Přenos se aktualizuje automaticky

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je konec! Real Betis prohrává s Realem Sociedad 0:1 když jediný gól padl z pokutového kopu, který hosté zahrávali ve 48. minutě. To se prosadil Carlos Vela, který se jako jediný zapsal do listiny střelců tohoto utkání. Pro domácí tým je to hodně smutná chvíle, protože touto porážkou si doslova podřízli větev sami pod sebou. Vzhledem k průběhu hry, kdy si fotbalisté Realu Betis téměř nebyli schopni přihrát, jejich hra byla hodně na náhodu, se není čemu divit. Hosté toho také moc nepředvedli, ale díky pokutovému kopu si odváží všechny body.
Konec zápasu.
90+3
Poslední vteřiny dnešního duelu. Míč mají ve své moci hosté, kteří si hlídají těsný náskok, fanynky Realu Betis nedokáží zakrýt slzy, bolestná podívaná.
90+2
Juanfran rozehraje volný kop z dobré pozice, ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů, z levé strany. Míč letí do vápna, kde vyboxovává gólman Claudio Bravo.
90+1
DIváci zklamaně opouští ochozy Estadio Benito Villamarín, tato sezóna je pro Real Betis nepovedená od samého začátku a skončí pádem do nižší soutěže. Rozhodčí nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.
90
Poslední minuta řádné hrací doby, centry domácích jsou již hodně na náhodu, míče létají k pokutovému území bez jakéhokoliv adresování, snadná práce pro defenzivu San Sebastianu.
89
Ani z dalšího rohového kopu se domácí prosadit nedokázali, přesto zůstávají u míče na polovině soupeře.
88
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Carlos Vela, přichází Xabi Prieto.
87
Volný kop pro Real Sociedad na polovině Realu Betis, míč směřuje do vápna, kde si nabíhá Imanol Agirretxe, který ale na něho nedosáhl. Odkop od branky Realu Betis.
86
Hosté se již nikam nehrnou, čekají na vlastní půli na to, co předvedou domácí fotbalisté, kterým se ale vůbec nic nedaří.
85
Pohled do tváří diváků na Estadio Benito Villamarín dává tušit velkou bolest a zklamání nad tím, že touto porážkou si Real Betis zřejmě již definitivně "pojistil" sestup do druhé ligy.
84
Po rychlém protiútoku budou domácí zahrávat svůj sedmý rohový kop, znovu z levé strany. Míč směřuje do pokutového území soupeře, kde však zasahuje gólman Claudio Bravo, chytající dnes ve velké pohodě.
83
Ne, dnes se ani jednomu týmu rohové kopy, v podstatě i standardky obecně, vůbec nedaří. Platí i pro tento rohový kop hostů.
82
Také hosté budou mít možnost zahrát rohový kop, a to z pravé strany.
81
Další volný kop pro Real Betis. Míč letí směrem k pokutovému území, kde zkouší hlavičkovat Jordi Figueras, jenže ten posílá míč daleko od branky.
81
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Lorenzo Reyes, přichází Daniel Fernández Ceballos.
80
U postranní čáry je připraven poslední střídající hráč Realu Betis, který se brzy dostane do hry.
78
Claudio Bravo vykopává. Míč končí ve středu hřiště, kde hosté faulují a hrát tak mohou opět domácí, kteří v posledních minutách mají převahu.
77
Rohový kop Realu Betis. Domácí rozehrají z levé strany. Dvakrát se dostal Rubén Castro ke střele z pravé strany, uvnitř pokutového území, ale ani jednou se mu nepodařilo dostat míč do branky soupeře.
77
Domácí kombinují na polovině soupeře. Jenže výtečně tam zapracoval Joseba Zaldúa, který nepustil soupeře k pokutovému území. Míč skončil v zámezí.
76
Oba týmy již dvakrát střídaly, zbývá ještě jedno střídání na obou stranách.
75
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Sergio Canales, přichází Gorka Elustondo.
74
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Juan Pérez Carlos, přichází Jorge Molina.
73
Ten hosté rozehráli z levé strany. Míč směřuje do pokutového území Realu Betis, tam ale defenziva domácího týmu zapracovala výborně.
73
Velmi povedená střela Martíneze, který vypálil z nějakých pětatřiceti metrů. Gólman Antonio Adán skvělým zákrokem vyráží na roh.
72
Míč na polovině Realu Betis.
70
Posledních dvacet minut dnešního zápasu, domácí se zatím marně snaží o vstřelení vyrovnávacího gólu.
