To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání nabídlo zcela odlišné poločasy, a to nejen co do skóre. V první půli jasně kralovali hosté, kteří vyžívali hrubých chyb soupeře v defenzivě a hravě nastříleli tři góly. Do druhého poločasu domácí poslali hned trojici jiných hráčů a na hře Eibaru to bylo hned znát. Atlético již nemělo tolik prostoru v pokutovém území a nakonec se i domácí dočkali gólu, když v 89. minutě skóroval Ital Piovaccari.
90+2
90
Probíhá poslední minuta řádné hrací doby, nastavovat se ještě budou dvě.
89
Eibar právě vstřelil branku!
Tak domácí se přece jenom dočkali, Saúl Berjón ustál souboj na levé straně, dokázal i odcentrovat a ve vápně zakončuje FEDERICO PIOVACCARI, který dává gól.
88
Moyà si staví míč a bude vykopávat od své branky.
86
Probíhá poslední pětiminutovka tohoto zápasu, o vítězi již není pochyb, jen jde o to, zda se domácím podaří alespoň ten čestný úspěch.
84
Atlético zůstává u míče, domácí nejsou schopni nyní odehrát míč.
84
Další rohový kop pro hosty.
83
Statistika držení míče: 54% : 46%.
82
Míč směřuje na polovinu Atlétika, ale je pískán faul Pivovaccarimu.
80
Poslední desetiminutovka tohoto utkání, hosté mají rohový kop z pravé strany.
79
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Koke, přichází Cani.
78
Volný kop Atlétika rozehrál Koke, ale obrana Eibaru odvrací.
77
Žlutou kartu dostává Lillo (SD Eibar) za faul na Mandžukiće.
75
Atlético drží míč před pokutovým územím soupeře, centr do vápna, kde Mandžukić ve stoje hlavičkuje, naštěstí pro domácí, přímo do rukavic Irurety.
74
Atlético zůstává u míče, i po rohovém kopu, hosté vhazují z levé strany.
73
A nakonec Jiménez posílá míč do vápna, z levé strany, ale obránce Eibaru odvrací alespoň na roh.
72
Koke získává míč ve středu hřiště a postupuje po pravé straně na polovinu soupeře.
70
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Antoine Griezmann, přichází Raúl Jiménez.
69
Irureta má míč opět ve své moci, domácí to zkouší nakopávanými míči. Chtělo by to ale více přesnosti.
67
Podruhé se mu to ale již nezdařilo, byl mu navíc pískán faul, míč získávají domácí.
66
Mario Mandžukić vybojoval rohový kop pro Atlético, z levé strany.
65
Mandžukić se snaží o zkompletování "čistého" hattricku, ale nyní ztroskotal na zasahujícím gólmanovi Eibaru.
63
Žlutou kartu dostává Saúl Ñíguez (Atlético Madrid).
62
Nakonec i Javi Lara se opět dostal k centru, tentokrát Moyà míč nevyboxovává, ale chytá.
62
Rozehrál Javi Lara, který ale trefil prvního bránícího hráče soupeře. Následuje autové vhazování, míč si bere Abraham.
61
Eibar rozehraje alespoň rohový kop, a to z levé strany.
61
Volný kop Eibaru, z pravé strany, z nějakých třiceti metrů. Míč směřuje do vápna, kde ale vyboxovává Moyà.
60
Je za námi hodina hry, na hře Eibaru je znát hned trojí změna v sestavě, pro kterou se domácí kouč rozhodl po první půli, Atlético již nemá tolik prostoru před brankou Eibaru.
58
Míč ve vápně "propadl", ale jako jediný ho dokázal zasáhnout odkopávající obránce Eibaru.
57
Atlético vybojovalo rohový kop z levé strany.
56
Nepřesným nákopem darují hosté míč domácím, ti se snaží něco vymyslet, ale míč končí v autu, hosté budou vhazovat.
55
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Raúl García, přichází Mario Suárez.
53
Domácí jsou ale opět před pokutovým územím soupeře, střela Saúla Berjóna končí v náruči gólmana soupeře.
52
Ale ani Eibar se z rohového kopu neprosazuje, míč mají hosté.
51
Rohový kop pro Eibar, domácí rozehrají z pravé strany.
49
Defenziva Eibaru nyní obstála a domácí mohou zaútočit.
48
Rohový kop pro Atlético, hosté rozehrají z pravé strany.
46
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Mikel Arruabarrena, přichází Dejan Lekić.
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Manu del Moral, přichází Javi Lara.
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Jon Errasti, přichází Ander Capa Rodríguez.
