Je tu konec dnešního zápasu, které skončilo vítězstvím hostujícího týmu 1:0. Domácí byli sice prakticky celý zápas lepším týmem, jenže v závěru Lotiès fauloval v pokutovém území a o výhře hostů rozhodl dorážkou neproměněné penalty Diopa střídající Jordi Xumetra.
90+3
Již se hraje třetí minuta nastavení a každou chvíli by měl rozhodčí ukončit zápas.
90+3
Hosté se nyní musí bránit. Do šance se dral Arribas, jeho rána byla ale zblokovaná.
90+2
Hostující kapitán Juanfran samozřejmě šetřil čas a své ošetřování hodně protahoval. Nyní je ale již zpět na trávníku.
90+1
Stále se ale nehraje, protože na trávníku planou velké emoce, které musí rozhodčí rychle krotit.
90+1
Nastavovat se budou tři minuty.
90
Cejudo ve výskoku trefil ošklivě loktem do hlavy protihráče a dostává druhou žlutou a následně tedy červenou kartu!
89
Závěr zápasu se dohrává, domácí budou hrát vabank.
88
Levante právě vstřelilo branku!
Gólman Andrés Fernández Diopovu penaltu vyrazil, jenže z dorážky se prosadil JORDI XUMETRA!
88
Tým Levante UD neproměnil pokutový kop. Fernández vyrazil penaltu v podání Diopa.
87
Ve vápně fauloval Lotiès a je z toho pokutový kop pro hosty!
87
Penalta pro hosty!
86
Žlutou kartu dostává Álvaro Cejudo (CA Osasuna).
85
Do konce zápasu chybí něco málo přes pět minut a hosté se již soustředí pouze na defenzivu.
84
Domácím se rychle krátí čas. Zatím to nevypadá na ohrožení brány soupeře.
83
Simão tečoval dalekonosnou střelu domácích a již to vypadalo, že z toho bude roh. Gólman Navas ale stihl míč zastavit ještě před čarou a může rozehrávat.
82
Z levé strany zkoušel po rychlém brejku do vápna centrovat Arribas, hostující obrana ale celou situaci zvládla.
81
Po rohu se míč odrazil k Arribasovi, ten ale levačkou nedokázal trefit odkrytou bránu.
81
Rychlý kontr domácího celku zastavil čistým skluzem Juanfran. Následuje roh pro Osasunu.
80
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Sisi, přichází Álvaro Cejudo.
78
Stále se hraje spíše ve středu pole. Domácím se stále nedaří vytvořit si závěrečný tlak.
77
Kousek za vápnem se hezky uvolnil Diop, jeho rána levačkou ale mířila nad bránu.
76
Domácí vrhají poslední zbytky sil do ofenzivy, zatím se jim ale nedaří zaskočit soupeře..
75
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Nabil El Zhar, přichází Andreas Ivanschitz.
74
Po centru Bertána z pravé strany se k hlavičce dostal Armenteros, míč ale poslal nad břevno.
73
Následný centr do vápna domácího celku nebezpečí pro bránu Fernándeze nepřinesl.
72
Po dlouhém autu do vápna se hosté ubránili a navíc po rychlém kontru fauloval Arribas, který dostal žlutou kartu.
71
Rodas v nouzi odvrátil míč jen na aut a přestože po souboji s Onwu padl k zemi, vhazovat budou domácí.
70
Puñal poslal střílený centr na hlavu Núñeze, ten ale zamířil mimo.
70
Nyní ale hráči Osasuny vybojovali rohový kop.
69
Do konce zápasu chybí něco málo přes dvacet minut, domácí již nejsou tak dominantní jako v předešlém průběhu zápasu.
68
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Oriol Riera, přichází Manuel Onwu.
67
Domácí chtěli odpovědět šancí Sisiho, ten byl ale v ofsajdu.
66
Následný přímý kop hostujícího celku zakončoval Rubén García, míč ale poslal nad zeď i nad bránu.
65
Velkou šanci ke skórování měl nyní Babá, který šel sám na brankáře. Udělal mu kličku a střílel do odkryté brány, do střely ale skočil vracející se obránce. Akce pokračovala a další velkou šanci měl Xumetra. Po jeho střele se míč odrazil opět k Babovi, který byl na hranici vápna faulovaný.
