To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je konec. Valencia dnes doslova "utrpěla" vítězství nad neškodným Getafe, které si vytvořilo snad jedinou vážnější akci, a to v nastaveném času, kdy Sarabia přestřelil branku Valencie. Zápas tak rozhodl proměněný pokutový kop Negreda ze 71. minuty.
90+5
90+4
Poslední vteřiny tohoto utkání, domácí drží míč na polovině Getafe – ideální scénář z pohledu domácích.
90+3
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Álvaro Negredo, přichází Lucas Orban.
90+2
Ale nechybělo mnoho, aby po přihrávce z levého křídla poslal míč do branky Pablo Sarabia, který ale míč příliš podebral a poslal ho pouze nad břevno!
90+2
Ale tam úřadují obránci Valencie, kteří odkopávají míč do zámezí.
90+1
Hosté mohou zaútočit po levé straně, Diego Castro posílá míč do vápna.
90
Poslední minuta řádné hrací doby, sudí nastavil ještě čtyři minuty.
87
Domácí v pohodě odvrací, Feghouli dokonce zakládá rychlý brejk, ale pas na Pareja nebyl ideální.
86
Rohový kop pro Getafe, hosté rozehrají z levé strany, za pískotu domácích fanoušků v hledišti.
85
Posledních pět minut do konce řádné hrací doby, domácí si jdou pro tři body, hosté jsou neškodní.
82
Žlutou kartu dostává Sergio Escudero (Getafe CF) za stažení Rodriga za dres.
81
Domácí dostávají výhodu, ale tu nezužitkovali, Rodrigo ztroskotal na obraně Getafe.
80
Posledních deset minut dnešního utkání, míč ve středu hřiště.
79
Pablo Piatti centruje z levé strany do vápna Getafe, tam hlavičkuje Moreno Rodrigo, ale míč končí pouze nad brankou.
78
Statistika držení míče: 57% : 43%.
76
Celá akce Getafe ale končí odpískaným útočným faulem.
75
Getafe dostává výhodu volného kopu na polovině Valencie, Escudero zřejmě rozehraje z nějakých pětatřiceti metrů.
73
Odkop od branky Getafe, které nyní musí začít konečně hrát, chce-li pomýšlet na body.
72
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Enzo Pérez, přichází Rodrigo.
71
Valencia právě vstřelila branku!
ÁLVARO NEGREDO s přehledem proměňuje pokutový kop a domácí se ujímají vedení.
70
Byla nařízena penalta ve prospěch Valencie.
70
Je před námi poslední dvacetiminutovka a stále je ve hvězdách, zda se vůbec dočkáme gólu.
69
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Emiliano Valázques, přichází Carlos Vigaray.
67
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Sammir, přichází Fredy Hinestroza.
66
Ve hře obou týmů chybí nějaké překvapení, nějaká pohledná akce, kterou by jeden tým přelstil druhý...
65
Souboj o míč ve středu hřiště, stále čekáme na první gól.
62
Žlutou kartu dostává Juan Rodríguez (Getafe CF) za faul na Otemendiho.
61
Míč končí v autu, domácí vhazují na vlastní polovině, Getafe je totálně neškodné.
60
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Rodrigo de Paul, přichází Sofiane Feghouli.
60
Ovšem co nyní předvedl Enzo Peréz.. místo střely si ještě přehazuje míč na pravou stranu, tím ale ztrácí cenný čas a nakonec pálí mimo branku.
59
Sedmý rohový kop Valencie, z levé strany.
58
De Paul posílá pas na levou stranu, který ale zachytil bránící Lacen.
56
První vážná šance zápasu, Álvaro Negredo hlavičkuje z levé strany, ale López dokázal fantasticky vyrazit!
55
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Roberto Lago, přichází Sergio Escudero.
54
Ano, lavička Getafe připravuje střídání, pro Laga dnešní zápas skončil předčasně.
53
Lago (GET) zůstává sedět na trávníku a zřejmě se bude muset střídat, vypadá to na nějaké svalové zranění.
52
Faul hostů, Parejo rozehrává docela pohotově, ale čím rychleji rozehrál, tím dříve končí celá akce.
51
Jonathan López nyní dvakrát dobře zasáhl proti centrům/střelám z levé strany.
