Skončil nám zápas 4. kola nejvyšší španělské soutěže, ve kterém domácí Málaga rozstřílela vysoko 5:0 Rayo Vallecano.

Hostující hráči měli v zápase více míč na svých kopačkách, ale nedokázali se přes obranu domácích dostávat do zakončení.

Hráči Malagy dokázali zužitkovat dva centry za obranu. Poté Vallecano otevřelo hru a domácí přidali další branky a zaslouženě vyhráli.

Já se s Vámi pro dnešek loučím a přejí hezký zbytek dne.
90+2
90+1
Hráči Vallecana si teď pomohli útočným faulem a přišli o míč.
90
Hlavní rozhodčí nastaví v druhém poločasu dvě minuty.
90
Oba týmy už zápas jen dohrávají ve středu hrací plochy.
90
Hraje se nám poslední minuta základní hrací doby.
88
Domácí teď v závěru kontrolují míč na svých kopačkách a nikam nespěchají.
86
Sergio Sánchez teď zastavil protihráče ve středu hřiště nedovoleně. Hostující hráči budou zahrávat standardní situaci ze středu hrací plochy.
85
Útočný faul připravuje domácí o míč.
83
Centrovaný míč do pokutového území našel úplně volného Trashorrase, kterému ovšem míč nesedl a končí v zázemí.
81
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Mounir El Hamdaoui, přichází Sergio Sánchez.
81
Domácí už mají nahráno a nikam se netlačí.
79
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Fernando Tissone, přichází Ignacio Camacho.
78
Hostující hráči teď úřadují na polovině soupeře, snaží se kombinačně dostat do zakončení.
77
Viera to napálil z dálky, ale trefil pouze připraveného domácího brankáře.
75
Centrovaný míč našel úplně volného Arbillu, který střílí těsně vedle.
74
Hostující hráči budou zahrávat rohový kop.
72
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Pedro Morales, přichází Fabrice Olinga.
69
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Sebastián Fernández, přichází Johan Mojica.
67
Málaga právě vstřelila branku!
Po další ponechané výhodě se v pokutovém území skvěle uvolnil a přidává a završuje svůj dnešní hattrick EL HAMDAOUI.
65
Morales to zkusil z dálky k pravé tyči, ale tentokráte byl hostující brankář pozorný.
62
Arbilla vidí od rozhodčího žlutou kartu za předcházející faul.
62
Domácí hráči přidávají další branku. Eliseu přihrál na úplně volného EL HAMDAOUIHO, který střelou k levé tyči přidává čtvrtou branku domácích.
59
Hráči Vallecana jsou u míče a snaží se kombinovat na polovině Malagy, ale stále bez zakončení.
57
Antunes vidí od rozhodčího žlutou kartu za faul.
55
Centrovaný míč do pokutového území byl ovšem příliš dlouhý a končí v zázemí.
55
Galvez na pravé straně zastavil soupeře nedovoleně skluzem. Domácí hráči budou mít výhodu standardní situace.
52
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Alberto Bueno, přichází Adrián Embarba.
54
Vallecano stále kombinuje na polovině domácích, ale stále se nedokážou dostal k zakončení.
52
Hráči Vallecana to ale ještě nevzdali a snaží se dostat dopředu kombinační hrou. Ovšem stejně jako v prvním poločase v pokutovém území je domácí obrana bezchybná a nepouští je do zakončení.
49
Po přihrávce Dardera se míč dostal k volnému ELISEU PEREIRA DOS SANTOSOVI, který střelou podél brankáře přidává třetí gól domácích.
48
Centr do pokutového území ze standardní situace nikoho nenašel, byl příliš dlouhý.
47
Eliseu zastavil protihráče nedovoleně a vidí od rozhodčího žlutou kartu.
46
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Leonel Galeano, přichází Anaitz Arbilla.
46
Hráči a rozhodčí už nastupují na hrací plochu, druhý poločas nám začne za pár okamžiků.
Skončil nám první poločas 4. kola nejvyšší španělské fotbalové soutěže mezi týmy Málaga CF – Rayo Vallecano. Domácí po prvních 45. minutách vedou 2:0, kdy se se dokázali prosadit El Hamdaoui a Portillo. Druhý poločas začne přibližně za pět minut.
45+1
45+1
Centrovaný míč do pokutového území odvrací domácí obrana do bezpečí.
45+1
Ñíguez z hranice vápna se dostal ke střele, ale z jeho střelu k pravé tyči vyráží na rohový kop.
45
Hlavní rozhodčí nastaví v prvním poločase jednu minutu.
45
Hráči Vallecana se snaží v závěru dostat ještě kombinační hrou, ale domácí obrana je stále bezchybná a nepouští je do zakončení.
44
Běží nám poslední minuta prvního poločasu.
43
Chybu v přihrávce mohl využít El Hamdaoui, ale z hranice vápna pálí nad.
42
Nepřesnou přihrávkou hostující hráči přicházejí o míč.
40
Obrovská chyba hostující obrany. Na hranici ofsajdu se skvěle uvolnil El Hambdaoui, který nesobecky v pokutovém území přihrál na úplně volného FRANCISCA PORTILLA SOLERA, pro kterého to bylo do prázdné brány snadný úkol....
37
Z rohového kopu ovšem žádné nebezpečí domácí branky nevzniklo.
36
36
Hostující hráči v závěru poločasu pomalu, ale jistě přebírá taktovku hru. V posledních minutách se hraje čím dal tím častěji před pokutovým územím domácích.
35
Další pokus o rychlý přechod hostů končí útočným faulem.
33
Hostující hráči se ale nevzdávají a snaží se kombinační hrou dostat do zakončení.
31
Antunes se dokázal uvolnit na levé straně. Odcentroval skvěle do pokutového území, kde si na míč naběhl EL HAMDAOUI, který placírkou dokázal míč dostat za záda Rubéna.
25
Hostující hráči Rayo Vallecano jsou nyní u míče a snaží se dostat dopředu kombinační hrou.
23
Omlouváme se za technické problémy, náš přenos bude pokračovat jakmile to bude technicky možné.
20
Fernandéz se dokázal uvolnit přes obranu domácích, Odcentroval do pokutového území, kde Ñíguezovi chyběli k dorážce jen milimetry.
17
Další výborný zákrok hostujícího brankáře! Nyní vychytal další stoprocentní šanci domácích.
14
Morales se ocitl v obrovské šanci, obrana soupeře ho zapomněla osamoceného na hranici pokutového území. Vypálil z první, ale trefil pouze hostujícího brankáře, od kterého se míč odráží na rohový kop.
10
Hraje se nám převážně ve středu hřiště, obrany obou soupeřů nepouští nikoho do zakončení.
7
Galeano vidí od rozhodčího žlutou kartu.
4
Centrovaný míč se v pokutovém území dostal k úplně volnému Antunesovi, který ovšem pálí těsně mimo.
3
A bude to další roh.
3
A bude to další rohový kop. Centrovaný míč vyráží domácí brankář Caballero na další roh.
2
Centrovaný míč do pokutového území byl zblokovaný na další rohový kop.
1
Eliseu se snažil přihrát do pokutového území na spoluhráče, ale jeho pokus byl zblokovaný na rohový kop.
1
Úvodní výkop do utkání měli hráči Rayo Vallecano.
1
Hráči a rozhodčí jsou už na hřišti, utkání nám za chvíli začne.

