To je z tohoto propršeného utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek pondělního večera a u dalších zápasů se budu těšit na shledanou.
Utkání skončilo a fotbal zase jednou ukázal, jak dokáže být krutý. Celta Vigo svého soupeře mačkala, vytvořila si několik výborných šancí, ale končí bez bodu. Stačila na to ojedinělá akce Levante, přímý kop a přesná rána Diopa. Domácí fotbalisté jsou zdrceni, hostující naopak slaví výhru, ve kterou snad ani nedoufali.
90+4
Moc nescházelo a bylo srovnáno. Po posledním zoufalém centru se po míči natahoval David Rodríguez, jenže mu něco málo scházelo.
90+4
Fontàs byl u autové čáry faulován, dá se čekat dlouhý nákop do šestnáctky.
90+3
Po Lópezově faulu navíc ztratí několik cenných okamžiků, hosté totiž s rozehráním přímého kopu nikam nespěchají.
90+2
Domácí jdou už do všeho vabank a nechávají otevřenou obranu.
90+2
Orellana si několika rychlými kroky seběhl na střed, svou prudkou ranou ale trefil bránícího Rodase.
90+1
Ostrý centr poslal do vápna David Rodríguez, míč ale všechny přelétl a skončil v zámezí.
90
Domácí mají na vyrovnání čtyři nastavované minuty,
89
Levante právě vstřelilo branku!
Neuvěřitelné, hosté jdou do vedení! Juanfran sice pouze napálil zeď, míč se však odrazil k PAPE DIOPOVI a ten jej z 25 metrů napálil přesně k tyči!
89
Fabian Orellana navíc dostal žlutou kartu.
88
Zajímavou šanci budou mít hosté. Ti se vydali do rychlého brejku, Diop posunul na Barrala, kterého těsně před pokutovým územím zastavil Orellana. Takže nás čeká přímý kop z asi 22 metrů.
87
David Rodríguez reklamuje Juanfranovu ruku v pokutovém území, rozhodčí ukazuje – hrajte dál.
86
V šestnáctce se najednou zjevil Orellana, zkusil to technicky, jeho rána se zakroutila vedle levé Navasovy tyče.
85
Hosté už mají jediný cíl, udržet remízu. Podřizují tomu vše, pokud jen trochu můžou, odkopávají co nejdál od vlastní branky.
84
Další žlutá karta, tentokrát u hostů, vykoledoval si ji Jordi Xumetra.
83
Poslední změna Celty, odešel Santi Mina, zbývající minuty si zahraje David Rodríguez.
82
Žlutou kartu si za nešetrný zákrok na Juanfrana vykoledoval domácí Rafinha.
82
Mallo se řítil do vápna, na hranici přišel do kontaktu s Juanfranem, upadl, ale rozhodčí nechává pokračovat ve hře.
81
Krátké ošetření a Navarro to jde zkusit zpátky do hry.
80
Navarro odchází za pomoci lékaře ze hřiště.
79
Kopl ho Orellana, jenže pouze sestřelil Navarra. Ten se drží za obličej, tohle byla skutečně tvrdá rána a otřesení se nelze divit.
79
A pozor, je tu standardka z nebezpečné vzdálenosti! Po faulu na Álexe Lópeze bude Navas čelit dalšímu přímému kopu.
78
Orellana si v posledních minutách podmaňuje levou stranu, potřeboval by však lepší podporu spoluhráčů, sám toho moc nezvládne.
77
Trochu se přitvrzuje, při výskoku srazil Mallo Xumetru, rozhodčí je ale v klidu, zatím si vystačí s přísným pohledem a slovní domluvou.
76
Teď to Orellana zkusil sám, probíjel se po levé straně, centr od brankové čáry mu sice nevyšel, pochvalu publika si však vysloužil.
75
Dlouhý nákop Orellany na Minu, hostující Rodas předvedl skvělý výskok, dostal se nejvýše a odhlavičkoval.
74
El Zhar hledal na pravé straně Pedra Lópeze, a málem jim to i vyšlo, nebýt pohotového zákroku Fontàse.
73
Ofsajd domácích, v nedovoleném postavení přebíral přihrávku Charles.
72
Velice ostrý vstup Barrala do zápasu, při pokusu o průnik přes tři protihráče si pomohl nedovoleným zákrokem.
71
A střídají i hosté. Trenér udílí poslední pokyny Davidu Barralovi a stahuje Babá Diawaru.
70
Další změna v domácím dresu, své má pro dnešek splněno Manuel Nolito a poslední dvacetiminutovka bude patřit Fabianu Orellanovi.
