Ve druhém poločase pokračovala dominance hráčů Atlética, kteří s přehledem kontrolovali zápas do samého závěru. K tomu přidali ještě dvě branky a vyhráli ve Valladolidu 0:3. Děkujeme za pozornost!
Držení míče: 55%/45%.
Celkem střel: 3/13.
Rohové kopy: 3/4.
Fauly: 10/13.
Žluté karty: 4/0.
90+3
V závěru dostává ještě žlutou kartu domácí Baraja.
90+2
Který hosté s přehledem ubránili.
90+2
V dalším pokusu Falcao, ovšem jeho rána sražená na rohový kop.
90+1
Hlavní rozhodčí nastaví ještě tři minuty nad základní hrací dobu.
90
Atlético právě vstřelilo branku!
Vynikající centr na zadní tyč téměř z poloviny hrací plochy, který našel CRISTIAN RODRÍGUEZE, ten přesnou ránou a po chybě domácího obránce pečetí stav zápasu na 0:3 z pohledu Valladolidu.
89
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Koke, přichází Suárez.
88
Také domácí se po delší době dostali do šance. Manucho si dělal prostor na hlavičku ve vápně Atlética, ovšem jeho nepřesné zakončení končí v zámezí za bránou.
87
Juanfran se neprobojoval od pravé postranní čáry. Hernandéz bude vykopávat od vlastní branky.
86
Hosté zůstávají nastěhováni na polovině Realu Valladolid.
85
Hostující Garcia rozhýbal ofenzívu Atlética Madrid. Ovšem přichází další nepřesný pas na nabíhajícího Falcaa.
84
Právě střídající Garcia hledal svým centrem před brankou soupeře Falcaa, který se však k jeho přihrávce nedostal.
83
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Costa, přichází Garcia.
83
Po řadě nepřesných příhrávek se zápas již dohrává.
80
Valladolid se nyní nastěhoval před branku Courtoise, ovšem Manucho si šel pro přihrávku do hloubky pole, a tam také ofenzivní výlet domácích skončil.
80
Koke jej zahrál na přední tyč, kde stál dobře postavený Rueda.
79
Hosté v zápětí vybojovali rohový kop.
78
Do úniku se však dostal domácí Manucho, ovšem proti přesile bránících hráčů se neprosadil.
78
Pokračuje parádní představení hráčů Atlética, kteří s přehledem kombinují na polovině hřiště.
76
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Sastre, přichází Baraja.
75
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Turan, přichází Rodríguez.
73
Rodící se nebezpečnou situaci řeší hostující brankář Courtois před nabíhajícím Larssonem.
73
S přibývajícími minutami se hráči Valladolid stále více dostávají k míči. Atlético pasivnější.
71
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Omar, přichází Bueno.
70
Po delší době se Real Valladolid dostává před pokutové území Madridu. Ovšem Carlos Peňa nepřesně přihrává a celá akce domácích končí.
69
Domácím se vůbec nedaří podržet míč a Atlético celkem v poklidu dominuje zápasu.
68
Larsson však ztrácí míč u pravé postranní čáry.
67
Falcao se neprosadil před vápnem soupeře a Valladolid jde do rychlého brejku.
65
Parádní kombinace hostů na jejímž konci byl Koke, který nebezpečně pálil z dvaceti metrů nad branku Hernandéze.
64
Tempo hry se hodně zpomalilo, hráči Madridu šetří síly po zápase v Evropské lize a nechávají hrát svého soupeře, kterému se příliš v ofenzívě nedaří.
62
Koke se na protější straně dostal do zakončení. Ovšem jeho ráně scházela přesnost.
62
Domácí Manucho se dostal do nebezpečného zakončení po odehraném rohovém kopu. Obrana Atlética zaspala.
60
Gabi vybojoval zpátky míč pro Atlético, ovšem Valladolid se opět po pravé straně dostal před vápno soupeře. Kde vybojoval rohový kop.
59
Za zbytečný faul ze zadu dostává žlutou kartu domácí Óscar.
57
Hostující Turan se dostával do slibné střelecké možnosti, ale vystřelil hodně nepřesně.
55
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Guerra, přichází Manucho.
53
DIEGO COSTA dostal parádní pas od Kokeho, který mu poslal míč do úniku za obránce, a ve vápně hostující útočník chladnokrevně posílá střelu do protipohybu domácího brankáře Hernandéze.
53
Turan už se spoluhráči obléhají brankou Valladolidu.
52
Ale byl pískán nedovolený zákrok na hostujícího brankáře Courtoise.
52
Ovšem v obrovské šanci se ocitl domácí Larsson, kterému chybělo několik kroků, aby poslal míč do opuštěné hostující branky.
51
V protiútoku zastaven Omar už na půlící čáře. Atlético výborně kontroluje a diktuje tempo zápasu.
50
Koke posílá míč pouze na hlavu domácího Ruedy.
49
Za nedovolený zákrok na Costu dostává žlutou kartu Carlos Peňa, který mu šlápl na kopačku.
48
Na druhé straně se dostával do úniku Costa, kterého v poslední chvíli ubránil Peňa.
47
K první ofenzivní akci se dostali domácí, ovšem Sastre nenacentroval přesně.
47
Úvod druhého poločasu začíná osobními souboji ve středu hřiště, kde míč často mění majitele.
46
Oba celky se již vrací na hrací plochu, kde zahájí druhý poločas za stavu 0:1 pro Atlético Madrid.
V prvním poločase, kromě počátečných dvou minut, dominovali hosté z Madridu. Atlético se také zásluhou Falcaa dostalo do vedení a svůj náskok si s přehledem hlídalo. Stav po první části 0:1.
Celkem střel: 1/7.
Rohové kopy: 2/2.
Fauly: 5/7.
Žluté karty: 1/0.
Druhý poločas začne přibližně ve 20:00.
45
