Přenos se aktualizuje automaticky

Ode mě je to také vše. Já vám tímto děkuji za pozornost a loučím se s vámi.
Statistiky utkání

73% Držení míče 27%
22 Střely celkově 10
3 Na bránu 6
7 Rohy 2
A je dobojováno. Oba týmy se nakonec rozloučí po remíze 1:1. Bod je určitě málo pro domácí Elche, které mělo celé utkání drtivou převahu a jen díky vlastní nešikovnosti, či zákroky brankáře Navase se neradují z výhry. Přesto je i bod v souboji o záchranu dobrý a jejich náskok nad sestupem již činí 4 body.
Zatímco Levante dnes příliš fotbalovostí neoplývalo, díky bodu se přehouplo do první poloviny tabulky, kde se nyní ocitají na deváté příčce.
Konec zápasu.
90+3
Diváci již prchají z Estadio Manuel Martínez Valero, utkání se blíží ke konci. Ještě jednu kartu ale určitě uvidí, tu dostává za své nevhodné chování špílmachr hostů Diop.
90+2
Fidel se při svém napadání dopustil útočného faulu. Na hřišti navíc leží jeden z obránců hostů, který bude muset být ošetřen za postranní čárou.
90+1
Centr od praporku v podání Suáreze na přední tyči byl zneškodněn obranou Levante, následně se k dorážce na hranici 20 metrů dostal Cisma, ten ale netrefil míč ideálně a jeho steřla skončila hodně vedle od levé tyčky brankáře Navase, který si staví míč k odkopu.
90
3 minuty navíc se nastaví v závěru utkání.
90
V poslední minutě řádné hrací doby si Elche vybojovalo rohový kop.
90
El Zhar nyní leží na zemi. Suárez ho zřejmě atakoval nefér způsobem, to ale uniklo všem sudím, a tak se po krátkém ošetření opět pokračuje dále ve hře.
89
Ten také přišel, jenže obrana Levante kulatý nesmysl opět zdařile odhlavičkovala ze svého vytyčeného prostoru daleko až k půlce.
89
Suárez si bere míč do ruk, aby z pravé strany vyslal centr do vápna hostů.
88
Elche se po levé straně dostává k centru, který míří do velkého vápna Levante. Tam ale hosté ve vzduchu kralují a míč častokrát vyhrají, přinejhorším, alespoň odrazí pryč.
87
Suárez leží na hrací ploše a nešťastně při svém pádu navíc zachytil míč rukou, takže Levante bude na své polovině rozehrávat přímý volný kop.
87
Po jednom z odkopů hostů se modročervení dokázali udržet déle u míče, vzápětí o něj ale přišli, když se jim nepovedla přihrávka.
86
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Garry Mendes Rodrigues, přichází Fidel.
86
Levante se brání pouze za cenu dlouhých okopů, jejich snahy na výhru zřejmě definitivně rezignovaly dobrý je jim i bod.
85
Zelenobílí se snaží a nyní aktivně kombinují na půlce Levante. Za jejich dnešní snahu by si 3 body jistě zasloužily.
85
Elche bude vhazovat na půlce hostů, konkrétně si míč do ruk bere obránce D. Suárez.
84
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Ángel Rodríguez, přichází Issam El Adoua.
83
Opět to byl Rodrigues, který jakoby nemohl uvěřit, co mohl zahodit. Gil mu nahrál až na hranici penalty, kde měl hráč s číslem 25 na výběr, kam pošle míč. Leč odkrytou branku nakonec netrefil a stav je stále 1:1!
82
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Javi Márquez, přichází Alberto Rivera.
81
Gary Rodrigues je dnes skoro všude, je opravdu hodně vidět a jeho aktivita ta je velká. Ovšem jedno se mu ale musí upřít, a to jsou branky, přesně ji jeho střely, které vždy končí hodně vedle, stejně jako nyní, kdy si pěkně seběhl za obranu a zbrkle vypálil vedle.
81
Pomezní signalizuje ofsajd, akce Levante tak končí a míč bude mít tým Elche.
