Je tu konec dnešního zápasu mezi Espanyolem a Valencií. Domácí sice v zápase prohrávali 0:1, avšak díky výrazně zlepšenému výkonu dokázali vývoj zápasu otočit a zcela po zásluze se mohou radovat ze zisku tří bodů za výhru 3:1.
90+2
Žlutou kartu dostal ještě domácí Abraham.
90+2
Již ani hosté se nikam neženou, o vítězi dnešního zápasu je rozhodnuto.
90+1
Po centru do vápna se od jednoho z hráčů míč odrazil vysoko do vzduchu, kde zaúřadoval brankář Casilla.
90+1
Nastavovat se budou čtyři minuty.
90
Hosté mají možnost odpovědět rohovým kopem.
89
Espanyol právě vstřelil branku!
Lanzarote vnikl do vápna soupeře, tam si prohodil míč mezi dvěma obránci a následně zpětnou přihrávkou našel THIEVYHO BIFOUMU, který ranou přesně do šibenice zvyšuje na 3:1!
88
Po dlouhém nákopu do vápna domácího celku se nikdo z hráčů Valencie k balonu nedostal. Míč skončil v zámezí a následuje odkop.
87
Pravdou ale je, že jakmile se domácí dostanou k balonu, okamžitě ho odevzdají soupeři.
86
Domácí kontrolují poslední minuty a nic nenasvědčuje tomu, že by přišel nějaký závěrečný nápor hostů.
85
Hosté sice drží balon na svých kopačkách. Přes zformovanou obranu soupeře se ale nemohou prosadit.
84
Valencia naposledy střídá. Odstupuje Mathieu a nastupuje Guardado.
83
Hostům se rychle krátí čas, a proto vrhají poslední zbytky sil do útočení.
81
Po pravém křídle se pokusil do vápna vniknout Lanzarote, byl ale dobře střežený a o míč přišel.
80
Z následného přímého kopu se domácí neprosadili. Míč mají hosté.
80
Ricardo Costa před zahráváním přímého kopu srazil ve vápně protihráče a dostává žlutou kartu.
79
Domácí celek potřetí střídá. Odešel Stuani a nastupuje Lanzarote.
78
Domácí se snaží všemožně šetřit čas, zatím jim to vychází.
77
Po dalším centru z pravé strany musel nyní brankář Casilla vyrazit balon mimo vápno.
76
Již se opět pokračuje ve hře, u míče jsou znovu hosté.
75
Ve vápně zůstal ležet Jeremy Mathieu a musí být ošetřovaný. Na trávníku jsou lékaři a hra je přerušena.
74
Centr do vápna posílal levačkou střídající Canales, nikdo z hostů ale zakončit nedokázal.
74
Další příležitost pro hosty v podobě přímého kopu z pravé strany.
73
Domácí střídají. Odešel Sergio García a nastupuje Bifouma.
72
Valencia nyní hodně drží balon, k vápnu soupeře se ale prokousává jen velmi těžko.
71
Hosté podruhé střídají. Odešel Feghouli a nastupuje Canales.
69
Hosté vrhají všechny síly do ofenzivy. Je nutné říci, že se pomalu blíží k vápnu soupeře.
68
Ke střele z hranice vápna se dostal Feghouli, jeho ránu ale v pohodě lapil gólman Casilla.
66
Čas pomalu plyne a domácí se stále soustředí hlavně na precizní defenzivu. Nechtějí udělat chybu.
64
Následně střídají také hosté. Hrací plochu opustil Míchel a nastupuje Bernat.
63
Domácí tým střídá. Odešel Pizzi a nastupuje Abraham.
62
Banega poslal do vápna Espanyolu nepřesný centr, odkopávat bude Casilla.
61
Nyní mají hosté možnost v podobě přímého kopu. Je to ale daleko na přímou střelu.
60
V ofsajdové pasti se ocitl Postiga, míč budou mít domácí fotbalisté.
59
Fotbalisté Espanyolu jsou zatažení na vlastní polovině a snaží se nedělat chyby v defenzivě.
58
Máme za sebou prakticky hodinu zápasu a na žádné drama to nevypadá. Domácí drží soupeře daleko od své brány.
56
Kombinace fotbalistů Valencie jsou hodně krkolomné. Zatím to na ohrožení domácí brány moc nevypadá.
54
Další centr z pravé strany tentokrát brankáři Alvesovi problémy nenadělal.
53
Již se opět hraje na polovině hostujícího celku. Domácí jsou lepší a kontrolují hru.
52
Banega ostře zajel do protihráče a za svůj přečin dostal žlutou kartu.
51
Valencia dlouze kombinovala na polovině soupeře, k zakončení se ale nedostala a následně přišla o míč.
49
Hráči Valencie se snaží odpovědět a jsou nastěhovaní na polovině soupeře. Zatím se jim ale nedaří.
47
Domácí hned v úvodu druhé půle dokonávají obrat v zápase, když se po dalším centru z pravé strany prosadil hlavou CHRISTIAN STUANI.
46
Domácí začali aktivně a tlačí se do útoku.
46
První poločas přinesl zajímavý fotbal. V úvodu měli více ze hry hosté, kteří se také po zásluze dostali do vedení. Pak ale zabrali také hráči Espanyolu, kteří po zásluze v 31. minutě srovnali na 1:1. Uvidíme, co přinese druhý poločas, který by měl začít v 22:03.
45+1
Hosté měli možnost kopat ještě jeden přímý kop. Centr do vápna ale odvrátila domácí obrana.