46
46
46
Druhý poločas začne přibližně v 19:03.
První poločas náramně vyšel favorizovanému Atlétiku, který po třech rychlých gólech ovládl první pětačtyřicetiminutovku naprosto s přehledem. Domácí možná trochu doplácí na špatný a hodně podmáčený terén, na kterém se naopak hostům daří.
45+1
45+1
Jednu minutu nastavil sudí nad rámec základní hrací doby první půle.
45
Arruabarrena je zjevně otřesený, ale již "po svých" odchází za postranní čáru.
43
Mikel Arruabarrena se nyní na trávníku drží za hlavu, tam došlo ke střetu s bránícím hráčem soupeře, na hranici pokutového území hostů.
42
Arruabarrena pálí z nějakých pětadvaceti metrů, ale branku Atlétika netrefuje.
42
Pískán útočný faul, Irureta může vykopávat.
41
Volný kop Atlétika, na polovině soupeře, z pravé strany.
40
Míč ale končí pouze v autu, domácí tedy budou alespoň vhazovat a zůstanou u míče.
39
Rohový kop Eibaru, domácí rozehrají z pravé strany.
37
Obrana Eibaru pouze odkopává z vlastní šestnáctky, hosté tlačí svého soupeře.
36
Hosté jsou v pohodě, napadají rozehrávku Eibaru hluboko na jeho polovině.
35
Moyà vykopává od své branky, míč směřuje na polovinu Eibaru.
33
Defenziva Eibaru odvrací míč do autu, hosté budou vhazovat z pravé strany.
32
Rohový kop pro Atlético, hosté rozehrají z levé strany.
31
Z rohového kopu se hosté neprosazují.
30
Aktivní Mandžukić vybojoval rohový kop pro svůj tým.
28
V hodně nepříjemné situaci se nyní nacházejí domácí, kteří na těžkém terénu zatím nestíhají lépe technicky vybavenému soupeři.
27
Žlutou kartu dostává Koke (Atlético Madrid).
25
Atlético právě vstřelilo branku!
Eibar si říká o debakl, MARIO MANDŽUKIĆ na hranici pokutového území obral o míč dvojici obránců domácího týmu, odstoupil více doprava a přesně umístěnou střelou dává třetí gól hostů, svůj druhý v tomto zápase!
25
Hosté mají k dispozici autové vhazování z levé strany, na polovině soupeře.
24
Žlutou kartu dostává Federico Piovaccari (SD Eibar).
23
Další chyba domácí obrany potrestána, MARIO MANDŽUKIĆ si ve vápně, u vzdálenější tyče, naběhl na centr Antoine Griezmanna, z levé strany a střelou z voleje dává druhý gól hostů.
22
Mendes odkopává před nabíhajícím Arruabarrenou, míč směřuje až na polovinu Eibaru.
21
Z hlediště se již delší dobu ozývá pískot, divákům se nelíbí zdlouhavá rozehrávka gólmana Atlétika.
20
Obrana Atlétika dokázala míč odehrát do bezpečí.
19
Míč je ale tečován, rohový kop pro Eibar.
19
Volný kop Eibaru rozehrál Abraham, zkusil to přímo na branku, kterou ale netrefil.
18
Žlutou kartu dostává Antoine Griezmann (Atlético Madrid) za stažení Errastiho.
17
Razantní odkop Gámeze od vlastní šestnáctky, ale domácí se znovu zmocňují míče u půlící čáry.
16
Saúl Berjón fauluje na polovině soupeře, v souboji o míč, Atlético rozehrává.
16
Následuje centr z levé strany, který "sbírá" gólman Irureta.
15
Po rychlém protiútoku se Atlético dostává do blízkosti pokutového území soupeře.
14
Menší diskuze ve vápně Atlética, ale faul to byl, domácí se domáhali rohového kopu.
13
Centr domácích letí do vápna Atlética, kde ale Pivovaccari fauluje gólmana hostů.
11
Hraje se ve středu hřiště, Mandžukič vybojoval míč.
9
Moyà má míč ve své moci a vykopává od své branky.
8
Abraham se dostal na druhé straně ke střele zpoza vápna, povedená střela, ale míč končí nad brankou soupeře.
7
Raul García si skvěle zpracoval míč u pokutového území a předložil volnému ANTOINE GRIEZMANNOVI, který se na levé straně prosazuje přesně umístěnou střelou, gól doslova z "čistého nebe"!
6
Útočný faul odpískán hostům, jejich útočné snažení tak končí, provinil se Saúl Ñíguez.
5
Jesús Gámez vhazuje z pravé strany, na polovině Eibaru.
4
Domácí se ale z rohového kopu neprosazují.
3
Vytrvale prší, je otázka, jak bude hřiště vypadat po pár minutách, rohový kop pro Eibar.
2
Hraje se na podmáčeném trávníku, který nedává příliš prostoru ke kombinaci.
1