69
Kaluže vody jsou již takového rázu, že se v nich míč začíná zastavovat.
68
Další zahozená šance Celty Vigo.Nolito poslal na Charlese výtečnou přihrávku, ten postupoval zleva na Navase, mířil na vzdálenější tyč, ale opět skončil míč mimo!
67
Chvilkový záchvěv hostující aktivity. Poblíž pokutového území vhazoval Vyntra, jenže našel pouze hráče ve světle modrých dresech.
66
Neuvěřitelné, co teď Mina zahodil! Rafinha vybojoval míč, Celta šla v přečíslení na branku Levante, Mina dostal příhru na pravou stranu, měl dostatek času zamířit, jenže o docela velký kus minul!
65
Navas si do zdi postavil čtyři hráče, přesto ji Nilito hravě překonal. O kousek však minul!
64
Přímý kop pro domácí, i když s tím Pedro López nesouhlasí.
64
Celta rozjíždí pomalým tempem další akci, i díky zcela promáčenému terénu volí přihrávky na krátkou vzdálenost.
62
A hned se zapojuje do herních aktivit, bohužel pro svůj tým nestihl míč na hrací ploše a o kousíček mu unikl do zámezí.
61
Je tu už zmiňovaná změna, Andreas Ivanschitz skutečně odchází a na jeho místo se dostane Loukas Vyntra.
59
Domácí mají rohový kop, Navas si ale poradil a okamžitě posílá míč kupředu.
57
Ivanschitz se na zemi a nevypadá to s ním moc dobře, mezitím se už začal rozcvičovat Vyntra.
55
Velká šance Celty, po centru zleva se ke střele dostal Nolito, ale zblízka poslal svou ránu těsně vedle.
51
Mina a Nolito teď táhnou domácí ofenzívu, bohužel se musí obejít bez tvůrce, Krohna-Dehliho.
48
I úvod druhého poločasu se nese ve stejném duchu, Celta je u míče a snaží se ohrozit soupeřovu šestnáctku.
46
Oba týmy do druhé půle udělaly po jedné změně. U domácích odešel zraněný Michael Krohn-Dehli a nastoupil Álex López, u hostů Nabil El Zhar nahradil Rubéna Garcíu.
46
Omlouváme se za zdržení, ale někdy nastanou situace, které nemáme ve své moci.
46
Vypadá to, že během chvíle budeme opět hrát!
Pár světel už naskočilo, doufejme, že to nebude chvilková záležitost a za chvíli bude fungovat vše jak má.
Vzniklou pauzu vyplňuje každý po svém. Diváci rozjeli mexickou vlnu, trávníkář se zase vydal obnovit lajny.
Pauza se nám patrně protáhne, na vině je výpadek elektrického proudu. Zda za to může liják, o tom můžeme zatím pouze spekulovat.
Druhý poločas začne přibližně ve 21:05.
Rozhodčí ukončil první poločas a všichni aktéři spěchají se osušit do kabin. Gól jsme zatím neviděli, ale fotbal je to velmi slušný, zejména ze strany domácího týmu. Ten od prvních minut vyvinul tlak a několikrát ohrozil Navasovu bránu. Zatím ale bez úspěchu.
45
Rozhodčí nastaví jednu minutu.
45
Krohn-Dehli se po ošetření vrací do hry, domácím se určitě ulevilo.
44
Na trávníku leží Krohn-Dehli a vypadá to na problémy s pravým kotníkem. Kdyby nemohl pokračovat, byla by to pro Celtu velká ztráta.
43
Juanfranovi se nelíbí přísný metr rozhodčího, gestikuluje jeho směrem, že Minu rozhodně nefauloval.
42
Celta se snaží jakoby ukolébat soupeře a pak nečekaně udeřit. Schopné hráče na to má.
41
Další nedovolený zákrok hostů, teď to odnesl Mallo.
40
Nakonec se domácí rozhodli pro signál a když už to vypadalo, že celá akce přijde vniveč, vypálil Toni a Navase musí ruce pěkně štípat.
39
Faul na Rafinhu a tohle je nebezpečná vzdálenost, vhodná na přímé ohrožení.
38
Krohn-Dehli poslal do pokutového území "bochánek", hledal Minu, jenže u míče byl rychleji Navas a okamžitě rozehrál.
37
Další obranný zákrok Juanfrana, byť nyní nikoliv tak efektní. Prostě jen odkopl míč do zámezí.
36
Mina se nebojácně pustil mezi tři protihráče, dva zvládl, ale Juanfran už byl nad jeho síly.
35
Toniho centr se zastavil o Lópeze, ten akrobaticky odvrátil co nejdále od vlastního brankáře.