68
Míč u Claudia Brava, který rozehrává. Real Sociedad kontroluje průběh zápasu, domácí se těžko dostávají do hry.
67
Hosté vhazují z pravé strany, na polovině soupeře. Celá akce končí nepovedenou střelou Sergia Canalese.
65
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Imanol Agirretxe, přichází Haris Seferović.
64
V šesti nyní domácí zkouší napadat rozehrávku soupeře, sázka na jednu "kartu", tím se otevírají "okénka" v obraně Realu Betis.
63
Domácí Lorenzo Reyes zahrál na polovině Realu Sociedad rukou při zpracování míče, správné rozhodnutí sudího.
62
Míč letí z jedné strany na druhou, jako by si gólmani vyměňovali pozdravy... hostující Claudio Bravo vykopává.
60
Je za námi hodina hry, hosté vedou díky proměněné penaltě ze 48. minuty a zatím nic nenasvědčuje tomu, že by se na tom mělo něco změnit. Fotbalisté Realu Betis jsou viditelně v herní nepohodě a na trávníku je to patrné.
60
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Juanma, přichází Léo Baptistão.
59
Lavička Realu Betis chystá první změnu v sestavě, na hřiště se chystá Brazilec Léo Baptistão.
58
Rubén Castro zkouší projít středem hřiště, je s míčem u pokutového území soupeře, kde ale nemá šanci proti bránící přesile soupeře.
56
Byť mají nyní domácí k dispozici rohový kop z levé strany, který rozehraje Juan Pérez Carlos.
55
Také štěstí na straně Realu Betis, to je hodně důležité. Jednogólová ztráta ještě není tak nepřekonatelná, ovšem herní projev Betisu není dobrý.
54
Gólová šance Realu Sociedad San Sebastian, míč se tam po střele Griezmanna, z pravé strany, odrazil od vzdálenější tyče, za zády zasahujícího Adána a zamířil ven z branky!
53
N'Diaye rozehrává na polovině hřiště, míč směřuje na levou stranu, odkud znovu zkouší štěstí Juan Pérez Carlos a znovu končí míč v náruči Claudia Brava.
52
Juan Pérez Carlos se dokázal odpoutat na levé straně od bránícího hráče soupeře, poté i vystřelit z ostrého úhlu, míč má ve své moci Bravo.
51
A ke střele se dostává kapitán domácího týmu, obránce Javi Chica, jehož pokus z pravé strany končí v náruči připraveného Claudia Brava.
51
Nakonec defenziva San Sebastinu odvrací do zámezí, to znamená, že domácí budou vhazovat z levé strany.
50
Nyní mají možnost domácí ohrozit branku soupeře, mají k dispozici volný kop ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů.
48
Real Sociedad právě vstřelil branku!
CARLOS VELA proměňuje pokutový kop střelou k tyči, na opačnou stranu, než "šel" gólman Adán a hosté se tak ujímají vedení.
48
Juanfran fauluje v pokutovém území pronikajícího Velu z pravé strany, lehce mu škrtl o nohy, Vela padá k zemi a sudí tento zákrok posoudil jako nedovolený.
47
Byla nařízena penalta ve prospěch hostů.
46
Útočným faulem končí snaha domácích na polovině soupeře.
46
Začal druhý poločas.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, začátek druhého poločasu se blíží.
Druhý poločas začne přibližně ve 23:01 hodin.
První poločas je za námi. Branka v něm nepadla a nutno dodat, že oba týmy k ní měly opravdu dost daleko. Vyloženou šanci jsme, bohužel, v této části zápasu nezaznamenali a bezbrankový stav je tak spravedlivým obrazem předváděné hry obou týmů. Doufejme, že ve druhém poločase se to zlepší a nějakých gólů, či alespoň zlepšení herního projevu, se dočkáme.
45
První poločas skončil.
45
Poslední minuta prvního poločasu, hosté zkouší zaútočit po pravé strany, odkud letí do vápna Realu Betis centr, ovšem i tento centr, stejně jako všechny předchozí, nepředstavuje žádné velké nebezpečí pro branku domácího týmu.
43
Z pravé strany rozehrál Juanfran, míč směřuje do míst pokutového kopu, kde hlavičkuje Braian Rodríguez, který ale posílá míč vysoko nad branku.
42
Po obranném zákroku bránícího Mikela Gonzáleze se konečně i domácí dočkali rohového kopu, svého druhého v utkání.
