Přenos se aktualizuje automaticky

Je dobojováno. Druhá část byla divácky podstatně atraktivnější, branku ale nepřinesla. Hosté svou převahu muže v poli nevyužili, naopak se vyloučením Angeleriho sami oslabili. Getafe tak nepříjemného soupeře zdolalo těsně 1:0, čímž udělalo velký krok směřem k záchraně v elitní soutěži. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 3:2
Konec zápasu.
90+5
Getafe se brání velmi dobře. Ukořistilo balon a zahájilo kombinaci na vlastní polovině.
90+4
León se probil až do velkého vápna, kde se setkal tváří v tvář s Caballerem. Hostující brankář ale zasáhl a udržel akcie svého mužstva nad vodou.
90+3
Málaga se pokouší sevřít soupeře, zatím se jí to ale nedaří. Za hru rukou dostává navíc žlutou kartu Gámez.
90+2
Utkání bude pokračovat, nastaveno bude rovných šest minut. Getafe je stále blíže veledůležitému vítězství.
90+1
Za potlesku tribun odchází César střídat, do branky Getafe přichází Codina.
89
Velmi ostrý střet v pokutovém území. César se srazil s Roque Santa Cruzem, který ale zásah očekával. Brankář Getafe je otřesen, zřejmě bude odnesen na nosítkách.
88
Znovu trest. Žlutou kartou je odměněn domácí León (GET).
87
Rohový kop se Getafe příliš nepodařil, domácí si ve velkém vápně pomohli nedovoleným způsobem.
86
Opět se budou udělovat tresty, Jakověnko (MLG) doslova podťal pronikajícího soupeře, následujte tak žlutá karta a volný kop pro Getafe.
85
Další žlutá karta. Za šlapák v okolí středového kruhu ji dostává López (GET).
84
Jakověnkova hlavička zamířila vysoko nad. Balon ale tečoval Valera, následoval tak rohový kop, který ale kýžené ovoce nepřinesl.
83
Rohový kop od levého praporku César vyboxoval do klidných vod, domácí fotbalisté si mohou odpočinout. Nyní ale opět operuje Málaga.
82
Zdá se, že hosté zahajují závěrečný nápor, stále více soupeře mačkají a přibližují k bráně. Odolá Getafe?
81
Málaga kombinuje na vlastní polovině, hostující ekipě již příliš času nezbývá.
80
Po srážce u levé tyče branky Getafe zůstali ležet Santa Cruz a Valera. Oba borci se srazili hlavami. Zdá se ale, že budou pokračovat ve hře.
79
Domác kombinovali na útočné polovině, kde ale nakonec o balon přišli. Protiútok Málagy musel zastavit nedovoleným způsobem Escudero (GET), který za tento zákrok dostává žlutou kartu.
77
Hlavička Valery si cestu mezi tři tyče nenašla. To však domácí nemusí vůbec mrzet. Vykopávat bude Caballero.
76
Za ostrý skluz dostává druhou žlutou kartu v utkání také Angeleri (MLG). Obě mužstva tak budou dohrávat o deseti, což vyhovuje Getafe.
75
Santa Cruzova hlavička ale zamířila do zámezí, domácí budou vykopávat. Každou minutou je Getafe blíže důležitému bodovému zisku.
74
Málaga pokračuje v útočné aktivitě. Po nedovoleném zákroku Lacena bude navíc zahrávat volný kop.
73
Je tomu skutečně tak, domácí brankář se již chystá k dlouhém výkopu, Getafe nadále drží těsné vedení, které by týmu výrazně pomohlo v bojích o záchranu.
72
Lékaři Getafe svého muže s rukavicemi ihned ošetřují. Zdá se ale, že bude schopen pokračovat ve hře.
71
Volný kop Málagy nasměroval Duda do levé boční sítě domácí branky! Na hrací ploše zůstal po nešťastním dopadu leže César.
70
Opět žlutá karta, kterou dostává Lacen (GET). Spíše než pohledná hra, je k vidění celá řada nedovolených zákroků a nesportovních diskuzí.
70
Vyrovnat mohl Juanmi, rána z hranice vlekého vápna mu ale vůbec nesedla. Míč má tak v náručí pozorný César.
69
Leónův centr se poté snesl na hlavu Rodrígueze, který hlavičkoval těsně vedle levé tyče. Getafe hraje velmi aktivně, naopak Malaze se čas velmi rychle krátí.
