To je z mé strany vše, hezký večer.
Je konec! Sledovali jsme utkání, ve kterém byli aktivnější domácí fotbalisté, ale žádnou šanci nedotáhli do zdárného konce. Neprosadilo se ani Elche, takže duel skončil nerozhodně 0:0. Pro domácí Getafe je to určitě ztráta, naopak hosté budou zřejmě spokojení.
90+3
90+3
Už se nic nestane. Týmy si dnes body rozdělí.
90+2
Domácí se tlačí dopředu, ale Elche se v pohodě brání a drží nerozhodný stav.
90+1
Hlavní rozhodčí přidal tři minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Elche střídalo. Odešel Mario Pašalić a zahraje si Álvaro Giménez Candela.
87
Po dalším centru měl práci Tyton, ale poradil si a před dotírajícím domácím hráčem míč sebral.
86
Ale ani z devátého rohu domácí neohrozili branku Elche, které stále drží cennou remízu.
85
Ángel Lafita se dostal do vápna, ale zakončení vůbec nezvládl a po odrazu hostujícího hráče je tu roh pro Getafe.
83
Castro se skvěle prodral do vápna a přihrál před branku, ale žádný z jeho spoluhráčů nedokázal uklidit míč do branky.
82
Elche střídalo. Odešel Fayçal Fajr a zahraje si Aarón Ñíguez.
80
Zdržující Przemysław Tytoń vyfasoval žlutou kartu.
79
Nakonec se do zakončení prodral Papa Babacar Diawara, ale po jeho hlavičce skončil míč několik metrů vedle branky.
78
Opět se hraje na polovině hostujícího celku, který ale stále velmi dobře brání.
77
Domácí zahrávali standardní situaci z hranice velkého vápna, ale Sammir poslal míč nad branku.
76
Žlutou kartu vyfasoval za svůj faul hostující Edu Albacar.
75
Další útok hostů k ničemu nevedl, protože vše skončilo zbytečným útočným faulem.
75
Z dálky napřáhl hostující Fayçal Fajr, ale po jeho pokusu skončil míč zhruba metr nad břevnem domácí branky.
74
O chvilku později střídalo také Elche. Zahraje si Coro, který nahradil Herreru.
73
Getafe střídalo. Dohrál Karim Yoda a zahraje si Papa Babacar Diawara.
71
Ani po levé straně to domácímu celku nyní nevyšlo. Hosté se zmohli pouze na dlouhý odkop.
70
Je před námi posledních dvacet minutek a obraz hry je stále stejný. Domácí Getafe se tlačí dopředu, ale Elche velmi dobře brání a na první branku stále čekáme.
68
Na druhé straně měl práci Guaita, ale u vysokého míče byl jako první a vyboxoval ho daleko od své branky.
67
Jenže rozehrávka rohů se domácím vůbec nedaří. Elche se i nyní ubránilo a stále drží cennou remízu.
66
A další rohový kop pro Getafe, které nyní na trávníku jasně dominuje.
65
Ale i tentokrát se Elche v pohodě ubránilo, protože pro centrovaný míč si došel dnes zatím výborný Tyton.
64
Getafe tlačí. Domácí celek bude zahrávat sedmý roh.
63
Z rohu se ale nic neurodilo. Navíc na zemi zůstal ležet Lacen, který potřebuje ošetření.
62
Jenže hosté míč velmi rychle ztratili a domácí celek vybojoval svůj šestý roh.
61
Ale ani tentokrát se ve finální fázi domácím borcům nedařilo a po nepřesné přihrávce skončil míč v zámezí.
60
Domácí se usadili na polovině Elche a snaží se něco vymyslet...
59
Z následného přímého kopu nic nebylo, protože domácí hráč poslal míč jen do zdi.
58
A hostující Pasalič nakonec vyfasoval žlutou kartu.
58
Jeden z hostujících hráčů zahrál rukou a je z toho zajímavá standardní situace pro Getafe.
57
Getafe střídalo. Sarabiu nahradil Sammir.
55
Do velmi dobré pozice se natlačil aktivní Herrera, ale tentokrát ho skvěle vychytal pozorný Vicente Guaita!
54
Sarabia vymyslel zajímavý centr. K míči se dostal Lacen, ale z jeho hlavičky nebylo vůbec nic.
53
Na druhé straně to vzal na sebe Sarabia, ale na pravém křídle se neprosadil.
52
Nakonec se hosté dostali na polovině Getafe, ale tam o míč rychle přišli.
51
Hosté drží míč a snaží se něco vymyslet.
50
Po centru se dostal do zakončení z malého vápna Jonathas, ale branku trestuhodně překopl!
48
Po centru musel zasahovat Tyton, ale poradil si a pomohl tak svým spoluhráčům.
47
Ángel Lafita se dral dopředu a nakonec po jeho centru je tu roh pro Getafe.
46
Domácí v poločase střídali. Na trávník se nevrátil Fredy Hinestroza a zahraje si Diego Castro.
46
Hráči obou celků přicházejí na trávník. Druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 19:00.
První poločas je za námi. Sledujeme zajímavé utkání, které zatím branku nepřineslo. Prvních deset minut patřilo Elche, ale pak začali na trávníku dominovat domácí fotbalisté, kteří se dostali do několika zajímavých šancí, ale žádná brankou neskončilo. Ve druhém poločase je stále o co hrát a máme se na co těšit. Bude to ještě hodně zajímavé, protože ve hře jsou cenné tři body.
