Je tu konec utkání, po kterém se mocně radují fotbalisté Granady! Ti dokázali díky povedenému přímému kopu Pitiho z 91. minuty vyhrát 1:0 a po zásluze se tak radují z tříbodového zisku. Domácí byli dnes hodně pasivní a vyhrát si nezasloužili..
90+3
Rozhodnout mohl El Arabi, po přihrávce Brahimiho ale nedokázal míč poslat do odkryté brány!
90+3
Hosté se snaží zápas dohrát v klidu a zdá se, že se jim to podaří. Hraje se u rohového praporku Levante.
90+2
Domácím samozřejmě teď čas utíká velmi rychle. Mají něco málo přes minutu na to, aby srovnali.
90+1
Druhý poločas se bude nastavovat o tři minuty.
90+1
Granada právě vstřelila branku!
Domácí jsou na kolenou. Hostující PITI vyslal z přímého kopu ránu přesně k tyči a přestože si Navas na balon sáhl, nedokázal ho vytlačit mimo bránu – 0:1!
90
V poslední minutě hry je tu ještě standardka po faulu Navarra na Pitiho.
89
Na vlastní polovině byl faulovaný Juanfran a rozehrávat tak budou domácí.
88
Po rohovém kopu se domácí již k ohrožení brány soupeře nedostali.
87
Pinto vyslal dělovku směrem k bráně soupeře, míč zády Diakhaté zblokoval na roh.
86
Diakhaté fauloval nějakých třicet metrů od brány a dostává žlutou kartu.
85
Oba týmy hrají nadále s velkým nasazením. Více po vítězství ale očividně touží hosté.
83
Při snaze odkopnout balon se lehce s protihráčem střetl El Arabi, také on ale bude v pohodě.
82
S bolestivou grimasou zůstal na trávníku ležet Diakhaté, bolí ho levá noha. Měl by být ale v pořádku.
81
Domácí nejsou rozhodně dominantní a naopak se musí soustředit hlavně na defenzivu.
80
Ke střele se dostal El Arabi, nyní víceméně pouze vyprášil rukavice brankáře Navase.
79
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Diego Buonanotte, přichází Piti.
78
Centr do vápna posílal Fran Rico, domácí obrana ale míč odvrátila mimo vápno.
77
Velkou šanci ke skórování měl nyní El Arabi, jeho povedenou hlavičku nad břevno vyrazil výborně brankář Navas.
76
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Rubén García, přichází Aloys Nong.
75
Střílet nyní zkoušel střídající Brahimi, trefil ale jen jednoho z protihráčů.
73
Tempo hry se s blížícím závěrem zvyšuje. Očividně obě mužstva touží po vítězství a čeká nás zajímavý konec.
72
Oblouček do vápna posílal Buonanotte, míč na roh odvrátil Pedro López.
71
Oba týmy mají ke gólu stejně daleko. Bojuje se hlavně ve středu hřiště.
70
Žlutou kartu dostává Brayan Angulo, který hodně nešetrně poslal k zemi protihráče.
69
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Papakouli Diop, přichází Sérgio da Silva Pinto.
67
S nasazením to nyní přehnal Brahimi, míč budou mít po jeho faulu domácí.
66
Domácí se natlačili do vápna soupeře. Po přímém kopu zahrávali následně i roh, hlavička Navarra ale gólem neskončila.
65
Murillo ostře přejel El Zhara a dostává žlutou kartu.
65
Ve vápně Granady padl Rubén García, druhou penaltu ale hlavní rozhodčí pro domácí pískne dnes jen těžko.
64
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Allan Nyom, přichází Dimitri Foulquier.
62
Na druhé strany se po akci Buonanotteho dostal ke střele z hranice vápna Recio, mířil ale těsně nad bránu.
61
Domácí se nyní dostali do velmi dobré střelecké pozice, El Zhar ale brankáře Roberta nedokázal překonat.
60
Již se pokračuje ve hře, gólman Roberto bude asi v pořádku.
60
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Michaël Pereira, přichází Yacine Brahimi.
58
Hostující gólman Roberto se při zákroku srazil se spoluhráčem Diakhatém a zůstal ležet na trávníku. Bude ale snad v pořádku.
