá střela vypadla Alvesovy z rukavic, Benzema ale nebyl připraven dorážet.
64
Alonso s Ronaldem rozehráli standartní situaci na krátko, střela Ronalda ale nedošla až k brance.
62
Ronaldo přízemní centr hledal Benzemu, obránci ale dobře zasáhli.
61
José Mourinho podruhé střídá, ze hry stahuje Lassanu Diarru, na jeho místa poslal Karima Benzemu.
61
Gago v dalším ofsajdu.
60
Diarra se odhodlal k výletu, daleko se nedostal.
59
Ronaldovy se nevyvedl volej, Higuaín byl následně v ofsajdu.
57
Hostující trenér Pellegrino je znovu napomínán rozhodčím.
56
Soldado sice vstřelil branku, jenže byl v ofsajdu.
55
Ronaldo se svalil v pokutovém území, penalta to znovu nebude.
54
Di Maria se vřítil do šance, tváří tvář Alvesovy ale neuspěl, vystřelil vedle.
53
Na hřišti se přiostřilo, Gago fauloval Özila.
52
Alves vychytal Ramose v obrovské šanci, všemu ale předcházel ofsajd.
50
Velmi tvrdý zákrok Víctora Ruize na Higuaína donutil rozhodčího Fereira k udělení žluté karty hostujícímu obránci.
49
Özil pokazil rozehrávku, hrát mohou hosté.
48
Soldado v ofsajdu.
47
Coentraův centr pouze proletěl pokutovým územím až za brankovou čáru.
46
Casillas ve hře pokračovat bude, Pepeho vystřídal Raúl Albiol.
46
První poločas skončil nerozhodně 1:1. Do vedení se v 10. minutě dostali domácí zásluhou Gonzala Higuaína, 3 minuty před přestávkou ale srovnal skóre Jonas. uvidíme, jak na tom budou Casillas s Pepem, jestli si nevynutí střídání. Druhý poločas začne přibližně v 20:05.
45+4
Pepe v poslední chvíli zachránil situaci před Fegoulim, následuje ještě roh hostů.
45+3
Už i Pepe je zpátky ve hře.
45+1
Higuaín se položil do Coentraova centru, jeho střela ale byla zablokována.
45
V prvním poločase se nastaví 3 minuty.
44
Oba domácí hráči jsou už na nohou a vypadá to, že poločas dohrají.
43
Casillas i Pepe ale budou potřebovat ošetření, jejich srážka byla opravdu velmi tvrdá.
42
Valencia právě vstřelila branku!
Casillas nešťastně vyběhl na centrovaný míč, ve vzduchu se srazil s Pepem a pro JONASE už nebyl problém poslat míč hlavou do branky.
40
Alves sice dobře vyběhl, poté ale poslal míč přesně na nohu Ronalda, který hned z první chtěl poslat míč do branky, jenže portugalská megastar netrefila balón dobře.
39
Coentrao spadl v pokutovém území, pokutový kop z toho nebude.
38
Casillas byl u míče dřív než Mathieu.
37
Ronaldo nabil míč proti noze Özilovi, jemuž se střela vůbec nepovedla, navíc Higuaín stál v ofsajdu.
35
Coentrao se řítil z levé strany sám na Alvese, prováhal však nejlepší chvíli na zakončení a poté musel střílet z úhlu, bude z toho roh.
33
Sudí Fereiro musí dnes už poněkolikáté napomínat hostujícího trenéra.
33
Ramos se vrací do hry.
32
Už se znovu hraje.
31
Feghouli nevybíravě sestřelil Ramose, který bude muset být ošetřen. Hostující záložník za svoje počínání viděl žlutou kartu.
30
Ronaldova střela šla vysoko nad.
30
Higuaínova napůl střela a napůl centr, žádné problémy Alvesovy nenadělaly.
29
Feghouli byl v jasném ofsajdu, i tak ale Casillase nedokázal překonat.
28
Mathieu ve skluzu nacentroval před Casillasovu branku, kde včas před Feghoulim zasáhl Coentrao.
27
Higuaín toho moc nevymyslel, Pereira mu v pohodě míč vypíchl.
25
Xabi Alonso se pokusil o technickou střelu, které moc nechybělo, aby skončila v šibenici!
25
Coenatrao neodcentroval, vybojoval alespoň roh.
24
Mesut Özil se znovu ocitl na zemi.
22
Costa vysunul Soldada, kterému ale trvalo strašně dlouho, než si připravil míč na střelu, načež mu pod nohy skočil Pepe.
20
Coentraův centr z levé strany sebral Alves.
19
Alonso si trochu zavařil na polovině hřiště, vše ale nakonec zvládl bez jakékoliv chyby.
17
Domácí se prezentují bezchybnou hrou, Valencia se ještě pořádně nepodívala blíže Casillasově šestnáctce.
15
Ronaldo s Higuaínem vybojovali rohový kop pro své barvy.
14
Zajímavý pokus Tina Costy musel na poslední chvíli vyškrábnout Casillas na další rohový kop.
12
Tentokrát už to ale roh Valencie bude, zahraje ho Jonas.
10
Real právě vstřelil branku!
Domácí střílí branku hned z první vážnější situace před soupeřovou brankou! Di Maria poslal krásný míč za obranu, kam si naběhl GONZALO HIGUAÍN, který natřikrát dokázal dostat míč do branky!
9
Guardado vybojoval rohový kop, k jeho překvapení ovšem sudí Fereiro ukázal na odkop od branky.
8
Özil se cpal do pokutového území, Tino Costa mu ale čistě sebral míč.
8
Xabi Alonson získal ve středu hřiště míč.
7
Di Mariův centr pouze prolétl pokutovým územím.
6
Özilova přihrávka nenašla Higuaína, hrát mohou hosté.
4
Di Mariova střela skončila také mimo.
2
První Ronaldova střela v nové sezóně měla dobré parametry, šla ale kousek vedle pravé tyče Alvesovy branky.
1

Real Madrid: Casillas - Arbeloa, Pepe, Ramos, Coentrao - Xabi Alonso, Diarra - Di Maria, Özil, Ronaldo - Higuaín

Valencia CF: Alves - Pereira, Costa, Ruiz, Mathieu - Gago, Tino Costa - Feghouli, Jonas, Guardado - Soldado

Rozhodčí: Carlos Delgado Fereiro.
Valencia v loňské sezóně La Ligy skončila na 3. místě se ziskem 61 bodů, na první Real tak ztratila neuvěřitelných 39 bodů! Z třetího místa se ale i Valencia podívá do základní skupiny Ligy mistrů. Nejlepším střelcem v loňském ročníku byl se 17 brankami Roberto Soldado.
Real loni získal svůj 32. titul v historii, když nasbíral neskutečných 100 bodů! Hráči madridského velkoklubu nastříleli obdivuhodných 121 branek, z čehož 46 vstřelil jen Cristiano Ronaldo. Když ve Španělsku přišel úspěch, tak v Lize mistrů to byl takový menší krach, když Real vypadl v semifinále na penalty s Bayernem Mnichov.
Zdravím všechny fanoušky dobrého španělského fotbalu, o tomto víkendu odstartovala Primera Division a my se tak dnes podíváme na lahůdku prvního kola, na zápas mezi Realem Madrid a Valencií.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.