68
Nově příchozí Eliseu (MLG) je evidentně velmi nabuzen. Tentokráte ale svůj důraz přehnal, za podražení Colungy dostává žlutou kartu.
67
Poslední výměna sil na straně Málagy. Hrací plochu opouští Antunes, přichází Eliseu.
66
Centr z pravé strany se Getafe příliš nepodařil, Camacho zamířil pouze na hlavu hostujícího zadáka, který balon odvrátil do klidných vod.
65
Domácí střídají. Hrací plochu opouští Sarabia, nahradí jej Fernández.
63
Volný kop hostí pouze procestoval velkým vápnem až do zámezí. Domácí budou rozehrávat, César šetří cenné vteřinky. Při pohledu na hráčskou lavici Getafe je jasné, že přijde na řadu další střídání.
62
Z pravé strany mířil na hlavu Santa Cruze ostrý balon, včas zasáhnout ale stihl Rafa. Málaga opět "šlape na plyn."
61
Juanmi se tlačil za volným balonem, Antunese ale nedokázal přetlačit. Balonu se poté ujal César, který s rozehrávkou příliš nespěchá.
60
Volný kop pro Getafe, Jakověnko ihned po svém příchodu na hrací plochu zastavil soupeře nedovoleným způsobem. Od hlavního arbitra dostává řádně vyčiněno.
58
Hosté mění síly. Místo Portilla naskočí do hry Jakověnko.
58
Ferreira se vydal na útočný výlet, který ale skončil ofsajdem. Rozherávat tak budou domácí.
56
Herní projev obou celků se ve druhé půli značeně zlepšil, diváci si přijdou na své. Hlasití jsou především domácí příznivci, kteří oceňují aktivní hru svých miláčků.
55
Nyní budou navíc fotbalisté v modrém zahrávat rohový kop. León odcentroval přesně na hlavu Lópeze, který naneštěstí pro domácí ekipu mířil přesně do náručí Caballera.
54
Colunga se prodíral podél levé postranní čáry, nakonec stihl také odcentrovat na nabíhajícího Sarabiu, který ale balon netrefil. Getafe se i deseti prezentuje velice aktivní hrou.
52
Valera si naběhl na volný kop z levé strany, který velmi nenápadně nasměroval těsně vedle pravé tyče. Caballero se za tímto pokusem pouze ohlédl.
51
Portillo přistrčil na druhou stranu hrací plochy Samuelovi, který z voleje trefuje boční síť domácí svatyně. César s postará o výkop.
49
Zdá se, že Málaga přitlačí na pilu a začne stále více útočit. K hlavičce se dostal střídavší Junami, balon ale zamířil těsně nad branku Getafe.
48
Domácí střídají. Místo Gavilána naskočí do hry León.
47
Střídání na hostující straně. Z hrací plochy odchází Darder, nahradí jej Juanmi.
46
Hosté vlétli do druhé půle velmi aktivně, celá akce ale skončila v zámezí, vykopávat bude César.
46
Začal druhý poločas.
Je za námi úvodní půle, který přinesla spíše opatrný fotbal. Domácí se hned v úvodu ujali zásluhou Adriána Colungy vedení. V závěru poločasu ale byl po nepochopitelném zkratu vyloučen Ciprian Marica. Podaří se domácím udržet vedení a získat cenné body? Sledujte i nadále náš on-line přenos!

Střely na branku: 1:1
45
První poločas skončil.
45
Rohový kop Málagy se příliš nepodařil, Duda měl s balonem jistě zcela jiné úmysly. Hosté přesto pokračují v činnosti na útočné polovině.
44
Karet stále více přibývá. Za ostré podražení zezadu je potrestán střelec jediné branky Colunga (GET).
42
Převaha jednoho muže v poli se začíná projevovat, Málaga svírá svého soupeře v těžké defenzivě. Do žádné větší příležitosti se ale zatím nedostává.
41
Opět v akci Samuel, tentokráte musel sám zkrotit dlouhý balon. To se mu však nepovedlo, rozehrávat bude Getafe, konkrétně César.
40
Samuel chtěl vyslat do útoku Santa Cruze, Valera ale celou situaci přečetl a přihrávku zastavil. U míče jsou opět domácí fotbalisté.
39
Žlutit se bude ale také na druhé straně barikády. Angeleri (MLG) je potrestán za hru rukou.
