Je tu konec zápasu 14. kola Primera Division mezi domácím týmem Almeríe a Realem Madrid. Hosté byli především ve druhém poločase jasně lepší a po zásluze vyhráli vysoko 5:0. Špatnou zprávou pro Real ale je, že zápas kvůli zranění nedohrál Cristiano Ronaldo.
90+3
Po rohovém kopu se domácí již ubránili.
90+2
Jako nůž máslem pronikl až do zakončení Bale, jeho ránu pod břevno vyrazil konečky prstů gólman Esteban na roh.
90+1
V nepřehledné situaci si hosté vytvořili další velkou šanci, když se míč odrazil k Jesému. Jeho ránu ale zastavil Esteban.
90+1
Nastavovat se budou tři minuty.
90
Začala poslední minuta normální hrací doby, u míče jsou nadále hosté.
88
Už ani fotbalisté Realu nikam nepospíchají a snaží se utkání dohrát v klidu.
87
Aktuálním cílem domácích je neinkasovat. Uvidíme, zda se jim to podaří nebo ne.
85
Parádní ránu směrem k domácí bráně vyslal Casemiro a trefil tyč!
84
Do vápna domácího týmu vlétl Jesé. Jeho střelu z úhlu vyrazil Esteban na roh.
83
Domácí fotbalisté zcela rezignovali a už ani skoro neběhají. Čekají na závěr zápasu. Dnešní zápas skončí debaklem.
81
Real právě vstřelil branku!
ÁLVARO MORATA dostal parádní pas za obranu a následným lehkým obloučkem překonal bezmocného Estebana – 0:5!
79
Dubarbier bojoval u rohového praporku o balon s Carvajalem, nakonec z toho bude jen odkop od Lópezovy brány.
77
Zápas se asi bude již pouze dohrávat. O vítězi dnešního utkání je naprosto jasno. Domácí již trochu rezignovali a chtějí zápas dohrát tak, aby neinkasovali další gól.
75
Autorem branky je ISCO, který se prosadil povedenou ranou přízemní ranou. Na jeho střelu k tyči neměl Esteban nárok.
74
Další střelecký pokus Realu si připsal Jesé, mířil ale mimo.
73
Střídání v týmu Real Madrid: ze hřiště odchází Asier Illarramendi, přichází Casemiro.
73
Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Aleix Vidal, přichází Óscar Díaz.
72
Hosté vedou již o tři branky, když do vápna přihrával Isco a po zblokování obranou se míč dostal k GARETHU BALEMU, který zvyšuje na 3:0.
71
Do konce chybí něco okolo dvaceti minut, domácím se nadále nedaří.
69
Přímý kop zahrával Suso, trefil ale jen zeď hostujícího týmu.
68
Za faul kousek za vápnem dostal žlutou kartu Sergio Ramos.
66
Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Hernán Pellerano, přichází Marcos Tébar.
66
Isco nyní vybojoval rohový kop pro Real.
65
Druhý poločas rychle plyne a domácím se začíná krátit čas na to, aby s výsledkem něco udělali.
63
Míč do vápna domácího celku nyní z pravé strany posílal Carvajal, gólman Esteban v pohodě zakročil.
62
Střídání v týmu Real Madrid: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Álvaro Morata.
61
Hosté navyšují své vedení, když se po přihrávce od Jesého do míče opřel KARIM BENZEMA a jeho povedená rána levačkou skončila až za zásy Estebana.
60
Domácí fotbalisté se snaží s výsledkem něco udělat, ve druhém poločase se ale do zajímavější šance nedostali. Teď navíc fauloval Rodri.
59
Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Verza, přichází Fernando Soriano.
58
Tempo hry opět trochu povadlo a sledujeme boj ve středu pole.
57
Následný přímý kop velmi dobře rozehrál Suso, gólman Diego López si připsal důležitý zákrok, když míč dokázal vyrazit.
56
Žlutou kartu za faul na Vidala nyní dostal hostující bek Arbeloa.
55
Velkou šanci ke skórování měl po pasu od Carvajala Bale, z gólové pozice chtěl pálit pod břevno, jenže zamířil mimo!
54
Střídání v týmu Real Madrid: ze hřiště odchází Cristiano Ronaldo, přichází Jesé.
53
Velká nepříjemnost pro Real. Ronaldo nebude moci pokračovat ve hře a bude se střídat.