50
Enzo Pérez neuspěl u levého rohového praporku, na polovině Getafe, López bude moci vykopávat.
49
De Paul si nyní hledal pozici ke střele na hranici vápna Getafe, ale když už jí našel, tak jeho střelecký pokus končí mimo branku.
48
Míč létá ze strany na stranu, ovšem tímto stylem se nedaří zatím ani jednomu z mužstev.
47
Valencia od úvodních vteřin druhé půle drží svého soupeře před jeho pokutovým územím.
46
Druhý poločas začne přibližně v 13:05.
V prvním poločase jsme se gólu nedočkali, dokonce ani nějakých výrazných šancí. Paradoxně možná jediná vážná šance se urodila v posledních vteřinách první půle, kdy před Negredem, který ale zřejmě byl v ofsajdu, odehrál míč s vypětím všech sil gólman Getafe. Jinak je to spíše bojovný fotbal, se spoustou faulů a nepřesností. Doufejme, že to ve druhém poločase bude více "koukatelné".
45+2
45+2
Jonathan López nyní zachránil svůj tým, když vytěsnil pas de Paula, na který obránce Getafe nedosáhl, míč končí mimo branku!
45+1
Dvě minuty se v prvním poločase nastavují, hosté nakopávají míč na polovinu Valencie.
45
Enzó Pérez nyní "zavadil" o nohu stojícího Emiliana Valázquese, kterého to hodně bolí
44
Domácí s míčem na vlastní polovině, vypadá to na bezbrankový první poločas.
42
Ten z pravé strany rozehrál Rodrigo de Paul, ve vápně hlavičkoval Javi Fuego, ale míč končí mimo branku Getafe.
42
De Paul centruje z levé strany do vápna Getafe, bránící Valázques míč odkopl alespoň na roh.
41
Žádné nebezpečí pro branku Getafe, domácí ale zůstávají u míče.
40
Poslední pětiminutovka prvního poločasu, rohový kop Valencie z pravé strany.
39
Akce Valencie končí nepřesným pasem na pravou stranu, na Barragána, míč končí v autu.
39
Žlutou kartu dostává Diego Castro (Getafe CF) za útočný faul, kdy u pokutového území Valencie doslova zahodil bránícího hráče.
38
Ač situace vypadala dramaticky, není to nic vážného a oba hráči pokračují v zápase, López vykopává.
37
Dva hráči se nyní srazili hlavami v pokutovém území Getafe, domácí Negredo a gólman López.
36
Míč směřuje do vápna, ale celou situaci přerušil hvizd rozhodčího – ofsajd.
36
Volný kop Getafe, z levé strany, na polovině soupeře.
34
Žlutou kartu dostává Enzo Pérez (Valencia CF) za ostrý skluz proti Juanu Rodríguezovi.
34
Hra je hodně kouskována, na hrací ploše sledujeme velké množství drobných faulů, které sudí pískají.
33
Pas na levou stranu na Gayá, který ale byl v protipohybu a k míči tak měl hodně daleko.
31
Domácí na polovině Getafe, zkouší se prosadit středem, ale to nepůjde, hosté odkopávají míč daleko na polovinu Valencie.
30
A registrujeme dokonce i střelu, která však končí mimo branku Alvese.
29
Dani Parejo fauluje na vlastní polovině, hosté rozehrávají a po delší době se dostanou blíže k pokutovému území Valencie.
28
Žlutou kartu dostává Álvaro (Getafe CF).
27
Žlutou kartu dostává Antonio Barragán (Valencia CF) za nafilmovaný pád v pokutovém území, byť tak ke kontaktu s nohou Álvara došlo.
26
Dlouhý nákop de Paula na Negreda, ale ten neuspěl v souboji s obráncem Getafe.
25
Žlutou kartu dostává Rodrigo de Paul (Valencia CF) za faul na Álvara, kterého stáhl k zemi.
25
Valencia má další roh, znovu z levé strany. Míč směřuje před branku, kde se tentokrát domácí domáhají pokutového kopu po faulu hostů v hlavičkovém souboji, ani tentokrát se nepíská.
24
Diego Alves dává gestem lavičce najevo, že je vše zatím OK s jeho zády.
