To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání končí zaslouženou remízou. Zejména ve druhém poločase jsme sledovali hodně nervózní utkání, kterému jako by prospělo vyloučení na obou stranách. Hned poté, také po příchodu "čerstvých" hráčů, se fotbal začal dostávat do obrátek a zejména domácí si vytvářeli zajímavé šance. Když se ale ani jim nepodařilo skórovat, rozchází se oba týmy smírně po remíze 1:1.
90+5
90+5
Poslední minuta nastaveného času, míč mají znovu domácí, konkrétně Crespo na pravé straně.
90+4
Nakonec Rossi ztrácí míč, hosté vhazují z levé strany.
90+3
Domácí se drží na polovině Eibaru, který brání remízový stav.
90+1
Rozhodčí Teixeira nastavil ještě minut pět! A pozor, na pravé straně se dostává před branku Crespo, ale těsně před Iruretou nedokázal míč usměrnit.
90+1
Hraje se již první minuta nastaveného času.
90
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Javi Lara, přichází Borja Fernández.
90
Domácí rozehráli z levé strany, ale pro míč si "došel" gólman Irureta.
89
Rohový kop Córdoby, ještě šance na skórování!
88
Domácí ještě zkouší něco vymyslet před pokutovým územím soupeře.
86
Domácí rozehráli volný kop z pravé strany, míč směřuje na vzdálenější tyč, kde si nabíhá Borja García, jehož hlavička ale zamířila znovu mimo branku.
85
Žlutou kartu dostává Javi Lara (SD Eibar).
84
To platí i pro střelu Cartabii, který znovu branku netrefuje.
83
Borja García hned po svém příchodu vzbudil rozruch v pokutovém území soupeře, ale branku Irurety nakonec neohrozil.
82
Střídání v týmu Córdoba CF: ze hřiště odchází Florin Andone, přichází Borja García.
80
Poslední desetiminutovka tohoto zápasu, je pravdou, že remíza by zápasu slušela mnohem více.
79
Irureta musel zasahovat, stáhl centr soupeře z levé strany a zabránil tak nebezpečné situaci před vlastní brankou.
77
Odkop od branky Eibaru, ale míč získávají domácí.
76
Cartabia opět přešel z pravé strany do vápna, znovu dokázal přejít přes bránícího Javi Laru, ale i tentokrát netrefuje branku.
74
Paradoxně hosté vyrovnali v době, kdy si i domácí vytvořili nějaké šance, které ale nevyužili, a tak přišel trest v podobě vyrovnávacího gólu!
73
Eibar právě vstřelil branku!
Jako blesk z čistého nebe přišel nyní vyrovnávací gól hostů! MIKEL ARRUABARRENA, který je na hřišti sotva pár minut, si naběhl na velmi přesný centr Saúla Berjóna a ve vápně dává hlavou první gól Eibaru.
72
A Cartabia o sobě dává znovu vědět, tentokrát si nabíhá před branku, ale nedostal centr z pravé strany.
71
Federico Cartabia se dostal do šance, z pravé strany však nedokázal překonat Iruretu, ten se blýskl fantastickým zákrokem!
70
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Manu del Moral, přichází Mikel Arruabarrena.
70
Dlouhá nákop Dani Garcíi na del Morala nebyl přesný, dříve je u míče gólman Carlos.
69
Edimar Fraga přešel přes obránce Eibaru a dostal se do vápna, ale z úhlu nezaskočil Iruretu.
69
Co předvedou domácí před pokutovým územím soupeře?
67
Nepřesný centr, to je častý závěr akcí Eibaru, stejně jako nyní.
66
Hosté kombinují u půlící čáry, jejich akce postrádají přesnost, před pokutovým územím soupeře jsou fotbalisté Eibaru zatím hodně neškodní.
65
Od Lilla se míč odráží do autu, domácí vhazují z pravé strany, na vlastní polovině.
63
Střídání v týmu Córdoba CF: ze hřiště odchází Nabil Ghilas, přichází Gómez Moreno Abel.