64
Tentokrát Simão roh nekopal a zkoušel zakončit. Po centru na zadní tyč byl zcela nehlídaný, balon ale poslal ze záklonu mimo.
63
Nyní je tu ale další rohový kop pro Levante.
62
Domácí jsou nadále lepším týmem. Hosté mají před sebou ještě půl hodiny, ve kterých se budou soustředit patrně hlavně na defenzivu.
61
Simão dostal možnost kopat další rohový kop, jeho centr do vápna odvrátila obrana.
60
Hra se zatím pohybuje nejčastěji od vápna k vápnu. Nadále ale platí, že domácí jsou lepším týmem.
59
Centrovaný míč do pokutového území v pohodě lapil Navas.
58
Hosté se opět dostávají pod tlak a je tu další roh domácího mužstva.
57
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Miguel de las Cuevas, přichází José Ariel Núñez.
56
Sisi skluzem fauloval protihráče a dostává žlutou kartu.
55
Po další akci nyní míč do brány dotlačili i domácí, jenže i jim se píská ofsajd a gól neplatí.
55
Po polovysokém centru do vápna zakončoval Lotiès, gólman Navas si připsal další výborný zákrok!
54
Rodas nyní v nouzi odvrátil míč na rohový kop.
54
Ve druhém poločase zatím domácí tolik nedominují. Hraje se spíše ve středu pole.
52
Hosté sice po rychlém brejku dokázali míč dopravit do brány, jenže zakončující Babá byl v ofsajdu.
51
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Loukas Vyntra, přichází Issam El Adoua.
50
Hráči Osasuny měli možnost kopat přímý kop z pravé strany, hosté se ale také bez problémů ubránili.
49
Bertrán nepříliš jistě odvracel míč před protihráčem a zasahovat musel následně Andrés Fernández.
48
Domácí se snaží stejně jako v prvním poločase, zatím se ale k ohrožení brány soupeře nedostali.
46
Rohový kop zahrával Simão, nikoho ze spoluhráčů ale zakončit nedokázal.
46
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Christian Lell, přichází Jordi Xumetra.
46
Hosté provedli o poločasové pauze jedno střídání.
Hráči se pomalu trousí zpět na trávník. Zápas bude pokračovat druhým poločasem.
Je za námi první poločas zápasu mezi Osasunou a Levante. Domácí byli prakticky celý poločas lepším celkem a měli i šance. Gól ale vstřelit nedokázali a do kabin se tak odchází za stavu 0:0.
45+2
První poločas se již pouze dohrává. Už to nevypadá, že jedno nebo druhé mužstvo dostane k zakončení.
45+1
Nastavovat se budou dvě minuty.
45
Po faulu na Simãa dostal žlutou kartu domácí Silva.
45
Na druhé straně zkoušel štěstí také Babá, i on ale mířil mimo.
44
Ke střele se dostal Armenteros, míč ale poslal mimo.
43
Už to vypadalo, že se do dobré šance dostane de las Cuevas, byl ale v ofsajdu.
43
Žlutou kartu dostává Héctor Rodas (Levante UD).
41
Po centru do pokutového území ale gólman zasahovat nemusel.
41
Hned vzápětí hosté vybojovali rohový kop. Osasuna se musí bránit.
40
Po faulu na vlastní polovině dostal žlutou kartu Puñal.
39
Další akce domácích skončila ofsajdem Armenterose.
37
Domácí jsou nadále lepším celkem a svého soupeře teď hodně tlačí. Hosté se jen brání.
36
Obrovská šance domácího celku! de las Cuevas vyslal na bránu Levante tvrdou střelu, gólman Fernández vyrazil míč jen před sebe, avšak dorážející Riera poslal míč vysoko nad bránu!
34
Na druhé straně se zakončit pokusili také domácí, ani jejich akce ale přímým ohrožením brány soupeře neskončila.
33
Po dalším centru v podání Rubéna Garcíi se hosté dostali k zakončení, jenže bránu Vyntra hlavou trefit nedokázal.
32
Levačkou posílal balon do vápna Rubén García, obrana míč odrazila na roh.
31
Nyní je tu ale možnost pro Levante v podobě přímého kopu.
30
Po delší době se také hosté dostali blíže k bráně soupeře, zatím ale na jejich zakončení čekáme.
28
Domácí jsou stále nastěhovaní na polovině soupeře. Měli možnost kopat další roh, obrana Levante ale zafungovala dobře.