41
Hosté rozehrají již sedmý rohový kop, tentokrát z pravé strany. Míč míří do pokutového území, kde si pro něho ale "došel" gólman Antonio Adán.
40
Poslední pětiminutovka první půle, stav zůstává stále stejný, tedy bez branek. Více ze hry mají hosté, kteří se ale zatím těžko "prokousávají" defenzivou soupeře.
39
Blížíme se do závěru prvního poločasu, domácí gólman Adán tam trochu zariskoval při rozehrávce, ale zvládl to a nedopustil se tak velké "minely".
38
Žlutou kartu dostává Braian Rodríguez (Real Betis).
37
A právě Sergio Canales rozehrává rohový kop z levé strany, ovšem ani s tímto rohovým kopem neměla defenziva Realu Betis problémy.
36
Hosté na polovině soupeře, centr na levou stranu na Sergia Canalese, jehož centr do vápna odvrací obránce Realu Betis na roh.
35
Opět má míč ve své moci Claudio Bravo, který tentokrát volí pouze rozehrávku na své obránce, sledujeme postupnou kombinaci hostů.
34
Celá akce hostů končí odkopem bránícího Alfreda N'Diaye. Míč končí až u gólmana hostů, který vykopává.
34
Ani hosté se centrem do pokutového území prosadit nedokázali. Ale míč má nyní Carlos Vela, který se dokázal probojovat do pokutového území z levé strany, nakonec je z toho rohový kop.
33
Co nyní domácí? Juanfran sprintuje za pasem na pravém křídle, dostihl míč ještě na hrací ploše, jeho centr ale odvrací obránce Realu Sociedad.
32
Ani po půl hodině se skóre dnešního utkání nemění, zůstává stále bezbrankový. Přesnější v kombinaci jsou zatím hosté, ale jim se zatím nic nepodařilo, včetně nějaké gólové šance.
31
O míč se nyní bojuje na polovině Realu Betis. Domácí úspěšnější, ovšem po přechodu přes půlící čáru o míč opět přicházejí.
30
Žlutou kartu dostává Juan Pérez Carlos (Real Betis), který ostrým skluzem překazil snahu hostů o rychlý protiútok.
30
Míč tam propadl na hranici malého vápna, odkud ho bránící hráč Realu Sociedad odkopává.
30
Po hlavičce de la Belly je z toho nakonec rohový kop, znovu z levé strany.
29
Claudio Bravo při odkop podklouzl, ovšem to by nebylo to nejdůležitější. Důležité je to, že se domácí dostávají do těsné blízkosti pokutového území soupeře, mají volný kop z levé strany.
28
Rohový kop z levé strany rozehrává Juan Pérez Carlos, ve vápně hlavičkuje Figueras, ale nepřesně. Odkop od branky.
27
Další útočná snaha Realu Betis. Z pravé strany centruje Juanfran a tentokrát je z toho alespoň rohový kop pro domácí, vůbec první v zápase!
27
Claudio Bravo gestem uklidňuje své spoluhráče a dává si na čas se svým výkopem. Rozhodčího to nechává v těchto fázích zápasu ledově klidným.
26
Domácí se ubránili a sami to zkouší po levé straně. Jsou již na polovině soupeře, následuje centr Juanfrana z pravé strany, nepřesný. Odkop od branky San Sebastianu.
25
A od Lorenza Reyese se míč dostává do autu, hosté budou vhazovat z levé strany, tlak hostů tak pokračuje.
25
Ani tentokrát se však hosté prosadit nedokázali, přesto ještě mohou ohrozit branku soupeře, neboť zůstávají u míče.
24
Další rohový kop pro Real Sociedad. Hosté rozehrávají tentokrát z levé strany a "na krátko", domácí ještě neměli ani jeden roh.
23
Míč v zámezí, ve středu hřiště, z pravé strany, vhazují domácí. Posléze téměř z téhož místa i hosté, míč míří k brance Realu Sociedad, hosté volí sázku na jistotu.
22
Zatím sledujeme spíše podprůměrné ligové utkání, bez šancí a se spoustou chyb.
22
I přesto se domácí dostávají na polovinu Realu Sociedad, jenže tam nejsou fotbalisté Realu Betis delší dobu podržet míč.
21
Nepřesný nákop hostů, pro míč si na pravou stranu doběhl Antonio Adán, který bude rozehrávat. Hosté však napadají rozehrávku soupeře.