24
Míč směřuje na bližší tyč, kde však bránící hráč Getafe odvrací, domácí se domáhají odpískání ruky, o tom však nemůže být řeč.
23
Druhý rohový kop domácích, opět z levé strany.
22
Další centr domácích z levé strany, tentokrát míč končí mimo pokutové území.
20
Domácí gólman Diego Alves má problémy se zády, musí být ošetřován.
19
Míč se však vzápětí dostává až na polovinu domácího týmu, z hlediště Mestally se ozývá pískot.
18
José Gayá si nabíhal ve vápně na centr z levé strany, ale před ním dokázal odhlavičkovat Valázquez, aut pro Valencii.
17
Míč končí v autu, vhazují domácí, a to ve středu hřiště.
15
De Paul nyní zariskoval při rozehrávce na své polovině a Diego Castro se dostal k míči, přihrál Álvarovi, který ale nedokázal z levé strany odcentrovat.
14
Spousta nepřesností v kombinaci obou týmů, nelze se tak divit výslednému fotbalu.
12
Dani Parejo to zkusil přímo na branku, ale tu netrefil.
12
Lacen fauluje Álvara Negreda, volný kop pro domácí, ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů od branky Getafe.
11
První desetiminutovka nabídla spíše opatrný fotbal, ani jedno z mužstev se nedostalo do šance, mírně aktivnější jsou domácí.
9
Ale ke střele se dostávají domácí, de Paul pálí z nějakých pětadvaceti metrů, ale branku Getafe přestřeluje.
8
Faul ve středovém kruhu, provinili se domácí, hosté rozehrávají. Míč putuje na levou stranu na Laga.
7
Getafe kombinuje na polovině Valencie, míč končí v autu, vhazují domácí.
6
Míč směřuje před branku Getafe, kde dobře zasáhl bránící Rodríguez.
5
První rohový kop v zápase rozehrají domácí, a to z levé strany.
4
Domácí drží míč na své polovině, hosté vyčkávají u půlící čáry.
3
José Gayá hrál rukou na polovině Getafe, hosté tak budou moci rozehrát.
2
První míč směřoval do vápna Gerafe, z levé strany, ale v místě pokutového kopu dobře zasáhl bránící Roberto Lago.
1
Oba týmy právě nastupují na hrací plochu.

Valencia CF: Diego Alves – Barragán, Mustafi, Otamendi, Gayá – Pérez, Fuego – Parejo, de Paul, Piatti – Negredo.
Náhradníci: R. Yoel – Orban, Cancelo, Vezo, Augusto, Feghouli, Rodrigo.

Getafe CF: López – Alexis, Naldo, Valázques, Lago – J. Rodríguez, Lacen – Sarabia, Sammir, D. Castro – Álvaro.
Náhradníci: Codina – Arroyo, León, Escudero, Hinestroza, Ivi, Felip.

Rozhodčí: José Gonzáles – José Sánchez, Núñez.
GETAFE CF
Proti Getafe hovoří nejen aktuální postavení v ligové tabulce, kdy soupeř je pátý a Getafe je "až" čtrnácté, ale hlavně nepříznivá série z posledních zápasů, kdy od roku 2010 vyhrálo CF pouze dvakrát z devíti zápasů, zbylých sedm s Valencií prohrálo! Ovšem Getafe může na Mestalle překvapit tak, jako se mu to povedlo na jaře loňského roku, kdy zde zvítězil 3:1!
VALENCIA CF
Domácí si dnes dělají zálusk na všechny body a není divu. V lize se jim daří, nebýt trochu nešťastné prohry 0:1 v Málaze v předposledním kole, čítala by jejich série osm zápasů bez prohry v řadě, z toho šest vítězství a pouze dvě remízy! I díky této skvělé bilanci z posledních ligových kol se Netopýři probojovali na páté místo, z něhož mohou postoupit do evropských pohárů.
22.09.2014 • Getafe CF – Valencia CF 0:3
Vítejte u onlajn přenosu utkání třiadvacáctého kola španělské Primera División, v němž domácí VALENCIA CF přivítá GETAFE CF. Utkání se odehraje na stadionu Mestalla ve Valencii.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.