To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou.
Hosté toho dnes příliš nepředvedli a v průběhu celého utkání si dokázali vytvořit pouze jednu gólovou příležitost, což na body v tomto, dnes zejména v prvním poločase podprůměrném, jinak průměrném, utkání nestačilo.
Jedinou branku vstřelil v 83. minutě po závaru z rohového kopu Spahič, který tak "korunoval" drtivý tlak Sevilly, který byl patrný zejména od pětasedmdesáté minuty až do pětaosmdesáté minuty. Pak se domácí začali více zaměřovat na defenzivu a na uhájení náskoku až do konce utkání.
Rozhodčí nechal rozehrát, ale obrana domácích odvrátila nebezpečí, teprve potom byl odpískán konec dnešního utkání, v němž se z těsného vítězsví nakonec radují domácí.
90+3
Zajímavé, hraje se již minutu navíc oproti signalizovaným dvěma minutám, nakonec je z toho ještě rohový kop pro Osasunu.
90
Taktické střídání Sevilly, hřiště opouští Rakitič, kterého na poslední vteřiny nahradí Javi Hervas.
90
Právě běží poslední minuta řádné hrací doby, domácí hájí těsné vedení.
89
Hosté se tlačí před Lopéze i v šesti hráčích, domácím se mohou otevírat prostory pro rychlé brejky.
88
Nyní tlak Sevilly přece jenom o něco polevil, domácí se začínají více soustředit na defenzivu.
87
I Osasuna střídá, hřiště opouští Armenteros, kterého nahradí Llorente.
86
Střídání v domácí sestavě, hřiště opouští Reyes, místo něho přichází Maduro.
85
A domácím to zřejmě nestačí, další útoky se valí na Fernandéze, tento zastavuje odpískaný ofsajd.
83
Sevilla právě vstřelila branku!
Tak přece se domácí dočkali! Za tlak, kterým zamkli hosty před jejich bránou, si branu jednoznačně zaslouží! EMIR SPAHIČ se dostává po závaru v pokutovém území k zakončení a z hranice malého vápna dává vedoucí branku svého týmu.
83
Rohový kop z pravé strany.
83
Hosté musí veškeré své síly napnout k důsledné defenzivě, domácí jsou čím dál častěji před Fernandézem.
82
Tlak domácího týmu je již doslova drtivý, sledujeme skutečný "házenkářský zámek"!
81
Obrana hostů si opět dokázala poradit i s následným centrem Navase z pravé strany, je z toho devátý rohový kop domácích, tentokrát z levé strany.
80
Začíná poslední desetiminutovka, domácí zahrávají svůj osmý rohový kop.
78
Navas se dostává ke střele z pravé strany, ale míč postrádal patřičné parametry, Fernandéz chytá.
77
Avizované střídání hostů je zde, hřiště opouští Abella Perez Damiá, místo něho nastupuje Maceda "Nano".
76
Nepřesný nákop Navase na Negreda, Osasuna se snaží o rozehrávku, ale míč vzápětí opět končí na kopačkách domácích hráčů.
75
Další souboj ve středu hřiště, mezitím připravují hosté další střídání.
74
Kike Sola se dostává do zakončení z místa pokutového kopu po přesné přihrávce z levé strany, fantastický zákrok Lopéze! Největší šance hostů!
73
Navas vybojoval míč na polovině, ale hosté bojují o střed hřiště.
72
Předtím ovšem ještě střídání v sestavě hostů, odešel Cejudo, přišel Lamah.
71
Faul hostů na polovině, Reyes se zvedá z trávníku, rozehrávají domácí.
70
Propagační střela na Lopéze, ten chytá a vykopává.
69
Spahič dostává žlutou kartu za obranný zákrok proti unikajícímu Enrique Kike Sola.
69
Proběhlo první střídání v utkání, v domácí sestavě nahradil Kondogbiu Perotti.
68
Osasuna se i tentokrát ubránila.
68
Navas centruje za obranu z pravé strany, je z toho "pouze" rohový kop.
67
V domácí sestavě se připravuje střídání.
67
Ale Rakitič posílá míč na hlavu prvního bránícího hráče.
66
S přibývajícími minutami se domácí dostávají čím dál častěji do zakončení, je z toho další rohový kop pro Sevillu!
