Máme u konce jednostranné utkání. Sevilla nedala Getafe šanci, za tři branky v síti hostí bere tři body. Nejprve v 34. minutě otevřel brankový účet utkání Machín, po poločase přidal v 55. minutě druhou branku utkání Bacca a nakonec vše v 77. minutě jako správný kapitán uzavřel Rakitič. Já se s Vámi pro dnešek loučím a u dalšího přenosu na viděnou!
90+2
90+2
León stejně jako před pár minutami netrefuje branku.
90+2
Šanci přímého kopu dostávají taky hosté po faulu Marina.
90+1
Rakitič nasměroval míč přímo do náruče Moyi.
90
Lisandro López vidí žlutou kartu po šlapáku na Cokea.
89
Míč se po výkopu Bety dostal až k Moyouvi, ten dostal také šanci předvést své kopací dovednosti.
88
Kapitán Getafe León z přímého kopu přestřeluje branku.
87
Sudí ještě rovná hráče ve zdi a řeší různé strkanice.
86
Před vápnem fauloval Cristóforo Lafitu, přímý kop pro hosty.
85
K míči se po delší době dostali hosté, můžou za to poděkovat špatnému pasu na Cristófora od Fazia.
84
Při napadání Sarabia podkopl Cokea.
83
Finální střídání tohoto utkání, Piotr Trochowski nahrazuje Stephana Mbiu.
82
Tuto standardní situaci bude opět zahrávat Rakitič, Moyá vyskakuje nejvýše.
81
Míč si vzal pod svá křídla opět Rakitič, ale jeho centr našel jen hlavu Borji, který raději zahrál na roh.
80
Kapitán hostí León podkopl zezadu Baccu, další přímý kop pro domácí.
79
Do postavení mimo hru zahrál Rakitič signál na Baccu.
78
Přímý kop domácích bude po faulu Marica Rakitič.
77
Sevilla právě vstřelila branku!
Situaci dva na jednoho dobře vyřešili Bacca s IVANEM RAKITIČEM, prvně jmenovaný poslal míč před prázdnou branku a chorvatský záložník neměl problém míč uklidit na správné místo!
76
Alexis odkopl míč daleko do bezpečí.
75
Cristóforo získal rohový kop díky dobrému napadání.
74
Hra moc atraktivity neukazuje, obě mužstva se těší asi do sprchy.
73
Máme tu avizované střídání a hned dvojité. José Reyes a Kevin Gameiro míří pod sprchy, na jejich místa nastupují Marko Marin a Sebastián Cristóforo.
73
72
Propagační střou chtěl Bacca překvapit Moyu, ten byl však připraven.
71
I u domácí střídačky se připravuje výměna hráčů na hřišti.
70
Poslední střídání Getafe, Adrián Colunga přenechává své místo Ciprianu Maricovi.
69
Rohový kop v podání Reyese proletěl celé vápno a skončil za postranní čarou.
68
Další zajímavý pas Rakitiče, nyní se pokoušel najít Gameira, ale Escudero poslal míč na roh.
67
Na hrací ploše už moc fotbalové krásy nevidíme, Sevilla dohrává tento zápas v poklidu a Getafe se k míči moc nedostává.
66
Zpoza vápna protáhl Beta Borja.
65
Nepříjemného koňara dostal Navarro od Borja Fernándeze.
64
Rakitič svým pasem našel Baccu v postavení mimo hru.
63
Hra pokračuje v plném počtu na obou stranách.
62
Po srážce s Alexisem se za hlavu drží Mbia, hra přerušena kvůli ošetření.
61
Druhé střídání pro Getafe, odešel Pedro Mosquera a na jeho místo nastoupil Mehdi Lacen.
60
Za podkopnutí Leóna vidí žlutou kartu Fernando Navarro.
59
Druhý roh se Rakitičovi moc nepomohl, takže díky autovému vhazování raduje s míče Getafe.
58
Rakitič zatočil roh přímo na hlavu Sarabia, který ho tečoval raději na další roh.
57
Fantastický pas Rakitiče našel osamoceného Baccu, ale ten si při kličce Moyovi míč moc předkopl, takže Alexis mohl míč uklidit na roh!
56
Máme tu první střídání utkání, do hry nastupuje Pablo Sarabia místo Diega Castra.
55
Přímý kop si vzal na starost Rakitič, našel Fazia, který hlavou ještě prodloužil na CARLOSE BACCU, ten neměl problém trefit prázdnou branku!
54
Alvaro Arroyo zatáhl za záchranou brzdu a za dres Machína a vidí za to žlutou kartu.
53
Do útoku se po delší době podívá Getafe, Fazio však dobrou práci tělem získává pro sebe míč.
52
Přenesením hry z levé strany na pravou se Rakitič snaží rozpohybovat obranu hostujícího celku.
51
Jako uragán se do vápna prodral Bacca, ale ke střele se díky Alexisovi nedostal.
50
Na středu hřiště zabojoval Rakitič, ale o míč ho okamžitě čistě připravil Lafita.
49
Z levé strany poslal nepřesný centr na přední tyč Reyes, míč však skončil za brankovou čarou.
48
K míči se dostal León a z nějakých 35 metrů protáhl brankáře Beta.
47
Beze změn nám rozhodčí Ayza zahájil druhou půli tohoto utkání.
46
Hráči obou týmů nastupují na hrací plochu z útrob stadionu.
