Zápas nejen ve skóre ovládli hosté. San Sebastian byl lepší už v první půli, díky rychlé brance domácích se ale šlo do kabin za vyrovnaného stavu. Ve druhém poločasu už ale hosté svou převahu potvrdili i vstřelenými brankami a zaslouženě vítězí.
90+3
Rohový kop pro domácí.
90+2
Hosté budou ještě navíc zahrávat pokutový kop po faulu na jednoho z hostů!
90+2
Real Sociedad právě vstřelil branku!

CARLOS VELA proměňuje penaltu a hosté navyšují už tak nečekaně vysoké skóre!
90
Nastavují se čtyři minuty.
89
Hosté jsou v klidu, dvoubrankový náskok jim zajišťuje klid na kopačkách.
87
Rozhodčí ukazuje na rohový praporek. S. Sebastian bude kopat rohový kop.
78
Pravděpodobně kvůli zranění hosté střídají. Hru opouští Diego Ifran, nahrazuje ho Imanol Agirretxe.
83

Neuvěřitelný zmatek v obraně Valencie, míč se dostává k IMANOLU AGIRRETXOVI, který blafákem na gólmana domácích zvyšuje!
83
Centr je ale příliš dlouhý, je také odpískaný ofsajd.
82
Domácí zahrávají přímý volný kop z levé strany.
78
Hra pokračuje, domácí útočí po pravém křídle.
77
Diego Ifran se zranil a potřebuje ošetření. Hra byla přerušena.
77
Ever Banega vyfasoval žlutou kartu.
77
Roh pro hosty.
76
Trenér Mauricio Pellegrino (Valencia) střídá. Odchází Joao Pereira, místo něj se na hřiště podívá Nelson Valdez.
75
Vela z nadějné pozice pálí mimo.
74
Hosté střídají, defenzivu posílí Ros, který nahrazuje Griezmanna.
73
Valencia právě vstřelila branku!

Ale pozor, domácí se nevzdávají! ROBERTO SOLDADO obdržel chválihodný pas od Feghouliho a dává svůj druhý gól v utkání!
72
Castro nahrazuje Zurutuzu na straně hostů.
67
Vela dostává žlutou, v příštím kole tak nebude moci nastoupit.
65
Viera taktéž nahrazuje Bernata.
65
Guardado nahrazuje Cissokha v domácí sestavě.
64

Hosté odskakují již na dvě branky! Pohledná kombinace hostů po ose Vela - DIEGO IFRAN končí brankou druhého jmenovaného!
64
61
Domácí se pokouší zvýšit aktivitu, příliš se jim ale stále nedaří.
57

Po rohu hostů hlavičkuje do prázdné branky MIKEL GONZÁLEZ! Míč byl ve svém letu lehce tečován, o to snazší pozici měl hostující střelec.
55
Na druhé straně se do míče opřel Gago, Bravo chytá.
52
Vela pálí neuvěřitelně točenou ránu z hranice velkého vápna, míč jde jen těsně vedle pravé Alvesovy tyče!
50
Domácí odvrací.
50
Hosté mají k dispozici standardku z pravého křídla.
46
Soldádův pokus blokuje pozorná obrana hostů.
46
Poločas je u konce, stav 1:1. Domácím se podařilo vstřelit rychlou branku, to ale bylo ze strany domácích vše. Hosté byli lepší, po vyloučení Jonase navíc srovnali. Druhá půle začne cca v 19:05.
45+1
Zajímavý přímý volný kop hosté zahodili.
45
Nastaveny jsou dvě minuty na první poločas.
44

Domácí zmar pokračuje! Hosté tak dlouho útočili až se prosadili! Jen tři minutky stačily hostům v přesile, střelou na vzdálenější tyč se prosazuje DE LA BELLA!
41
A pozor, Jonas předvedl likvidační zákrok a dneska nedohraje!
38
Domácí Valencia hraje špatně, nedokáže podržet míč na útočné polovině déle.
30
Real v klidu kombinuje, domácí minimálně napadají. Výkon dnešní Valencie je velkým zklamáním, stav rozhodně nevypovídá o dění na hřišti.
26
Hosté aktivní, další centr do pokutového území Alvese, ten stěží vyráží na roh!
22
Tuhle situaci ale domácí zvládli.
21
Hosté si vykombinovali domácí obranu, Ifrán šel sám na branku, Alves ale jeho střelu vyráží na roh!
19
Přímý volný kop z pravé strany hosté zazdili.
17
Viktor Ruíz za svůj zákrok potrestán žlutou kartou.
13
Domácí zahrávájí roh.
9
Centr Feghouliho z pravé strany nebezpečí nepřinesl.
5
Domácí potvrzují roli favorita a kombinují na útočné polovině hřiště.
2

Tak to je tedy rychlost! Domácí začali zápas několika poklidnými pasy. Poté ale přišla vynikající přihrávka Bernata, který umožnil ROBERTU SOLDADOVI střelu k pravé tyči a potažmo skórovat!
1

Valencia CF: Alves - Cissokho, Ruíz, Costa, Pereira - Bernat, Banega, Gago, Feghouli - Jonas, Soldado.

Real Sociedad San Sebastian: Bravo - Bella, Martínez, González, Martínez - Griezmann, Zurutuza, Pardo, Prieto - Vela, Ifrán.

Rozhodčí: Clos - Aguiar, Marcos..
Zápas začíná v 18:00, buďte u jeho sledování zde na onlajnech...
Real se nachází v tabulce na dvanácté příčce, tedy jedno místo za dnešním domácím týmem - budeme tak sledovat zajímavý souboj dvou sousedů v tabulce, oba soupeře dělí jediný bod. San Sebastian zatím má vyrovnané skóre 16:16 po třinácti utkáních. Vylepší dnes své bodové konto?
Favoritem je domácí Valencia. Ta z posledních třech ligových kol vytěžila čtyři body. Zároveň si připsala vítězství 4:2 v Lize mistrů nad Borisovem a cennou remízu 1:1 s Bayernem. Nyní bude vstupovat do zápasu coby jedenáctý tým španělské nejvyšší soutěže. Od týmu se čekají daleko daleko lepší výsledky. Uvidíme, jestli dnes pomůže svému zlepšení v tabulce výhrou.
Příjemný podvečer s fotbalem, dnes nás čeká další střetnutí v rámci Primera Division.