65
Mezitím se již v šestém ofsajdu ocitá Negredo, rozehrávají hosté.
64
Ovšem i další rohový kop nedokáží domácí využít, obrana Osasuny odvrací.
64
Ale obrana Osasuny odvrací na další rohový kop.
63
A následuje dlouhý a přesný nákop na nabíhajícího Negreda, toho vytlačil vybíbající Fernandéz mimo střelecký úder, ale domácí forvard přesto střílí a míč končí na tyči! Navíc je míč tečován, rohový kop pro Sevillu.
63
Kike Sola faulován na polovině domácích, hosté rozehrávají, ale po nepřesném centru Damiá končí míč na kopačkách domácí obrany.
62
Ale Kondogbia také nepřesně přihrává, domácí ztrácí míč.
61
Nepřesnost v rozehrávce hostů, domácí mohou vyrazit do protiútoku.
60
Hodina hry za námi, ale na první branku stále čekáme.
59
Domácí kombinují v blízkosti šestnáctky hostů. Míč posílá Reyes na Negreda, ale obrana Osasuny odvrací.
57
Ale další nepřesně kopnutý kop, obrana hostů odvrací.
56
Vzápětí však další faul hostů, tentokrát faulován Medel, Sevilla má k dispozici zajímavou standartní situaci v blízkosti zhruba pětadvaceti metrů.
55
Spahič faulován na polovině hostů v blízkosti středového kruhu, domácí rozehrávají.
54
Kondogbia se ocitá v zatím největší šanci utkání, dostává se k míči na hranici malého vápna na pravé straně, ale proti němu vybíhá Fernandéz a předvádí výborný reflexivní zákrok a chytá!
53
Domácí nyní zatlačeni na svou polovinu, znovu se ozývá intenzivní pískot z hlediště.
52
I na druhé straně odpískán ofsajd, publikum píská, Kike Sola i přesto zakončuje a míč končí v síti.
51
Ofsajd odpískán Navasovi, vykopává Fernandéz.
50
Další žlutá karta, tentokrát pro domácího hráče, potrestán Cicinho.
49
Nino centruje z levé strany, ale míč končí pouze na kopačkách obránců Sevilly.
48
Fernández si došel pro míč po centru z pravé strany.
47
Rakitič zahrává, ale další standartní situace v jeho podání nepřesně zahraná.
46
Bertrán je první potrestaným hráčem v dnešním utkání, který dostává žlutou kartu za faul na vlastní polovině, ve vzdálenosti zhruba třiceti metrů od brány.
46
Sledujte i dál náš on-line přenos, druhý poločas začne přibližně ve 23:03 hodin.
Ani domácím, ani hostům, se zatím nepodařilo překonat dobře bránící defenzivu soupeře a tak není divu, že i do druhého poločasu budou oba týmy vstupovat ve stejné pozici, jako v úvodu utkání.
Skončil první poločas dnešního utkání, který skončil bez branek. 0:0. Zatím sledujeme na poloprázdném Ramń Sánchez Pizjuan více méně podprůměný fotbal, s minimem šancí na obou stranách a s větším množstvím faulů.
45+1
Rozhodčí nastaví jednu minutu nad rámec řádné hrací doby.
45
Ofsajd odpískán po dlouhém nákopu na Negreda.
45
Běží poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu.
44
Ale obrana domácích v pohodě odvrací. Ani z této akce se přímého ohrožení brány nedočkáme.
44
Spahič musí před dotírajícím Cejudem zahrát pouze na roh, hosté rozehrávají z levé strany.
43
Faulů nám začíná přibývat, hra je často přerušována, což její úrovni rozhodně nepřispívá.
42
Reyes faulován při rozehrávce, Armenteros může být rád, že ta tento faul neviděl žlutou kartu!
41
Domácí budou rozehrávat na polovině hostů po faulu ze vzdálenosti zhruba čtyřiceti metrů, ale centr je nepřesný, hosté rozehrávají.
40
Kondogbia se prodíral po pravé strany směrem k bráně hostů, ale nakonec ho dvojice bránících hráčů připravila o míč.
39
Domácí vhazují aut na polovině hostů, ale míč končí rychle na kopačkách hráčů Osasuny.
