Z jednostranného, leč remízového zápasu je to vše vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera.

Žluté karty: 1 – 2.
Ve druhém zápase dnešního programu Primera División branka nepadla, ale i přesto se diváci nemohli v žádném případě nudit. Málaga ostřelovala Fernándezovu branku z všemožných pozic, ale míč do branky zkrátka nedostala. Gólman Levante předvedl v první půli fantastický výkon, když si poradil s několika šancemi soupeře. Domácí hráči měli spoustu šancí i ve druhé půli, jenomže ve většině případů mířili mimo tři tyče. S dělbou bodů je spokojenější Levante, které vydřelo svůj první bod v ročníku 2014/15 i přes fakt, že ještě ani jednou neskórovalo.
90+3
90+3
Snad všichni hráči i fanoušci Málagy schovali tvář do dlaní, když viděli, jak zapomenutý Castillejo ve velké šanci branku přestřelil!
90+3
Fernández s výkopem pochopitelně nepospíchá, a tak je pravděpodobné, že v tomto utkání žádnou branku neuvidíme.
90+2
Levante se však v posledních minutách dostává více do útoku, střela z dálky v podání Moralese ale gólové parametry neměla.
90+1
Ambiciózní střela Vitorina Antunese Fernándeze neohrozila, gólman Levante bude jen odkopávat.
90+1
Oba týmy mají před sebou poslední tři minuty, které jsou nastaveny nad rámec druhé půle.
90
Domácí diváci jsou hodně nespokojeni, jelikož Levante s rozehrávkou ve středu hřiště vůbec nepospíchá.
89
Míč přilétl z levé strany na penaltový puntík, Roque Santa Cruz ale nasměřoval míč na dobře postaveného Fernándeze.
89
Kameni chytil centr do svých rukavic a okamžitě poslal míč na své spoluhráče, kteří získali jubilejní dvacátý rohový kop.
88
Pro Levante se rýsoval zajímavý rychlý protiútok, ovšem na několika hráčích hostů už je zřetelné, že toho mají plné zuby.
87
O rozehrávku se postaral Castillejo, po jehož centru vznikl před Fernándezem velký závar. Santa Cruz, ke kterému se míč dostal, ale v klíčové fázi podklouzl.
86
Následuje něco, co už tu dlouho nebylo. Devatenáctý rohový kop ve prospěch Málagy.
85
Z pravé strany vhazoval Pedro López, jenž prakticky pouze odevzdal balón hráčům Málagy. Na nich už ale začíná být vidět nervozita.
84
Míč se nachází na útočné polovině Levante, které se pomaličku blíží k zisku prvního bodu v aktuální sezóně Primera División.
83
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Juanmi, přichází García Sánchez Samuel.
82
I s nastaveným časem má Málaga zhruba posledních deset minut na vstřelení pravděpodobně rozhodující branky. Levante se každopádně stále srdnatě brání.
81
Morales vystřelil z první po přihrávce z levé strany, přičemž těžkou střelou Kameniho nezaměstnal. Tato šance byla asi první v podání Levante v celém utkání.
80
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Jordi Xumetra, přichází Víctor Casadesús.
80
To už není možné! Camacho vrátil centr z levé strany na osu hřiště, Roque Santa Cruz ale ve stoprocentní šanci hlavou branku minul!
79
Juanmi jaksi zapomněl na střelu, místo které přihrál na Camacha. Ten akrobaticky posunul míč doprava, ale celá akce už je hodně zbržděná.
79
Hosté si užívají držení míče na vlastní polovině a z tribun se ozývá hlasitý pískot. Fanouškům Málagy už zřejmě dochází s nerozhodným stavem trpělivost.
78
Dobrou práci v obraně předvedl Pedro López, který Amrabatův centr odkopl až na půlící čáru.
77
Levante má v těsné blízkosti vlastní branky deset hráčů, kteří se nyní s míčem nepárali a odeslali ho na rohový kop.
76
Amrabata prudká kolmice na rozběhnutého spoluhráče byla nechytatelná, a tak může Pedro López vhazovat.
