To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Skončilo velmi pohledné utkání mezi Sevillou a Valencií. Oba týmy si nakonec rozdělily po bodu, což je hlavně pro hosty velmi potěšující zpráva. Ti totiž v zápase prohrávali a navíc od 67. minuty dohrávali pouze o deseti. I tak se jim ale podařilo srovnat na konečných 1:1, když dost jim pomohli i sami domácí, kteří se začali zhruba poslední půl hodinu doslova bát o výsledek.
90+5
90+5
Žlutou kartu dostává Éver Banega (Sevilla FC) za taktický faul proti Alcácerovi.
90+5
Střela Krychowiaka zablokována, přesto domácí zůstávají u míče.
90+4
Nepřesný centr hostů, z levé strany, domácí se mohou "nadechnout" k jednomu z posledních útoků.
90+3
Žlutou kartu dostává Coke (Sevilla FC) za faul na vlastní polovině.
90+2
Žlutou kartu dostává Sánchez Benítez Luismi (Sevilla FC).
90+1
Čas na to ještě bude, rozhodčí nastaví pět minut!
90
Poslední minuta řádné hrací doby, stav nerozhodný, strhne některý z týmů vedení na svou stranu?
89
Hosté to dokázali, ovšem domácí si to svou pasivitou zasloužili!
88
Valencia právě vstřelila branku!
Nádherná kombinace Valencie u pokutového území Sevilly, kdy se míč po několika přesných přihrávkách dostává až k LUCASI ORBANOVI, který se na hranici malého vápna dokázal prosadit a vyrovnává.
85
Dani Parejo znovu rozehrál, ani tentokrát neskončil míč v brance, ale pouze vedle ní.
84
Lucas Orban faulován Krychowiakem na polovině Sevilly, další volný kop pro hosty.
83
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází André Gomes, přichází Lucas Orban.
83
Rozehrál kapitán Valencie, Dani Parejo, který přestřelil zeď, ale i branku Sevilly.
82
Volný kop pro Valencii, v poměrně dobré pozici, téměř na hranici pokutového území!
81
No vida, tak i přes vedení nepanuje na lavičce Sevilly příliš velká pohoda, neshoda mezi Deulofeuem a trenérem zapříčinila, že si hráč šel opět sednout na lavičku!
80
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Vicente Iborra, přichází Sánchez Benítez Luismi.
79
Nicméně i v deseti musí hosté hlídat "zadní vrátka", nakonec z rohu nic není, prostor tak dostává avizované střídání v sestavě domácích.
78
Rohový kop pro hosty, kteří rozehrají z pravé strany.
77
Sevilla připravuje střídání, do hry se chystá Deulofeu, který již nervózně přešlapuje u postranní čáry.
76
Ale byť hrají domácí v početní převaze, musí se nyní bránit na své polovině.
75
Feghouli centruje z levé strany, ale byť měl možnost reparátu, ani jednou se mu to nepovedlo.
73
Žlutou kartu dostává Diego Alves (Valencia CF) za faul na pronikajícího Vitola, mimo pokutové území.
73
Centr Pareja letí do vápna domácího týmu, kde ale odhlavičkovává bránící hráč Sevilly, žádné nebezpečí pro branku domácích.
72
Hostující Parejo rozehraje volný kop na polovině Sevilly, z levé strany.
71
Hosté tak budou dnešní utkání dohrávat pouze o deseti, to se bude těžko otáček skóre!
70
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Aleix Vidal, přichází Éver Banega.
68
Pro Vidala dnešní utkání skončilo, s krvácející ránou v obličeji odchází do kabin, de Paul pobyl na hřišti zhruba minutu!
67
Červenou kartu dostává Rodrigo de Paul (Valencia CF), který byl sice zatahán za dres domácím Vidalem, ale poté se po něm ohnal a velmi tvrdě ho udeřil do obličej, čímž mu způsobil velmi bolestivé, krvavé, zranění ve tváři, zasloužení červená karta!
67
Žlutou kartu dostává Aleix Vidal (Sevilla FC).
66
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Paco Alcácer, přichází Rodrigo de Paul.
65
Odkop od branky Valencie, která se v posledních minutách hry musela bránit nebezpečným akcím domácích.
64
Carlos Bacca dnes hodně "zlobí" v defenzivě soupeře, nyní nacentroval z levé strany přímo na hlavu Krychowiaka, kterému ale hlavička "nesedla".