38
Faul Cejuda v hlavičkovém souboji s bránícím Navarrem, loket ve tváři domácího obránce, ten se těžko sbírá z trávníku.
38
Osasuna dokazuje, že do Sevilly rozhodně nepřijela pouze bránit.
37
A je z toho skvělý centr na nabíhajícího Negreda na bližší tyči, ten ale těsně podskakuje.
36
Nepřesný nákop domácí obrany, Navas musí hodně bojovat o míč na pravé straně, nakonec se k míči dostává.
35
Vypadá to, že hostující gólman bude moci pokračovat v utkání, již vykopává.
34
Mezitím se do dobré šance dostává domácí Negredo, ale při hlavičkovém souboji v těsné blízkosti šestnáctky hostů se sráží s vybíhajícím Fernandézem, toho srážka hodně bolí, na hřišti lékaři.
33
Sudí Del Cerro Grande nyní hodně důrazně cosi vysvětluje domácímu Spahičovi, ten poslušně poslouchá.
32
Puñal pálí na druhé straně z voleje z velké dálky, míč končí nad domácí bránou.
31
I ten obrana Osasuny odvrací, i když tento centr byl již mnohem povedenější, ale Negredo se nedostal k přesné hlavičce.
31
Domácí si zopakují rohový kop, míč končí opět mimo hřiště.
30
Domácí nyní reklamují pokutový kop po střele Navase z pravé strany, kdy míč zblokoval bránící Flaño na roh, ale rozhodčí dává pokyn k rozehrání rohu z pravé strany.
30
Je za námi první půlhodina hry, která ve své první části patřila domácím. Sevilla se tlačila před brankáře Fernandéze, ale jejich snaha byla marná. Osasuna postupně vyrovnala hru a hraje s domácím týmem vyrovnanou partii!
29
K míči se dostávají domácí, stále jsou však zatlačení na svou polovinu.
28
Fazio fauluje v blízkosti půlící čáry, hosté znovu u míče.
27
Domácí mají konečně míč na svých kopačkách, ale dobře hrající soupeř zatím nedává Seville příliš času a prostoru.
26
A i s tímto rohem si domácí obrana bez problémů poradila.
25
Perez Damiá se prodírá do šestnáctky domácích, střílí z levé strany, ale dos Santos Cicinho blokuje na roh.
25
Publikum stále píská, není spokojeno se hrou svého týmu, který se nyní pouze brání.
25
Osasuna nyní kombinuje v blízkosti šestnáctky domácích.
24
Domácí si mohou oddechnout, míč končí mimo pokutové území.
24
Série rohových kopů pokračuje, tentokrát bude rozehrávat z pravé strany Cejudo.
23
A další pokus Armenterose z dalšího rohového kopu, stále z levé strany.
23
Negredo odhlavičková opět na roh.
22
A vzápětí i třetí rohový kop!
22
Další obranný zákrok Navarra, po němž končí míč mimo hřiště, tentokrát to je autové vhazování pro Osasunu.
22
Hosté mají nyní více času míč ve svém držení, z hlediště se ozývá pískot.
21
Sevilla vhazuje přibližně v polovině hřiště, míč však končí na kopačkách soupeře.
20
Na první gólovou situaci si musíme stále počkat.
20
Hraje se nyní převážně ve středu hřiště.
19
Míč z kopačky Alvara Cejuda končí na hlavičce Peréz Damiá, ten ho posílá mimo bránu, odkop Lopéze.
18
Navarro tečuje míč, hosté budou zahrávat druhý rohový kop.
18
Mírné nedorozumění v blízkosti vlastní šestnáctky musí Spahič řešit pouze odkopem.
17
K zahrání nepřímého kopu se postavil Rakitič, ale míč po jeho střele sotva dolétl k hranici pokutového území, kde ho odkopává obrana hostů.
16
Dva ostré fauly v blízkosti středového kruhu, rozhodčí trestají pouze faul na Navase, rozehrávat budou domácí. Publikum píská, žádá si žlutou kartu.
15
Cejudo faulován na polovině domácích, hosté rozehrávají.
14
Negredo nestihl centr z pravé strany, ten si pohlídal jeden z obránců Osasuny.