62
Časté fauly rozhodně zápasu neprospívají, lavička Eibaru připravuje střídání.
60
Chvílemi to vypadá, že se dnes hraje takové malé rugby, další karetní trest – žlutou kartu dostává José Ángel Crespo (Córdoba CF).
58
Červenou kartu dostává Federico Piovaccari (SD Eibar), který je v údivu, ale jeho faul ostrý skluz pod nohy protihráče byl doslova likvidační.
58
Domácí tak budou dohrávat utkání pouze o deseti, hosté rozehráli volný kop, ale nic z toho opět nebylo.
57
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Eduard Campabadal (Córdoba CF), který stáhl k zemi pronikajícího hráče Eibaru.
56
Míč letí do vápna, ale tam ho nemá možnost nikdo zasáhnout, odkop od branky.
55
Volný kop Eibaru, z pravé strany, z nějakých třiceti metrů od branky Córdoby.
53
Také v úvodu druhé půle se hra odehrává většinou ve středu hřiště.
51
Hodně nepovedená akce Córdoby, míč končí u gólmana Irurety.
50
Domácí rozehrají volný kop na polovině soupeře, z levé strany.
48
Žlutou kartu dostává Eduard Campabadal (Córdoba CF) za faul v hlavičkovém souboji.
48
Od Andoneho se míč odráží pouze znovu do autu, domácí zůstanou u míče.
47
Míč směřuje do autu, domácí vhazují z levé strany, konkrétně Bébé.
46
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Borja Ekiza, přichází Jose Maria Añibarro.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
První poločas končí vítězstvím domácích, které dostal do vedení hned po deseti vteřinách Andone. V dalším průběhu jsme nebyli svědky žádné vyložené šance, domácí v klidu vedení udrželi až do konce prvního poločasu.
45
45
Poslední minuta prvního poločasu, míč končí v autu, vhazovat budou z levé strany domácí.
44
Domácí se z rohového kopu nedokázali prosadit, odkop od branky Eibaru.
43
Rohový kop pro Córdobu, domácí rozehrají z levé strany.
41
Žlutou kartu dostává Borja Ekiza (SD Eibar).
40
Poslední pětiminutovka prvního poločasu, akce Edimara Fragy končí ztrátou míče.
39
Irureta musí bleskově odkopnout před nabíhajícím Andonem.
38
Žlutou kartu dostává David Omar (Córdoba CF) za faul na Dani Garcíu.
36
Irureta rozehrává po faulu soupeře na vlastní polovině, míč směřuje na polovinu Córdoby.
33
A ve vápně se del Moral dostal do zakončení, obránce Córdoby ale zasáhl a míč zblokoval.
33
Rohový kop Eibaru, hosté rozehrají z pravé strany.
32
Žlutou kartu dostává Eduard Campabadal (Córdoba CF).
30
Žlutou kartu dostává Raúl Navas (SD Eibar).
30
Je za námi první půl hodina zápasu, domácí stále vedou gólem z první minuty.
28
Domácí s míčem na polovině hřiště, ale hosté napadají rozehrávku.
25
Bébé a Lillo nyní musí strpět domluvu od sudího Teixeiry.
23
Juan Carlos má míč ve své moci a rozehrává, domácí nikam nespěchají s rozehrávkou.
22
Bébé nedokázal dostat míč z pravé strany před branku, štěstí pro hosty.
21
Hraje se zatím převážně ve středu hřiště, utkání chybí větší spád.
19
Vzal to na sebe Bébé, který to zkusil přímo na branku, ale není úspěšný, Irureta může vykopávat.
18
Po faulu na Cartabiu mají domácí výhodu volného kopu ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů od branky soupeře.
17
To nebylo vůbec špatně sehrané, byl to signál, kdy nakonec Saúl Berjón pálí zpoza vápna, ale trefuje jen bránícího hráče ve vápně.
16
Hosté vybojovali rohový kop, a to z levé strany.