45
45
Nakonec se domácí vydali dopředu a vybojovali svůj pátý roh. Z něho se ale nic neurodilo, protože vše skončilo útočným faulem.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Domácí drží míč a nikam nepospíchají. Do konce prvního poločasu zbývá několik desítek sekund.
43
A vzápětí Escudero fauloval a vyfasoval první žlutou kartu v tomto utkání.
42
Domácí zahrávali další roh. Míč doputoval na velké vápno, kde byl Escudero, ale hradbu těl nepropálil.
41
Przemysław Tytoń má v posledních minutách hodně práce, ale zatím vše zvládá na jedničku. Tak jako nyní, kdy sebral centrovaný míč.
40
Po dalším centru se k míči ve vápně Elche dral Naldo, ale v souboji si pomohl faulem a celé snažení Getafe tedy skončilo.
38
Z následného rohu domácí borci nic nevytěžili a stav zápasu se tedy stále nemění. Getafe hraje s Elche 0:0.
37
Aktivní Pablo Sarabia to zkusil z hranice velkého vápna a Tyton měl co dělat, aby si s přízemním pokusem poradil! Nakonec ale míč dokázal vyrazit.
35
Domácí Sergio Escudero si všiml, že Tyton je ze své branky, tak to zkusil z dálky, ale hostující brankář si nakonec s tímto pokusem nadvakrát poradil.
34
Hosté získali míč a hned se vydali dopředu, ale Lombán nezvládl přihrávku a kulatý nesmysl poslal do zámezí.
33
Domácí to nyní zkusili po pravé straně, ale Sarabia se nakonec k centru nedostal.
31
Ofsajdy bychom na prstech jedné ruky rozhodně nespočítali. V dalším byl domácí Ángel Lafita.
30
Domácí to zkusili dlouhým nákopem, ale hostující zadáci byli pozorní a míč dokázali sebrat. Dobrou práci odvedl Roco, který vyhrál hlavičkový souboj.
28
Na druhé straně se dopředu dral Damián Suárez, ale nakonec mu byl odmáván a odpískán ofsajd.
27
Domácí nyní pálí ze všech pozic. Vzápětí to zkusil Ángel Lafita, ale ani jeho rána se příliš nepovedla.
26
Na sebe to nyní vzal domácí Juan Rodríguez, ale jeho projektil nebyl přesný a Tyton nemusel zasahovat.
25
Ani z tohoto rohu ale nebylo vůbec nic a na první branku tedy stále čekáme.
24
Po přihrávce do vápna Elche šel do skluzu David Lombán, který míč trefil a ten skončil těsně nad břevnem. Roh pro Getafe.
23
Ángel Lafita si šel pro faul, ale hlavní rozhodčí ho nevyslyšel a rozehrávat od své branky bude Tyton.
22
A na centrovaný míč si nabíhal Naldo, ale nakonec zasáhl jeden z hostujících zadáků a míč uklidil do bezpečí.
21
Po rychlé akci je tu první rohový kop pro Getafe.
20
Úvodních dvacet minut nic nepřineslo. Zatím je to spíše boj, než nějaký pohled fotbal. Nutno také dodat, že žádná ofenzivní show to také není.
18
Ani domácímu celku se útok vůbec nepovedl. Míč nyní létá ze strany na stranu, ale na další šanci stále čekáme.
17
Po nepovedené akci hostů bude od své branky rozehrávat Vicente Guaita.
16
Hráči se zatím vůbec nešetří a k vidění už bylo několik tvrdých zákroků. Zatím se to ale vše obešlo bez žluté karty.
14
Na útočný výlet se vydal domácí Sergio Escudero, který to zkusil z dálky, ale jeho projektilu scházela přesnost.
13
Jeden z hráčů Elche se dostal k hlavičce, ale té scházela razance a Guaita míč v pohodě sebral.
12
Blesková akce hostů, kteří vybojovali svůj druhý roh.
11
Po delší době se dopředu vydali i Getafe. Po levé straně utekl Lacen, který po souboji upadl, ale faul se nepíská.
10
Úvodních deset minutek patřilo hostům, kteří se stále tlačí dopředu a jsou zatím lepším celkem. Domácím borcům se zatím vůbec nedaří, hlavně tedy směrem dopředu.
8
K dalšímu centru se dostal hostující Edu Albacar, ale i tentokrát se domácí celek ubránil.
7
Po zblokované střele se k míči dostal hostující Herrera, ale pokračovat nemohl, protože byl v ofsajdu.
6
Nyní se vše podstatné odehrává uprostřed hrací plochy a na další šanci stále čekáme. Hosté jsou ale i nadále aktivnější.
4
Další snažení hostů zastavil pomezní rozhodčí, protože David Lomban byl podle něj v ofsajdu.
3
Z úvodního rohu ale Elche nic nevytěžilo.
3
A nakonec se do obrovské šance dostal Victor Rodríguez, ale po jeho střele vyrazil domácí brankář míč na tyč, od které se odrazil na roh.
2
Po tvrdém souboji zůstal ležet na trávníku jeden z domácích hráčů, ale hosté hru nepřerušili a pospíchají dopředu.
1
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté, kteří se okamžitě vydali dopředu, ale z dlouhého nákopu nic nebylo.
1
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku. Duel začne za malý okamžik.