Po centru Kokeho se na zadní tyči prosadil Miranda, ale jeho hlavičku chytá fantasticky domácí brankář Hernandéz.
44
Na protější straně však zezadu poslal k zemi domácí Jesus Rueda Costu a dostává zaslouženě žlutou kartu.
44
V zajímavé pozici domácí Guerra, který se prosadil ve vápně soupeře, ale jeho ráně chyběla razance.
43
Larsson na pravé straně vybojoval rohový kop, když mu centr srazil do zámezí Koke.
42
Hosté kontrolují hru už na vlastní polovině a v klidu si hlídají výsledek.
41
Koke bojuje u levé postranní čáry s přesilou. Atlético zůstává před pokutovým územím soupeře.
40
Gabi však získává zpátky míč a vysílá dopředu Costu, kterého vychytal Hernandéz a po něm ještě v dorážce Falcaa.
40
Ve středu hřiště ztrácí míč Falcao a Larsson obrací hru.
39
Po delší době Omar na útočné polovině, na levém křídle si s ním ovšem poradil Juanfran. Courtois bude vykopávat.
38
Zblokovaná rána Falcaa na hranici šestnáctky.
38
Již tři minuty hosté drží soupeře v šachu.
37
Turan se opět snažil vysunout Falcaa, který si hledá volné prostory za obranu soupeře. Hosté zůstávají nastěhováni na polovině soupeře.
37
Se závěrečnými minutami prvního poločasu se Atlético Madrid opět dostává do většího náporu.
36
Turan však s Falcaem získávají zpátky míč, ale Balenziaga odkopává získaný míč na hostujícím záložníkovi.
35
V další útočné akci Costa, kterého zastavil Rueda.
33
Tiago míč pouze odevzdává soupeři a hosté stále více nechávají hrát svého protivníka, který se přihrávkami nemůže prosadit proti čtyřčlenné záložní řadě Atlética.
32
Omar uklidňuje hru svého týmu. Madrid pouze vyčkává a napadá až na půlící čáře.
31
Po pravém křídle se neprosadil hostující Koke s Turanem. Atlético se po delší době dostalo k ofenzivní akci.
30
Ovšem nemohou se prosadit přes obranný val soupeře.
29
Oscar s Larssonem kombinuje na útočné polovině, kde se hráči Realu Valladolid usadili.
28
Hosté otevírají prostory ve středu hřiště, který se tak dostává častěji na polovinu Atlético Madrid.
27
Na druhé straně v kombinaci Falcao s Costou, ovšem u míče byl první domácí gólman Hernandéz.
26
Tečovaná rána Sastreho, do které ještě sáhl Miranda. Míč bere Courtois.
25
Sastre se snaží na levé straně zatápět hostující obraně.
25
Real Valladolid usazen před hostujícím vápnem.
24
Sastre centroval do vápna soupeře, ale Miranda odvrací nebezpečný pas.
23
Územní převaha hostujícího celku povolila.
22
Na druhé straně se pokoušel prosadit Guerra, který vystrašil hostujícího brankáře Courtois.
21
Hostující Costa udělal kličku bránícímu hráči a těsně mijí pravou tyč Hernandézovy branky. Obrovská šance Atlética Madrid.
20
Ovšem přichází nepřesná přihrávka na hrot útoku, kde Balenziaga nikoho nenašel.
19
Valladolid nyní drží po delší době míč. Kombinuje na vlastní polovině.
18
Který posílal Gabi na přední tyč, ale míč odvrací domácí. Následně Filipe Luis posílá svůj pokus daleko od branky soupeře.
17
Hosté vybojovali rohový kop.
17
Nepřesná přihrávka na Turana, kterému utíká míč do zámezí. Drtivá ofenzíva hráčů z hlavní španělské metropole na chvíli povolila.
16
Tlak Atlética nadále pokračuje.
15
Hostující Gabi opět zvolil přihrávku před branku, kde odvrací jeden z bránících hráčů přesný centr směřující na zadní tyč.
14
Téměř v podobné situaci si hráči Madridu vykoledovali další trestný kop.
13
Atlético pokračuje v obléhání branky Valladolidu.
12
Další akci soupeře pouze odkopem řeší domácí Omar.
11
Po přesném pasu před branku zasahuje míč Godin, kterého ještě stačil vychytat Hernandéz, ovšem na dorážku FALCAA již nestačil. Hosté se hned po úvodním tlaku dostávají po standartní situaci do vedení.
10
Godin kombinuje s Filipem Luisem na polovině soupeře. V ofenzívě pokračuje Turan, který hraje s Gabim a ten je těsně před vápnem soupeře poslán nedovoleně Omarem k zemi.
9
Valladolid po řadě nebezpečných akcí soupeře v útlumu, pouze odkopává míče.
7
V další slibné možnosti hostující Falcao, který trefuje přízemní ránou střed domácí branky.
6
Falcao udržel míč na hrotu, po něm hraje Turan, ovšem posílá nepřesný pas na nabíhajícího Costu.
5
Ovšem Valladolid hraje v úvodu velmi nebojácně a snaží se aktivně napadat soupeře.
5
Tiago na polovině hřiště vybojoval zpátky míč pro hosty.
4
Hostující Fillipe Luis nacentroval do vápna, kde na zadní tyči hlavičkoval Turan, ovšem pomohl si proti soupeři nedovoleně.
4
Také hráči Madridu poprvé nastěhováni na polovině soupeře. Falcao udržel míč na hrotu a vybojoval vhazování.
3
S prvním rohovým kopem soupeře si hosté poradili.
2
A v první ráně na branku domácí Guerra, jehož ránu k pravé tyči vyráží hostující gólman Courtois.
1
Hosté hned v zápětí ztrácí míč a Valladolid se tlačil do zakončení.
1
Výkop obstarají hráči hostujícího celku.
Oba celky již nastupují na hrací plochu za doprovodu rozhodčích.
Vítám Vás na předvečerní bitvě z Pyrenejského poloostrova, ve které změří síly týmy Realu Valladolid a Atlética Madrid. Přípravy již pomalu finišují. Za několik minut zápas začne.