Máme u konce první půli, ve které byl jednoznačně lepším mužstvem domácí celek. Nejprve trefil tyčku a v 34. minutě se díky přesné střele Machína radoval z vedoucí branky v tomto utkání. Druhá půle by měla začít v 13:00.
45
45
Hlavní arbitr Ayza nenastavuje ani vteřinku nad rámec hrací doby.
44
Ani domácí se do útoku nikterak neženou, tuto půli budou chtít do hrát v klidu.
43
Hosté moc do útoku překvapivě nepospíchají, na své polovině hřiště volí házenkářskou taktiku přihrávek.
42
Lafita podrazil před vápnem domácích podkopl Carrica, který žádá žluté napomenutí po hlavním sudím, marně.
41
Na středu hřiště se nyní bojuje o každý centimetr trávníku, ani jeden z týmu nedávají tomu druhému moc prostoru.
40
Nepřesný centr Escudera končí výkopem od branky Beta.
39
Střelu z první volil po pasu Fazia Bacca, ale Moyá stál na správném místě a tuto šanci zlikvidoval.
38
Po signálu nastřeluje Escudero jen zeď před sebou.
37
Před vápnem podrazil Rakitič Castra, sudí opět důrazně varuje domácího kapitána, aby se zklidnil, navíc Getafe získává přímý kop z nějakých 20ti metrů.
36
Rohový kop skončil přečíslením Sevilly dva na jednoho, ale Gameiro tuto obrovskou šanci úplně zazdil špatnou přihrávkou na Baccu.
35
Getafe může rychle srovnat, Colunga vybojoval rohový kop.
34
Pravidlo nedáš, dostaneš se teď projevilo naplno! Colunga nedal tutovou šanci, a tak domácí trestali! VICTOR MACHÍN si narazil míč s Baccou a pod Moyém procedil balon do branky!
33
Zničehonic se k míči dostal Colunga a nechal jedovatou střelou vyniknout po delší době Beta!
32
Raději odkopem do bezpečí volí López řešení přečíslení proti své osobě.
31
Postavení mimo hru pro Colunga.
30
Další riskantní vyběhnutí brankáře Moyi k půlící čáře, opět je tím veselejším on.
29
Mezi několik protihráčů sprintuje osamocený Colunga, ale zezadu mu čistě vypichuje míč Mbia!
28
Alexis odkopává míč do bezpečí!
27
Dobrý pas od Fazia našel Baccu, ale ten získal jen rohový kop.
26
Rakitič poslal zezadu k zemi Lafitu, sudí domácímu kapitánovi vysvětluje, že už jedno žluté napomenutí má.
25
Faulující hráč ihned po rozehrávce dostal míč opět do své moci, ale střelou zpoza vápna moc pozornosti nevyvolal.
24
Za držení za dres odpískal hlavní sudí faul Cokemu.
23
Hokejovým bodyčkem poslal u brankové čáry Sevilly k zemi Arroyo Carrica.
22
Při odkopu Alexise nechtěně zahrál rukou Ivan Rakitič a vidí za to žlutou kartu, první v tomto utkání.
21
Moyá si s následným rohovým pokusem poradil.
21
Reyes svým kopem našel hlavu Escudera, který v letu raději poslal míč na další roh.
20
Arroyo blokuje centr Reyese na roh.
19
Na středu hřiště si nyní Sevilla přihrává a snaží se najít skulinku v hostující obraně.
18
Mezi obránce poslal Navarro míč Gameirovi, ten po několika metrovém sprintu nastřelil levou tyč Moyovi branky!
17
Odražený míč Rakitič přihrál na volného Machína, ale ten svou následnou střelu poslal vedle branky.
16
Zajímavý centr se do vápna pokusil poslal Rakitič, ale na volného Bacca se míč nedostal.
15
Další postavení mimo hru pro domácí celek, nyní se v něm ocitl opět Bacca.
14
Až na půlící čáru se vydal pomoci svým spoluhráčům brankář Moyá, míč zakopl do zámezí před dotírajícím Gameirem.
13
Míč uvedl do hry sám León, ale Beto si z vysokým míčem dokázal poradit.
13
Raději na roh odkopl míč před Leónem Navarro.
12
V postavení mimo hru se po pasu Fazia ocitl Bacca.
11
Po levé straně se snaží dostat co nejdál míč Castro, ale dobrou práci při bránění odvádí Coke.
10
Domácí celek zahrával první roh utkání, k míči se postavil Reyes a poslal ho přímo do ohně, kde se na zem dostal Machín a žádal pokutový kop, avšak marně.
9
Na středu hřiště našel Rakitič Baccu, který jako nezastavitelná střela přešel přes Alexise, nedokázal však přesně zakončit.
8
Bacca se pokusil míč narazit o Gameiru, ale ten míč nechtěně poslal do náruče Moyi.
7
V postavení mimo hru se ocitl domácí Bacca.
6
Domácí Sevilla se do útoku dostává postupným přihráváním od své stoperské dvojice.
5
U postranní čáry se útočného faulu dopustil Coke.
4
Centr z levé strany vypustil Reyes, nadýchaný míč si našel cestu k Faziovi, ale ten mířil nepřesně!
3
Centr zpoza vápna našel hlavu Gameiry, ten ještě míč přeposlal na volného Baccu, kterému chybělo lepší postavení ke vstřelení první branky utkání!
2
Dlouhý míč od Reyese byl poslán na Gameira, ale u míče byl jako první Moyá.
1
1
Domácí měli tu čest zahájit toto utkání.