81
Další faul brzdí hru. Levante bude kopat na branku M. Herrery, ujme se toho, kdo jiný, než tradiční exekutor mrtvého bodu Diop.
80
Gil se dostal do ofsajdu, míč tak získá Levante.
80
Do konce utkání již zbývá pouhých 10 minut + případné nastavení. Podaří se ještě jednomu z týmů vstřelit branka a vyhrát?
79
Rodrigues měl na kopačce vedoucí branku, tu ale nedává, protože mířil z hranice malého vápna hodně nepřesně. Míč nakonec skončil v zámezí, kde se bude vhazovat.
78
Modročervení však zůstávají u své klasiky, tj odkopem, co nejdál od své poloviny s rychlými protiútoky.
77
Levante, jakoby gól vlil krev do žil a nyní se prezentují aktivnějším fotbalem.
76
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Richmond Boakye, přichází Cristian Herrera.
74
Levante právě vstřelilo branku!
ÁNGEL RODRÍGUEZ si našel na malém vápně kousíček prostoru a z první vypálil doprostřed pod víko, kde mu ránu stihl vyrazit brankář Elche Herrera. Ovšem z dorážky už se útočník Levante nemýlil a střelou po zemi nedal ležícímu brankáři šanci. 1:1!
74
Ángel R. zkoušel po pravé straně nacentrovat do vápna domácích, přitom však napálil obránce před ním a je z toho roh pro hosty.
73
Domácí pokazili svojí kombinaci, to se pokusilo využít Levante, které rychle nakoplo míč dopředu. Tam nyní na půlce Elche statečně kombinují.
73
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Simão, přichází Mohamed Sissoko.
72
Opět se tlačí dopředu borci nováčka La Ligy. Byl to autor branky Boakye, kdož z levé strany zkoušel odcentrovat, nicméně nenašel nikoho z nabíhajících hráčů. Míč tak končí v zámezí.
71
Domácí však odvrátili standardní situaci hostů a krásným přednesením hry na druhou stranu se dostali i do své šance. V ní se objevil aktivní Rodrigues, jenž vypálil z hranice 25 metrů hodně nepřesně.
70
Cisma doslova odhodil hráče Levante Garcíu, ten se nyní drží za hlavu a pro hráče Elche putuje žlutá karta.
69
Nováček El Zhar si ihned osahal míč po svém příchodu na hřiště.
69
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Jordi Xumetra, přichází Nabil El Zhar.
69
Simão dostává od rozhodčího žlutou kartu za svoje neopatrné chování, když zastavil brejk soupeře loktem do obličeje hráče v zelenobílém.
68
Až nyní se hostům podařilo ukořisti míč, konkrétně se o to postaral R. García, následně byl ještě na půlce faulován.
67
Levante zatím jen stínuje rychlé kombinaci Elchce, kteří mají snad magnet na kopačkách.
66
Domácí, přestože vedou, stále drží míč a mají více ze hry. Přidají ještě jeden gól?
66
Diop to zkusil sám střelou na zadní tyč, ovšem jeho obstřel se s úspěchem nesetkal. Brankář Herrera si pro míč v pohodě vyskočil.
65
Karabelas byl faulován Gilem a nyní Levante bude moci ohrozit bránu soupeře z dobrých 25 metrů! Sám hráč Elche si vykoledoval žlutou kartu.
64
Levante se i po vlastní rozehrávce dostalo zbytečně pod tlak. Nyní to zkusí po odkopu, třeba už se na půlku soupeře dostanou.
63
Elche právě vstřelilo branku!
RICHMOND BOAKYE obdržel na velkém vápně míč zády k brance, kde také následně z otočky trochu nečekaně vypálil. Na jeho ránu k přední tyči nestihl zareagovat brankář Navas, a tak se Elche ujímá vedení 1:0!
62
Zelenobílí si opět mění pozice ve velké rychlosti s míčem u nohy.
61
Rodrigues se dostal po levé straně ke střele. Jeho rána se stáčela, ale branku už stihnout neohrozila. Navas se tak ujme dalšího odkopu od svých tyčí.