75
Domácí se s útokem vrátili až ke Carlosi Kamenimu, který za dosavadních 75 minut nemusel ani jednou zasahovat.
74
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Ricardo Horta, přichází Samuel Castillejo.
73
Faulující hráč odehrál nacentrovaný balón až do středu hřiště. Málaze se pomalu ale jistě začíná krátit čas na vstřelení kýžené branky.
72
Podobná situace může nastat také na druhé straně, rychlý útok přerušil Vyntra faulem na Amrabata a za odměnu dostává žlutý kartónek.
72
Španělský záložník podle očekávání jen centroval, u zadní tyče se ale nejvýše ze všech vyšplhal domácí stoper Sergio Sánchez.
71
Snad poprvé ve druhé půli můžou hosté zahrozit ze standardní situace, kterou rozehraje Jordi Xumetra.
70
Horta rozehrává stále do stejného místa, nyní se k hlavičce dostal Brazilec Welington, který ale ohrozil spíše rohový praporek než branku Levante.
70
Nordin Amrabat byl v obležení dvou soupeřů, kteří mu odkopli míč na rohový kop, sedmnáctý v pořadí.
69
Levante je v útoku naprosto bezzubé, nákop hostů byl natolik nepřesný, že Kameni, jenž se v tomto zápase spíše nudí, bude vykopávat.
68
První žlutou kartu z domácích týmu dostal Recio, který zasáhl do obličeje Jordiho Xumetru.
67
Střelcům Málagy dnes není přáno! Čerstvý Amrabat předběhl Rodase i Vyntru, jenže zakončení, které směřovalo k zadní tyči, se do brány nevešlo.
66
Ofsajd zastavil další ze série útočných výpadu domácích, obrana Levante si tak může na chvíli odfrknout.
65
Recio rozehrál standardní situaci až příliš rychle, při centru do ohně tak opět zaměstnal Jesúse Fernándeze.
64
Hlavní sudí musel řešit menší rozmíšku, která nastala poté, co Xumetra nechtěně zasáhl Sergia Sáncheze. Vše se však obejde bez karetního napomenutí.
64
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Mohamed Sissoko, přichází Héctor Rodas.
63
Rosales dostal výbornou přihrávku do běhu od aktivního Horty, zakončení ale bylo hodně nepřesné.
62
Jesús Fernández byl poprvé překonán, branka ale neplatí! Juanmi si sběhl před branku ze druhé vlny, jeho gólová trefa ale není uznána kvůli údajnému ofsajdu!
61
Horta prokázal své rychle nohy, přesprintoval několik obránců, ale do zakončení se nedostal. Z celé akce plyne jen odkop od branky Levante.
60
A ten byl asi ze všech nejnebezpečnější! Horta mířil do míst okolo penaltového puntíku, hlavička Ignacia Camacha však směřovala do středu branky, kde byl postavený gólman soupeře.
59
A aby toho nebylo málo, tak tu pro změnu máme šestnáctý rohový kop domácího týmu.
59
Levante se nemůže dostat do hry a v osmapadesáté minutě meslo čelit dalšímu rohovému kopu, se kterým si však hosté znovu poradili.
58
Fernández trochu podcenil centr z pravé strany, naštěstí pro něj posunul míč do míst, kde nebyl žádný z hráčů Málagy.
57
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Rafael Martins, přichází Nabil El Zhar.
57
První roh odehrál Martins do zámezí, Horta tak centroval i z pravé strany, jenže následná hlavička kapitána Welingtona byla nepřesná.
56
Krátce po střídání Málaga získala rohový kop, který po odchodu Alberta rozehrává Ricardo Horta.
55
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Luis Alberto, přichází Nordin Amrabat.
54
Camacho výbornou kolmou přihrávkou vysunul Roberta Rosalesa, jeho další přihrávka z první letěla na hranici malého čtverce, kde byl pouze Jesús Fernández.
53
Horta v běhu přihrával na pravou stranu, ze které centroval Rosales. Obrana Levante však zůstala připravená a míč poslala do relativního bezpečí.