Sevilla FC: Beto – Coke, Fazio, Carriço, F. Navarro – Machín, Mbia, Rakitić (C), J. Reyes – Bacca, Gameiro.
Náhradníci: Varas – Moi, Marin, Trochowski, Samperio, Fernández, Cristóforo.

Getafe CF: Moyà – Arroyo, López, Alexis, Escudero – León (C), B. Fernández, Lafita, Mosquera, D. Castro – Colunga.
Náhradníci: Rafa, Valera, Lacen, Sarabia, J. Gavilán, J. Rodríguez, Marica.

Rozhodčí: Miguel Ayza – Miguel Martínez, David Canales.

Dnešní utkání bude řídit jako hlavní arbitr pan Miguel Ayza, na pomezních čarách mu budou s praporky pomáhat pánové Miguel Martínez a David Canales.
Sevilla FC

To domácí celek je v tabulce na sedmé příčce s 26 body za sedm výher, pět remíz a skore 32:29.

Před vánoční přestávkou se Sevilla představila na hřišti Villarrealu a odvezla si domů všechny body za vítězství 2:1. Branky vstřelili Juan Calla a Bacca.

Další kolo přivede hráče na hřiště Elche. Ze španělského poháru Sevilla už vypadla.
Getafe CF

Hostující celek se v tabulce nachází na osmé příčce s 23 body za sedm výher, dvě remízy a skore 20:27.

Před Vánoci Getafe přivítalo na svém hřišti vedoucí tým tabulky Barcelonu a neudrželo nadějné vedení 2:0, nakonec prohrálo 2:5. O branky se postarali Lopez a Escudero.

V týdnu se hráči vydají do Katalánska, kde se v pohárovém utkání utkání opět s FC Barcelonou. V řádném kole bude dalším soupeřem Rayo Vallecano.
Přeji krásné nedělní poledne a dobrou chuť pokud právě obědváte. Dnes máme jako hlavní vchod zápas 18. kola španělské Primera Division, domácí Sevilla FC přivítá na svém zeleném pažitu Getafe CF. Zápas je naplánován na 12:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.