34
Na promáčeném trávníku zůstal ležet domácí Mina, podle sudího bylo vše v rámci pravidel a nechal tak pokračovat ve hře.
33
Celta i nadále drží míč na svých kopačkách a prakticky nepouští soupeře na útočnou polovinu.
32
Zajímavý signál. Centr se stáčel notně od branky, ale přesně na kopačku volného Miny, jehož volej zastavila houština těl před Navasem.
32
Po Rafinhově centru je tu rohový kop Celty Vigo.
31
Nolito lehkým obloučkem hledal Minu, gólman Navas měl k míči blíže a rychlou reakcí tuto šanci uhasil.
30
Mina hledal nabíhajícího Malla, hosté jsou teď ale v obraně hodně pozorní.
29
Změnit to chtěl hostující Xumetra, po přihrávce si naběhl na střed do dobré pozice, jenže jeho střela byla zablokovaná Fontàsem.
27
Možná jsem hráče trochu přechválil, nyní si dávají menší oddech a vše podstatné se děje kolem středového kruhu.
25
Hraje se teď rychlý a pohledný fotbal, hra se přesunula na druhou stranu, kde se do balónu opřel Xumetra a vyzkoušel Rodríguezovu pozornost. Ten uspěl a neposedný míč zkrotil ve své náruči.
24
Další pokus Krohna-Dehliho. Nyní už měl cestu volnou a jeho jedovka jen o kousek minula levou Navasovu tyč!
24
Ihned po něm se ke střele dostal Krohn-Dehli, ale i on byl zablokován.
23
Tlak domácích pokračuje, Toniho centr byl sražen na autové vhazování.
23
Po faulu na Nolita je tu přímý kop domácích.
21
Teď už to málem vyšlo! Nolito tentokrát unikl ofsajdové pasti, křížnou ranou mířil k tyči, chyběly však centimetry!
20
Nolito už napřahoval ke střele, která by s největší pravděpodobností znamenala gól, vše ale zastavil praporek asistenta rozhodčího, ten odmával velice těsný ofsajd.
19
Ivanschitz hledal Diopa, ten byl pod přísným dohledem a daleko se s míčem nedostal.
18
Oubiña s Fontàsem si přihrávají na půlce hřiště, vyčkávají na nabíhající si spoluhráče.
17
Celta opět kombinuje okolo pokutového území Levante, to je hodně pasivní.
15
Obrovská šance Celty! Nolito nádherně potáhl na střed, Krohn-Dehli nechal míč kolem sebe pouze proběhnout, čímž překvapil hostující obranu a nechal zakončovat Minu. Ten mířil k tyči, ale Navas se nenechal zaskočit a vyrazil.
14
Krohn-Dehli je momentálně jasně nejaktivnějším hráčem na hřišti, posílá do vápna jeden centr za druhým.
13
Déšť neustává, ba naopak, provazy vody jsou čím dál hustší.
12
Pěkná střela i na druhé straně, Z asi 22 metrů vystřelil Krohn-Dehli a Navas si musel dávat obrovský pozor, aby jej mokrý míč nepřekvapil.
10
Ovšem tohle se hostům povedlo. Po faulu na Diawaru přišel centr na zadní tyč, kde byl chvíli volný Navarro, ten si jedním dotekem zpracoval a druhým chtěl prostřelit Rodrígueze. Ten byl na zemi včas a nohou vykopl!
9
Snaha hostů zatím naráží na vlastní nepřesnosti a poměrně tvrdou obrannou činnost Celty.
8
Krohn-Dehli opět v akci, i nyní využil do kombinace Minu, proti byl ale pomezní rozhodčí, ten Minovi odmával těsný ofsajd.
7
Zakombinoval společně s Minou, ten vyslal na malé vápno nepříjemný centr, míč ale pouze proskotačil tímto prostorem a Navas si v hostující brance mohl oddechnout.
6
Krohn-Dehli na půlce obral soupeře o míč zahájil tak rychlý kontr.
5
Juanfran si osušil míč do dresu a poslal do vápna Celty dlouhý aut. Tam však vládli domácí hráči a míč poslali do bezpečí.
4
Po Juanfranově přihrávce se hezky uvolnil Diop, ale další soupeř jej nekompromisně, ale čistě poslal k zemi.
3
Vodou nacucaný trávník dělá hráčům velké problémy při zpracovávání přihrávek, vypadá to, že to bude vskutku zajímavé...
2
První nedovolený zákrok utkání, Krohn-Dehli fauloval Diawaru.
1
Domácí Fontàs hledal dlouhým nákopem Minu, míč se však po mokrém trávníku svezl a skončil v zámezí.
1

