Je tu konec dnešního utkání mezi Realem Madrid a Málagou. Domácí fotbalisté byli v celém průběhu zápasu jasně lepší a jejich vítězství je tak naprosto zasloužené. Svěřence kouče Ancelottiho mohou mrzet jen neproměněné šance, kterých měli Madridští opravdu hodně. Hosté toho v ofenzivě moc nepředvedli a za přijatelný výsledek mohou děkovat především brankáři Caballerovi.
90+3
Na trávníku zůstal nyní ležet po souboji s Carvajalem hostující Weligton. Je pískán faul a Carvajal navíc dostává žlutou kartu.
90+2
Domácí dohrávají zápas v naprostém klidu a soupeře k ničemu nepouštějí.
90+1
Real právě vstřelil branku!
CRISTIANO RONALDO poslal míč přesně k levé tyči a přestože Caballero vystihl směr střely, míč zastavit nedokázal – 2:0!
90+1
Nastavovat se budou tři minuty.
90
Weligton ve vápně fauloval Baleho a je z toho pokutový kop pro Real!
89
Rychle se blíží závěr zápasu a tlak domácích pokračuje.
88
Po rohu sice domácí přímo nezahrozili, avšak o chvilku později střílel z dálky Marcelo a hostující gólman musel míč konečky prstů vyrazit nad břevno a tedy na roh.
87
Také další souboj dvojice Ronaldo – Caballero vyzněl lépe pro hostujícího gólmana, který na roh vytěsnil Ronaldovu tvrdou ránu levačkou z levé strany.
86
Hosté dokázali soupeře sice vytlačit až k vlastnímu brankáři, jenže u balonu jsou nadále hráči Realu.
85
Po rohu již domácí bránu soupeře neohrozili. Hraje se ale nadále na polovině Málagy.
84
Modrič přihrál Jesému a jeho povedenou rána dalším skvělým zákrokem na roh vyrazil gólman Caballero.
83
Smolař Ronaldo byl nyní v další šanci. Z bezprostřední blízkosti ale poslal balon jen do tyče a hosté tak měli velké štěstí.
81
Střídání v týmu Real Madrid: ze hřiště odchází Ángel di María, přichází Jesé.
81
Po přihrávce od Ronalda sice dokázal Khedira dopravit míč do brány, ještě před tím byl ale mávaný ofsajd.
80
Centr z následného přímého kopu posílal do vápna Modrić, jeho pas byl ale nepřesný.
79
Sergio Sánchez poslal nedovoleně k zemi po levé straně unikajícího di Maríu a dostává žlutou kartu.
78
Z dálky nyní vypálil Anderson a jeho povedená rána nadělala Lópezovi velké problémy. Ten nakonec zasahovat nemusel, protože míč proletěl těsně mimo.
78
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Vitorino Antunes, přichází Sergi Darder.
77
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Francisco Portillo, přichází Roque Santa Cruz.
77
Pomalu se blíží závěr zápasu a hosté stále ztrácejí na domácí jeden gól.
76
Střídání v týmu Real Madrid: ze hřiště odchází Álvaro Morata, přichází Gareth Bale.
75
Domácí chystají další střídání. Na trávník se podívá Gareth Bale.
73
K následnému přímému kopu se postavil Ronaldo, jeho pumelice ale postrádala větší přesnost a gólman Caballero dokázal míč vyrazit.
72
Střídání v týmu Real Madrid: ze hřiště odchází Isco, přichází Luka Modrić.
72
Po faulu na Moratu dostal žlutou kartu Jesus Gámez.
71
Ronaldo se pokoušel ve vápně přihrávat Moratovi, ten byl ale dobře pokrytý hostující obranou.
70
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Samuel García Sánchez, přichází Bobley Anderson.
69
Ve vápně se pokoušel něco vymyslet Ronaldo, přes dvojici bránících hráčů se ale prosadit nedokázal.
68
Centr do vápna posílal levačkou opět di María, gólman Caballero byl ale připravený a míč schoval do rukavic.
67
Po akci di Maríi je tu další rohový kop pro Real Madrid.
66
Centr Isca od rohového praporku hlavou usměrňoval na bránu Morata. Hlavička šla ale mimo a na zadní tyči dobíhající Ronaldo na balon již nedosáhl.
65
Isco skvěle zakombinoval s Ronaldem. Druhý jmenovaný posílal do vápna po zemi střílený centr, který Caballero vyrazil na roh.
64
Další obrovskou šanci měl nyní po centru Marcela portugalský střelec Ronaldo. Skvěle ho ale opět vychytal brankář Caballero a navíc je mávaný ofsajd.
62
Máme za sebou více než hodinu hry a dění na trávníku je prakticky pořád stejné. Domácí si udržují své vedení a jsou lepší.