Getafe CF: Guaita – Arroyo, Naldo, Valázques, Escudero – Lacen, J. Rodríguez – Yoda, Sarabia, Hinestroza – Lafita.
Náhradníci: Codina – Lago, Vigaray, D. Castro, Sammir, Míchel, Diawara.

Elche CF: Tytoń – D. Suárez, Lombán, Roco, Albacar – Pašalić, Mosquera – Fajr, Rodríguez, Jonathas – C. Herrera.
Náhradníci: M. Herrera – Ángel, Coro, Adrián González, Giménez Candela, Pelegrín, Ñíguez.

Rozhodčí: Fernández – Cabañero, Canelo.
Poslední vzájemné zápasy

Elche – Getafe 1:0
Getafe – Elche 1:1
Elche – Getafe 1:1
Getafe – Elche 3:1
Getafe CF si zatím nevede špatně. Domácí mají na svém kontě 13 bodů a v tabulce se nachází na desátém místě. Domácím se tedy poměrně daří, jediné problémy má Getafe v útoku, protože zatím vstřelilo pouze osm branek, což není žádná velká sláva. I tak to ale domácímu celku stačilo na čtyři vítězství. V posledních pěti zápasech Getafe pouze jednou prohrálo, tak uvidíme, jak si domácí celek povede dnes.

Elche CF je na tom o něco hůře, než domácí celek. Elche zatím vybojovalo pouze osm bodů a v tabulce se nachází na sedmnáctém místě. Elche má problémy hlavně v útoku, protože domácí celek inkasoval už 22 branek, což je nejvíce ze všech týmů v soutěži. Poslední duel ale Elche zvládlo a porazilo Espanyol, tak uvidíme, zda hosté na tuto výhru navážou a vybojují další vítězství.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Španělská Primera Division má na programu jedenácté kolo a my budeme sledovat duel mezi Getafe a Elche. Mírným favoritem tohoto zápasu je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.