Přenos se aktualizuje automaticky

Je dobojováno. Herní projev obou družin se ve druhé půli příliš nezlepšil. Na trávníku se navíc přiostřilo, což vyústilo v červenou kartu hostujícího Alexise. Ani početní převaha Levante ale nepřinesla branku. Utkání tak skončilo smírně 0:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 2:4
Konec zápasu.
90+2
El Adouův centr se snesl za hostující bránu. César se postará o odkop.
90+1
López se po pravé straně prohnal až do velkého vápna, kde ale narazil na Rafu. Utkání směřuje ke spravedlivé remíze.
90
K řádným devadesáti minutám se budou nastavovat rovné tři.
90
V poslední minutě základní hrací doby se vydal kupředu Sammir. Útočník Getafe se vypálit nedokázal, defenziva Levante jej ihned odzbrojila.
88
Domácí se snaží strhnout utkání ve svůj prospěch, což se jim ale zatím vůbec nedaří. Útočné snahy jsou spíše křečovité.
87
Veškeré snažení ve velkém vápně kazí Levante hra rukou. Hlavní sudí si celé situace dobře všiml a přerušil hru. O rozehrávku se postará César.
85
Další pokus o ofenzivu maří pozorný López. Getafe zatím početní převaze soupeře odolává na výbornou.
84
Levante se dralo do rychlého útoku, který ale zmařila špatná přihrávka Barrala. Diop balon si na hrací ploše zastihl, defenziva Getafe se již ale stihla vrátit.
82
Volný kop Levante se sice snesl do vápna, příliš nebezpečí zde ale nenatropil. Getafe střídá. Místo Sarabii přichází na hrací plochu Valera.
81
Getafe bude dohrávat o deseti! Alexis (GET) se u levé postranní čáry provinil proti regulím. Zatažení soupeře za dres znamená druhou žlutou kartu a tím pádem také odchod do sprch.
79
Hosté se pokusili poslat svůj out až do pokutového území. Zastavil je ale hvizd arbitra, který spatřil nedovolený zákrok útočící družiny.
78
Getafe mělo po sražené přihrávce k dispozici rohový kop. Naložilo s ním ale prachbídně, Vyntra centr ihned zblokoval. Hosté tak budou pouze vhazovat.
77
Sarabia zahrával po nedovoleném zákroku volný kop, který ale nepřinesl Levante téměř žádné nebezpečí, balon získal do své moci Navas.
75
Na hlavu El Zhara se snesl z levé strany dlouhý balon, který ale ale domácí forvard neumístil mezi tři tyče. Stále čekáme na úvodní branku utkání.
74
Navas nyní silně podcenil letící balon, který se dostal až za domácího brankáře. Naštěstí pro Levante se jej chopil pozorný Vyntra.
72
Rychlý útok Getafe končí postavením mimo hru, které neuniklo pozornému pomeznímu arbitrovi. O rozehrávku se postará Navas.
71
Poslední výměna sil v podání Levante, Xumetru nahradí v poli El Zhar.
70
Hosté střídají. Hrací plochu opouští Marica, nahradí jej Sammir.
68
Přímý kop Getafe nebyl vůbec špatný, balonu se ale nakonec zmocnil Navas. Domácí brankář je pro svůj celek jistotou.
67
Bude se žlutit. Barral (LVN) zastavil prudkým skluzem hostujícího borce. Celý incident se navíc odehrál zezadu, proto je s podivem, že se forvard Levante diví.
65
Domácí se probudili z letargie a rychle zahrozili. Babá si zpracoval balon, obalamutil obránce hostí, načež z otočky vypálil. Rána jen těsně minula pravý horní růžek svatyně Getafe. V ochozech to jen zahučelo.
64
A znovu centr z levé strany, Taktéž Sarabiův nákop si domácí brankář pohlídal. Hnedle poté poslal dlouhým výhozem balon mezi své spoluhráče.
63
Dlouhý centr hosté končí u Navase. Utkání postrádá jakékoliv tempo, ani jedna z družin se nikam nežene. Uvidíme, zda následující minuty přinesou alespoň částečné zlepšení.