61
Gil a spol nyní uzavřeli Levante na své polovině, kde si mění míč z nohy na nohu za velké rychlosti.
60
Nepřesné byly nakopávané míče Levante za obranu Elche, nadvakrát se tak ocitl brankář Herrera u míče, aniž by se zapotil.
59
Levante se raději ujímá držení míče, aby trošku zklidnili hru. Už v prvním poločase bylo držení kulatého nesmyslu z jejich strany velká bída.
58
Brankář Navas byl opět v permanenci, když se na levé straně ocitl volný Gil, tomu ale stačil včas vykrýt úhel a s následnou střelou si hravě poradil.
57
Po rohu díky pozorné práci obrany Levante nepřichází nic nebezpečného.
56
Elche táhlo svůj útok po Pravé straně, odkud Gil pár rychlými kroky přišel až k velkému vápnu, odtud také vystřelil a po tečované ráně následuje rohový kop pro domácí.
54
Po centru Diopa z pravé strany hřiště se na malém vápně ocitl úplně volný Rodas, který se drží za hlavu poté, co jeho hlavička jen těsně minula cíl! Následovat bude okop.
54
Navas vidí za své zdržování od rozhodčího Manzana žlutou kartu.
53
Nepřesná byla kolmice domácích, která měla zbytečně příliš prudkou razanci, a tak se kulatého nesmyslu ujímá pouze vytěžovaný brankář Levante Navas.
52
Cisma to byl, kdož se opřel do míče z levé strany svojí levačkou. Ranou po zemi však minul 3 tyčky Navase.
51
Ke střele se dostal také hráč Elche Sánchez, který je však svátečním střelcem. Což také potvrdil touto nepřesnou ránou z hranice 20 metrů.
49
Rodrigues se drží za hlavu poté, co dokázal minout z hranice penalty témuž celou odkrytou branku hostů! Jeho svižná střela končí vedle pravé tyčky, šťastný Navas bude odkopávat od brány.
48
Na druhé straně se postaral o překvapení R. García a jeho táhlá střela z hranice 30 metrů. Ta však minula branku Herrery, který nyní loví míč od diváků, aby se postaral o odkop.
48
Cor ose prezentoval nepřesným centrem z pravé strany, který končí za brankou hostů.
47
Diop si staví míč téměř u kruhu, odtud se snažil nalézt nabíhajícího si spoluhráče, ale to mu nevyšlo. Je z toho tedy pouze odkop od brankáře domácího celku.
46
Tohle bylo od Cismy nešetrné a Casadesús se nyní v nefotbalové pozici krčí na trávníku.
46
Levante se postaralo u úvodní výkop druhého poločasu. Znovu začínáme!
46
Začal druhý poločas.
Druhý poločas začne přibližně ve 22:00.
Statistiky 1. půle

77% Držení míče 23%
10 Střely celkově 5
1 Na bránu 4
5 Rohy 1
Po první půli jdou oba týmy do šaten za bezgólového stavu 0:0. Branky jsme se sice nedočkali, zato pár výrazných šancí k vidění bylo. Zejména domácí si vytvořili pár takových, které je mohly potěšit, to by ale v brance Levante nesměl stát, dnes velmi jistý, Navas. Uvidíme tak, jestli další skvělé zákroky brankáře pomůžou bezbrankovému stavu i v půli druhé.
45
První poločas skončil.
45
Poslední minuta řádné hrací doby v prvním poločase je tady. V ní jsme mohli vidět centr ze strany Levante, který sklidil do rukavic brankář Elche.
45
Boakye se dostal do dobré šance, ovšem pokračovat nebude, protože mu pomezní mává ofsajd!
44
Suárezův centr do vápna Levante byl hodně nebezpečný, hosté se museli bránit zuby nehty, následně jej odkopli.
43
Krátce před koncem první půle je tempo v režii domácích, kteří si ve velkém tempu mění míč z nohy na nohu. Gil však porušil tento rytmus, jakoby sám věděl, že bez střely nemůže padnout gól, a tak to zkusil z hranice 25 metrů. Ovšem ohrozil jen diváky za svatyní Navase.
