Hosté mají díky dnešní výhře na kontě čtrnáct bodů a posouvají se na patnácté místo před Mallorcu. Domácí mohli v případě výhry poskočit o několik míst tabulky, nakonec ale zůstávají na třinácté příčce.
Je tu konec utkání, které končí velkou radostí pro hostující tým. Ten se především ve druhém poločase prakticky neustále bránil, pak ale předvedl v 83. minutě jednu povedenou akci, kterou parádně zakončil kanonýr Iago Aspas.
90+2
Hosté takticky střídají. Odešel Iago Aspas a nastupuje Cristian Bustos.
90+2
Hosté všemožně odvracejí balony z hranice svého vápna. Teď to již zvládnou.
90+2
Již se hraje poslední minuta, domácí mají šanci na poslední útok.
90+1
Nastavovat se budou jen dvě minuty, a to je pro domácí hodně špatné.
90
Již se hraje poslední minuta normální hrací doby. Míč mají domácí, avšak daleko od brány soupeře.
89
Domácí střídají. Odešel Paco Montañés a nastupuje Alamo.
88
Po přímém kopu následoval také roh pro hosty. Ten ale k další změně skóre nevedl.
87
Za následné nesportovní chování dostal žlutou kartu také Apoño.
87
Za ostrý faul na vlastní polovině dostal žlutou kartu Álvaro González.
86
S následným rohovým kopem si hostující obrana poradila.
85
Domácí Carlos Aranda mohl nyní srovnat na 1:1, jeho parádní ránu ale skvěle vyrazil Varas.
84
Hosté následně střídají. Odešel Alex López a nastupuje Chu Young Park.
83
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Z ničeho nic je tu gól pro domácí tým. K přihrávce z levé strany se dostal IAGO ASPAS, který pohotovou střelou posílá hosty do vedení.
82
I když se hosté dostanou s míčem na kopačkách až k bráně Zaragozy, je až příliš vidět, že jejich hlavním cílem je v závěru neinkasovat.
81
Roh se ale domácímu celku vůbec nepovedl a vše končí odkopem od Varasovy brány.
80
Zpoza vápna střílel Víctor Rodríguez, míč z jeho kopačky byl ale tečovaný a bude z toho rohový kop.
79
Aspas se zkoušel prosadit individuálně. Zastavit ho musel domácí stoper Álvaro González.
79
Těsně za půlící čárou nyní fauloval Postiga a míč budou mít hosté. Ti pochopitelně již nikam nepospíchají a šetří čas.
78
Domácímu týmu se čas rychle krátí. Hrát se bude maximálně tak čtvrt hodiny a stav je stále 0:0.
76
Na centr do vápna si nabíhal Aranda, blíže k balonu měl ale Varas, který v pohodě zakročil a míč schoval do rukavic.
74
Po centru Rodrígueze hlavičkoval z těžké pozice Hélder Postiga, míč poslal mimo.
73
Roh pro domácí celek nyní vybojoval Aranda.
72
Zaragoze se v posledních minutách příliš nedaří. V úvodu druhé půle měli domácí optickou převahu, není se hraje spíše ve středu pole.
71
Obrovská šance hostů! Domácí obrana zcela zapomněla na Iago Aspase, který měl na vteřinku míč zpracovat a vystřelit a gólman Roberto Jiménez si musel připsat výtečný zákrok, aby svůj tým uchránil od pohromy!
69
Střídající Aranda dostával míč na levé křídlo, jenže nedokázal ho zpracovat a nakonec z toho bude jen odkop od Varasovy brány.
67
Iago Aspas šel na pravé straně do souboje s Loovensem, ten podle rozhodčích nefauloval.
66
Nyní je hra plná nepřesností. Na nějakou zajímavější akci již několik minut čekáme.
65
Centr do vápna byl ale přetažený a domácí obrana ani brankář zasahovat prakticky nemuseli.
64
Po dlouhé době je tu šance pro hosty. Budou mít možnost kopat rohový kop.
63
Abraham dostal loktem do žeber a jen těžko se zvedá z hrací plochy. Ošetřovat se ale nenechal a bude pokračovat ve hře.
62
Domácí střídají. Odešel Edu Oriol a nastupuje Carlos Aranda.
62
Po centru na levou stranu na Paco Montañése je mávaný a pískaný ofsajd.
61
Domácí jsou stále u balonu, jenže k zakončení se nemohou stále prosadit.
60
Hosté ve druhém poločase prakticky nehrají a dopředu nic nepředvedli. V permanenci je zatím hlavně defenzivní formace Celty Vigo.
58
Centr z rohového kopu měl sice zajímavé parametry, hosté se ale přeci jen ubránili a odpravili míč daleko od své brány.
