To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
A právě nyní dnešní utkání končí! Z hlediště Estadio de los Juegos Mediterráneos se ozývá pískot, není divu, Almería si touto porážkou řádně zadělala na problém, neboť se rozhodně z předposledního místa nepohne, naopak, týmy před ní se jí ještě mohou vzdálit a záchrana nejvyšší soutěže tak je ještě více nereálná. Hosté se naopak díky tomuto úspěchu dostávají do klidného středu tabulky, navíc s větším bodovým odstupem od sestupových pozic.
90+2
Rozhodčí nastavil tři minuty nad rámec základní hrací doby.
90
Tam se však domácí prosadit nedokázali a míč je zpět ve středu hřiště.
90
Je tu poslední minuta řádné hrací doby, po levé straně se snaží Azeez proniknout k pokutovému území, ale nakonec raději přenáší hru na druhou stranu.
89
Na zvrat v zápase je již z pohledu domácího týmu pozdě, hosté mají stále dvoubrankový náskok a "jdou" si pro cenné tři body.
88
Almería právě vstřelila branku!
Domácí snižují, ÓSCAR DÍAZ, který před malým okamžikem dostal žlutou kartu, se po přihrávce Rodriho dokázal prosadit střelou z hranice pokutového území, velmi povedená individuální akce!
86
Žlutou kartu dostává Óscar Díaz (UD Almería) za útočný faul, kdy v pokutovém území soupeře srazil k zemi bránícího Cabrala..
85
Corona centruje z levé strany do pokutového území, na brankové čáře zastavil míč Álvarez, ale vzrušení na tribunách je zbytečné, byl pískán ofsajd.
84
Rohový kop pro domácí tým, teprve první rohový kop v celém zápase!
83
Hra se hodně zklidnila, nyní se hraje převážně ve středu hřiště, míč drží častěji hosté.
80
Je před námi závěrečná desetiminutovka dnešního zápasu, který je již rozhodnutý, hosté si hlídají jasné vedení a jsou velmi blízko třem bodům.
78
A znovu sledujeme kombinaci hostů na polovině Almeríi, domácí v těchto fázích zápasu nemají "protizbraň".
77
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Rafinha, přichází Iñigo López.
76
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Hosté si nyní dělají doslova, co chtějí... FABIÁN ORELLANA si nabíhá za obranu soupeře, špičkou kopačky zpracovává velmi povedený lob Rafinhy, Estebanovi udělal ještě kličku a zakončuje do prázdné branky.
75
Před sprintujícím Rodrim, který se snaží dostat k míči po dlouhém nákopu, zasahuje Sergio Álvarez, který "sbírá" míč do náruče a rozehrává.
74
Hosté rozehrávají, je to postupná kombinace.
73
Žlutou kartu dostává Marcos Tébar (UD Almería) za faul v hlavičkovém souboji, ve středu hřiště, byť hráč ukazuje, že trefil míč, rozhodčí je jiného názoru.
72
Hostům se náramně daří trestat chyby defenzivy domácího týmu, právě díky nim Almería prohrává již o dva góly a v závěru zápasu již to bude mít, chce-li dnes pomýšlet na body, hodně těžké.
71
NOLITO dává svůj druhý gól v zápase, když znovu "zaspala" obrana Almeríi, za níž se dostal Orellana, ten z pravé strany parádně přihrál před branku, kde už měl Nolito velmi usnadněnou úlohu.
70
Posledních dvacet minut tohoto utkání, zatím hosté stále drží těsné vedení a dá se říci, že kontrolují průběh hry.
69
Corona zaváhal u pokutového území Celty a ztratil snadno míč, hosté spěchají do protiútoku.
68
Žlutou kartu dostává Rodri (UD Almería) za faul ve středu hřiště, kde si v hlavičkovém souboji s Fontásem pomohl lokty.
68
Charles dnes odvedl velký kus práce, na hřišti byl často vidět, o čemž svědčí i parádní gól z 52. minuty, kterým zajistil svému týmu vedení 2:1.
67
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Charles, přichází Mario Bermejo.
66
Domácí již vyčerpali všechny možnosti střídání, hosté mohou ještě dvakrát vystřídat.
66
Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Suso, přichází Óscar Díaz.
64
Hugo Mallo fauluje na vlastní polovině, domácí spěchají s rozehrávkou volného kopu, v blízkosti středového kruhu.
63
A právě Mallo nyní vhazuje z pravé strany, na vlastní polovině. O míč se bojuje ve středu hřiště.
63
A nyní dává sudí pokyn lavičce Celty, že může vpustit na hrací plochu Huga Malla, který s ovázaným nosem pokračuje v zápase!
62
Hugo Mallo se ještě do hry nevrátil, je otázka, zda vůbec bude moci pokračovat ve hře.
62
S ním si ale defenziva Celty Vigo dokázala poradit.
61
Ale již to neplatí, s ovázanou hlavou se do hry vrací domácí Rodri, a to právě ve chvíli, kdy Almería bude rozehrávat rohový kop z levé strany.