Málaga CF: Caballero – Gámez, Sergio Sánchez, Angeleri, Antunes – Portillo, Darder, Morales, Tissone, Eliseu – El Hamdaoui.
Náhradníci: Kameni – Chen, Camacho, Santa Cruz, Pawlowski, Samuel Sánchez, Olinga.

Rayo Vallecano: Rubén – Tito, Galeano, Gálvez, N. Martínez – S. Fernández, Ñíguez, Bueno, Trashorras, Viera – Larrivey.
Náhradníci: Cobeño – Baena, Arbilla, Perea, Mojica, Adrián González, Embarba.

Rozhodčí: Alejandro Hernández – Manuel Aboy, Jesús Zancada.
Vzájemné zápasy z minulé sezóny :

Málaga Vallecano 1:2
Vallecano Málaga 1:3
Absence:

Weligton (zranění), Duda (dis. trest) – Falque, Castillo, José Carlos (všichni zranění), Bangoura (dis. trest).

Rozhodčí:

Alejandro Hernández – Manuel Aboy, Jesús Zancada
Rayo Vallecano:

Hráči Rayo Vallecano dokázali v nové sezóně jednou vyhrát. Po třech kolech mají na svém kontě tři body díky jedné výhře. V tabulce jsou aktuálně na třináctém místě.

Vítězství Vallecana se datuje do prvního kola a od té doby na čekají na další výhru. V druhém kole podlehli Atletiku Madrid a po sléze o kolo později doma Levante.

Málaga CF:

Hráči Málagy nevstoupili do nové sezóny šťastně. Po třech kolech mají na svém kontě jen bod. V tabulce se aktuálně nachází na sedmnáctém místě.

V prvních dvou zápasech nedokázaly vůbec vstřelit žádnou branku a podlehli Valencii a Barceloně schodně 1:0. V posledním kole uhráli remízu 2:2 v Seville.

3.Sergio Sánchez – 2 ŽK
Hezký den všem sportovním fanouškům. Dnes nás čeká on-line přenos 4. kola Primera Division mezi Málaga CF a Rayo Vallecano.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.