42
Aut na půlce Levante provede hráč zelenobílých s číslem 23 Cisma.
42
Nic však netrvá věčně a po jedné nepřesné přihrávce domácí o míč přicházejí.
41
Nyní domácí opět drží míč za pomocí krátkých přihrávek na polovině soupeře. To jim jde dobře a Levante tomu zatím jen stínuje.
40
Jeho centr přelétl velké vápno Levante a skončil na druhé straně, kde se Elche postupně zahnali až ke svému brankáři.
40
Ten bude zahrávat Suárez.
40
Domácí opět mobilizují své útočné síly. A díky obětavému Gilovi si vybojovali roh.
39
Nepřesná byla pobídka Sáncheze z hloubi pole za obranu Levante, která byla přetažená a skončila u brankáře Navase.
38
Nyní je k vidění souboj u praporku na půlce Levante, kde se bil Coro jako lev, ale při souboji s Karabelasem si pomohl přitáhnutím za dres a pomezní byl přímo u toho! Tudíž se píská.
37
Odkop následně provedl brankář Elche M. Herrera.
36
Botía na druhé straně zabránil Ángelovi, aby se dostal ke střele z hranice penalty! K odraženému míči se však na hranici 22 metrů dostal záložník Xumetra a ten vyslal projektil na bránu Herrery. Tu přestřelil o dobrý metr.
36
Vyntra musel hasit brejk Elche, který táhnul Gary Rodrigues odkopem na aut.
35
P. López si narazil s Casadesúsem, ten ale nebyl tak šikovný a míč mu odskočil do zámezí.
35
Červenomodří se nyní drží u balónu na půlce Elche, kde si vybojovali také autové vhazování.
34
Navas měl nyní práci, po sérii centrů se totiž k míči dostal na hranici penalty nejlepší střelec svých – Coro, jeho hlavička pak mířila jen těsně vedle svatyně Levante.
32
Nyní jsou u kulatého nesmyslu hráči v zelenobílém, kteří si jej směle přehazují z kopačky na kopačku.
32
Suárez se dostal ke střele z hranice 20 metrů! Jeho rána měla dobré parametry, to by se do ní ale nemohl vměstnat obránce Levante, který si vysloužil chválu od svých spoluhráčů.
31
Z něj se museli domácí rychle vracet, neboť se po nepřesné Suárezově nahrávce Levante dostalo do brejku. Ten táhl Ángel, ale špatně si míč předkopl před sebe a následně si pomohl nedovoleně za cenu faulu.
30
Márquez vystřelil z hranice penalty! Ale nebylo to přesné, navíc s tečí, což znamená roh pro domácí.
29
Casadesús vyslal z pravé strany centr, div, že už nebyl za čárou, ale stihl to! Na malém vápně jej pak ještě líznul López, který tak zavařil Herrerovi v bráně Elche. Ten si však poradil a míč chytil.
28
Levante se nyní také tlačí před branku domácích, kde by rádi vytvořili něco zajímavého a hlavně nebezpečného.
27
Suárezův centr zachytil na zadní tyčce Botía, který hlavičkoval těsně vedle. Střelu však kontroloval brankář Navas, nejednalo se o žádnou dělovku.
27
Rodrigues se po levé straně prohnal jako vítr. Seslat k zemi ho tak musel nedovoleně Xumetra!
26
Na centr ze strany v podání Levante si počkal brankář Herrera, který má s pomocí využití ruk jasnou výhodu proti všem jiným hráčům v poli.
25
Kulatý nesmysl se dostává po nepřesné přihrávce za postranní čáru, kde si jej na paškál bere hráč Karabelas.
24
Suárezovi je po pravé straně pískán útočný faul, diváci jsou rádi, že se z pozice beka dostává často k podpoře ofenzívy.
24
Rodrigues z Elche je dnes hodně vidět, ne nadarmo se o něj zajímaly také celky z Anglie a Itálie, leč hráč si vybral španělské Elche a nyní jim splácí jejich důvěru.