52
Podobně jako v prvním poločase, tak také na začátku toho druhého se hraje dosti opatrně. Velký tlak domácích hráčů zatím nepřichází.
51
Na dnešní duel si v Málaze našlo cestu celkem 19 730 platících diváků.
50
Rafael Martins se v souboji místo míče zajímal o Camacha, kterého evidentně fauloval a vysloužil si žlutou kartu.
50
Antunes pravděpodobně hledal Roqueho Santa Cruze, jenže nepřihrál přesně a pro volný míč si došel Fernández.
49
První roh Levante rozehrál Víctor Pérez, který svým pasem našel Camarasu, jehož pokus první branku Levante v sezóně nepřinesl.
48
Odražený balón se dostal na nohu Simãa, který pravačkou napálil obětavého obránce domácích, hosté mají ještě výhodu rohového kopu.
47
Fernández vyběhl hodně daleko ze své branky a mimo šestnáctku skočil pod nohy Santa Cruze, podle sudího bylo vše v rámci pravidel.

Žluté karty: 0 – 0.
První poločas zápasu mezi Málagou a Levante nezaujaté fanoušky rozhodně nenudil. Můžou za to především domácí, kteří mají evidentní územní převahu, ze které plyne velký počet šancí. Ani jedna z nich ale využitá nebyla, jelikož v brance Levante prozatím čaruje gólman Jesús Fernández. jenž vychytal například střely Alberta nebo Juanmiho, který už stihl napálit také horní tyč hostující svatyně.
45+1
45
Ricardo Horta v momentě přihrávky stál za posledním obráncem, a tak se první půle nachýlila ke svému konci, rozhodčí Manzano nenastavil ani minutu.
45
Fernández je v první půli nejlepším hráčem svého týmu! Nyní musel čelit střele Alberta, jehož pokus vyrazil kam jinam než na rohový kop.
45
Luis Alberto by možná měl přenechat centrování na někom jiném, domácí nezahrozili ani z jedenáctého rohu.
44
Víctor Camarasa Ferrando trochu neohrabaně odehrál přihrávku Santa Cruze na další rohový kop.
43
Neujal se ani centrovaný balón Vitorina Antunese, Málaga v pokutovém území opět neměla dostatek hráčů.
42
Muži v zelených dresech drželi několik desítek vteřin míč na svých kopačkách, do žádné zajímavé situace se ale nedostali, jelikož finální přihrávka směřovala na Kameniho.
41
Albertův centr z levé strany směřoval do malého vápna, kde měl Fernández hodně místa a jednoduše stáhl míč do svých rukou.
41
Juanmi periferně viděl rozběhnutého Antunese, který sice odcentrovat nedokázal, ale vybojoval aspoň roh.
40
Málaga ještě měla k dispozici rohový kop, defenzíva hostů si však při bránění těchto situací počíná poměrně suverénně.
39
Ricardo Horta se na hranici šestnáctky snadno uvolnil, po zaseknutí míče vystřelil k pravé tyči, kde ale znovu byl připravený Jesús Fernández.
38
Velké zmatky v domácí obraně Levante nevyužilo a sudí následně přerušil hru kvůli Sergiu Sánchezovi, jenž zůstal ležet na trávníku poté, co dostal nafackováno od Sissoka.
37
Martins se v osobním souboji nepříjemně srazil s Reciem, který inkasoval úder do obličeje, ale i přesto sudí posoudil jeho počínání jako nedovolené.
36
Martins dostal skvělou přihrávku do běhu, místo toho, aby přihrál na volného Xumetru ale vystřelil, za což mu jeho spoluhráč asi nepoděkuje. Mozambický fotbalista mezi tři tyče o velký kus nezamířil.
35
Luis Alberto přebíhá ze strany na stranu, aby rozehrával rohové kopy. Nyní měl na starosti už osmý, ale k žádné střele nedošlo.
34
Domácí šli následně do rychlého útoku. Juanmi dostal na ose hřiště dost prostoru, střela ze čtrnácti metrů ale za překonaným Fernándezem rozezvučela břevno!
