Přenos se aktualizuje automaticky

Je konec! Nepříliš atraktivní je minulostí. Ve druhé půli byla lepším celkem domácí Celta, která se však nedokázala prosadit. Totéž se nepodařilo ani Granadě, a tak utkání končí bezbrankovou remízou 0:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 5:1
90+6
Konec zápasu.
90+4
Opět Krohn-Dehli. Tentokráte poslal balon vysoko nad. Následovat bude odkop od branky Granady.
90+3
Celta je v závěru klání aktivnější, o další střelecký pokus se zasadil krohn-Dehli. Ani tentokráte ale Fernández nemusel lovit balon ze své sítě.
90+1
Nolito chtěl posunout balon do velkého vápna, odkud jej alůe hosté odvrátili.
90
K základní hrací době duelu bude nastaveno hned šest minut.
89
Radojův střelecký pokus již poté tolik vzrušení nepřinesl, neboť mířil doprostřed branky. Toto místo si hostující brankář pohlídal.
88
Orellana se octl v obrovské šanci, když si seběhl do velkého vápna. Poté vyslal přízemní střelou, kterou ale Fernández vynikajícím zákrokem vytěsnil.
87
Fernández podstupoval ošetření, po kterém se konečně ujímá dlouhé rozehrávky. Klání pomalu, ale jistě směřuje ke svému závěru.
85
Domácí střídají. Místo Malla naskočí do hry López.
84
Centr z pravé strany hrací plochy Fernández schoval do své moci. S rozehrávkou poté nikterak nepospíchal.
83
Celta kombinuje na polovině soupeře. Zdá se, že domácí mají v závěru duelu víc sil, do žádných vážnějších příležitostí se ale nedostávají.
81
Nolito šel do souboje s Fernándezem. Hostující brankář blaon vyboxoval na rohový kop, který poté žádné nebezpečí nepřinesl.
80
Do konce základní hrací doby zbývá deset minut. Stále jsme neviděli branku, a tak souboj směřuje k bezbrankové remíze.
79
Isaac se pokusil doběhnout dlouhý balon, který ale na hrací ploše nezastihl. Nakonec budou mít domácí autové vhazování.
77
Nepovedenou akci domácího celku zadáci Granady eliminovali. Poté balon zakopli do zámezí. Celta bude vhazovat.
76
V okolí středového kruhu došlo k ostrému zákroku, na Rica. Hlavní sudí ale kartu udělovat nebude. Na řadě je tak pouze rozehrávka.
75
Hosté nyní delší dobu kombinovali na polovině soupeře, ovšem žádné větší nebezpečí zde nevytvořili.
73
Z velké vzdálenosti se pokusil z voleje vypálit Krohn-Dehli. Nesprávně si však seřídil mířidla, a tak bude následovat odkop od branky Granady.
72
Střídání na domácí straně. Místo Gómeze naskočí do hry Fontàs.
72
Za následný filmovaný pád dostává karetní trest hostující obránce Nyom (GRN). Ani příliš neprotestuje, je si vědom svého prohřešku.
71
Obrovská příležitost hostí! Rochina uháněl zcela sám na brankáře, kterého si obhodil a pokusil se zakončit. Na poslední chvíli ale balon vykopl z brankové čáry Gómez.
70
Celta momenátlně kombinuje na vlastní polovině, kde se snaží vymyslet něco, čím by ošálila soupeře. Zatím se jí to ale příliš nedaří.
69
Hrací plochu opouští Sissoko, kterého nahradí Márquez.
68
Fernández pelášil za volným balonem, který ale nedostihl. Na řadě je další střídání, o které se postará hostující družina.