63
Velmi dobrá kombinace domácích, kdy Iborra zpětnou přihrávkou nasměroval míč z levé strany do vápna, kde z voleje pálil Vitolo, míč však zamířil pouze vedle branky.
62
Hostující Fuego v těsném ofsajdu, nakonec jeho střela i tak končí nad brankou Sevilly.
61
A nakonec hlavičkuje Dens Suárez, který však nasměroval míč přímo do náruče gólmana Diega Alvese.
60
Rohový kop rozehrají domácí z pravé strany, ještě předtím ale nezbytná příprava ve vápně, před brankou hostů.
59
Bacca velmi dobře odcentroval z levé strany, ale míč dokázal bránící hráč hostů odhlavičkovat na roh.
58
Domácí vyčkávají na své polovině na to, co předvede soupeř, vyčkávací taktika Sevilly.
56
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Pablo Piatti, přichází Sofiane Feghouli.
56
Hosté připravují střídání, ze hry půjde Piatti.
54
Hosté se ubránili, nakonec je pískán útočný faul domácím.
53
Nyní ale zahrozili domácí, konkrétně Nicolás Pareja, jehož střelu zpoza vápna vytěsnil bránící hráč na roh.
53
Zatím sledujeme opatrný úvod druhého poločasu, více času mají míč na svých kopačkách hosté.
52
Míč má ve své moci Diego Alves, který rozehrává.
51
Parejo fauluje Iborru a sudí Del Cerro mu důrazně domlouvá.
50
Rúben Vezo rozehrává, míč se postupně dostává až k Parejovi, který na polovině domácích nepřesně přihrává Rodrigovi.
49
Tam ale Rodrigo ztrácí míč, hrát mohou domácí.
48
Hosté postupují po pravém křídle k brance domácích.
46
Druhý poločas začne přibližně ve 22:02 hodin.
První poločas nabídl velmi pěkný fotbal, oba týmy se rozhodně nezaměřují pouze na defenzivu, navíc nemají problém s přechodem přes střed hřiště a na hřišti se tak pořád něco děje. Hosté mohou litovat obrovské šance z osmé minuty, kdy se míč odrazil od obou tyček a nakonec skončil mimo branku. Domácím se totiž povedl závěr poločasu, v němž si vytvořili převahu, kterou dokázali zúročit vedoucím gólem!
45+2
45+1
Jednu minutu nastaví sudí Del Cerro, Barragán tak ještě může vhazovat z pravé strany, na polovině Sevilly.
45
Poslední minuta řádné hrací doby první půle, hosté inkasovali gól do šatny, to je nepříjemné z jejich pohledu.
44
Sevilla právě vstřelila branku!
Famózním pasem vyslal Krychowiak do šance Baccu, který ale ještě raději přihrál na pravou stranu volnému ALEIXI VIDALOVI a ten nadvakrát překonal Diega Alvese, jenž míč po první střele neudržel v rukavicích a na dorážku již nedosáhl.
43
Ale je tu další akce domácích, kteří v posledních minutách diktují tempo hry.
42
Krychowiak na začátku zajímavého útoku, ale Carlos Bacca si vzal příliš velké sousto – přejít přes tři bránící hráče soupeře, to bylo nad jeho síly.
41
Z volného kopu se domácí již neprosadili, centr do vápna Valencie "sebral" ze vzduchu gólman Diego Alves.
40
Žlutou kartu dostává Dani Parejo (Valencia CF) za lehké přidržení Baccy za dres.
39
Domácí se vymanili z vlastní poloviny.
38
Pozor, Barbosa si trochu zkomplikoval situaci před vlastní brankou, Parejo tam zabojoval o míč a málem ho obehrál a zakončil do odkryté branky!
37
Další akce domácích na polovině Valencie, Bacca vybojoval autové vhazování pro Sevillu.
36
Míč se dostává před pokutové území Valencie, kde se do něho z voleje "opřel" Carrico, jenž ale přestřeluje branku hostů.
36
Rohový kop domácích, z pravé strany.
35
Vitolo v jasném ofsajdu na pravém křídle, míč získávají hosté.
34
Míč u Brabosy, který se v pozici falešného libera zapojil do rozehrávky domácího týmu.
32
Bacca se "žene" za míčem na levém křídle zbytečně, ten končí mimo hrací plochu, je z toho pouze odkop od branky hostů.
31
Otamendi nakopl míč, který ale nezasáhl nikoho ze spoluhráčů, domácí mohou hrát.