23
Hostům je pískán útočný faul, konkrétně se provinil útočník Ángel Rodriguéz.
22
Herrera musel nenápadnou střelu Diopa na přední tyč boxovat před sebe do vzduchu.
22
Levante díky tomu bude zahrávat z levé strany. Kopat bude tradiční exekutor těch to situací Diop.
21
Na druhé straně se pere proti přesile útočník Levante s číslem 9 na zdech Ángel, ten si vede hodně solidně, když dokázal přechytračit trojici obránců; následně je navíc faulován.
20
Navas opět skvělým vyběhnutím zmařil průnik Rodriguese, který dostal parádní kolmici od Boakyeho.
20
Vhazovat na své půlce bude obránce Elche Cisma.
19
U míče opět brankář hostů Navas, ten si dnes zřejmě zachytá více, než dost.
19
Levante se nyní raději jen brání sérií odkopů do zámezí a na půlku, kde je situace o něco bezpečnější.
18
Na zemi leží García, zřejmě utrpěl nějaký šrám po souboji s protihráčem.
18
Suaréz vyslal z levé strany pumelici na přední tyč, kde Navas musel rychle reagovat! Ten naštěstí svůj tým zachraňuje, když vyráží míč na rohový kop.
17
Sudí musí uklidňovat situaci na hřišti. A zvládá to s pomocí žluté karty, kterou naděluje P. Lópezovi za jeho faul na unikajícího Rodriguese.
16
Hraje se zatím u obou celků, vyrovnaná partie, kdy nemá více ze hry ani jeden celek.
15
Boakye se musí vracet, opět se totiž dostal do ofsajdové situace.
14
Diop se postaral o centr z pravé strany, ale vytouženého adresáta nenašel.
13
K odkopu se tak má opět brankář Navas, ten je pro své letošní výkony velmi lákavým zbožím.
13
Ofsajd a v něm kmenový hráč Juventusu Boakye.
12
Rodrigues tentokrát nic nevytěžil ,když zkoušel po pravé straně přesně přihrát. Místo toho však míč ztratil a je z toho odkop od brankáře Navase.
11
Míč si u praporku staví Gil. Ten následně nalézá Sancheze, jenž se zjevuje na hranici penalty, tam takétz voleje vypálil na levou tyčku, kde trefuje ležící obětavé hráče.
10
Rodas zneškodnil průnik domácích, je z toho rohový kop.
10
R. García se dopustil útočného faulu na D. Suaréze, ten si následně stěžuje u rozhodčího.
9
Diop vyslal dlouhý centr do středu dění před bránou Elche, kde se odrazil míč zpátky k exekutorovi rohu. Sudí ale signalizují ofsajd a hra je tak přerušena.
8
Levante si za svojí snahu vybojovalo rohový kop.
8
Opět to byl Ángel, který vytvářel problémy obraně domácích. Z hranice penalty se dostal k odraženému míči a z otočky vypálil. Trefil jen brankáře Elche.
7
Na druhé straně se vyznamenal Ángel Rodríguez, když se napřáhl z malého vápna a trochu z úhlu. Brankář Herrera se tak přesunul na přední tyč, kde šanci zneškodnil.
6
Centr byl poslán na zadní tyč, kde si sbíhal Pelgrín, ovšem v záklonu mířil hodně nad a k ohrožení branky to nevedlo.
6
Z levé strany zahrává přímý volný kop Elche.
5
G. Rodrigues je hodně aktivní po své straně, nyní ukradl míč hostům a následně byl faulován.
4
Nepovedená kombinace valencijských stála hosty míč. K vidění tak bude pouze odkop od brankáře Elche Herrery.
3
Gary Rodrigues se dopustil faulu na polovině hřiště.
2
Boakye se snažil patičkou uklidit centr ze strany do brány na přední tyči, ovšem na Navase si nepřišel. Ten jeho střelu po zemi dokázal nadvakrát zkrotit.
1
Levante v modročerveném se také ujalo kulatého nesmyslu, ale ten raději Vyntra zakopává do zámezí.