52
Ronaldo má nějaké zdravotní problémy a je nyní za postranní čárou v péči lékařů.
51
Hosté jsou hodně u míče. Teď jim ještě pomohl Vidal, který se dopustil faulu.
50
Do velké šance se nyní po přihrávce od Benzemy dostal Carvajal, jeho křížnou ránu na zadní tyč lehce vychýlil gólman Esteban mimo.
48
Hosté podle očekávání vstoupili do druhého poločasu aktivně a ženou se do útoku.
47
Dnešní utkání sleduje 13.605 diváků.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:01.
Máme za sebou první poločas zápasu mezi domácím týmem UD Almería a Realem Madrid. Hosté začali skvěle a hned ve 3. minutě se dostali do vedení, když se prosadil Ronaldo. Pak ale přestali trochu hrát a obraz hry se srovnal. Domácí měli i několik dobrých šancí, jenže srovnat nedokázali. Za hosty měl dvě velké šance také Ronaldo, další gól ale přidat nedokázal. Hostující trenér Carlo Ancelotti rozhodně spokojený nebude, určitě bude své svěřence nabádat ke zvýšení úsilí.
Hned po uplynutí pětačtyřiceti minut rozhodčí Gil ukončil první poločas.
45
Začala poslední minuta prvního poločasu, u balonu jsou znovu fotbalisté domácího týmu.
44
Po přihrávce od Susa se ke střele dostal Rodri, jeho tvrdá rána prolétla těsně mimo.
44
První poločas rychle spěje ke svému konci, hosté nadále udržují hubené jednobrankové vedení.
43
Suso nyní v souboji o balon fauloval Alonsa a rozehrávat mohou hráči Realu.
42
Rychle se blíží závěr prvního poločasu. Domácí jsou nyní trochu aktivnější, ke střele se ale nedostávají.
40
Do zajímavé střelecké pozice se dostal rozběhnutý Vidal, jehož ránu ale pokryl gólman López.
39
Tempo hry je nyní spíše průměrné. Ani jedno z mužstev není výrazně aktivnější.
38
Hosté zkusili rychlý protiútok, po kterém zpoza vápna mířil nad bránu Bale.
36
Hraje se hlavně ve středu pole. Domácí sice zvýšili své úsilí, do šancí se ale nedostávají.
34
Hosté by rádi dali druhý gól, jenže teď se museli bránit při rohovém kopu domácích. Nakonec z toho šance nebyla.
32
Ronaldo se nyní po samostatné akci dostal až do střelecké pozice, skvěle ho ale vychytal gólman Esteban.
31
Domácí se snaží oklepat z největšího tlaku. Zatím se jim to ale moc nedaří.
29
Suso zahrál u lajny nechtěně rukou a míč tak velmi lacino získali hosté.
28
Rodri byl při další akci domácích lapen do ofsajdové pasti a rozehrávat tak může Ramos.
27
Ke střele se nyní na druhé straně dostal také Rodri, po jeho ráně musel zasahovat gólman Diego López.
25
Zpoza vápna vypálil Bale, jeho povedená rána ale opět mezi tři tyče nemířila.
24
Do vápna soupeře vlétl Isco, jeho zpětnou přihrávku od brankové čáry ale nikdo nezakončil.
23
Hosté jsou znovu výrazně aktivnější a svého soupeře hodně tlačí.
22
Isco a Pellerano se při souboji o balon srazili hlavami, budou ale v pořádku.
21
Esteban musel nyní proti Ronaldovi vyběhnout opět hodně mimo vápno. Míč hlavou odvrátil na polovinu hřiště, odkud zkoušel bez přípravy vrátit míč do odkryté brány Bale. Jeho střela měla směr dobrý, byla ale příliš dlouhá.
20
Technicky parádně vystřelil Suso, jeho rána mířící na zadní tyč prolétla těsně mimo.
19
Hráči Realu jsou lepším týmem, také domácí se ale pokoušejí hrát aktivně a sledujeme domácí fotbal.
17
Tempo hry přeci jen trochu povadlo. Nikdo se nikam moc nežene.
16
Hráči Realu ale přesto nadále jasně dominují a soupeře tlačí na jeho polovině.
15
Zahrozili nyní také domácí. Nejprve se pokoušel prosadit Azeez a následně o chvilku později chtěl střílet Rodri. Tomu byl ale odpískaný útočný faul.