61
Oba týmy tak hrají zatím pouze o deseti.
60
Navíc se Mallovi spustila krev i z nosu, nicméně důležité je, že Hugo může sám opustit hrací plochu, nosítka nejsou třeba.
60
Rodri je již na nohou a odchází za postranní čáru k ošetření, Hugo Mallo je na tom hůř, na hřišti jsou nosítka, k vidění je vidět i krev na hlavě kapitána Celty Vigo.
59
Nákop na Rodriho, který si dokázal velmi dobře zpracovat míč ve vápně, ale poté tam v souboji s bránícím hráčem utrpěl nějaké zranění hlavy, rozhodčí přerušuje hru.
58
Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Verza, přichází Corona.
58
Lavička domácího týmu připravuje střídání.
57
Diváci na Estadio de los Juegos Mediterráneos nejsou spokojeni s tím, co předvádí domácí fotbalisté, to je zřejmé ze stále častějšího nespokojeného pískotu.
56
Hlavně přímočarost zdobí kombinace Celty Vigo, která je znovu na polovině domácího týmu.
55
Sergio Álvarez si "sáhl" na míč a čeká, až bude moci rozehrát.
54
Zatím to na to nevypadá, Charles je totiž u míče, na pravé straně, odkud pálí na branku domácího týmu, míč končí v náruči pozorného Estebana.
53
Z pohledu domácích je to zatím hodně nepovedený zápas, v němž opět prohrávají, dokáží ještě vyrovnat?
52
Převahu v úvodu druhého poločasu dokázali hosté vyjádřit i gólově, Nolito z pravé strany přihrává přesně za obranu Almeríi, tam si nabíhá CHARLES, pro kterého je již snadné trefit odkrytou část branky.
52
Igelitových tašek či různých sáčků nám začíná u postranní čáry přibývat, zatím to nijak hru neovlivňuje.
51
To byl ale hodně nepovedený rohový kop, který hosté rozehráli "na krátko", k centru se ale nedostali a domácí se v pohodě ubránili.
50
Rohový kop pro Celtu Vigo, byť se to domácím vůbec nezamlouvá, Nolito rozehraje z pravé strany.
49
Hosté v klidu kombinují ve středu hřiště, domácí nenapadají, z hlediště se ozývá pískot.
48
Hosté před pokutovým územím soupeře, Hugo Mallo zkouší z pravé strany překonat Estebana, ale těsně před ním ještě zastavuje míč Nolito, který ho ale nedokázal usměrnit do branky.
47
Nad hrací plochou se vznáší nějaká igelitová taška, hráče obou týmů to zatím nechává zcela chladnými.
46
Domácí si připisují první šanci ve druhém poločase, na centr z pravé strany se snaží doskočit Rodri, ale ubráněn Gustavo Cabralem.
46
46
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Álex López, přichází Levy Madinda.
Druhý poločas začne přibližně ve 13:03 hodin.
A hned poté sudí César Muñiz ukončil první poločas, který nabídl dvě branky. Nejprve se do vedení dostali hosté, když se v 19. minutě prosadil ve vápně Nolito. Za domácí pak srovnal pět minut před koncem poločasu Rodri.
45+1
45+1
Ve vápně se dostává k hlavičce Azeez, ale to nebylo vážnější ohrožení Álvareze, který v pohodě chytá.
45+1
César Muñiz se rozhodl nastavit jednu minutu nad rámec základní hrací doby prvního poločasu, domácí před pokutovým územím hostů.
45
Poslední minuta prvního poločasu, Krohn-Dehli hledá na levé straně Nolita, který sice dostává míč, ale nedokázal se patřičně srovnat, Nélson mu odebral míč.
44
Charles drží míč ve středu hřiště, hosté kombinují velmi opatrně, hlavně neudělat chybu a nepustit soupeře do brejku.
43
Alex Vidal sprintuje za míčem k pokutovému území soupeře, ale je zastaven odpískaným ofsajdem, což se ale hráči vůbec nelíbí a jeho rozhořčení tak musí "chladit" sudí César Muñiz.
42
Krohn-Dehli faulován domácím Maném ve středu hřiště, žlutá karta pro obránce Almeríi.
40
Obrana Celty Vigo "zaspala" při bránění volného kopu, za obranu se dostal Marcos Tébar, který z pravé strany přihrál před branku, kde v leže zakončil RODRI, který poslal míč do branky za záda bezmocného Álvareze a je vyrovnáno.
40
Álex López bojuje o míč na vlastní polovině, ale v hlavičkovém souboji fauluje, domácí rozehrají volný kop z blízkosti středového kruhu.
39
Nepřesný pas na Nolita, míč končí u domácího gólmana Estebana, který vykopává.
38
Charles si parádně "narazil" s Rafinhou a z hranice pokutového území se "opřel" do střely z voleje, míč však končí pouze vedle branky.
37
Velice těsný ofsajd nyní zastavil Nolita v rozběhu do další dobré šance, domácí si oddechli.