58
Centrovat se pokoušel Paco Montañés, míč z jeho levačky byl ale zblokovaný na čtvrtý roh Zaragozy v dnešním zápase.
56
Z velké dálky zkusil pravačkou vystřelit Víctor Rodríguez. Rána z jeho kopačky šla ale opět pouze nad hostující bránu.
54
Míč na hranici vápna se snažil zpracovat Postiga, jenže míč mu odskočil a hosté se znovu ubránili.
53
Ze zajímavé pozice střílel Paco Montañés, rána mu ale nesedla a šla mimo.
52
Cabral to nyní přehnal na polovině hřiště s důrazem a po jeho faulu budou rozehrávat domácí.
51
Domácí celek se stále více tlačí do útoku, jenže až na úvodní minutu druhé půle může být Varas zatím v klidu.
49
Centr do vápna vyrazil Jiménez pouze před sebe a k dorážce se dostal Fernández. Mířil ale jen vysoko nad domácí bránu.
48
Na pravé straně hřiště nyní fauloval Apoño a hosté budou mít možnost kopat přímý kop z výhodné pozice. Je to na centr do pokutového území.
47
Domácí začali druhý poločas velmi dobře. Střelu Víctora Rodrígueze vyrazil Varas pouze před sebe a po následném centru z pravé strany hlavičkoval v další dobré pozici Postiga. Jeho hlavičku ale také pokryl pozorný Varas.
46
Je tu konec prvního poločasu, který branku nepřinesl. Domácí fotbalisté byli sice mírně aktivnější, avšak vyloženou šanci si nevytvořili. Uvidíme, co přinese druhý poločas, který by měl začít přibližně ve 22:04.
45
Hraje se poslední minuta normální hrací doby, u míče jsou hosté.
44
Přímo na bránu se snažil střílet sám faulovaný Víctor Rodríguez, první rána šla ale do zdi a následná dorážka šla naopak vysoko nad bránu.
43
Po faulu na Víctora Rodrígueze je tu standardka pro domácí tým. Je to z velmi výhodné pozice na přímou střelu.
41
U balonu jsou hostující fotbalisté, kteří se snaží dostat na dostřel domácí brány.
40
Po dalším rohovém kopu si gólman Varas naskočil na Postigu a následně celkem nekontrolovaně padl z velké výšky k zemi. Je ale v pořádku a pokračuje se ve hře.
39
Ke střele se dostal Edu Oriol, jeho rána byla ale zblokovaná obranou na další roh.
39
A po autu následuje i rohový kop.
38
Domácí se opět natlačili před bránu soupeře a teď je tu aut v blízkosti velkého vápna.
37
Nyní na hřišti planou velké emoce, oba celky hodně přitvrdily, což ale zatím nechává rozhodčího Delgada klidným,
36
Následný centr do pokutového území mířil jen do náruče gólmana Varase.
35
Cabral nyní ve sprinterském souboji zasáhl soupeře loktem do obličeje a může být rád, že dostal jen žlutou kartu.
33
Po faulu na Postigu na polovině hřiště budou u míče domácí hráči.
32
Následný protiútok hostů zastavil ve středu hřiště faulem Săpunaru a dostává žlutou kartu.
32
Rodríguez přihrával Postigovi, ten ale s míčem nic nevymyslel a rychle o něj přišel.
31
Hráčům Zarazozy se ale stále nedaří cokoliv na soupeře vymyslet.
29
Domácí fotbalisté jinak ale stále více drží balon a postupným útokem se blíží k bráně Celty Vigo.
28
Do předem prohraného souboje šel nyní hostující Aspas. Nechybělo ale mnoho a málem vybojoval u rohového praporku balon.
27
Opět to byli na chvilku hráči Clty Vigo, kteří se dostali až na dostřel brány Roberta Jiméneze, přesné zakončení ale nepřišlo a domácí gólman zasahovat nemusel.
25
Domácí se stále více přibližují k bráně soupeře. Stále jim ale ještě chybí něco k tomu, aby se dostali na dostřel Varasovy brány.
24
Krohn-Dehli se dopustil faulu a míč se vrací na kopačky domácího celku.
22
Domácí ale přeci jen trochu přidali a jsou nyní nastěhovaní před bránou soupeře.
21
Po rohu se domácí dožadovali odpískání penalty za hru rukou, o chvilku později byl ale stejný prohřešek odpískaný Postigovi a míč mají hosté.
20
Teď budou mít ale možnost v podobě rohového kopu domácí fotbalisté.
19
Hosté jsou zatím o něco aktivnější. Nyní se ke střele dostal Iago Aspas, také jeho rána si ale cestu do brány nenašla, protože mířila mimo.