66
Hosté se pokusili z volného kopu ihned vypálit, ovšem zamířili pouze do ideálně připravené zdi. Stále tak sledujeme bezbrankové utkání, které postrádá atraktivitu.
65
Nolito se octl v zajímavé pozici, ovšem z levé strany velkého vápna zamířil pouze do náručí připraveného Fernándeze.
64
Domácí navíc střídají. Místo Hernándeze naskočí do hry Fernández.
64
Tentokráte je Granadě odpískán útočný faul, po kterém bude následovat rozehrávka domácího celku.
63
Celta chtěla taktéž ihned zaútočit, ovšem příliš se jí to nepovedla, defenziva hranady byl včas na svém místě.
62
Nově příchozí Rochina se mohl stát hrdinou, neboť dostal ideální přihrávku na hranici velkého vápna. Ze stoprocentní pozice poté ale přestřelil. Následovat tak bude pouze odkop od domácí branky.
60
Hosté navíc střídají. Místo Córdoby naskočí do hry Rochina.
60
Opět se bude žlutit, tentokráte je potrestán Rico (GRN).
59
Naložila s ním ale prachbídně, balon pouze procestoval do zámezí na druhé straně hrací plochy. Granada bude vhazovat.
58
Další žlutá karta, kterou dostává hostující Carlos (GRN). Celta tak má k dispozici volný kop.
57
Vody chtěl rozvířit Larrivey, který se pokusil vypálit z otočky. Ranou z hranice velkého vápna ale minul branku. Tato střela neměla naději na úspěch.
56
Následný protiútok ale selhal. Po nepřesném pasu se míče ujal Álvarez, který si jej tak ve druhé půli prakticky poprvé osahal. Příchozí se fanoušci si na své rozhodně nepřijdou.
55
Centr z pravé strany byl odvrácen obranou Granady, která si ve velkém vápně počínala velmi pozorně a nepřipustila žádné výraznější komplikace.
54
Fernández si s výkopem dává značně na čas. Až nyní uvedl balon do hry. O kulatý nesmysl se momentálně bojuje v okolí středového kruhu.
53
Hosté střídají. Ze hřiště odchází El Arabi, kterého nahradí Isaac. Jak se tato změna projeví?
52
Centr z pravé strany zkrotil před Larriveyem Fernández. Domácí jsou nadále lepším celkem, ovšem stále si nevytvářejí pozice, z níž by se dala vstřelit branka.
50
Za centrem se řítil Larrivey, který se však octl v ofsajdu. Následovat tak bude výkop od branky Granady. Stále sledujeme velmi neatraktivní podívanou.
49
Domácí nyní budou zahrávat volný kop, provinil se Rico. Jak si fotbalisté v bledě modrém s touto nastalou situací poradí?
48
Po nepřesné kombinaci Celty bude následovat výkop od hostující branky, o který se postará Fernández.
47
Celta působí v úvodu druhé části poměrně aktivním dojmem. Zatím se jí však nedaří vypracovat si větší brankovou příležtiost.
46
Hned v úvodu druhé části vybojovali domácí rohový kop, p oněmž se do balonu opřel Nolito. Trefil však pouze prvního před sebou stojícího spoluhráče.
46
Začal druhý poločas.
Je za námi první poločas, který přinesl velmi ospalou podívanou. Ani jedno z mužstev si příliš šancí nevytvořilo, a tak je stav nadále nerozhodný. Doufejme, že nastane zlepšení herního projevu obou družin. Sledujte i nadále náš on-line přenos!