Real Valladolid: Hernández - Rukavina, Rueda, Peňa, Balenziaga - Rubio, Sastre - Larsson, Óscar, Omar – Guerra.

Atlético Madrid: Courtois - Juanfran, Miranda, Godín, Filipe Luis- Koke, Gabi, Tiago, Turan - Costa, Falcao.

Rozhodčí: Villanueva - Rodríguez, Suárez.
Zajímavou podívanou přinese 24. kolo Primera Division, ve kterém také změří síly druhý celek soutěže Atlético Madrid a Real Valladolid. Podzimní klání skončilo v hlavní španělské metropoli lépe pro domácí, kteří přehráli svého soupeře z prostřed tabulky 2:1. Sledujte s námi atraktivní představení, začínáme v sedm hodin večer.
REAL VALLADOLID:
Klidné vody středu tabulky obeplouvá tým z Valladolidu, který ztrácí na pohárové příčky před tímto kolem sedm bodů a náskok na sestupové pozice dalších deset. Domácí zdobí vynikající obrana (29), se kterou sbírají cenné body. V minulých dvou kolech remizovali s Athleticem Bilbao 2:2 a před sedmi dny s Betisem 0:0.

Nejlepší střelci:
Oscar González (9)
Manucho Gonçalves (6)
Patrick Ebert (5)

Pravděpodobná sestava:
Hernández - Rukavina, Rueda, Peňa, Balenziaga - Rubio, Sastre - Larsson, Óscar, Bueno – Guerra.

ATLÉTICO MADRID:
Vynikající sezónu zažívá hostující celek, který už zřejmě na mistrovský titul nedosáhne, ale ve zbývajících kolech se pokusí udržet stříbrnou příčku za svým největším městským rivalem. Atlético sází zejména na propracovanou defenzívu (23) na domácí prostředí, ve kterém za dvanáct duelů neztratilo ani bod a inkasovalo pouze šestkrát.

Ovšem nejzranitelnější jsou ve venkovních střetnutích, kde již zaznamenali pět proher a čtyři z nich v posledních pěti ligových zápasů na cizích hřištích. Právě v minulém kole podlehli Vallecanu 2:1 a ve čtvrtek si téměř zavřeli bránu v Evropské lize, když prohráli před vlastními fanoušky s Kazaní 0:2.