Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera, užijte si nadcházející víkend a mějte se hezky. Příště na shledanou.
Zápas je u konce, hráči Celty Vigo přidali ve druhé půle ještě dva góly a pojistili si své tříbodové vítězství. Ovšem ani druhý poločas nenabídl žádnou kvalitní podívanou, znovu se hrála hodně opatrná, až ospalá hra, jakoby se žádnému týmu nechtělo vůbec hrát. Za zmínku stojí břevno Ivanschitze a poté zmiňované dvě branky, to je za pětačtyřicet minut hodně málo, navíc v jedné z nejlepších fotbalových lig světa. Na druhou stranu je třeba říct, že si domácí výhru zasloužili, protože soupeře, kromě jediné akce, nepředvedl vůbec nic.
90+3
90+3
Odevzdaný míč drží v rukou Álvarez.
90+3
Ještě jeden faul Celty a hosté mohou aspoň z následné standardky zkorigovat nepříznivý stav.
90+1
Nastavovat se budou tři minuty.
90
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Tak tohle si Mariño za rámeček rozhodně nedá. ÁLEX LÓPEZ vystřelil z hodně velké dálky, míč šel navíc přímo na brankáře, ale strážce hostující svatyně si počínal velice nejistě a balón si v podstatě sám srazil do brány.
90
Už běží poslední minuta základní hrací doby a domácí si přihrávají na své polovině.
89
Držení míče stále jasně ve prospěch domácího mužstva, 72 % – 28 %.
88
Dál už hosté pokračovat kvůli ofsajdu nemohli.
88
Centr z pravé strany odvrací domácí obrana do bezpečí.
87
Ofsajd zastavil další akci Celty Vigo.
85
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Joaquín Larrivey, přichází Charles.
83
Nolito nejprve nevyužil velkou možnost, když se dostal na levé straně v podstatě sám před brankáře, jeho ránu ke vzdálenější tyči stačil Mariño vyrazit, ale jen k dobíhajícímu protihráči a JOAQUÍN LARRIVEY hlavou usměrnil balón do odkryté svatyně. Domácí hráč se osamostatňuje na první pozici střelců svého týmu, tohle je jeho šestý gól v sezóně.
82
Míč má v moci Álvarez a s rozehrávkou nespěchá.
80
Na trávníku zůstává ležet jeden z hráčů Levante, který zřejmě při běhu špatně došlápl, hra je přerušena.
78
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Pablo Hernández, přichází Álex López.
76
Další ze série nepřesných balónů a odkopávat od brány bude Mariño.
74
Zblokovaný balón končí vysoko nad hostující bránou.
73
Žlutou kartu dostává Pedro López (Levante UD).
72
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Simão, přichází Mohamed Sissoko.
71
Ivanschitz byl velice blízko vyrovnání, jeho tvrdou ránu z dálky ale zastavilo ke smůle jeho mužstva břevno soupeřovy svatyně. Jedna z mála pěkných akcí tohoto utkání.
70
Nolito se chytil do ofsajdové pasti a míč musí odevzdat.
69
Už se domácí tým dostával do slibné šance, ale to by nesměl zasáhnout hvizd hlavního arbitra, který před tím viděl faul.
67
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Santiago Mina, přichází Levy Madinda.
67
Žlutou kartu dostává Simão (Levante UD).
66
Nepřesná přihrávka končí opět u hostujícího gólmana. Tento zápas má opravdu hodně nízkou úroveň.
64
Zblokovaný míč nakonec končí v rukavicích Mariña.
62
Domácí tým zastavil v útočné akci faul, míč tak získává protivník.
59
Žlutou kartu dostává Jordi Xumetra (Levante UD). Tady nebylo co řešit.
58
Špatná akce domácího celku dává míč soupeři.
57
Další nakopnutý míč končí u Álvareze.
55
Domácí přenesli hru ke svému brankáři, jenž v klidu rozehrává. Druhá půle tak pokračuje v opatrné hře.
53
Přetažený balón končí v zámezí a od brány bude rozehrávat Mariño.
51
Hosté míč odhlavičkovali do bezpečné vzdálenosti, nakonec končí až u Álvareze.
50
Rohový kop pro Vigo.
49
Barral si šel pro faul až příliš průhledně, může být rád, že nevidí žlutou kartu za filmování.
47
Nolitova rána končí u jednoho z protihráčů.
46
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází José Luis Morales, přichází Víctor Casadesús.
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Rubén García, přichází Jordi Xumetra.
46
46
Nastavovaly se nakonec asi jen tři vteřiny. Mnoho fotbalové krásy první poločas nenabídl, řekl bych, že spíš naopak. Úvodních pětačtyřicet minut bylo docela nudných, nezáživných a nic na tom nezměnil ani vstřelený gól. Z obou stran je hra hodně utahaná, opatrná. Nebýt vstřelené branky a ještě jedné šance domácího mužstva, nestalo by se v první půli nic, co by stálo za zmínku. Doufejme, že druhá část bude o poznání lepší.
45+1
45
Mallo se znovu dožadoval rohového kopu, ale bude to odkop od brány.
44
Cabral se sice dostal k hlavičce, ale nasměroval ji mimo tři tyče.
43
Další roh pro Celtu.
41
Po pěkné přihrávce pálil bez přípravy na levé straně pokutového území Nolito, vzdálenější tyč ale o půl metru minul.
40
A nakonec míč jen odevzdávají soupeři tím, že jej odkopávají k jeho brankáři. Álvarez nemá v první půli v podstatě žádnou práci.
40
Hosté mají nyní míč na kopačkách, ale stěží přejdou středovou čáru.
38
Diop se dnes už poněkolikáté dopustil poměrně těžkého faulu, ale hlavní arbitr je zatím benevolentní a kartu nevytahuje. Hráči znovu jen domlouvá.
37
Álvarez musel rychle vyběhnout z brankové lajny, aby včas odkopl nakopnutý balón, nebylo to ale nic vážného. Vše stihl včas.
36
Hosté teď míče spíš jen odkopávají od brány a do žádných útočných akcí se neženou, možná už vyhlíží přestávku, ale k té přeci jen chybí ještě zhruba deset minut.
33
Velice povedené přenesení hry na levou stranu, kde stál Nolito, ten obešel protihráče a připravil míč dobíhajícímu Hernandezovi do běhu, domácí fotbalista střílel bez přípravy a z dobré střelecké pozici svatyni soupeře vysoko přestřelil.
31
Ani druhý pokus nebyl úspěšný, hosté míč odkopávají daleko od brány.
31
Míč byl zblokován a Celta si standardku zopakuje.
30
Rohový kop pro domácí.
27
Mina odvedl kus velké práce, zavedl míč k pokutovému území, přenechal jej Hernándezovi, ten nakonec ještě našel volného JOAQUÍNA LARRIVEYE, jenž přesnou ranou k tyči otevírá skóre tohoto zápasu. Nutno však říct, že stál v době přihrávky v ofsajdu a gól tak neměl platit.
26
Centrovaný balón dopadl přímo do rukavic Mariña.
25
Možná přijde nyní po dalším rohovém kopu Celty Vigo.
24
Domácí celek si přihrává na své polovině, pětadvacet minut za námi a aspoň na šanci stále čekáme.
22
Držení míče zatím jasně v režii Viga, 79 % – 21 %.
19
Přetažený míč dopadl za bránu Celty a její brankář se postará o rozehrávku.
17
Do ofsajdové pasti se chytili hráči Levante.
16
No, tohle zavánělo dobrou možností, zatím asi největší v zápase. Diop se dostal k hlavičce, ovšem namířil ji do chumlu těl před sebou, zblokovaný míč nakonec skončil u Álvareze, který jej zkrotil v rukavicích.
15
Ojedinělá útočná akce Levante přináší možnost v podobě standardky, Cabral se sice hodně diví, ale hlavní arbitr je neoblomný.
14
Znovu se hostujícím hráčům podařilo překazit přihrávku z pravé strany, Celta zůstává u míče.
13
Hernández se dostal k hlavičce, ale svůj pokus zamířil hodně mimo bránu.
13
Zblokovaný centr z pravé strany končí v zámezí a domácí budou poprvé zahrávat rohový kop.
11
A opět míč končí u Álvareze.
9
Nyní bude rozehrávat pro změnu brankář Levante, zatím hodně opatrný úvod z obou stran.
8
Nakopnutý balón končí až u domácího gólmana.
6
Domácí se pokusili rozehrát na krátko, ale jejich záměr jim vůbec nevyšel.
5
Dobrá standardka pro Celtu.
5
Vzápětí jeden z domácích borců zahrál rukou a hosté tak získávají míč do své moci.
4
Nolito střílel z hranice pokutového území, ale trefil jen hráče před sebou.
2
Domácí se dostávali do první šance, ale soupeř nakonec v poslední chvíli míč odkopl do bezpečí.
1
Oba týmy jsou nastoupeny na hrací ploše, zápas za malou chvíli začne.