60
Už to vypadalo, že se hráči Málagy dostanou do velké gólové šance, jenže místo zakončení přišel rychlý protiútok domácích. Ani ti ale zakončit nedokázali.
59
Akce domácích pokračovala, jenže jim byl pískaný ofsajd a míč tak mají hosté.
58
Střela Ronalda měla rozhodně zajímavé parametry, gólman Caballero měl co dělat, aby míč alespoň vyrazil před sebe.
57
Hráči Realu hledají skulinky v defenzivě soupeře, v posledních minutách se jim to ale moc nedaří.
56
Hosté se prakticky nedostávají za půlící čáru. Sledujeme fotbal na jedné polovině.
55
Obraz hry se stále nemění. Domácí fotbalisté zcela kontrolují vývoj zápasu a hosté se jen brání.
54
Di Maríovi se tentokrát centr nepovedl a míč skončil v zámezí. Rozehrávat bude gólman Caballero.
54
Do další šance se dostal Ronaldo, z hranice malého vápna ale v těžké pozici míč do brány neprotlačil. Následuje alespoň roh.
53
Dnešní utkání sleduje 78.362 diváků.
52
Ronaldovu nepříjemnou skákavou ránu bezpečně pokryl gólman Caballero.
51
Domácí fotbalisté pokračují v sebevědomém výkonu a nadále jsou nastěhovaní na polovině soupeře.
49
Eliseu zahrál při zpracování balonu pravděpodobně úmyslně rukou a dostává žlutou kartu.
48
Fotbalisté Málagy opravdu zabrali a hned se tlačí na polovinu Realu. Proti zformované obraně to budou mít ale těžké.
47
Nyní jsou tedy na tahu hosté, kteří budou muset hodně přidat, pokud budou chtít s výsledkem něco udělat.
46
ÁNGEL DI MARÍA posílal do vápna balon na Ronalda. Ten se k hlavičce jen těsně nedostal, avšak di Maríův centr mířil do brankového prostoru a zapadl přesně k tyči – 1:0!
46
Hráči obou mužstev se pomalu trousí zpět na trávník. Utkání bude pokračovat druhým poločasem.
Druhý poločas začne přibližně v 17:01.
Je za námi první poločas zápasu mezi Realem Madrid a Málagou. Domácí byli podle očekávání výrazně aktivnější a měli i velké šance, avšak gól vstřelit nedokázali a do kabin se tak odchází za stavu 0:0.
Rozhodčí Ayza nenastavil ani minutu a hned po uplynutí pětačtyřiceti minut ukončil první půli.
45
Domácí nyní svého soupeře doslova drtí před jeho vápnem, Málaga je v závěrečných vteřinách první půle pod velkým tlakem.
44
Na polovině hřiště byl faulovaný Isco a domácí se snaží rychle rozehrát, aby před koncem poločasu ještě skórovali.
43
Hosté se v závěru poločasu osmělili a v permanenci musí být nyní i domácí obrana.
42
Šance hostů! Po centru z pravé strany propadl balon na zadní tyč a zcela volný Eliseu tvrdou ranou zamířil těsně mimo!
41
Na zemi se nyní sice ocitl Ronaldo, místo faulu je ale pískaný ofsajd Moraty. Míč tak mají hosté.
40
V pozoru musel být nyní také gólman López, který ale v poklidu stáhl do rukavic balon mířící do vápna.
38
Tlak domácího celku nadále pokračuje. Rychle se ale blíží konec první půle a stav je stále nerozhodný 0:0.
36
Další centr do vápna posílal z pravé strany Carvajal, šance pro domácí z toho ale nakonec nebyla, protože hned čtyři domácí hráči stáli v ofsajdu.
35
Po centru z levé strany měl gól na hlavě Morata, gólman Caballero předvedl další skvělý zákrok a míč rukou vyrazil.
34
Hráči Málagy nadále spoléhají na defenzivu a nikam se nehrnou.
32
Domácí jsou již opět u balonu a rychle se blíží k bráně soupeře.
31
Marcelo u lajny sice vybojoval balon a hnal se do útoku, byl mu ale odmávaný a odpískaný faul.
29
Třetí velká šance Cristiana Ronalda. Ten se nyní dostal do zakončení na pravé straně hřiště, jeho přízemní střelu ale nohou vyrazil gólman Caballero.
28
Individuálně to nyní zkoušel Ronaldo, čistě ho ve vápně skluzem odzbrojil Sergio Sánchez.
27
Hráči Realu hrají stále ve vysokém tempu a je jen otázkou času, kdy se dostanou do další šance.
26
Centr do vápna posílal di María, obrana míč vrátila pouze k nohám argentinského středopolaře, jehož i druhý centr byl zblokovaný.
25
Domácí se nadále tlačí před bránu soupeře a nyní vybojovali další rohový kop.
23
Hodně aktivní Morata nyní zkusil vypálit zpoza vápna. Gólman Caballero jeho ránu efektivně zneškodnil.