14
Domácí v první čtvrhodině zatím mírně aktivnější.
13
Míč končí na pravé straně, odkud posílá Kondogbia nepřesný centr do pokutového území hostů. Vykopávat bude Fernandéz.
12
Dlouhý a rychlý míč na Navase, ten vybojoval autové vhazování.
12
Reyes posílá na druhé straně centr z levé strany, ale pro míč si "došel" Fernandéz.
11
Álvaro Cejudo rozehrává z pravé strany a míč se tam dostal k Perez Damiá, ten střílí a Spahič, naštěstí pro domácí, zblokoval tuto střelu a míč končí mimo!
10
Navarro však odhlavičkovává pryč z vlastní šestnáctky. U míče ale hosté zůstávají a nakonec je z toho rohový kop po zákroku Navarra.
9
Hosté se také dostávají již na dostřel brány domácích, vhazování z pravé strany.
9
Raktič vzápětí fauluje na polovině Osasuna Nina, hosté rozehrávají.
8
Sevilla stále kombinuje, domácí hráči postupujíc blíže k pokutovému území, následuje cetrn z pravé strany Navase, na míč si nejvýše vyskočil Negredo, ale jeho hlavička je nepřesná a míč opouští šestnáctku.
7
Rakitič rozehrává ze středu zálohy, míč končí na polovině hostů v autu. Vhazují domácí.
7
Nyní odpískán i na druhé straně, provinil se Cejudo, rozehrávají domácí.
6
Ofsajd Negreda, rozehrává Fernández.
6
Míč končí po další nepřesné rozehrávce hostů až u gólmana Lopéze, ten rozehrává.
5
Nepřesný pas na Medela, u míče hosté.
4
Navarro se snažil z levé strany protlačit míč směrem k pokutovému území hostů na nabíhajícího Reyese, k němu ale míč nedoputoval.
3
Hosté kombinují na polovině hřiště.
3
Ale obrana hostů odkopává do autu.
2
Míč se po nepřesném nákopu ocitá až u domácího gólmana Lopéze, ten vykopává.
1
Oba týmy jsou již nastoupené na hrací ploše, začátek utkání se nezadržitelně blíží!
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání osmnáctého kola španělské Primera División, v němž domácí Sevilla FC přivítá tým CA Osasuna.

Sevilla FC: Lopéz - dos Santos Cicinho, Fazio, Spahič, Navarro - Medel, Kondogbia - Navas, Rakitič, Reyes - Negredo

CA Osasuna: Fernandéz - Perez Damiá, Bertran, Flaño, Rocha - Martinéz Puñal, Oier - Cejudo, Armenteros, Nino - Kike Sola

Rozhodčí: Del Cerro Grande - Sobrino Magán, Cantón.
Sevilla FC
Domácí vstupují do dnešního utkání ze čtrnáctého místa Primera División, když v doposud odehraných sedmnácti zápasech pětkrát vyhráli a čtyřikrát remizovali. V osmi zápasech odešli poraženi a celkem nasbírali devatenáct bodů. Současné umístění nevrhá dobré světlo na klub, který vždy patřil ke špičce ligy. Navíc, jak uvádí eurofotbal.cz, španělská média informují o špatné finanční situaci Sevilly, které by mohl řešit prodej Alvara Negreda. Prezident klubu José María del Nido to ale vidí jinak, Sevilla podle něj nepotřebuje prodávat. "Dostali jsme nabídky na sedm hráčů a všechny je odmítli. Ve všech případech by hráči odešli za víc, než kolik jsme za ně zaplatili. My ale nepotřebujeme prodávat, hráče pustíme jen v případě velmi dobré nabídky," nechal se slyšet Del Nido.
CA Osasuna
Hosté jsou na tom v tabulce španělské ligy ještě o něco hůře, když v doposud odehraných sedmnácti zápasech pouze třikrát vyhráli a pětkrát remizovali. V devíti zápasech odešli poraženi a se čtrnácti body se drží na předposledním, tedy sestupovém místě. Osasuna v posledních zápasech nepodává přesvědčivé výkony a od výhry na Espanyolu začátkem listopadu dokázala v následujících šesti utkáních vyhrát již pouze jednou.