SD Eibar: Irureta – Lillo, Navas, Añibarro, Abraham – Errasti, B. Fernández – del Moral, Arruabarrena, Berjón – Piovaccari.
Náhradníci: Irazusta – Capa Rodríguez, Lekić, D. Boateng, Vilà, Ekiza, Lara.

Atlético Madrid: Moyà – Gámez, Giménez, Godín, Siqueira – Mendes, Ñíguez – Raúl García, Griezmann, Koke – Mandžukić.
Náhradníci: Oblak – Torres Juanfran, F. Torres, M. Suárez, Miranda, Jiménez, Cani.

Rozhodčí: Pérez – Matías, Hernández.
ATLÉTICO MADRID
Madridské Atlético má za sebou neúspěšné čtvrtfinále ligového poháru, kde v prestižním souboji s Barcelonou dvakrát neuspěl (0:1 v, 2:3 d). V Primera División je to o poznání lepší a Atléticu patří aktuálně třetí místo, s tříbodovou ztrátou právě na Barcelonu. Na vedoucí Real ztrácí Atlético body čtyři, nikoliv tedy nedostižná ztráta! V utkání s Eibarem jsou madridští favorité, z posledních deseti zápasů sedm vyhráli!

SC EIBAR
Ligový nováček si vede v této sezóně nad očekávání dobře! Po dvaceti ligových kolech je totiž na výtečném osmém místě se ziskem sedmadvaceti bodů! V posledních dvou ligových duelech sice Eibar získal jen bod, za remízu v Córdobě, ale předtím dokázal dvakrát zvítězit (na hřišti Espanyolu 2:1 a stejným poměrem pak doma nad Getafe). Ani dnes, proti favorizovanému Atléticu, tak nejsou fotbalisté Eibaru bez šancí!

20.12.2014 • 16. kolo • SD Eibar – Valencia CF 0:1
04.01.2015 • 17. kolo • Espanyol – SD Eibar 1:2
10.01.2015 • 18. kolo • SD Eibar – Getafe CF 2:1
16.01.2015 • 19. kolo • Córdoba CF – SD Eibar 1:1
24.01.2015 • 20. kolo • Real Sociedad – SD Eibar 1:0
Vítejte u onlajn přenosu utkání jedenadvacáctého kola španělské Primera División, v němž domácí SD EIBAR přivítá ATLÉTICO MADRID. Utkání se odehraje na stadionu Municipal de Ipurua v Eibaru a provede jím trojice španělských sudí, jako hlavní Pedro Pérez, na čarách asistenti José Matías a Alfonso Hernández.