Přenos se aktualizuje automaticky

Je dobojováno. Pokud jsme úvodní půli neshledali příliš záživnou, druhá na tom byla ještě o dost hůře. Největší příležitost ke skórování měl domácí Coro, který se postavil k pokutovému kopu. Ten ale poslal školácky vysoko nad. Utkání tak skončilo bezbrankovou remízou 0:0, která v tabulce prakticky nic neřeší. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 2:3
Konec zápasu.
90+3
Silvovu přihrávku do vápna domácí raději rychle odkopli, neboť nehctěli připustit jakékoliv komplikace. Utkání směřuje k remíze.
90+2
Hlavní sudí Hernández nyní třikrát po sobě ponechal sprintujícímu borci Elche výhodu, která ovšem nebyla zužitkována.
90
K základní hrací době budou nastaveny rovné čtyři minuty.
89
Elche působí skutečně velmi živě, Osasuně jaksi došla "šťáva." Ani v pořadí sedmý rohový kop ale nedokázali domácí fotbalisté zužitkovat.
88
Domácí překvapili rychlým vhazováním, po němž se vydal do útoku dnes velmi aktivní Del Moral. Daleko však nedoputoval, neboť k němu bleskově přistoupila obrana Osasuny.
87
Suárez posílal do velkého vápna prudký míč, na který ale nikdo z domácích borců nedosáhl. Závěr utkání patří Elche, které se snaží rozhodnout.
86
Střídání sil také na straně Osasuny. Cejudo opuští trávník, přichází Nino.
84
Domácí využívají i poslední možnost střídání. Herreru nahradí na hrotu Boayke.
82
Dlouhý nákop Osasuny srazil domácí zadák na rohový kop. S ním se hosté příliš dobře nepopasovali, balón je ihned odkopnut do klidných vod.
80
Silva si naběhl na střed hrací plochy, obdržel přihrávku a lehkou, ovšem přesně mířenou střelou, donutil nově příchozího brankáře domácích k zásahu.
79
Sánchez byl nyní nucen předvést nedovolený zákrok, neboť se hosté řítili do solidní příležitosti. S intenzitou to ale přehnal a obdržel žlutou kartu.
78
Je tomu skutečně tak. Do branky Elche se postaví Herrera.
76
Utkání je nyní velmi rozkouskované, nyní se o to postaralo zranění domácího gólmana Tona, který bude muset být pravděpodobně nahrazen.
74
Další střídání v podání Osasuny. Odcházejícího Lola nahradí Loé.
74
Hosté budou zahrávat rohový kop, přihrávka z pravé strany byla sražena za úroveň brankové čáry.
72
Zdá se, že domácí stupňují aktivitu. Prudký centr z pravé strany ale Osasuna odvrátila. Elche pokračuje v útočném snažení.
70
Bertrán se zjevil ve velmi dobré pozici, avšak nedokázal správně trefit skákavý balón. Domácí budou vykopávat.
69
Rovněž domácí posílají na trávník čerstvé síly. Odchází Fidel, atmosféru klání okusí Níguez.
68
Úvodní střídání duelu. Hrací plochu opouští Armenteros, nahradí jej Lobato.
65
Del Moral po rohovém kopu velmi nebezpečně hlavičkoval, míč lízl břevno. Hosté budou vykopávat. Nadále sjedujeme vyrovnané klání.
64
Obě mužstva znovu přidávají na opatrnosti, mnohdy až příliš přehnané.
62
Svižný protiútok Osasuny byl zastaven již ve svém zárodku, balón mají na kopačkách opět fotbalisté Elche. Utkání nadále postrádá jakoukoliv krásu.
61
Coro ale přestřeluje, Osasuně se tak nedovolený zákrok nevymstil. Stav je nadále nerozhodný.
60
Za nedovolený zákrok na hranici velkého vápna je nařízen pokutový kop pro Elche!
59
Hostující Lolo navíc obdržel karetní trest, ve velkém vápně si počínal nedovoleně.
58
Osasuna zahrávala po velmi nepřehledné situaci rohová kop. Ten se ale s úspěchem nestekal.
56
Del Moral byl chycen v ofsajdové pasti Osasuny, která vyšla hostujícímu celku náramně. Rovněž postranní arbitr viděl celou situaci velmi správně.
55
Právě probíhající minuty mají ostřejší nádech. Za tvrdý skluz je potrestán borec v dresu Elche, kterým je Coro.
54
Podruhé v utkání uděluje hlavní sudí žlutou kartu. Za tvrdý střed ji obdržel hostující Abella Damiá.
53
Bertrán se vydal na útočný výlet a převedl učebnicovou ekvilibristiku, kterou přehrál domácího zadáka. Následný centr se ale nevydařil.
52
Cejudo se proháčkoval až do velkého vápna, kde hledal jednoho ze svých spoluhráčů. Do pasu ale vložil nohu domácí obránce, a tak následuje neúspěšný rohový kop.
50
Prudký centr z levé strany opět doputoval až do rukavic brakáře Elche. Druhý poločas začal mnohe aktivněji než půle úvodní. Dočkáme se již branky?
49
Nečekaně tvrdou ránu z otočky domácí pán brankoviště kryje a následně ihned orzehrává další ofenzivní snažení Elche.
47
Del Moral se nakonec s bolestnou grimasou zvedá. V utkání ale bude pokračovat, zdá se být v rámci možností v pořádku.
46
Elche vstoupilo do druhé půle ve velkém stylu, ihned po hvizdu sudího se vydalo směrem k soupeřvě brance. Tam ale příliš nebezpečí nevytvořilo. Po střetu s hostujícím brankářem navíc zůstal na hrací ploše ležet domácí borec.
46
Začal druhý poločas.
Je za námi úvodní půle, která příliš fotbalové krásy nepřinesla. Potvrzuje se, že utkání nemá výraznějšího favorita. Uvidíme, kterak se bude vyvíjet druhá půle, která bude zahájena za zhruba čtvrt hodiny. Sledujte i nadále náš on-line přenos!