33
Toňo po přihrávce Moralese centroval do pokutového území, kde našel jen kopačku bránícího hráče.
32
Simão ve středu hřiště fauloval Recia, který zůstal chvíli ležet na trávníku, žádného většího ošetření však potřeba nebylo.
31
Podobně si vedl také Juanmi, který se dostal do obležení velkého počtu obránců, kteří nepovolili žádné ohrožení hostující branky.
30
Santa Cruz prošel s míčem až do šestnáctky, ideální moment při přihrávku na nabíhajícího spoluhráče ale prováhal. Paraguajský útočník tak zkusil aspoň vystřelit, jenže pokus byl zablokovaný Sissokem.
29
Hráči Málagy aktivně napadají, což dělá kombinujícímu Levante velké potíže.
28
Rosales přenechal míč Hortovi, který mu ho rychle vrátil. Portugalský obránce vystřelil z dobré pozice, ale na Fernándeze si nepřišel. Následné vzrušení už bylo kvůli signalizovanému ofsajdu zbytečné.
27
Vitorino Antunes prchl po levé straně, ale přihrávka do pokutového území směřovala do prostoru nikoho.
26
Pravačka Rafaela Martinse nic kloudného nevymyslela, střílený centr skončil na dobře postaveném obránci Málagy.
25
K nelibosti domácích fanoušků rozhodčí odpískali faul Rosalesovi a Levante má solidní šanci z přímého kopu.
24
Antunes vyslal dobrou přihrávku z půlky hřiště, před Santa Cruzem ale včas zakročil vyběhnutí gólman Fernández.
23
O střelecké pokusy není naštěstí nouze, za Levante to nejprve zkoušel Xumetra, který branku netrefil. O pár vteřin později už naopak zahrozilo před Fernándezem, když střílel Horta.
22
Velice těsný ofsajd odmával asistent rozhodčího, jenž viděl nepovolené postavení Ricarda Horty.
21
Ten domácí rozehráli tak rychle, že se někteří hráči ani nestihli přesunout před branku hostujícího celku.
21
Dlouhý nákop z obranné poloviny směřoval na Juanmiho, jenž pro Málagu získal rohový kop.
20
V úvodních dvaceti minutách byla mírně aktivnější Málaga, která se už několikrát dostala do zakončení, brankář Fernández si na nedostatek práce stěžovat nemůže.
19
Domácí se k opakovanému centru do ohně nedostali, přerušil je pomezní sudí, který odmával ofsajdové postavení Alberta.
18
Hodně ambiciózní pokus Luise Alberta nebyl vůbec špatný, dalekonostou střelu levé tyči na poslední chvíli vyrazil Jesús Fernández.
17
Martinsova střela z pětadvaceti metrů neprošla přes prvního bránícího hráče, avšak Levante u míče zůstává.
16
O exekuci standardní situace se opět postaral Alberto, jenže Simão napravil své předchozí zaváhání a odhlavičkoval míč do bezpečí.
15
Po Simãově špatném odkopu měl práci Fernández, který prudký centr z levé strany vyrazil na rohový kop.
14
Martins sice přes tři obránce neprošel, ale o chvíli později se na centr z levé strany natahovalo hned několik hráčů Levante, kterým ke střele chybělo jen několik centimetrů.
13
Roque Santa Cruz dalšího zaváhání obrany Levante nevyužil, jeho střele z dvaceti metrů chyběla větší přesnost a Fernández zasahovat nemusel.
13
Balón se ve vápně odrazil hned od několika hráčů, k žádnému zakončení ale nedošlo a míč je ve středu hřiště.
12
Horta nechtěně zasáhl míč rukou, což rozhodčímu neuniklo a Levante bude kopat přímý kop z levé strany.
11
Luis Alberto tentokrát nacentroval z pravé strany, solidní centr našel Sergia Sáncheze, který poprvé v utkání zaměstnal Fernándeze.
10
Recio se snažil přehlavičkovat Toňa, který ale stihl posunout míč na další roh.
10
Vyntra musel jít do skluzu před dobíhajícím Santa Cruzem, Málaga tak má výhodu druhého rohového kopu.