17
Roberto Lago si pěkně narazil míč se spoluhráčem a už už se dostával ke střele. Jeho snahu ale na hranici vápna zastavil jeden z obránců.
16
Z velké dálky nyní vystřelil Víctor Rodríguez a Varas měl velké štěstí, že balon šel vedle brány. Jen velmi obtížně by jí asi chytal.
15
S centrem do pokutového území si obrana Zaragozy poradila.
14
Po centru Krohn-Dehliho musela zasahovat domácí obrana a je z toho roh pro hosty.
13
Po dalším centru z levé strany nemusel Javi Varas znovu zasahovat. Míč skončil v zámezí a gólman Celty Vigo bude odkopávat.
12
Domácí hráči se snaží být aktivnějším týmem, proti pozornému soupeři se jim ale zatím nedaří.
10
Na druhé straně dokázal míč do brány dopravit Postiga, je mu ale mávaný a pískaný ofsajd.
9
Hosté se dostali do rychlého protiútoku, zakončení bylo ale zblokované a míč v pohodě lapil Jiménez.
8
Do vápna se snažil centrovat Víctor Rodríguez, signál ale domácímu celku vůbec nevyšel.
8
Paco Montañés ale nyní vybojoval první rohový kop pro domácí tým.
7
Hosté vzorně bojují o každý balon a zatím se jim daří držet mírně favorizovaného soupeře daleko od brány.
6
Domácí se naplno už dostali k balonu, po pěkné narážečce se do vápna dral Paco Montañés, jenže míč byl o chloupek delší a vyšší než by potřeboval a zasáhnul gólman Javi Varas.
5
Edu Oriol se hnal proti brankáři Varasovi, ten nepřesným odkopem poslal míč pouze na tribunu.
4
Po centru do vápna je ale mávaný ofsajd Postigovi a míč se vrací na kopačky hostů.
3
Krohn-Dehli se dopustil útočného faulu a k balonu se dnes poprvé výrazněji dostanou domácí.
2
Hosté jsou stále u míče a rychle se přiblížili k domácí bráně.
1
Hosté vlétli do zápasu jako velká voda a hned v úvodu musel zasahovat Jiménez, který lapil střelu Maria Bermeja.
1
Vše je již připraveno k úvodnímu hvizdu. Domácí hráči budou mít bílé dresy a modré trenýrky, hosté mají červenočerné dresy.
Hráči jsou již nastoupeni na hrací ploše, utkání bude za pár okamžiků začínat.

Real Zaragoza: Roberto Jiménez - Săpunaru, Loovens, Álvaro González, Abraham - Edu Oriol, Apoño, Víctor Rodríguez, Movilla, Paco Montañés - Hélder Postiga

Real Club Celta de Vigo: Javi Varas - Hugo Mallo, Cabral, Túñez, Roberto Lago - Fernández, Borja Oubiña, Mario Bermejo, Alex López, Krohn-Dehli - Iago Aspas

Rozhodčí: Delgado - Ríos, Huerga.
Celta Vigo je letošním nováčkem nejvyšší španělské soutěže. I proto se oba celky v Primera Division dlouho nestřetly. Naposledy se potkaly v sezoně 2008/09, a to dokonce jen v Segunda Division. Vyhrál vždy ten tým, co byl jako domácí. V Primera Division se obě mužstva střetla naposledy v sezoně 2006/07. Na podzim tehdy Celta Vigo remízovala na hřišti soupeře 1:1, na jaře pak vyhrála vysokým rozdílem 4:0.
Celta Vigo je na tom výrazně hůře. V posledních pěti kolech uhrálo pouze dva body. Stejně jako Zaragoza prohrála s Realem Madrid (0:2) a Barcelonou (1:3). Venku prohrála také s Rayo Vallecano (2:3) a alespoň po bodech si připsala za domácí remízy s Deportivem a Mallorcou (shodně 1:1).
V posledních pěti ligových zápasech mají výrazně lepší bilanci fotbalisté Zaragozy. Ti dokázali uhrát devět bodů za tři výhry. Nejprve vyhráli v Granadě 2:1, poté doma porazili Sevillu 2:1 a po vysoké porážce 0:4 na hřišti Realu rozstříleli doma Deportivo La Coruňa vysoko 5:3. V posledním ligovém utkání hráli na půdě vedoucí Barcelony, se kterou prohráli 1:3.
Dobrý večer všem fotbalovým příznivcům při sledování online reportáže ze zápasu 13. kola španělské Primera Division mezi Realem Zaragoza a Celtou Vigo. Dnes budeme sledovat souboj dvou celků z dolní poloviny tabulky. Domácí fotbalisté jsou na třináctém místě, hosté jsou šestnáctí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.