Střely na branku: 1:2
45
První poločas skončil.
44
Tvrdá rána Del Morala byla zblokována hostujícím obráncem. Elche se dožaduje penalty, neboť se domnívá, že zadák Osasuny zahrál rukou. Hlavní sudí však pokutový kop nenařizuje.
43
Po delší době se na útočné polovině usadila také Osasuna. Do blízkosti branky se ale nedostává, domácí se brání bez větších potíží.
41
Do konce první půle již moc času nezbývá, utkání je vyrovnané po všech stránkách. Držení míče 49% – 51%.
39
Elche se snažilo bleskovým nákopem přelstít defenzivu Osasuny, avšak hosté se nenechali zaskočit. Potorný obránce odhlavičkoval centr do středu hrací plochy.
37
Již delší dobu nebyla k vidění větší příležitost, obě mužstva hrají velmi opatrně. Příchozí fanoušci v ochozech stadionu jistě nadšením nepřekypují.
34
Lolův centr z levé strany se stal pro domácího muže v rukavicích laskominou. Elche se poté vydalo do rychlého protiútoku, který končí zblokovanou střelou.
32
Stále sledujeme bojovný duel, který nemá výraznějšího lídra. Ani jedna z družin nechce udělat chybu, což je vzhledem k situaci v tabulce pochopitelné.
30
Domácí byli u pravé lajny zastaveni nedovoleně. Volný kop směřoval do velkého vápna, odkud jej ale hosté odhlavičkovali na rohový kop. Ten dopadl totožně.
28
Protiútok Elche končí rohovým kopem, který ale očekávání domácích fanoušků nesplnil, Přesto ale hlavička Lombána Fernándeze řádně vyděsila.
26
Torres se zjevil v další slibné příležitosti, po dobrém centru z levé strany nastal před domácím brankářem velký závar. Záložník Osasuny si naběhl na odražený balón, který následně ovšem zadáci Elche zblokovali.
24
Elche ale pokračuje v útočné aktivitě, Coro si naskočil na Herrerův centr, avšak zamířil velmi nepřesně. Osasuna bude vykopávat.
23
Úvodní žlutou kartu obdržel za ostrý skluz hostující Jordan Lotiés. Následný přímý kop Osasuna bez problémů pohlídala.
22
Rohový kop nadělal domácímu celku velké starosti, Bertrán si naskočil na letící balón a hlavičkou nechal vyniknout brankáře Elche. Druhá standardní situace již příliš nebezpečí nepřinesla.
20
Osasuna se dostala do slibné pozice, leče Torres na hranici vápna netrefil skákavý míč. Toto může hosutjící záložníka mrzet.
18
Herrera si naskočil na centr z levé strany, avšak hlavičkou nedokázal zamířit přesně. "Kulatý nesmysl" pouze procestoval velkým vápnem za úroveň brankové čáry. Hosté budou vykopávat.
16
Torres si potáhl míč do středu plochy a táhlou střelou donutil Fernándeze k zásahu. Hostující muž s rukavicemi si poradil na výbornou.
15
Stále sledujeme spíše opatrné utkání, typickou španělskou ofenzivní podívanou zatím oba celky nechávají v záloze. Uvidíme, jak se bude souboj vyvíjet nadále.
13
Po nevybíravém zákroku zůstal ležet na zemi domácí kapitán Herrera. Přímý kop se ale Elche příliš nevyvedl.
12
Rovněž další kop od rohového praporku se s úspěchem nepotkal. Elche bude muset zahájit své ofenzivní snažení opět z vlastní poloviny.
11
Svižný protiútok Elche zakončoval Herrera jen těsně vedle pravé tyče. Nutno podotknout, že do rány vložil nohu hostující obránce. Rohový kop ale kýžené ovoce nepřinesl, Osasuna odhlavičkovala do klidných vod.
10
Osasuna měla možnost volného kopu, který zahrála nakrátko. Poté následoval centr z levé strany, na kterém si smlsnul domácí brankář.
8
Osasuna se prodírala do útoku příliš horlivě, hlavní sudí odpískal nedovolený zákrok. Domácí budou vykopávat z vlastní poloviny.
7
Veškeré dění se odehrává v poklidném středu hrací plochy. Ani jedna z družin se do výraznější útočné aktivity nežene.
5
Zčistajasna se Osasuna zjevila ve slibné příležitosti. Záložník hostí potáhl míč podél levé lajny, načež nacentroval přesně na hlavu Riery. Domácí mág si ale s následnou hlavičkou poradil a hru uklidnil.
4
Pokus o další atak domácího celku zastavuje postavení mimo hru, které neuniklo pozornému pomeznímu arbitrovi. Obě mužstva zahájila klání velice opatrně.
3
Elche se pokusilo překonat obranu soupeře dlouhým nákopem. Coro ale na balón nedosáhl, a tak bude vykopávat hostující brankář.
1
Jako první se do útoku vydali domácí, kteří však byli zastaveni. Rovněž protiofenziva Osasuny nedopadla dle představ. Hra pokračuje v okolí středového kruhu.
1
Utkání právě začalo.
Fotbalisté obou celků se již pomalu seřazují na trávníku, utkání bude za malou chvíli zahájeno.
Úvodní sestavy:

Elche CF: Toño – D. Suárez, Botía, Lombán, Cisma – R. Pérez, Fidel, C. Sánchez – Coro, del Moral, C. Herrera.
Náhradníci: M. Herrera – Albacar, Rivera, Ñíguez, Mantecón, G. Rodrigues, Boakye.

CA Osasuna: Andrés Fernández – Bertrán, Arribas, Lotiès, Damià – Lolo, Cejudo, F. Silva – R. Torres, Armenteros, Riera.
Náhradníci: Riesgo – Flaño, Oier, C. Lobato, Loé, Nino, Acuña.

Rozhodčí: Hernández – Díaz, Aboy.
Pohled do tabulky
Domácí celek, tedy Elche CF, se nachází na dvanácté pozici, přičemž má na svém kontě 25 bodů. Osasuna posbírala stejný počet bodů, skóre ji však přisoudilo čtrnáctou příčku. V dolní polovině tabulky je situace velmi vyrovnaná, v rozmezí 24 a 26 bodů je vměstnáno hned šest mužstev! Od sestupových příček dělí oba dnešní soky čtyři body. Každý zisk tak může mít cenu zlata.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Španělská Primera Divisón má na programu další sérii utkání, kterou načne souboj Elche CF a CA Osasuna. Úvodní výkop je v domovském stánku Elche naplánován na 21:00. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.
38. kolo
Tabulka 2021/2022
Z V R P Skóre B
1. Manchester City 38 29 6 3 99:26 93
2. Liverpool 38 28 8 2 94:26 92
3. Chelsea 38 21 11 6 76:33 74
4. Tottenham 38 22 5 11 69:40 71
5. Arsenal 38 22 3 13 61:48 69
6. Manchester Utd. 38 16 10 12 57:57 58
7. West Ham 38 16 8 14 60:51 56
8. Leicester 38 14 10 14 62:59 52
9. Brighton 38 12 15 11 42:44 51
10. Wolves 38 15 6 17 38:43 51
11. Newcastle 38 13 10 15 44:62 49
12. Crystal Palace 38 11 15 12 50:46 48
13. Brentford 38 13 7 18 48:56 46
14. Aston Villa 38 13 6 19 52:54 45
15. Southampton 38 9 13 16 43:67 40
16. Everton 38 11 6 21 43:66 39
17. Leeds 38 9 11 18 42:79 38
18. Burnley 38 7 14 17 34:53 35
19. Watford 38 6 5 27 34:77 23
20. Norwich 38 5 7 26 23:84 22
Články odjinud