56
Stále platí, že domácí jsou trochu pasivnější než jejich soupeř. Hráči Granady jsou nadále trochu překvapivě aktivnějším týmem.
55
Po rohu se domácí již do další šance nedostali.
54
První velkou šanci v zápase měl nyní Babá, jeho ránu z úhlu ale gólman Roberto nohou vyrazil na roh.
53
Za následné protesty kvůli neodpískané penaltě dostal žlutou kartu také Pedro López.
52
Rubén García stáhl k zemi Pereiru a dostává žlutou kartu.
51
Domácí se nyní dožadovali další penalty za ruku ve vápně, pokračuje se ale ve hře.
50
Tempo hry se ve druhém poločase přeci jen zvýšilo, sledujeme zajímavější podívanou.
49
Centr do vápna posílal pro změnu Buonanotte, míč odvrátil Navarro.
48
Hosté kopali Ricem přímý kop, centr do vápna musel vyboxovat Navas.
47
I do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté. Hraje se na polovině Levante.
46
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Christian Lell, přichází Andreas Ivanschitz.
46
Umělé osvětlení na stadionu se pomalu rozsvicuje, zápas by mohl pokračovat o něco dříve.
Osvětlení by mělo podle informací serveru marca.com naběhnout nejdříve po dvaceti minutách. Hrát by se tedy mohlo od 20:25.
Na stadionu Levante vypadlo osvětlení a úvod druhého poločasu se prozatím odkládá.
Druhý poločas začne přibližně v 20:01.
Je tu konec prvního poločasu, po kterém svítí na světelné tabuli dvě velké nuly. Sledovali jsme vyrovnanou první půli, ve které měli mírně herně navrch překvapivě hosté. Po faulu Iturry s nimi mohlo být ale zle, jenže to by musel ve 25. minutě proměnit pokutový kop El Zhar.
45+1
Nastavovat se bude jedna minuta.
45
Rubén García zkoušel z přímého kopu z hranice velkého vápna přímo vystřelit, trefil ale jen zeď hostujícího týmu.
44
Po faulu na domácího El Zhara je tu přímý kop pro domácí tým.
44
Do vápna se pokoušel prosadit domácí Rubén García, posledního obránce ale obejít nedokázal.
43
Rodící se brejk hostů zastavil faulem Juanfran, rozehrávat budou hosté.
42
Domácí kopali Diopem rohový kop, Iturra míč hlavou odvrátil mimo vápno.
41
Do vápna se opět dostal Buonanotte, patičkou ale žádného ze spoluhráčů nenašel.
40
Domácí hrají nadále až příliš opatrně a hraje se vesměs na polovině hřiště.
39
Pomalu se blíží konec prvního poločasu, stále sledujeme spíše průměrný fotbal.
37
Buonanotte nyní fauloval Rubéna Garcíu a budou to domácí, kteří budou rozehrávat z poloviny hřiště.
36
Aktivní Buonanotte se dostal k dalšímu útočnému výpadu. Jeho povedená rána levačkou prolétla těsně vedle pravé tyče domácí brány.
35
Centr do vápna si ale v poklidu pohlídal brankář Navas, který lapil míč do rukavic.
35
Rohu se na druhé straně hřiště dočkali hostující fotbalisté.
34
Přímo do vápna soupeře si to namířil Rubén García, po souboji s protihráčem je z toho ale nakonec jen odkop, i když by García chtěl očividně roh.
33
Máme za sebou více než půl hodinu hry. Tempo zápasu je zatím velmi nízké. Uvidíme, jestli se úroveň zápasu postupně zvýší.
31
Domácí se stále snaží, jenže proti dobře hrajícímu soupeři se jim zatím nedaří.
30
Z následného rohu se hosté již k ohrožení brány soupeře nedostali.
30
Štírek Buonanotte si udělal prostor na hranici vápna a pokusil se vystřelit. Jeho povedenou ránu gólman Navas vyrazil na roh.
29
Domácí fotbalisté očividně nikam nepospíchají, dlouze kombinují na vlastní polovině a čekají na okénko v obraně soupeře.
28
Domácí se sice snaží vytvořit si tlak, zatím se jim ale proti soupeři vůbec nedaří.