61
Výměna sil také na straně hostí. Z hrací plochy odchází León, nahradí jej Castro.
60
Marica se nyní snažil procpat do velkého vápna, avšak pomohl si nedovoleným způsobem. Hlavní arbitr tuto situaci nepřehlédl a přerušil hru.
58
Domácí střídají. Místo Casadesúse naskočí do hry Babá.
57
Levante ale sehrálo celou situaci velmi špatně, Diop si nerozumněl se spoluhráčem, a tak balon zamířil do zámezí. Vykopávat bude César.
56
A další žlutá karta. Escudero (GET) předvedl nepříjemný šlapák, žluté kartě se vůbec nemůže divit. Volný kop pro domácí družinu.
55
López nakonec odchází sám za postranní čáru. Zda bude pokračovat zatím není jisté. Zranění se zdá být oblasti zápěstí.
54
Na hrací ploše zůstal s bolestivou grimasou ležet Pedro Lopéz, ke kterému spěchají lékaři. S krajním obráncem Levante to nevypadá vůbec dobře.
52
Rohový kop Levante od levého praporku se minul účinkem. O něco nebezpečnější byl ale protiútok hostující ekipy, který musel za cenu karetního trestu zastavit Xumetra (LVN).
51
López byl na pravé straně příliš rychlý, zastavit jej tak musel Sarabia (GET). Záložník Getafe si zatažením za dres svého soka vysloužil žlutou kartu.
50
Xumetra se díky vynikajícímu sprintu uvolnil, nabral rychlost, načež našel ve vápně dobře postaveného Casadesúse. Domácí útočník ale hlavou jen těsně minul levou tyč.
49
Centr z pravé strany nevyšel Diopovi podle představ, míč má ve sví moci Navas, který ihned rozehrál.
48
Perfektní přenesní hry na Lópeze kýžené ovoce nenese. Ofenziva Levante vzala brzy za své, u balonu jsou opět hostující fotbalisté.
46
Po nedovoleném zákroku Levante rozehrávali hosté volný kop. Centr Leóna se ale snesl pouze k připravenému Césarovi, který neměl příliš práce.
46
Začal druhý poločas.
Je za námi úvodní půle, která příliš pohledný fotbal nenabídla. Oba celky si připsaly po jedné větší příležitosti, na branku ovšem naále čekáme. Jak se bude duel vyvíjet nadále? Sledujte náš on- line přenos!

Střely na branku: 1:3
45+1
První poločas skončil.
45+1
Centr Getafe z pravé strany nebyl příliš nebezpečný, snesl se pouze k domácímu obránci, který mohl rozvinout útok.
45
K základní hrací době úvodní půle bude nastavena rovná minuta.
45
Na hrací ploše zůstal po střetu se soupeřem ležet Alexis. Nakonec se ale zdá, že bude v pořádku a schopen pokračovat ve hře.
44
První půle se již blíží ke svému závěru. Zdá se, že do kabin poputují obě družiny za nerozhodného stavu.
42
Domácí chybovali těsně za půlící čárou, čehož chtěl využít Marica. Forvard Getafe byl ale brzy zastaven. S balonem tak operuje opět domácí ekipa.
41
Utkání je velmi bojovné, ani jeden z celků nedá soupeři nic zadarmo. Nedovoleným způsobem byl nyní zastaven Sarabia. Tentokráte se ale vše obejde bez karty.
39
Xumetra dosprintoval s balonem až na hranici velkého vápna, kde si ale centr stáhl do svých rukavic César. Následný útok hostí zastavil nedovoleným způsobem Simão (LVN). Záložník Levante dostává za svůj počin žlutou kartu.
38
Casadesús obdržel přihrávku od Barrala, načež velmi ostře vypálil. Rána z hranice pokutového území ale jen těsně minula levou tyč hostující svatyně.
36
Colunga přenesl hru na Leóna, u něhož ale byli dva obránci Levante. Hostující záložník tak nemohl prakticky nic dělat. Utkání je v právě probíhajících minutách na fotbalovou krásu velice skoupé.