37
Za prostesty směrem k hlavnímu arbitrovi dostává žlutou kartu Gavilán (GET).
37
Tak to je neuvěřitelné. Marica (GET) nyní nejspíše ztratil hlavu, což si evidentně sám uvědomuje. Hosté měli zahrávat volný kop, rumunský forvard ale přiběhl a balon odkopl. Hlavní sudí tento nesportovní počin viděl a zcela spravedlivě udělil druhou žlutou kartu. Velké oslabení pro Getafe.
35
Getafe chtělo rozvinout kombinaci přenesením hry, hosté si ale tento pas vyčíhali a chopili se balonu.
34
Po přihrávce Samuela z levé strany se dostal ke střele Santa Cruz. Rána hostujícímu útočníkovi vůbec nesedla, i tak ale orazítkovala pravou tyč.
32
Po zběsilé nakopávané se míč snesl na nohu Escudera, který již ztratil nervy a tvrdě vypálil. Rána mu však vůbec nesedla, vykopávat bude Caballero.
31
Centr Portilla byl sražen na další rohový kop. Hosté jej ale nezahráli optimálně, Getafe balon ihned odkolo do zdánlivého bezpečí.
30
Colunga se snažil projít individuálně mezi dvěma obránci hostí, což se mu ale nepodařilo. U balonu je opět Málaga.
29
Antunes posílal z levé strany výzvu do pásma, kde ale nikoho ze spoluhráčů nenašel. Balon doputoval až do zámezí, vykopávat tak bude Getafe.
28
Na hrací ploše zůstal po tvrdém střetu ležet Ciprian Marica. Nakonec se ale zvedá a bude pokračovat, zranění není vážného charakteru.
27
Rohový kop Málagy, Duda stihl odcentrovat prudký balon, který srazil Colunga. Z následné standardní situace mohli těžit domácí. Ani Getafe ale protiútok nezužitkovalo.
25
Marica nezastihl na hrací ploše dlouhý balon, rozehrávat bude Málaga. Diváci si zatím na příliš fotbalové krásy v dnešním duelu nepřijdou, k vidění je spíše ospalý herní projev.
24
Málaga kombinuje v okolí středového kruhu, zatím ale nemůže přijít na způsob, kterak přelstít defenzivu Getafe.
23
Valera dobře zapracoval na pravé straně, odkud poslal milimetrový pas Maricovi. Rumunský forvard ale trefil prvního před sebou stojícího obránce hostí. Escuderova dorážka mířila vysoko nad.
21
Po delší době se hosté usadili na útočné polovině. Jejich pobyt ale neměl dlouhého trvání, neboť se provinili faulem. Getafe tak bude opět rozehrávat.
20
Akci Málagy zastavuje postavení mimo hru, Santa Cruz byl při přihrávce příliš rychlý. Domácí budou rozehrávat. Zatím sledujeme spíše opatrné utkání.
18
Další volný kop Getafe, tentokráte se proti regulím provnil Gámez, který zastavil Escudera. Standardní situace se ale domácí družině vůbec nevydařil, protiútok Málagy skončil až v náručí Césara. Domácí muž s rukavicemi si smlsnul na lehké střele Angeleriho.
17
Camacho se nyní ocitl v roli zakončujícího. Rána ze zhruba třiceti metrů ale neměla naději na úspěch, proletěla daleko od levé tyče. César bude vykopávat.
16
Rodríguez to zkoušel po pravé straně, narazil ale na Camacha, který mu dal "strom." Hlavní sudí tuto situaci nepřehlédl a odpískal volný kop pro domácí.
15
Colunga si ve vápně ideálně zpracoval balon, Ferreira jej ale briskním přístupem odzbrojil a odkopl balon do klidných vod. Getafe je zatím lepším celkem.
13
Escudero potáhl balon téměř na úroveň brankové čáry, odkud se snažil odcentrovat. Pozorní obránci Málagy mu ale tuto šanci překazili. Následný rohový kop se Getafe nepodařil.
12
Bude se žlutit. Za úder loktem do obličeje svého soka dostává karetní trest Ciprian Marica (GET).
11
Druhý rohový kop již zakončoval Santa Cruze. Hostující kanonýr si ale nepočínal úspěšně, César se postará o uvedení balonu do hry.
10
Nyní navíc hosté vybojovali rohový kop. Centr od pravého praporku se snášel velmi nebezpečně do vápna, ovšem Rafa jej dokázal odvrátit. Celá situace se bude opakovat.