27
Domácí jsou stále aktivnější. Po centru de las Cuevase brankář podběhl míč a na zadní tyči měl hodně času Armenteros. Balon si ale rovnal dlouho na zakončení a mezitím se Andrés Fernández dokázal vrátit zpět na čáru a míč vyrazil.
26
Po následném rohu Arribas fauloval ve vápně El Zahra a míč mají hosté.
25
Vyntra kulhá pomalu do zámezí, což se pochopitelně nelíbí domácím fanouškům. Zpočátku to totiž vypadalo dramatičtěji a Vyntrovi toho asi moc není.
24
Na polovině hřiště mezitím zůstal ležet Vyntra, který je nyní v lékařské péči.
23
Z pravé strany zkusil vypálit de las Cuevas a gólman Navas měl co dělat, aby míč vyrazil mimo.
22
Míč do vápna posílal Diop, gólman Andrés Fernández byl ale na svém místě a míč chytil.
21
Nyní budou mít hosté možnost kopat rohový kop.
20
Sisi u lajny bojoval o balon, dopustil se ale faulu a rozehrávat budou hosté.
19
Tempo hry zatím není nijak závratné. Domácí se snaží, jenže do šancí se nedostávají.
17
Domácí měli možnost kopat přímý kop z levé strany. Je jim mávaný a pískaný ofsajd. Patrně se ale o postavení mimo hru nejednalo.
16
Domácí jsou v úvodu zápasu aktivnější a svého soupeře tlačí na jeho polovině.
15
Po centru Bertána z pravé strany se k hlavičce dostal Riera a gólman Navas předvedl výborný reflexivní zákrok! Hosté se ubránili.
14
Nyní ale pro změnu fauloval Lell a balon se vrací na kopačky domácích.
13
Bertrán měl sice míč na kopačce, přesto ale fauloval a míč tak lacino získávají hosté.
12
Domácí pokračují v aktivní hře a tlačí se před vápno soupeře.
11
Centr Armenterose ale nebyl povedený a skončil v zámezí. Odkopávat bude gólman Navas.
10
Hostující Vyntra zahrál kousek za vápnem rukou a je z toho standardka pro domácí.
8
Pokus o útočný výpad Osasuny dopadl neslavně. Domácím míč utekl až do zámezí a je z toho aut pro hosty.
7
Domácí fotbalisté zakládají útok až od svého brankaře. Zatím jen velmi pozvolna postupují k bráně soupeře.
6
Míč se nyní dostal až k hostujícímu brankáři Navasovi, který pohodlně schoval balon do rukavic.
5
Úvod zápasu je hodně opatrný, nikdo nechce udělat zbytečně chybu.
4
Po centru do vápna se snažil hlavičkovat Arribas, míč ale poslal mimo a odkopávat bude hostující gólman.
3
Kulhající Babá opustil trávník po svých, patrně bude moci pokračovat ve hře.
2
Na trávníku zůstal po souboji s brankářem Fernándezem ležet Babá a nezvedá se.
1
O výkop se postarali domácí.
1
Domácí mají červené dresy s modrými trenýrkami, hosté jsou v zelenem.
Hráči jsou nastoupeni na trávníku, utkání za pár chvil začne.

CA Osasuna: Andrés Fernández – Bertrán, Lotiès, Arribas, Damià – de las Cuevas, Puñal, Armenteros, F. Silva, Sisi – Riera.
Náhradníci: Riesgo – Satrústegui, Oier, Lolo, Cejudo, Núñez, Onwu.

Levante UD: Navas – P. López, Rodas, Vyntra, García Juanfran – Lell, Diop, Rubén García, Simão, El Zhar – Babá.
Náhradníci: Javi Jiménez – El Adoua, da Silva Pinto, Xumetra, Ivanschitz, Nong, Barral.

Rozhodčí: Teixeira – García, Torre.
Dobré nedělní poledne při sledování online reportáže ze zápasu 7. kola španělské Primera División mezi domácí Osasunou a hostujícím Levante. Čeká nás souboj dvou celků, které sice dělí jen čtyři body, ale hned deset míst v ligové tabulce. Lépe jsou na tom hosté, kteří mají sedm bodů a jsou desátí. Domácí Osasuna má pouhé tři body a je až na posledním místě tabulky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.