Střely na branku: 1:0
45+1
První poločas skončil.
45
K základní hrací době první půle se bude nastavovat rovná minuta.
44
Hosté byli při své protiofenzivě zastaveni nedovoleným způsobem. Těsně před půlící čárou tak budou rozehrávat.
43
Rohový kop Celty vyboxoval Fernández. Poločas se blíží ke svému závěru.
42
Kop od rohového praporku domácí vlemi pohotově odvrátili protiútok se jim však moc nevyvedl, skončil těsně za polovinou hrací plochy.
41
Volný kop Granady doplachtil do pokutového území, kde jej domácí tečovali na rohový kop. Jak s touto možností hosté naloží?
40
Do konce první půle již příliš mnoho času nezbývá. Stále se hraje bez branek. Ani jedno z mužstev přitom nemá výraznější převahu.
39
Hosté si při svém ofenzivní snažení pomohli nedovoleným způsobem. Následuje tak rozehrávka z pokutového území Celty.
37
Mallo byl nyní velmi bolestivě zasažen kopačkou soupeře do svalu, ovšem zdá se, že bude schopen pokračovat ve hře. Nejprve však musí za postranní čáru.
36
Ani tentokráte se Celtě nepodařilo zahrozit, balon zamířil nad branku. Následovat bude odkop od hostující svatyně.
35
Iturra (GRN) vyběhl proti ráně příliš brzo, za což dostává žlutou kartu. Volný kop se bude opakovat.
34
Do centru z pravé strany se opřel Gómez, jehož hlavičku vytěsnil Fernández. Nenápadný pokus ale nakonec nadělal hostujícímu brankáři značné problémy.
33
Krohn-Dehli poslal prudký pas do velkého vápna, ovšem hostující defenziva balon vytěsnila na rohový kop.
31
Granada momentálně kombinuje v okolí středového kruhu, kde ale svému soupeři žádné nebezpečí nepřivodí.
30
Ani po půlhodině hry se skóre nezměnilo, obě mužstva mají k vítězství stejně daleko. O atraktivitě duelu by se dalo silně polemizovat.
29
Carlos nyní dobíhal balon, načež v pádu téměř zasáhl svého kouče. Ten stihl na poslední chvíli uskočit. Komická situace nic nemění na faktu, že budou domácí vhazovat.
28
Akce Granady nebyla příliš povedeného charakteru, balon doputoval až k Álvarezovi, který jej ihned rozehrál.
27
Prakticky první střelecký pokus Celty, o který se postaral Larrivey. Nepříliš nebezpečnou střelu si ale Fernández pohlídal. Stále sledujeme bezbrankový duel.
25
Aktivního Nolita si Murillo pohlídal a zasadil se o to, že bude Granada vykopávat. Příchozí fanoušci se zatím musí velmi nudit. Pryč je houževnatý výkon Celty z minulého týdne proti věhlasné Barceloně.
24
Po nedovoleném zákroku na Sissoka následoval volný kop Granady. Ten ale žádnou nebezpečnou situaci nepřinesl, Gómez centr odhlavičkoval včas do bezpečí.
23
Celta si nyní při kombinaci příliš nerozumněla, přihrávka na Larriveye končí ve Fernándezově moci. Hostující brankář poté dlouhým výkopem uvedl míč do hry.
21
Domácí mají nadále balon ve své moci. Nyní se pokusli přejít podél pravé postranní lajny, což se jim ale nepodařilo. Další aut pro Granadu.
20
Larrivey byl velmi ostře zastaven, což se neobešlo bez hvzdu hlavního artbitra. Žlutá karta se ale udělovat nebude, je nařízena pouze rozehrávka.
19
Kombinace Celty nyní končí v zámezí, Granada bude mít k dispozici autové vhazování, a to na vlastní polovině.
18
Na trávníku se stále neděje vůbec nic zajímavého. Celta momentálně kombinuje na vlastní polovině, kde čeká na vhodný moment k ofenzivě.
16
První žlutá karta utkání, kterou vyfasoval domácí Orellana (CVG).
15
Také na druhé straně trávníku se nic převratného nestalo, centr z levé strany Fernández lapil. Poté poněkud divoce rozehrával, když trefil domácího fotbalistu. Napodruhé již ale rozehrál v poklidu.
14
Hosté se znovu vydali kupředu, ovšem příliš vzrušení nevytvořili, balon doputoval až k Álvarezovi, který jej ihned poslal mezi své spoluhráče.
12
Foulquier zavezl balon až do nebezpečného území, kde jej nakonec přenechal Iturremu. Hostující středpolař ale nepropálil hradbu domácích těl.
11
Nyní se pro změnu vydali kupředu také hosté. Córdoba byl ale při svém počínání zastaven. Hrát tak může opět domácí ekipa, která ihned vyráží kupředu.
10
Další Orellanova snaha již přinesla alespoň rohový kop, po kterém se dokonce dostal balon do hostující branky. Vše se ale událo po odpískaném ofsajdu, proto je stav nadále bezbrankový.
9
Orellana se zkoušel dostat do pokutového území, načež adresoval přihrávku na Larriveye. Ten se však octl v ofsajdovém postavení, proto bude rozehrávat hostující brankář.
8
Krohn-Dehli byl na vlastní polovině atatkován nedovoleným způsobem, což spatřil hlavní arbitr duelu. Následovat tak bude rozehrávka Celty.
6
Balon na svých kopačkách drží pro změnu Granada. Ani ona se nikam zběsile nežene a spíše vyčkává na to, co předvede soupeř.
5
Zápas je od prvních minut velmi opatrný. Přesto má o něco více ze hry hostující Granada. Do žádné větší příležitosti se však zatím nedostala.
4
Protiútok Celty však měl jepičí život.. Domácí se následně vrátili na vlastní polovinu, kde v poklidu kombinují a chystají se na další útočnou akci.
3
Zblokovaná přihrávka znamená první rohový kop utkání, který vybojoval hostující celek. Kop od rohového praporku se ale snesl pouze na hlavu Gómeze. Ten jej odvrátil do bezpečí.
2
Centr z pravé strany si Álvarez v poklidu stáhl ze vzduchu. Nedlouho poté poslal balon mezi své spoluhráče. Granada zahajuje utkání aktivněji.
1
Hosté se pokusili vydat kupředu podél levé postranní lajny, což se jim ale nepodařilo Následovat bude autové vhazování Celty Vigo.
1
Utkání právě začalo.
Obě mužstva jsou již na hrací ploše, utkání bude za malou chvíli zahájeno.
Úvodní sestavy:

