Tak nám skončil dnešní zápas. Domácí zaslouženě vyhráli a připisují si hodně důležité 3 body v boji o záchranu. Byli celý zápas jasně lepším týmem. Hosté, ale nesmutní. Nacházejí se na 8. místě a sezónu už prakticky dohrávají. To je ode mne dnes vše. Příjemný zbytek večera.

Zaragoza právě vstřelila branku!
A ještě jeden gól! Zhruba 30-ti metrů napřáhl APONO a tvrdou ranou k levé tyči nedal brankáři žádnou šanci!
90+2
Hlavní rozhodčí Fernando Teixeira nastavuje čtyři minuty.
90+1
Postiga šel sám na brankáře. Krásně si ho obešel, ale poté trefil pouze tyč!
89
Volný přímý kop pro hosty z velmi nebezpečné vzdálenosti.
88
Hosté se snaží alespoň vstřelit čestný gól.
87
Střídání v týmu Real Zaragoza: ze hřiště odchází Pinter, přichází Romaric.
86
Žlutou kartu vyfasoval Movilla.
85
Domácí budou zahrávat rohový kop.
83
Domácí kombinují na vlastní polovině a zápas již prakticky dohrávají.
80
Veliká šance domácích! Postiga běžel sám z úhlu na Rubena a následně vystřelil. Jeho střela minula branku jen o pár centimetrů!
77
Hosté překonali Roberta! Za ním se, ale ještě na čáře nacházel stoper domácích a ten střelu zablokoval svým tělem!
75
Brankář Roberto opět ukázal své kvality a pohotově šanci hostů zlikvidoval.
74
Cristian Sapunaru vyfasoval žlutou kartu.
72
Střídání v týmu Real Zaragoza: ze hřiště odchází Rodri, přichází Movilla.
69
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Vazquez, přichází Tamudo.
68
Ruben Rochina vyfasoval žlutou kartu.
67
Carlos byl faulován. Hosté budou rozehrávat volný přímý kop.
65
Hra se odehrává ve středu hřiště.
63
Právě střídající Rochina se dostal ke střele. Jeho střela proletěla těsně nad Rubenovou brankou.
63
Střídání v týmu Real Zaragoza: ze hřiště odchází Rodriguez, přichází Rochina.
63
Rohový kop pro hosty.
62
Victor Rodriguez pokračuje ve hře. (Zranění nebylo vážné)
61
Hra opět pokračuje.
59
Hra je přerušena. Na trávníku leží zraněný Victor Rodriguez.
58
A máme tady další žlutou kartu. Tu po velice tvrdém zákroku viděl Adam Pinter.
57
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Trashorras, přichází Perea.
56
Žlutou kartu vyfasoval Adrian.
53
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Casado, přichází Adrian.
51
Hlavičku Postigy ještě Ruben vyrazil, ale na následnou dorážku RODRIHO už ani neměl pomyšlení! Rodri zvyšuje na 2:0.
49
Rohový kop pro domácí.
47
Rodri vystřelil, trefil však pouze jedno z bránicích hráčů.
46
Míč mají na kopačkách hosté.
46
Tak nám skončil první poločas. Mohli jsme zatím vidět celkem vyrovnaný zápas. Jediný gól padl z pokutového kopu a tak domácí vedou 1:0. Druhý poločas začne zhruba v 18:00.
45
44
Hra je přerušena. Jeden z hostujících hráčů musí být ošetřován.
43
Roberto si hraje s míčem ve vlastní vápně. To už jsem dlouho neviděl, aby si golman panenkoval a hlavičkoval při "mistráku".
41
Dominguez napřáhl z 25-ti metrů a Roberto si připsal další úspěšný zákrok.
39
Nevinná střela. Ano, přesně takhle jde označit střela Fuega, která vypadala, že bude směřovat vysoko nad branku. Nakonec však Roberto střelu musel vyrazit.
35
Domácí hráči se pokoušeli dlouhou kombinací "uspat" hostující obránce a vstřelit gól. Bude z toho však jenom odkop od branky.
32
Roberto teď ukázal své rychlé nohy a stojící míč před rozběhnutým Pitim odkopl.
32
Piti se ocitl v ofsajdu.
31
30
Apono zkoušel štěstí střelou zhruba z 30-ti metrů. Ta byla hodně nepřesná.
28
Z opakovaného záznamu jde jasně vidět, že se o ruku nejednalo!
26
K pokutovému kopu se postavil APONO a s přehledem posílá domácí do vedení!
25
Žlutou kartu vyfasoval Jordi Figueras.
25
Domácí tým bude po ruce jednoho z hostujících obránců zahrávat pokutový kop!
23
Veliká šance domácích! Montanes běžel sám na Rubena, ten skvěle vyběhl a míč chytl!
21
Na Aponův cetr vyskočil nejvýše Alvaro a vyslal hlavičku do míst, kde stál Ruben.
20
Apono bude rozehrávat volný přímý kop.
17
Domácí kombinují stylem "tika-taka". Nutno podotknou, že se Barceloně tento styl v poslední době moc nedaří využít a nedaří se jim také vstřelit tolik tížené branky. Tak uvidíme, co dnes Real Zaragoza.
15
Právě probíhá 15. minuta a my jsme ještě na Estadiu de la Romareda neviděli ani jednu střelu.
13
Montanes hledal svým centr z lajny někoho ze svých spoluhráčů. Našel, ale pouze jen rukavice Rubena.
12
Teď pro změnu hostující střela zblokovaná. Domácí mohou jít do rychlého brejku.
10
Zhruba ze 30-ti metrů zkoušel Apono své štěstí. Míč trefil pouze jednoho z hostujících obránců a následný odražený míč chytil brankář Ruben.
6
A máme tu další roh pro domácí. Ale opět z něho nic nebylo. Brankář Ruben bez problémů míč chytil.
5
Po zblokované střele budou domácí zahrávat rohový kop.
4
Velice pěkný pas před hostující branku vyslal Postiga. Tam, ale bohužel pro domácí nikdo nebyl a tak brankář Ruben míč chytil a dlouhým výkopem rozehrál.
3
Hosté kombinují na vlastní polovině.
2
Po centru Carlose odhlavičkoval míč na rohový kop jeden z domácích obránců.
1
Úvodní rozehrávky se ujali domácí v bílo-modrých dresech. Hosté nastupují v černo-červených dresech.
1

Real Zaragoza: Roberto – Alvaro, Loovens, Sapunaru, Minero – Apono, Montanes, Pinter – Rodri, Postiga, Rodriguez.

Rayo Vallecano: Ruben – Casado, Arbilla, Amat, Figueras – Carlos, Trashorras, Fuego, Vazquez – Dominguez, Piti.

Rozhodčí: Fernando Teixeira‎.
Poslední 3 vzájemné zápasy :

11.09.2011 Vallecano – Real Zaragoza 0:0
05.02.2012 Real Zaragoza – Vallecano 1:2
10.12.2011 Vallecano – Real Zaragoza 0:2
Hosté se nacházejí na 8. místě a ještě bojují o účast v Evropské lize. Zatím nasbírali 48 bodů.
Domácí se nacházejí na 19. místě což zmamená zatím sestup do nížší soutěže. Budou velice bojovat.
Vítám vás u 33. kola Španělské Primera División. Dnes se mezi sebou utkají Real Zaragoza a Rayo Vallecano.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.