36
Marcos Tébar se dostal na druhé straně k odraženému míči, ale byl příliš blízko k brance soupeře, nedokázal z ostrého úhlu překonat Álvareze.
34
A pozor, další akce hostů, Rafinha s míčem v pokutovém území, ale také on ztroskotal na obráncích domácího týmu.
33
Zongo proniká po levé straně k pokutovému území soupeře, ale tam ztrácí míč v souboji s převahou bránících hráčů Almeríi.
30
Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Fernando Soriano, přichází Jonathan Zongo.
29
Na druhé straně je pískán útočný faul Rordrimu, který si v souboji s bránícím Fontásem pomohl rukama.
28
Álex López pálí z nějakých pětadvaceti metrů, Esteban vyráží, dobrý zákrok.
26
Nolito si hledá pozici před výkopem Sergia Álvareze ve středu hřiště, nicméně míč se k němu nedostal, přesto hosté zůstávají u míče.
23
Domácím se nyní nedaří kombinace dle představ, těžko se dostávají za půlící čáru.
22
Míč končí v autu, hosté vhazují z levé strany, ve středu hřiště.
20
Vstup do zápasu se tak povedl hostům, kteří nyní mohou hrát o něco klidněji.
19
Rafinha se prodral z pravé strany do pokutového území, snažil se zakončit, ale nakonec místo střely přihrává na levou stranu, kde je připraven NOLITO, který pohotovou střelou překonává Estebana.
17
Esteban nyní podržel svůj tým, aktivní Nolito dostal přesný pas na levou stranu, dostal se blíže k bráně, vypálil a skvělým zákrokem domácí gólman míč vytěsnil mimo.
15
Je za námi úvodní čtvrthodina dnešního zápasu, zatím sledujeme poměrně vyrovnané utkání, byť si již dvě šance vytvořili domácí, ale ani z jedné skórovat nedokázali.
12
Žlutou kartu dostává Verza (UD Almería), který ostrým skluzem ve středu hřiště zastavuje Rafinhu.
10
A nakonec je z toho střela Rodriho z pravé strany, z hranice šestnáctky soupeře, kdy po zákroku Sergia Álvareze míč "orazítkoval" vzdálenější tyč!
9
Volný kop pro Almeríi v blízkosti pokutového území hostů, domácí rozehrají z levé strany.
8
Krohn-Dehli nakopává míč na polovinu soupeře, ale tam se Nolito k míči nedostává, ten končí u gólmana Estebana, který bude vykopávat.
6
Další útočná akce Celty Vigo končí odpískaným ofsajdem. Přesto se hosté téměř okamžitě znovu dostávají k míči a domácí se musí bránit.
4
Nolito má míč v pokutovém území, ale nemá dostatek prostoru k zakončení, přesto vypálil, jenže míč byl zblokován bránícím hráčem Almeríi a skončil mimo pokutové území.
4
Hosté postupují po levé straně směrem k brance Almeríi, vůbec poprvé v dnešním utkání.
2
A hned ve druhé minutě utkání registrujeme první dobrou šanci domácích, Rodri si skvěle zpracoval pas od Susa, na hranici pokutového území, přehodil míč na levou nohu a vypálil přízemní střelu, těsně vedle branky!
1
Oba týmy na hrací ploše, utkání za malý okamžik začne.

UD Almería: Esteban – Nélson, Tébar, Trujillo, Mané – Suso, Verza, F. Soriano, Azeez, Vidal – Rodri.
Náhradníci: Julián – Rafita, Corona, Dubarbier, Zongo, Díaz, Barbosa.

Real Club Celta de Vigo: R. Yoel – Mallo, Cabral, Fontàs, Castro – Krohn-Dehli, Á. López, Rafinha – Orellana, Charles, Nolito.
Náhradníci: S. Álvarez – I. López, Costas, Oubiña, Madinda, Bermejo, Mina.

Rozhodčí: Muñiz – Fernández, Zancada.
Vítejte u onlajn přenosu utkání čtyřiatřicátého kola španělské Primera División, v němž domácí UD ALMERÍA přivítá na Estadio de los Juegos Mediterráneos v Almeríi CELTU VIGO.
Celta Vigo
Hosté mají také stále problémy se záchranou, byť jsou se sedmatřiceti body na dvanáctém místě, tedy ještě stále v klidném středu tabulky. Ovšem pětibodový náskok na první sestupující tým, kterým je na osmnáctém místě Getafe FC, rozhodně klidu nepřidá! Do karet může dnes hostům hrát fakt, že v bilanci zápasů na hřištích soupeřů si nevedou vůbec špatně, naopak, v redukované tabulce jsou totiž na osmém místě!
UD Almería
Domácí vstupují do tohoto utkání v nelehké pozici. Po třiatřiceti kolech jsou totiž s bodovým ziskem třiceti bodů až předposlední! Aktuálně ztrácí Almería na záchranu pouze dva body, což je odstup sedmnáctého Valladolidu. Na šestnáctou Osasunu a patnácté Elche však UD ztrácí již bodů pět! V dnešním utkání tak domácí musí bodovat, nejlépe za tři body!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.