1
Domácí, hrající v zelenobílých dresech, se právě postarali o úvodní výkop dnešního klání.
1
Utkání právě začalo.
-10
Ještě jednou vás vítám u dnešní předehrávky La Ligy mezi Elche a Levante, to začne již za chvíli!
Úvodní sestavy:

Elche CF: M. Herrera – D. Suárez, Botía, Pelegrín, Cisma – Gil, C. Sánchez, Coro (C), J. Márquez, G. Rodrigues – Boakye.
Náhradníci: Toño – Lombán, Rivera, R. Pérez, Mantecón, Fidel, C. Herrera.

Levante UD: Navas – P. López (C), Vyntra, Rodas, Karabelas – Xumetra , Diop, V. Casadesús, Simão, Rubén García – Á. Rodríguez.
Náhradníci: Javi Jiménez – El Adoua, Nagore, El Zhar, Pallardó, Ríos, Sissoko.

Rozhodčí: Gil Manzano.
Posledních 5 vzájemných utkání

13.12.2013 Levante 2:1 Elche
19.02.2010 Elche 0:0 Levante
19.09.2009 Levante 2:1 Elche
07.06.2009 Levante 2:0 Elche
11.01.2009 Elche 0:2 Levante
Levante UD:

To borci z Valencie už jsou zachránění a v klidném středu tabulky již ani nemají o co hrát. Přesto by ale skupina trenéra Joaquína Caparróse chtěla sezónu dohrát, jak nejlépe to půjde. Levante je týmem, který si drží stabilní výkonost a je mu téměř jedno, jestli hraje doma nebo venku, ostatně mimo svůj stánek uhrálo jen o bod méně, než doma – tedy 20.
Za modročervené dnes neuvidíme zraněného Rakušana Ivanschitze, obránce Navarra s útočníkem Babú a také duo karetních hříšníků Juanfran-Barral; druhý jmenovaný je také nejlepším střelcem Levante s šesti góly na kontě.
Elche CF:

Nováček letošní La Ligy má pouze tříbodový náskok nad sestupem, proto by dnes proti Levante měl myslet na výhru. V závěru sezóny je pak čeká už jen Málaga, Barca a Sevilla. Vlastně Málaga byla tím posledním celkem, který dokázal Elche porazit na Estadio Valero, bylo tomu ještě v kalendářním roce 2013.
Lodivod Elche 48letý Fran Escribá bude pro dnešní duel s Levante postrádat zraněného Albacara, Giméneze a del Morala, dále pak také vykartovaného obránce Sapunara. Jeho nejlepší střelec má jméno Coro a trefil se zatím 5x.
Zdravím všechny sportovní nadšence! Dnes budeme svědky předehrávky 35. kola španělské Primery División, kde se mezi sebou utkají domácí Elche CF a valencijské Levante UD.
Utkání se odehraje na Estadio Manuel Martínez Valero v Elche.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.
38. kolo
Tabulka 2021/2022
Z V R P Skóre B
1. Manchester City 38 29 6 3 99:26 93
2. Liverpool 38 28 8 2 94:26 92
3. Chelsea 38 21 11 6 76:33 74
4. Tottenham 38 22 5 11 69:40 71
5. Arsenal 38 22 3 13 61:48 69
6. Manchester Utd. 38 16 10 12 57:57 58
7. West Ham 38 16 8 14 60:51 56
8. Leicester 38 14 10 14 62:59 52
9. Brighton 38 12 15 11 42:44 51
10. Wolves 38 15 6 17 38:43 51
11. Newcastle 38 13 10 15 44:62 49
12. Crystal Palace 38 11 15 12 50:46 48
13. Brentford 38 13 7 18 48:56 46
14. Aston Villa 38 13 6 19 52:54 45
15. Southampton 38 9 13 16 43:67 40
16. Everton 38 11 6 21 43:66 39
17. Leeds 38 9 11 18 42:79 38
18. Burnley 38 7 14 17 34:53 35
19. Watford 38 6 5 27 34:77 23
20. Norwich 38 5 7 26 23:84 22
Články odjinud