35
Rohový kop Getafe doputoval až ke Colungovi, který byl ale včasným zásahem domácí defenzivy odzbrojen. Protiútok Levante poté neměl dlouhého trvání.
34
Xumetra si seběhl do středu hrací plochy, načež vyslal dalekonosný pokus. Rána ale domácímu středopolaři příliš nesedla, skákavý pokus César pohodlně ukryl do náručí.
33
Tentokráte se ale vydali kupředu. Dlouhý nákop však končí v rukavicích Navase, který ihned posílá "kulatý nesmysl" mezi své spoluhráče.
32
Balon drží na svých kopačkách Getafe, které v poklidu kombinuje na vlastní polovině. Jde vidět, hosté hrají velice opatrně, každý bod má pro ně cenu zlata.
30
Colunga si narazil se Sarabiou, ovšem celá akce končí pohotovým obranným zásahem Lópeze. Krajní obránce Levante je klíčovým defenzivním článkem mužstva.
29
Rohový kop Levante neměl dlouhého trvání, domácí si při pobytu v pokutovém území pomohli nedovoleným způsobem. O rozehrávku se tak postará César.
28
Blesková ofenziva Getafe! Marica se prohnal až na hranici velkého vápna, kde se ocitl zcela sám před Navasem. Domácí muž s rukavicemi ale zasáhl optimálně.
27
Bude se žlutit. Za zásah loktem do soupeřovy tváře je potrestán hostující Alexis (GET). Zadák Getafe ale s tímto verdiktem evidentně nesouhlasí.
26
Je tomu skutečně tak, místo zraněného Navarra naskočí do hry El Adoua.
25
Colungův centr z levé strany byl spíše propagačního charakteru. Navas nesměl s tímto pasem větší potíže. Zdá se, že domácí celek chystá střídání.
24
Rafa se probil až do pokutového území, kde ale narazil pouze na vyběhnuvšího Navase. Domácí brankář pohodlně zmařil zajímavou střeleckou pozici hostující družiny.
22
Na hrací ploše zůstal ležet Marica. Srážka s Navarrem ale nemá vážnější důsledky, forvard Levante bude schopen pokračovat ve hře.
21
Navas musel vytáhnout parádní zákrok, Sarabia se protáhl do vápna, kde našel připraveného Leónu. Krajní záložník Getafe poté střelou po zemi domácího mága nepřekonal.
20
Leónův centr ale adresáta nenalezl, domácí se ihned osvobodili. Následná rána z velké vzdálenosti by se dala termínem "gólový pokus" označit jen velmi obtížně.
20
První žlutá karta utkání. Za ostrý skluz je zcela zaslouženě postrestán domácí kapitán Juanfran (LVN). Getafe má navíc k dispozici volný kop.
19
Marica se položil do centru z pravé strany, pro Navase ale byla tato hlavička lahůdkou. Domácí brnakář poté ihned poslal balon do hry.
18
Sarabia se chtěl prodrat podél levé lajny, narazil ale na organizovanou obranu Levante. Getafe získalo alespoň možnost vhazování na útočné polovině.
16
Další atak domácí družiny končí ofsajdem, vykopávat bude César. Bojuje se převážně v okolí středového kruhu, ani jedna z družin se nikam nežene.
14
Neuvěřitelné, co byl Casadesús schopen minout. Po přesné přihrávce z levé strany zela před domácím borcem zcela prázdná brána. Hráč s číslem 3 na zádech ale trestuhodně minul branku.
13
Colunga si hrudí zpracoval balon, který chtěl poslat na hlavu Maricy. Forvard hostí se ale k míči nedostal. Následně se dožadoval penalty, ovšem arbitr duelu nedovolený zákrok neviděl.
12
Sarabia se snažil proháčkovat po levé straně, narazil ale pouze na dobře připraveného Lópeze. Pravý krajní bek Levante nedal soupeři sebemenší příležitost.
11
León se pokusil překvapit Navase z velké vzdálenosti. Rána ale zamířila vysoko nad, toto rozhodně nebyla dělovka s gólovými parametry.
9
Pedro López se protáhl podél postranní lajny až k centru, který ale zblokovala pozorná obrana Getafe. Po úvodních aktivních minutách se hra poněkud uklidnila.