9
Getafe je na konci, na hrací ploše se pohybuje velice aktivně, soupeři značně znepříjemňuje rozehrávku. Málaga ale vše zvládá.
8
Getafe právě vstřelilo branku!
Domácí jdou do vedení! Ciprian Marica nabral rychlost a přesprintoval obránce hostí. Poté stihl ještě přihrát nabíhajícímu ADRIÁNU COLUNGOVI, na kterého obrana Málagy zcela zapomněla. Domácí forvard přesnou střelou k levé tyči nedal Caballerovi sebemenší šanci.
6
Marica dostal ideální balon na hranici ofsajdu, nedokázal jej však zkrotit. "kulatý nesmysl" doskákal pouze do náručí připraveného Caballera.
5
Rodríguez se dobře dostal přes protihráče, načež stačil odcentrovat. Colungova rána ale byla sražena na rohový kop, který příliš nebezpečí nepřinesl.
4
Nepřesný pas hostí končí v zámezí, o výkop se postará César. Oba celky se zatím spíše oťukávají, hraje se především v okolí středového kruhu.
2
Gavilán se pokoušel prodrat do vápna, zámět mu ale nevyšel dle představ. Stejně tak protiútok Málagy kýžené ovoce nepřinesl, Santa Cruz nedosáhl na dlouhý centr.
1
Ihned po úvodním výkopu se míče chopili hosté, kteří kombinují na vlastní polovině. Getafe však velice aktivně napadá a snaží se balon ukořistit.
1
Utkání právě začalo.
Před startem klání proběhne vzpomínka na bývalého lodivoda Barcelony Tita Vilanovu, který podlehl v pouhých 45 letech zákeřné nemoci.
Obě mužstva již míří na hrací plochu, duel bude za malou chvíli zahájen.
Úvodní sestavy:

Getafe CF: César – López, Rafa, Escudero, Valera – Lacen, Sarabia, J. Gavilán, J. Rodríguez – Marica, Colunga.
Náhradníci: Codina – Lago, Arroyo, León, Sammir, Míchel, B. Fernández, Mosquera.

Málaga CF: Caballero – Gámez, Ferreira, Antunes, Angeleri – Camacho, Portillo, Duda, Darder, Samuel – Santa Cruz.
Náhradníci: Kameni – Weligton, Sergio Sánchez, Jakověnko, Pérez, Eliseu, E. Rescaldani, Juanmi.

Rozhodčí: Núnez – Fernández, Zancada.
Pohled do tabulky
Favoritém duelu bude Málaga, která se nachází na jedenácté pozici. Na svém kontě má 41 bodů. Getafe je v současnosti se ziskem 32 bodů osmnácté. Musí tak odvracet hrozbu sestupu. Poslední vzájemné měření sil vyznělo lépe pro Málagu, která na domácí půdě zvítězila díky brance Roque Santa Cruze těsně 1:0. Která z družin se bude radovat nyní?
Vítejte u našeho on-line přenosu! Španělská Primera División má na programu další sérii utkání, do které spadá rovněž souboj celků Getafe CF a Málaga CF. Úvodní výkop bude v Coliseum Alfonso Perez, tedy domovském stánku Getafe, proveden v 18:00. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
38. kolo
Tabulka 2021/2022
Z V R P Skóre B
1. Manchester City 38 29 6 3 99:26 93
2. Liverpool 38 28 8 2 94:26 92
3. Chelsea 38 21 11 6 76:33 74
4. Tottenham 38 22 5 11 69:40 71
5. Arsenal 38 22 3 13 61:48 69
6. Manchester Utd. 38 16 10 12 57:57 58
7. West Ham 38 16 8 14 60:51 56
8. Leicester 38 14 10 14 62:59 52
9. Brighton 38 12 15 11 42:44 51
10. Wolves 38 15 6 17 38:43 51
11. Newcastle 38 13 10 15 44:62 49
12. Crystal Palace 38 11 15 12 50:46 48
13. Brentford 38 13 7 18 48:56 46
14. Aston Villa 38 13 6 19 52:54 45
15. Southampton 38 9 13 16 43:67 40
16. Everton 38 11 6 21 43:66 39
17. Leeds 38 9 11 18 42:79 38
18. Burnley 38 7 14 17 34:53 35
19. Watford 38 6 5 27 34:77 23
20. Norwich 38 5 7 26 23:84 22
Články odjinud