Real Club Celta de Vigo: S. Álvarez – Mallo, Cabral, S. Gómez, Castro – Krohn-Dehli, Radoja, Hernández – Mina, Larrivey, Nolito.
Náhradníci: Blanco – Costas, Planas, Á. López, Madinda, B. Fernández, Charles.

Levante UD: Mariño – P. López, Rodas, García Juanfran, Karampelas – Diop, Simão – Rubén García, Ivanschitz, Morales – Barral.
Náhradníci: Javi Jiménez – El Adoua, El Zhar, Xumetra, Sissoko, Camarasa, V. Casadesús.

Rozhodčí: F. Teixeira – V. Díaz, M. Torre.
Posledních pět vzájemných zápasů

Levante – Celta de Vigo 0:1
Celta de Vigo – Levante 0:1
Celta de Vigo – Levante 1:1
Levante – Celta de Vigo 1:0
Levante

To hosté pobývají až na konci tabulky, na předposlední pozici s pěti body, poslední Cordoba je jen o bod horší. Na svém kontě mají jen jedno vítězství, když nejtěsnějším možným rozdílem zvítězili v Granadě. Podobně jako soupeře odehráli na hřištích soupeřů zatím čtyři zápasy, kromě zmiňované výhry si připsali ještě dvě remízy a jednu prohru. Hrozivé je ovšem celkové skóre, jenž je nejhorší z celé ligy, Levante vstřelilo jen čtyři branky, o které se postarali čtyři různí střelci, zatímco už dvacet jich inkasovalo.
Celta de Vigo

Sedmý tým ligy se třinácti body a jednobodovou ztrátou na šestý Villarreal. Náskok před nejbližšími pronásledovateli je ovšem také minimální. Na svém trávníku odehráli její hráči dosud čtyři zápasy s bilancí dvou výher, jedné remízy a jedné porážky, bylo to v posledním utkání před svými fanoušky s Villarrealem poměrem 1:3. Dohromady skórovali třináctkrát a jedenáctkrát inkasovali. Nejlepším střelcem je pětigólový D. Nolito následovaný čtyřgólovým J. Larriveyem.
Dobrý den. Deváté kolo nejvyšší španělské fotbalové ligy bude dnes zahájeno předehrávkou, o kterou se postarají týmy Celta de Vigo a Levante. Domácí vstupují do utkání jako velký favorit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.