45+1
Nastavovat se bude jedna minuta.
45
Po krátké mezihře se do vzájemné potyčky dostali Simão a Rami a oba dostávají žlutou kartu.
45
45
Po rohu se Valencia neprosadila.
44
Hosté vybojovali rohový kop.
42
Po delší době se osmělili také hosté a přiblížili se k bráně soupeře.
41
Po centru do vápna zakončení opět nepřišlo. Stále ale platí, že je Espanyol lepší.
40
Domácí fotbalisté nyní vybojovali další rohový kop.
38
Pomalu se blíží konec poločasu, hraje se nahoru dolu.
37
Domácí fotbalisté stále obléhají bránu soupeře. Espanyol by rád před koncem poločasu ještě dokonal obrat.
36
Simão poslal do vápna soupeře další povedený centr, tentokrát ale nikdo ze spoluhráčů zakončit nedokázal.
35
Espanyol má další příležitost v podobě rohového kopu.
33
Odpovědět chtěl na druhé straně zakončující Mathieu, jeho střelecký pokus ale postrádal přesnost.
32
Stav zápasu je tedy srovnaný a začínáme znovu jakoby od začátku.
31
Domácí se prosazují po rohovém kopu, když si na centr na přední tyč naskočil DAVID LÓPEZ, jehož hlavička skončila až v síti – 1:1!
30
Vystřelit zkusil nyní i Stuani, jeho pokusu ale chyběla přesnost.
29
Další útočná akce domácího celku k ničemu nevedla. Míč se dostal až k brankáři Alvesovi, který bude v pohodě rozehrávat od vlastní brány.
28
Po centru z pravé strany se k hlavičce dostal Sergie García, jeho hlavička proletěla těsně mimo.
26
S centrem do vápna si hostující obrana poradila. Následně zkusili hráči Valencie rychlý protiútok, k zakončení se ale nedostali.
25
Domácí fotbalisté vybojovali další rohový kop.
24
Sledujeme zvyšující se tlak domácího mužstva, které se snaží držet míč na polovině soupeře.
22
Domácí David López nyní dostal žlutou kartu.
21
Také další střela v podání domácího Simãa byla zblokovaná obranou. Míč mají hosté.
20
Další pokus o útočnou akci domácího celku skončil ofsajdem Stuaniho.
19
Po následném přímém kopu domácí bránu soupeře ohrozit opět nedokázali.
18
Do střelecké pozice se dostal Pizzi, jeho ránu ale zblokovali obránci.
17
Hráči Espanyolu se nyní v posledních minutách přeci jen častěji dostávají k míči, zatím ale bez efektu.
15
Domácím se stále nedaří. Nyní získali ale lacino balon, když byl v ofsajdu Helder Postiga.
13
Kombinace Espanyolu jsou zatím hodně kostrbaté. Domácím se nyní nedaří.
12
Hráči Valencie nyní nikam nepospíchají a s míčem na kopačkách čekají na chybu soupeře.
11
Hosté jsou nadále u balonu a soupeři ho prakticky nepůjčují.
10
Valencia právě vstřelila branku!
Po centru do vápna dokázal Jonas přiťuknout balon HELDERU POSTIGOVI, který přesnou ranou k tyči otevírá skóre dnešního zápasu – 0:1!
9
Ani rohový kop hostů šanci nepřinesl.
8
První rohový kop v zápase získali také hostující fotbalisté.
7
Po rohovém kopu se k zakončení dostal Colotto, míč skončil ale opět těsně mimo.
6
Tým Espanyolu se dostal k rychlému protiútoku, po kterém následuje rohový kop.
5
Valencia přežila přímý kop soupeře bez úhony a nyní je opět u balonu.
4
Domácí fotbalisté budou mít další možnost ohrozit bránu soupeře. Budou kopat přímý kop z nebezpečné pozice.
3
Kombinace hostujícího celku jsou zatím ale nepřesné, míč mají nyní domácí.
2
U míče jsou nyní hráči Valencie, kteří by rádi odpověděli a také chtějí ohrozit bránu soupeře.
1
Po centru z pravé strany se hned v úvodu do velké šance dostal Simão, bez přípravy vystřelil těsně mimo.
1
Domácí mají bílé dresy s modrými motivy, hosté jsou v oranžovém.
Hráči jsou již nastoupeni na trávníku, utkání za pár chvil začne.

Espanyol Barcelona: Casilla – J. López, Colotto, H. Moreno, Fuentes – Stuani, David López, Pizzi, V. Sánchez, Simão – S. García

Valencia CF: Diego Alves – Joao Pereira, Rami, R. Costa, Mathieu – Feghouli, Míchel, Banega, Fuego, Jonas – Postiga

Rozhodčí: Velasco – Alonso, Yuste.
Dnešní zápas nemá vyloženého favorita. Bookmakeři sázkových kanceláří mírně favorizují Valencii, přesto očekávají naprosto vyrovnané utkání. Uvidíme, zda se předpoklady naplní nebo zda jedno z mužstev výrazně soupeře přehraje.
Oba celky v úvodním zápase sezony bodovaly. Dnes domácí Espanyol uhrál na půdě Celty Vigo remízu 2:2 a Valencie doma porazila Málagu 1:0.
Dobrý večer všem příznivcům španělského fotbalu při sledování online reportáže ze zápasu 2. kola španělské Primera Division mezi Espanyolem Barcelona a Valencií.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.