15
Federico Cartabia se rozhodl ke střele z pravé strany, před pokutovým územím soupeře, ale branku netrefuje.
13
Domácí rozehráli, dlouhý nákop dopředu, míč však končí pouze v rukavicích Irurety.
12
Raul Navas postupuje s míčem u nohy k půlící čáře, hosté však faulují, Deivid se ocitl na trávníku.
10
Eibar má i nadále problémy s vlastní rozehrávkou, nyní jim pomohl faul domácího Bébé.
8
Míč má Irureta, který rozehrává, Navas řeší, co s míčem.
7
Fausto Rossi se odhodlal ke střele zpoza vápna, z levé strany, nepříjemný míč, ale Irureta chytá.
6
Domácí nyní kombinují před pokutovým územím soupeřem, ale nakonec je z toho zpětná přihrávka, kdy se míč dostává až k brankáři Juan Carlosovi.
4
Lara stáčí míč k brance, ale ten nakonec končí nad brankou, mimo hřiště, je z toho pouze odkop od branky.
3
A je z toho rohový kop pro Eiba, který hosté rozehrají z levé strany, konkrétně Javi Lara.
3
Lepší vstup do zápasu si domácí ani přát nemohli, nyní se snaží hostující Piovaccari který spěchá za dlouhým pasem na levé straně.
1
Córdoba právě vstřelila branku!
Neskutečný úvod zápasu, po deseti vteřinách se do sítě Eibar trefuje FLORIN ANDONE, hosté neskutečně chybovali v rozehrávce na vlastní polovině, čehož domácí dokonale využili, Andone si naběhl za obranua Eibaru a přízemní střelou k tyči překonal Iruretu.
1
Oba týmy právě nastupují na hrací plochu.

Córdoba CF: Carlos – Campabadal, Crespo, Pantić, Fraga – Omar, Rossi – Cartabia, Bébé, Andone – Ghilas.
Náhradníci: Saizar – Xisco, Fidel, García, Abel, Pinillos, Vico.

SD Eibar: Irureta – Bóveda, Ekiza, Navas, Lillo – Errasti, D. García – Berjón, del Moral, Lara – Piovaccari.
Náhradníci: Irazusta – Añibarro, Á. Rodríguez, Arruabarrena, D. Nieto, Abraham, B. Fernández.

Rozhodčí: Teixeira – Díaz, Torre.
SD EIBAR
Jak již uvedeno, Eibar je také ligový nováček, ovšem zatím si vede více, než dobře! Vítěz loňského ročníku Segunda division je aktuálně na skvělém osmém místě, odkud atakuje dokonce pohárové příčky! Na ty má ale Eibar relativně daleko, na šestý Villarreal je to již šestibodová ztráta. Hosté tak musí hledět hlavně pod sebe, byť devátá Celta Vigo ztrácí pět bodů. Také Eibar v posledních dvou kolech zvítězil, když vydřel výhru 2:1 na hřišti Espanyolu Barcelona a doma přehrál stejným výsledkem Getafe.
CÓRDOBA CF
V souboji dvou ligových nováčků vyzve aktuálně patnáctá Córdoba loňského vítěze Segunda division a aktuálně osmý Eibar. Domácí po dvou remízách a prohře zabrali a poslední dva zápasy dokázali vyhrát, když nejprve zvítězili na svém hřišti 2:0 nad Granadou a vítězství si přivezli i z Vallecana, kde k zisku všech bodů nepotřebovali ani skórovat, to totiž na sebe vzal domácí Abdoulaye, který si dal vlastní gól.
Vítejte u onlajn přenosu utkání devatenáctého kola španělské Primera División, v němž domácí CÓRDOBA CF přivítá SD EIBAR. Utkání se odehraje na Estadio Nuevo Arcángel v Córdobě a provede jím trojice španělských sudí, jako hlavní Fernando Teixeira, na čarách asistenti Victoriano Díaz a Manuel Torre.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.