8
Na rohový kop od levého praporku si naskočil Sarabia. Záložník hostí ale hlavičkoval zcela mimo bránu. O výkop se znovu postará Navas.
7
Levante se začíná dostávat do tempa, Xumetra se snažil přihrát Barralovi do slibné pozice. Včas ale zasáhla hostující defenziva, k nebezpečí tak nedošlo.
5
Sražený balon poté zamířil na rohový kop. Z něj ale Getafe nezahrozilo. Po první větší příležitosti utkání budou rozehrávat domácí.
4
Po Barralově neúspěšném pokusu o atak se kupředu vydali hosté. Marica zasekl ve velkém vápně míč, který poslal Colungovi. Středopolař s číslem 11 na zádech ale ze zcela ideální pozice nezamířil přesně.
3
Rovněž na druhé straně hrací plochy se přiostřilo. Hvizd hlavního arbitra tentokráte směřoval ke Xumetrovi, který doslova smetl svého soka. Vše se ale obejde bez karetního trestu.
2
Balon se snesl až do velkého vápna, kde jej ale odhlavičkovali pozorní domácí fotbalisté. Násldná přihrávka skončila za úrovní branky. O výkop se tak postará Navas.
1
Getafe se vydalo ihned po úvodním výkopu do ofenzivy. Colunga byl ale u postranní čáry sražen. Následovat bude první volný kop utkání.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Levante UD: Navas – D. Navarro, Vyntra, García Juanfran, P. López – Diop, Rubén García, Xumetra, Simão, V. Casadesús – Barral.
Náhradníci: Javi Jiménez – El Zhar, da Silva Pinto, Sissoko, Á. Rodríguez, Babá, El Adoua.

Getafe CF: César – Alexis, López, Rafa, Escudero – Lacen, Sarabia, León, J. Rodríguez, Colunga – Marica.
Náhradníci: Codina – Lago, Valera, D. Castro, Sammir, Míchel, Mosquera.

Rozhodčí: Delgado – Ríos, Huerga.
Pohled do tabulky
Favoritem utkání bude bezpochyby domácí Levante, které se nachází v klidném středu tabulky. Desátou příčku mu přisoudil zisk 40 bodů. Getafe má odlišné starosti. Prozatím nasbíralo jen 31 bodů, čeká jej tak tuhý boj o setrvání v nejvyšší souteži. Na nesestupová místa ztrácí pouhý bod. První vzájemné utkání právě probíhající sezony dopadlo lépe pro Getafe, které na domácí půdě zvítězilo těsně 1:0. Kdo se bude radovat nyní?
Vítejte u našeho on-line přenosu! Španělská Primera División má na programu další sérii utkání, do které patří rovněž souboj celků Levante UD a Getafe CF. Úvodní výkop je na Estadi Ciutat de València, tedy domovském stánku Levante, naplánován na 18:00. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
38. kolo
Tabulka 2021/2022
Z V R P Skóre B
1. Manchester City 38 29 6 3 99:26 93
2. Liverpool 38 28 8 2 94:26 92
3. Chelsea 38 21 11 6 76:33 74
4. Tottenham 38 22 5 11 69:40 71
5. Arsenal 38 22 3 13 61:48 69
6. Manchester Utd. 38 16 10 12 57:57 58
7. West Ham 38 16 8 14 60:51 56
8. Leicester 38 14 10 14 62:59 52
9. Brighton 38 12 15 11 42:44 51
10. Wolves 38 15 6 17 38:43 51
11. Newcastle 38 13 10 15 44:62 49
12. Crystal Palace 38 11 15 12 50:46 48
13. Brentford 38 13 7 18 48:56 46
14. Aston Villa 38 13 6 19 52:54 45
15. Southampton 38 9 13 16 43:67 40
16. Everton 38 11 6 21 43:66 39
17. Leeds 38 9 11 18 42:79 38
18. Burnley 38 7 14 17 34:53 35
19. Watford 38 6 5 27 34:77 23
20. Norwich 38 5 7 26 23:84 22
Články odjinud