27
Z dálky zkusil vypálit Recio, jeho pokus ale v pohodě vyrazil brankář Navas.
26
Domácí se musí opět bránit, hosté jsou znovu aktivnější.
25
Domácí se ale do vedení nedostávají! Penaltu Nabil El Zhara totiž vyrazil brankář Roberto Fernández. El Zhar kopl penaltu velmi špatně a Roberto si navíc pomohl, když udělal před penaltou krok dopředu před brankovou čáru.
24
El Zhar byl na rohu velkého vápna faulovaný Iturrou a je z tho pokutový kop!
23
Domácí z ničeho nic zahrozili, když Diopovu ránu musel horko těžko zneškodňovat brankář Roberto.
21
Nyom nyní zbrkle odcentroval do vápna Levante, tam ale nebyl žádný z jeho spoluhráčů.
21
Po rohu hosté nijak nezahrozili a do útoku se nyní pouštějí hráči Levante.
20
Fran Rico se statečně probíjel do vápna soupeře, vybojoval alespoň roh pro hosty.
19
El Arabi v souboji o balon fauloval Navarra a rozehrávat budou domácí fotbalisté.
18
Hraje se stále ve středu pole, sledujeme velice průměrné utkání.
16
Útočná akce domácího celku skončila v zámezí a odkopávat bude brankář Roberto.
15
Domácí se začínají pomalu osmělovat, zatím jsou ale hodně daleko od brány soupeře.
13
Domácí měli možnost kopat přímý kop ze zajímavé pozice, centr do vápna ale nebyl nijak nebezpečný.
12
Do vápna se snažil prosadit Pereira, jeho centr ale skončil v zámezí a domácí se ubránili.
11
Hosté jsou nadále aktivnější, fotbalisté Levante jsou v úvodu zápasu lehce zaskočeni.
9
Střílet zkoušel El Arabi, jeho rána ale postrádala přesnost. Následovat bude odkop od brány.
8
Hosté pokoušeli zaútočit po pravé straně, k zakončení se ale opět nedostali.
7
Hraje se opatrně, ani jedno z mužstev nechce udělat zbytečnou chybu.
6
Stále se hraje více podle not hostů, překvapivý úvod zápasu.
5
Velmi zajímavá akce hostů. Na centr z pravé strany si na zadní tyči nabíhal Pereira, zakončit ale nedokázal.
4
Hosté jsou v úvodu zápasu výrazně aktivnější a tlačí se na polovinu soupeře.
3
Z levé strany zkoušel střílet hostující Pereira, domácí brankář jeho pokus ale v pohodě pokryl.
2
Hosté sice dlouze drželi balon, na dostřel domácí brány se ale zatím nedostali.
1
Výkop budou mít v bílých dresech hrající hosté. Domácí mají červenomodré pruhované dresy.
Hráči jsou již nastoupeni na trávníku, utkání za pár chvil začne. Favoritem jsou bezpochyby domácí, uvidíme, jak jsem jim bude dařit.
Ještě jednou dobrý večer z Valencie, kde v 19:00 začne utkání 12. kola španělské Primera Division. Oba týmy již zahájily rozcvičku na trávníku a vše spěje k úvodnímu výkopu.

Levante UD: Navas – P. López, Vyntra, D. Navarro, García Juanfran – Lell, El Adoua, Rubén García, Diop, El Zhar – Babá.
Náhradníci: Javi Jiménez – Karabelas, da Silva Pinto, Gomis, Ivanschitz, Nong, Barral.

Granada: R. Fernández – Nyom, Diakhaté, Murillo, Angulo – Recio, Iturra, F. Rico – Pereira, El Arabi, Buonanotte.
Náhradníci: Karnezis – Coeff, Foulquier, Yebda, Brahimi, Piti, Riki.

Rozhodčí: Gómez – Rodriguez, Marco.
Dobrý nedělní podvečer při sledování zápasu 12. kola španělské Primera Division mezi domácím Levante a hostující Granadou. Lépe jsou na tom domácí fotbalisté, kteří jsou se sedmnácti body na sedmém místě tabulky. Hosté jsou čtrnáctí a mají o šest bodů méně.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.