21
Další útočná akce Realu nyní skončila velkou šancí, ale zároveň také ofsajdem Moraty. Vzrušení tak bylo zbytečné.
19
Domácí měli možnost kopat první roh v zápase. Po centru Isca hlavičkoval Ronaldo, míč ale poslal jen nad bránu.
18
Z pravé strany poslal levačkou míč do vápna di María a hlavou zakončující Morata poslal míč jen do náruče připraveného Caballera.
17
Fotbalisté Realu hrají zatím velmi disciplinovaně a koncentrovaně. Hosté to budou mít dnes asi hodně těžké.
16
Po delší době jsou u balonu opět hosté, zatím ale stále daleko od brány soupeře.
15
Další gólovou šanci měl nyní Ronaldo, který postupoval z úhlu sám na hostujícího brankáře. Jeho rána ale nakonec proskotačila těsně vedle Cavallerovy brány.
14
Domácí fotbalisté jsou nadále jasně lepším týmem a tlačí se do útoku.
13
Ángel di María se dostal do další palebné pozice, nyní jeho levačka ale poslala balon vysoko nad bránu.
12
Přímý kop byl pro leváka, a tak se exekuce ujal Ángel di María. Po jeho střele ale dobře zakročil gólman Caballero.
11
Antunes na hranici vápna na poslední chvíli zastavil faulem Khediru a dostává žlutou kartu.
10
Když už se hosté dostanou k balonu, zatím se jim nedaří přiblížit se k bráně domácího celku.
9
Domácí fotbalisté jsou nadále lepším týmem a hraje se na polovině Málagy. Zatím sledujeme jednostrannou podívanou.
7
Domácí měli obrovskou šanci ke skórování. Z hranice vápna se do balonu opřel Ronaldo a jeho parádní ránu zastavilo břevno!
6
U vlastního vápna byl nyní faulovaný Carvajal a rozehrávat tak bude brankář Diego López.
5
Po centru do pokutového území se snažil zakončovat domácí kapitán Ramos, míč poslal nad bránu.
4
Jako první musel ale zasahovat brankář Diego López, který v pohodě schoval do rukavic slabou střelu Gámeze.
3
Carvajala zkoušel podél pravé postranní čáry do útoku vyslat Ronaldo, jeho přihrávka ale nebyla přesná a skončila v autu.
2
Domácí se do zápasu pustili s velkou vervou a hned od úvodních vteřin soupeře zatlačili na jeho polovině.
1
O výkop se postarali hostující fotbalisté Málagy.
1
Domácí trenér Carlo Ancelotti udělal jednu překvapivou změnu v sestavě, když se v základní jedenáctce objevuje mladíček Álvaro Morata. V základní sestavě pravidelně hrající Karim Benzema je dnes pouze na lavičce náhradníků.
Hráči obou mužstev jsou již na trávníku. Domací mají tradiční bílé dresy, hosté jsou dnes tmavě modří.

Real Madrid: Diego López – Carvajal, Pepe, Ramos (C), Marcelo – di María, Khedira, Isco, Illarramendi, Ronaldo – Morata.
Náhradníci: Casillas – Arbeloa, Modrić, Casemiro, Bale, Jesé, N. Fernández.

Málaga CF: Caballero – Gámez, Sergio Sánchez, Weligton, Antunes (C) – Portillo, Camacho, Tissone, Eliseu – Samuel Sánchez, El Hamdaoui.
Náhradníci: Kameni – Chen, Anderson, Morales, Duda, Darder, Santa Cruz.

Rozhodčí: Ayza – Martínez, Canales.
Ani jedno z mužstev nemá k dispozici kompletní kádr. Na straně Realu nebude k dispozici stoper Varane a také středopolař Xabi Alonso. Za Málagu dnes nenastoupí určitě Marcos Angeleri (zranění) a do Madridu nedorazili ani Juanmi a Pawlowski.
Málaga se po osmi odehraných kolech drží na desáté příčce se ziskem devíti bodů za dvě výhry a tři remízy. V domácím prostředí mají fotbalisté Málagy bilanci dvou výher a dvou porážek. Na hřištích soupeřů Málaga zatím získala tři body za remízy se Sevillou, Realem Sociedad a Realem Valladolid.
Real prožívá tak trochu rozpačitý vstup do letošní sezony. V Lize mistrů je tým sice zatím stoprocentní, avšak v nejvyšší španělské soutěži již na vedoucí duo Barcelona – Atlético Madrid ztrácí pět bodů.
Dobré sobotní odpoledne všem fanouškům španělské Primera Division při sledování online reportáže ze zápasu 9. kola mezi Realem Madrid a Málagou. Favoritem zápasu budou domácí fotbalisté, kterým patří v tabulce třetí místo. Hosté mají o deset bodů méně než Real a jsou desátí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.