20
Antoine Griezmann centruje do pokutového území, tentokrát na bližší tyč, tam jeden z hráčů hostujícího týmu prodloužil před branku, ovšem tam se Carlos Vela nedokázal lépe zorientovat a vypálit.
19
Ten ale nevykopává a pouze rozehrává na své obránce. Nakonec však domácí ztrácí míč a po pravé straně uniká David Zurutuza, který vybojoval třetí rohový kop hostů.
18
Juanfran na druhé straně zkouší pozornost gólmana CLaudia Brava, ten jeho střelu chytá a bude vykopávat. Míč se nakonec dostává až k jeho kolegovi v brance domácího týmu.
18
Pas hostů mířící na Carlose Velu postrádal také přesnost, míč končí v náruči vyběhnuvšího gólmana Realu Betis.
17
Juan Pérez Carlos fauluje na polovině soupeře, hosté rozehrávají. Zatím sledujeme hodně nervózní fotbal se spoustou nepřesností a častými fauly.
16
Antoine Griezmann rozehrál opět z pravé strany. Míč letí do pokutového území, kde si pro míč jde gólman Antonio Adán, který chytá. Nicméně nemusí se příliš namáhat, sudí píská navíc útočný faul.
16
Hosté se drží před pokutovým územím, nakonec je z toho rohový kop pro Real Sociedad.
15
Míč nyní létá více vzduchem, než aby se kombinovalo po zemi, trochu netypický herní obrázek pro španělskou nejvyšší soutěž.
14
Série nepřesností na obou stranách. Obrana Realu Betis nakopává směrem k pokutovému území soupeře. Míč nakonec končí v rukavicích Brava, který vykopává.
13
Míč končí na polovině soupeře, kde ho na levé straně vybojoval de la Bella. Nakonec však míč končí v autu, vhazovat mohou domácí z pravé strany.
12
Nepřesná kombinace hostů, kteří ve středu hřiště ztrácí míč po špatné přihrávce. Domácí okamžitě vyráží ve čtyřech do protiútoku, ale také domácí nedokázali přihrát a míč tak končí u gólmana Claudia Brava, který vykopává.
12
V hlavičkovém souboji ve středu hřiště fauluje domácí Jordi Figueras a rozehrávat tak mohou hosté.
11
Ale tento rohový kop se Griezmannovi vůbec nepovedl, přetažený centr pouze přelétl pokutové území a skončil mimo hrací plochu. Odkop od branky Realu Betis.
10
A Antoine Griezmann si jde pro míč, aby mohl rozehrát vůbec první rohový kop v utkání, který hosté rozehrají z pravé strany.
9
Hosté v posledních vteřinách jako by přebrali aktivitu, další útočnou akci Realu Sociedad však zastavuje odpískaný ofsajd.
8
Hosté opět před pokutovým územím soupeře, tentokrát vhazují z pravé strany. Míč letí do vápna Realu Betis, který ale v pohodě odvrací do bezpečí.
7
Snad vůbec první útočná akce hostů a hned z toho byla málem gólová šance, de a Bella centroval z levé strany na vzdálenější tyč, kde si nabíhal Agirretxe, k němuž se ale míč nedostal a skončil mimo hřiště.
6
Střela Rubéna Castra z nějakých třiceti metrů nepřesná, míč letí mimo branku, Bravo vykopává.
5
Juanfran rozehrává na polovině soupeře další volný kop. Tentokrát ze střední vzdálenosti a podle toho to také dopadlo, hrát mohou hosté.
3
Defenziva Realu Sociedad odvrací míč do bezpečí, nakonec mohou hosté zaútočit. Jsou již u půlící čáry, kde ale míč ztrácí po nepřesném pasu.
3
Bránící Iñigo Martínez fauluje v blízkosti vlastní šestnáctky Juanfrana a domácí tak mají volný kop z pravé strany.
2
Zatím opatrný úvod dnešního utkání, domácí kombinují ve středu hřiště.
1
Utkání právě začalo.
Před startem utkání ještě minuta ticha za zesnulého bývalého kouče Barcelony, Tita Vilanovu.
Oba týmy na hrací ploše, utkání za malý okamžik začne.
Úvodní sestavy:

Real Betis: Adán – Chica, Perquis, Figueras, J. Carlos – Moreno Juanfran, N'Diaye, L. Reyes – R. Castro, B. Rodríguez, Juanma.
Náhradníci: López – Caro, Verdú, Cedrick, D. Ceballos, Baptistão, Molina.