14
Z pravé strany se pokoušel do vápna posílat balon Bale, opět byl ale připravený gólman Esteban.
13
Po velké chybě Torsiglieriho se do šance už už dostával Benzema. Včas ale mimo vápno vyběhl Esteban, který odkopl míč mimo pokutové území.
12
Přímý kop rozehrál sám Ronaldo, jeho ostrá rána ale mířila hodně nad.
11
Za vápnem byl faulovaný Ronaldo a bude z toho přímý kop pro hosty.
10
Alonso poslal dlouhý pas na Arbelou, ten byl ale dobře pokrytý Marcosem.
9
Hráči Realu kopali další rohový kop, tentokrát ale bránu soupeře ohrozit nedokázali.
9
Na míč si sáhl také gólman López, ten ale jen v poklidu zakombinoval se svými stopery.
8
Hraje se podle not madridského týmu. Domácí budou asi dnes hodně běhat bez balonu.
7
Hosté jsou nadále velmi aktivní a hráči domácího celku jsou pod velkým tlakem.
6
Dalekonosnou pumelici Ronalda vyrazil Esteban jen před sebe a skvěle zakročil i při dorážce Benzemy.
4
Těžko nyní odhadovat, jak se domácí postaví k situaci, kdy od první minuty prohrávají.
3
Parádní centr za obranu nyní poslal Isco a ve skvělé formě hrající CRISTIANO RONALDO otevírá skóre zápasu – 0:1!
3
Hráči Realu se dostali k zahrávání rohového kopu, po kterém se domácí ubránili.
2
Hosté podle očekávání drží balon na svých kopačkách. Zatím ale jen na vlastní polovině.
1
Hosté budou dnes celí v modrém, domácí mají bílé dresy a červené trenýrky.
Hráči obou týmů jsou již na trávníku, zápas za pár chvil začne.

UD Almería: Esteban (C) – Marcos, Pellerano, Torsiglieri, Dubarbier – Suso, Verza, Trujillo, Azeez, Vidal – Rodri.
Náhradníci: Ustari – Carnero García, Barbosa, Rafita, F. Soriano, Díaz, Tébar.

Real Madrid: Diego López – Carvajal, Pepe, Ramos (C), Arbeloa – Bale, Alonso, Isco, Illarramendi, Ronaldo – Benzema.
Náhradníci: Casillas – N. Fernández, Modrić, Casemiro, Jesé, Morata, Rodríguez.

Rozhodčí: Gil – Nevado, García.
Poslední vzájemný souboj obou mužstev dopadl pro Almeríi neslavně. Real Madrid v průběhu sezony 2010/11 potvrdil v domácím prostředí roli velkého favorita a vyhrál drtivým výsledkem 8:1. Hattrickem se tehdy zaskvěl Emmanuel Adebayor, dva góly přidali také Ronaldo s Benzemou a jednu branku zaznamenal Joselu. Za Almeríi se tehdy trefil Kalu Uche. Ve stejné sezoně ale fotbalisté Almeríe doma Real zaskočili a uhráli s favoritem remízu 1:1. Podobný výsledek by rozhodně brali i dnes.
UD Almería
Dnes domácí Almería je nováčkem letošního ročníku španělské nejvyšší soutěže. Klub z jižního pobřeží Španělska je po třinácti odehraných kolech na osmnáctém místě tabulky se ziskem dvanácti bodů za tři výhry, tři remízy a sedm porážek.
Real Madrid
Madridští fotbalisté se v úvodu sezony rozjížděli pozvolna, postupně se ale začali dostávat do výborné formy a trenér Carlo Ancelotti může být spokojený hlavně s tím, že začala fungovat hvězdná spolupráce dvojice Ronaldo – Bale. Přesto ale Real po třinácti odehraných kolech ztrácí ne vedoucí Barcelonu šest bodů. Bilance Realu v letošní sezoně je deset výher, jedna remíza a dvě porážky.
Dobrý večer všem fotbalovým fanouškům při sledování online reportáže ze zápasu 14. kola Primera Division mezi UD Almería a Realem Madrid. Čeká nás souboj dvou celků z opačných konců tabulky. Zatímco domácí jsou na sedmnácté příčce s minimálním náskokem na sestupové příčky, hosté jsou třetí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.