9
Na druhé straně si podobně vedl Toňo, s jehož centrem do šestnáctky si defenzíva domácích poradila.
8
Centr z pravé strany v podání Horty směřoval pouze do míst, kde byl jako první gólman Levante Jesús Fernández.
7
Na hřišti probíhá opatrný boj s velkým počtem nepřesností. Není se tak co divit, že atmosféra na stadionu není nijak oslnivá.
6
O první zakončení se po rohu Alberta postaral Recio, ovšem jeho pokus letěl hodně vysoko nad horní tyč branky Levante.
5
Zaváhání hostující obrany mohl využit Juanmi, který se s míčem dostal až do pokutového území, kde ho čistě odzbrojil Vyntra, jenž poslal míč na roh.
4
Hlavička Ignacia Camacha směřovala za autovou čáru, hosté se tak můžou pokusit o první ohrožení Kameniho branky.
3
Úvodní vteřiny jsou hodně opatrné, Málaga do postupné kombinace zapojila i svého gólmana Carlose Kameniho.
2
Sergio Sánchez odkopl míč na jistotu do zámezí, Levante bude vhazovat z útočné poloviny.
1
Levante o míč rychle přišlo a s míčem na kopačkách chvíli kombinovala Málaga, která ale poslala míč dlouhou přihrávkou až na Fernándeze.
1
Úvodní výkop zápasu obstarali hosté, kteří do Málagy přijeli se zelenou variantou dresů. Domácí Málaga ve tradiční modrobílé kombinaci.
1
Obě jedenáctky už za doprovodu rozhodčích vstupují na hrací plochu nepříliš zaplněného stadionu La Rosaleda v Málaze.

Málaga CF: Kameni – Rosales, Sergio Sánchez, Weligton (C), Antunes – Camacho, Recio – Horta, Alberto, Juanmi – Santa Cruz.
Náhradníci: Ochoa – Angeleri, Torres, Samuel, Juanpi, Castillejo, Amrabat.

Levante UD: J. Fernández – P. López (C), Sissoko, Vyntra, Toňo – Camarasa Camarasa Ferrando, Simão – Xumetra, Pérez, Morales – Martins.
Náhradníci: Mariño – Rodas, El Zhar, Rubén García, Ivanschitz, Barral, V. Casadesús.

Rozhodčí: Manzano – Rodríguez, Moreno.
Vzájemné zápasy

Ve vzájemných duelech byly v předešlé sezóně oba celky naprosto vyrovnané. První střetnutí zvládlo domácí Levante 1:0 a stejným výsledkem získala v květnu letošního roku tři body i Málaga. Zajímavostí je fakt, že při zápasech těchto dvou celků se ani jednou nestalo, aby zápas skončil remízou.
Levante UD

Levante nezažilo vůbec dobrý vstup do sezóny 2014/15 a před třetím zápasem stále čeká na první vstřelenou branku. To se jim nepovedlo jak v prvním kole při porážce 0:2 s Villarealem, tak ani před reprezentační přestávkou, kdy svěřenci Josého Luise Mendilibara dostali třígólový příděl od Athleticu Bilbao. Levante tak je jediným týmem, na jehož bodovém kontě stále svítí nula a logicky mu patří poslední dvacáté místo.
Málaga CF

Po odchodu německého trenéra Bernda Schustera, se andalusijského klubu ujal bývalý kouč Osasuny Javi Gracia, jenž v prvním ligovém kole zažil vítěznou premiéru v zápase proti Athleticu Bilbao. Ve druhém kole Málaga zajížděla do Valencie, ale po vyloučení Dardera to měla hodně složité a nakonec prohrála rozdílem třídy 0:3. Se třemi získanými body se jedenáctý tým minulého ročníku aktuálně nachází na 13. místě prvoligové tabulky.
Příjemný sobotní podvečer při sledování textového přenosu ze zápasu třetího kola španělské Primera Division. Na stadionu La Rosaleda se od osmnácti hodin můžeme těšit na zápas mezi týmy Málaga CF a Levante UD.