30
Je za námi první půl hodina hry, stav stále bezbrankový, byť jsme již byli svědky jedné gólové šance, kterou si v osmé minutě vypracovali hosté.
28
Hosté vrací míč domácím, Barbosa bude moci rozehrát od vlastní branky.
27
Aleix Vidal nyní reklamuje hraní rukou jednoho z bránících hráčů hostů, ale sudí je jiného názoru.
26
Také hosté v pohodě ubránili rohový kop, míč však zůstává u fotbalistů Sevilly.
25
Rúben Vezo ve vlastním vápně odkopává míč na roh, domácí rozehrají z levé strany.
25
V kombinaci domácích je však až příliš chyb a zbytečných ztrát míče.
24
Domácí se v pohodě ubránili a sami nyní útočí.
23
Hosté rozehrají z pravé strany, míč si staví Dani Parejo.
22
Piatti vystřelil z levé strany, z hranice pokutového území, ale je z toho "pouze" rohový kop pro Valencii.
20
Uvidíme, jak tento moment poznamená další průběh zápasu, Valencia na polovině domácích. Centr Barragána z pravé strany končí v náruči "čerstvého" Barbosy.
19
Tak změna na brankářském postu Sevilly opravdu proběhla, domácí lavička hned tušila, o co v případě Beta jde, jakmile se chytil za zadní stehenní sval...
18
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Beto, přichází Damián Barbosa.
17
A dokonce se i rozcvičuje náhradní gólman Barbosa, který se chystá do hry!
16
Ale nic z toho není, akorát se domácí gólman Beto chytá za zadní stehenní sval a musí být ošetřován.
15
Valencia bude mít k dispozici volný kop na polovině soupeře.
13
Sudí Del Cerro nyní domlouvá domácímu Baccaovi za přílišnou tvrdost v souboji na polovině Valencie.
12
Odkop od branky Valencie, míč směřuje na polovinu domácích, kteří budou vhazovat z pravé strany.
11
Vitolo fauluje ve středu hřiště, hosté získávají míč.
10
Hosté předvedli, čím by dnes mohli na soupeře vyzrát, rychlé protiútoky!
8
Gólová šance hostů, Fuego získal míč a zasprintoval k brance Sevilly, střela z pravé strany se však odrazil od vzdálenější tyče k té bližší, přičemž míč "šel" po brankové čáře a odrazil se zpět před branku, kde gólman Beto nedokázal odkopnout, zastoupil ho obránce!
8
Domácí to zkouší po pravé straně, ale tam Caricco ztrácí míč.
7
Série nepřesností na polovině hostů.
5
Fernando Navarro vhazuje z levé strany, na polovině hostů, ale míč nakonec míří až na polovinu Sevilly.
3
Parejo fauluje v souboji s domácím Suárezem, míč pro Sevillu.
1

Sevilla FC: Beto – Coke, Pareja, Carriço, F. Navarro – Krychowiak, Iborra – Vidal, Suárez, Vitolo – Bacca.
Náhradníci: Barbosa – Figueiras, J. Reyes, Banega, Luismi, Deulofeu, Muñoz.

Valencia CF: Diego Alves – Barragán, Vezo, Otamendi, Gayá – Parejo, Fuego, Gomes – Rodrigo, Alcácer, Piatti.
Náhradníci: R. Yoel – Feghouli, de Paul, Gil, Cancelo, Orban, Zuculini.

Rozhodčí: Del Cerro – Yuste, Álvarez.
Vítejte u onlajn přenosu utkání prvního kola španělské Primera División, v němž domácí SEVILLA FC přivítá VALENCII CF. Utkání se odehraje na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán v Seville provede jím trojice španělských rozhodčích, hlavní Carlos Del Cerro, asistenti Juan Yuste a Abraham Álvarez.
Půjde o souboj pátého a osmého týmu minulé sezóny. Sevilla si z páté příčky zajistila postup do evropských pohárů, osmá Valencia nikoliv. Oba týmy spolu v minulé sezóně sehrály hned čtyři soutěžní zápasy, dva v rámci ligy, dva pak v semifinále Evropské ligy a úspěšnější byla Valencia, která v lize slavila vítězství a remízu, zvítězila i v semifinálové odvetě EL, ale díky vstřelenému gólu nakonec postupovala právě Sevilla, která si to jedině, ale nejdůležitější vítězství, nechala právě na první semifinále EL, kdy doma vyhrála 2:0!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.