Real Club Celta de Vigo: S. Álvarez – Mallo, S. Gómez, Cabral, Castro – Hernández, Radoja, Krohn-Dehli – Nolito, Larrivey, Orellana.
Náhradníci: Blanco – Fontàs, Á. López, A. Fernández, B. Fernández, Mina, Charles.

Granada: R. Fernández – Nyom, Babin, Murillo, J. Carlos – A. Sissoko, F. Rico, Iturra, Foulquier – El Arabi, Córdoba.
Náhradníci: Olazábal – Maínz, J. Márquez, Pascual, D. Larsson, Rochina, Isaac.

Rozhodčí: Estrada – Fernández, Martín.
Pohled do statistik

Celta Vigo zatím prožívá velmi dobrý ročník, se ziskem 19 bodů okupuje šestou příčku tabulky. V předchozím ligovém kole se mužstvu povedlo vyloupit věhlasný Nou Camp, Barcelonu zdolalo těsně 1:0.

Granada má zcela odlišné starosti, momentálně se nachází na čstnácté pozici. Na svém kontě má pouhých 9 bodů. V posledním klání Granada na domácí půdě podlehla Realu Madrid vysoko 0:4.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Španělská Primera División má na programu své jedenácté kolo. V jeho rámci změří síly celky Real Club Celta de Vigo a Granada. Úvodní výkop je ve středovém kruhu Estadio Balaídos, tedy domovském stánku Viga, naplánován na 22:00. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.
38. kolo
Tabulka 2021/2022
Z V R P Skóre B
1. Manchester City 38 29 6 3 99:26 93
2. Liverpool 38 28 8 2 94:26 92
3. Chelsea 38 21 11 6 76:33 74
4. Tottenham 38 22 5 11 69:40 71
5. Arsenal 38 22 3 13 61:48 69
6. Manchester Utd. 38 16 10 12 57:57 58
7. West Ham 38 16 8 14 60:51 56
8. Leicester 38 14 10 14 62:59 52
9. Brighton 38 12 15 11 42:44 51
10. Wolves 38 15 6 17 38:43 51
11. Newcastle 38 13 10 15 44:62 49
12. Crystal Palace 38 11 15 12 50:46 48
13. Brentford 38 13 7 18 48:56 46
14. Aston Villa 38 13 6 19 52:54 45
15. Southampton 38 9 13 16 43:67 40
16. Everton 38 11 6 21 43:66 39
17. Leeds 38 9 11 18 42:79 38
18. Burnley 38 7 14 17 34:53 35
19. Watford 38 6 5 27 34:77 23
20. Norwich 38 5 7 26 23:84 22
Články odjinud