Real Sociedad San Sebastian: Bravo – Zaldúa, M. González, I. Martínez, de la Bella – Zurutuza, Bergara, Canales – Vela, Agirretxe, Griezmann.
Náhradníci: Zubikarai – Ansotegi, C. Martínez, Elustondo, Prieto, Castro, Seferović.

Rozhodčí: Ayza – Martínez, Canales.
Vítejte u onlajn přenosu utkání pětatřicátého kola španělské Primera División, v němž domácí Real Betis přivítá Real Sociedad. Utkání se odehraje na Estadio Benito Villamarín v Seville a provede jím trojice španělských rozhodčích, hlavní Miguel Ayza a asistenti Miguel Martínez, David Canales.
Poslední vzájemné zápasy
20.12.2009 / Segunda División / 17. kolo
Real Sociedad – Real Betis 2:0
23.05.2010 / Segunda División / 38. kolo
Real Betis – Real Sociedad 1:0
27.11.2011 / Primera División / 14. kolo
Real Betis – Real Sociedad 2:3
10.04.2012 / Primera División / 33. kolo
Real Sociedad – Real Betis 1:1
06.10.2012 / Primera División / 7. kolo
Real Betis – Real Sociedad 2:0
03.03.2013 / Primera División / 26. kolo
Real Sociedad – Real Betis 3:3
15.12.2013 / Primera División / 16. kolo
Real Sociedad – Real Betis 5:1
REAL BETIS
Real je již téměř jistým sestupujícím, což ovšem není nic objevného. Real Betis je totiž na posledním místě, navíc s velkou ztrátou, již dost dlouho a poslední nevydařené výsledky na tom nic, pochopitelně, nemohly změnit. Po vítězství v Levante ve 30. kole následovala série čtyř porážek v řadě, dokáže Real Betis tuto nelichotivou bilanci dnes zvrátit?
Poslední ligové zápasy:
27.03.2014 / 30. kolo / Levante UD – Real Betis 1:3
31.03.2014 / 31. kolo / Real Betis – Málaga CF 1:2
05.04.2014 / 32. kolo / FC Barcelona – Real Betis 3:1
13.04.2014 / 33. kolo / Real Betis – Sevilla FC 0:2
20.04.2014 / 34. kolo / Vallecano – Real Betis 3:1
REAL SOCIEDAD SAN SEBESTIAN
Situace Realu Sociedad je naprosto odlišná, neboť San Sebastian bojuje o evropské poháry, k nimž má velmi blízko. Aktuálně je totiž na šestém místě, což je poslední místo, z něhož se lze do pohárové Evropy kvalifikovat! Ani San Sebastian se ale nemůže pochlubit nijak skvělou bilancí z posledních zápasů – nebýt vítězství v posledním ligovém kole doma s Espanyolem (2:1), byla by bilance mnohem černější!
Poslední ligové zápasy:
27.03.2014 / 30. kolo / Real Sociedad – Valladolid 1:0
30.03.2014 / 31. kolo / CA Osasuna – Real Sociedad 1:1
05.04.2014 / 32. kolo / Reaj Sociedad – Real Madrid 0:4
12.04.2014 / 33. kolo / Celta Vigo – Real Sociedad 2:2
19.04.2014 / 34. kolo / Real Sociedad – Espanyol 2:1
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.
38. kolo
Tabulka 2021/2022
Z V R P Skóre B
1. Manchester City 38 29 6 3 99:26 93
2. Liverpool 38 28 8 2 94:26 92
3. Chelsea 38 21 11 6 76:33 74
4. Tottenham 38 22 5 11 69:40 71
5. Arsenal 38 22 3 13 61:48 69
6. Manchester Utd. 38 16 10 12 57:57 58
7. West Ham 38 16 8 14 60:51 56
8. Leicester 38 14 10 14 62:59 52
9. Brighton 38 12 15 11 42:44 51
10. Wolves 38 15 6 17 38:43 51
11. Newcastle 38 13 10 15 44:62 49
12. Crystal Palace 38 11 15 12 50:46 48
13. Brentford 38 13 7 18 48:56 46
14. Aston Villa 38 13 6 19 52:54 45
15. Southampton 38 9 13 16 43:67 40
16. Everton 38 11 6 21 43:66 39
17. Leeds 38 9 11 18 42:79 38
18. Burnley 38 7 14 17 34:53 35
19. Watford 38 6 5 27 34:77 23
20. Norwich 38 5 7 26 23:84 22
Články odjinud