Real Club Celta de Vigo: Y. Rodríguez – Toni, Fontàs, Costas, Mallo – Rafinha, Oubiña (C), Krohn-Dehli – Mina, Charles, Nolito.
Náhradníci: S. Álvarez – Cabral, Aurtenetxe, Madinda, Orellana, D. Rodríguez, Á. López.

Levante UD: Navas – P. López, Rodas, D. Navarro (C), García Juanfran – Xumetra, Diop, Ivanschitz, Simão, Rubén García – Babá.
Náhradníci: Javi Jiménez – Vyntra, Karabelas, El Adoua, da Silva Pinto, El Zhar, Barral.

Rozhodčí: Alfonso Álvarez – José Gallego, Juan Barranco.
Ve Vigu hustě prší, uvidíme, co tyto obtížné podmínky udělají s kvalitou utkání. Hráči už nastupují na trávník.
Rozhodně si nenechte dohrávku devátého kola španělské nejvyšší soutěže ujít a zasedněte k našemu onlajnu. Jste k němu všichni zváni.
Rozhodčí, stadion, čas výkopu

Hlavním sudím utkání, které se od 20 hodin odehraje na Estadio de Balaídos, bude Alfonso Álvarez, kterému budou pomáhat José Gallego a Juan Barranco.
Poslední vzájemná utkání

V loňské sezóně se týmy nejprve setkaly na půdě Celty, kde zápas skončil remízou 1:1, odvetu zvládla lépe Celta Vigo, když vyhrála 1:0
Levante UD

Hostující tým má trochu klidnější pozici, ale při současné vyrovnanosti druhé poloviny tabulky stačí jedna porážka a tým padá o několik příček níže. Levante má v současné době deset bodů a rádo by přidalo další. V posledním ligovém utkání to mělo Levante těžké, doma přivítalo Real Madrid, ale svedlo s ním napínavou bitvu a bylo dokonce blízko výhře. Od 57. minuty Levante vedlo po gólu Diawary a i když o ćtyři minuty později vyrovnal Ramos, dokázali se domácí v 86. minutě opět dostat do vedení díky trefě El Zhara. Už to vypadalo na překvapení, ale v 90. minutě vyrovnal Morata a ve čtvrté minutě nastavení rozhodl o exportu bodů Ronaldo. Uvidíme, co s týmem tato nešťastná porážka udělá, každopádně vedení klubu mělo dostatek času vytěsnit tento moment hráčům z hlav.

Real Club Celta de Vigo

Domácí se trápí, v osmi předcházejících utkáních nasbírali pouhých šest bodů a na výhru čekají od 25. srpna, kdy vyhráli na hřišti Realu Betis. Od té doby jen dvakrát remizovali a čtyřikrát prohráli. Porážka je stihla i v posledním utkání před reprezentační pauzou, to Celta Vigo padla na Atléticu Madrid 2:1. Oba góly madridského favorita tehdy dal Diego Costa a hosté se zmohli jen na Nolitovo snížení.

Bilbao – Celta de Vigo 3:2
Celta de Vigo – Villareal 0:0
Getafe – Celta de Vigo 2:0
Celta de Vigo – Elche 0:1
Atlético Madrid – Celta de Vigo 2:1
Dobrý večer u pondělní dohrávky devátého kola Primera División, ve které se utkají Real Club Celta de Vigo a Levante UD. Při pohledu do neúplné tabulky zjistíme, že se jedná o souboj sedmnáctého týmu s desátým.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.