Přenos se aktualizuje automaticky

Je dobojováno! Ve druhém poločase Rayo postupně převzalo iniciativu. Za zmínku stojí také několik dobrých domácích příležitostí. Vallecano může litovat především závěru, v němž se ve stoprocentní šanci selhal Manucho. Jediným střelcem tak zůstal Carlos Bacca. Rayo podlehlo Seville těsně 0:1. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 3:6
90+4
Konec zápasu.
90+4
Hraje se na útočné polovině Sevilly. Zdá se, že je o vítězi duelu rozhodnuto, hosté si počínají velmi zkušeně. Nutno však podotknout, že mnohokrát měli v tomto duelu namále.
90+3
Manucho si poté ve vzdušném souboji pomohl nedovoleným zákrokem, což hlavnímu sudímu neuniklo. Beto (SEV) si poté poněkud ledabyle počínal s rozehrávkou, za což dostává karetní trest.
90+2
Po rohovém kopu z pravé strany nastal před brankou Sevilly velký zmatek, který nakonec hosté uhasili. To vše ale za cenu další standardní situace.
90+1
Sevilla kombinuje ve velké vzdálenosti od vlastní branky, což jí velmi vyhovuje. Hostům nyní utíká čas jen velmi pomalu. Rayo se navíc znovu tlačí do útoku.
90
K základní hrací době utkání se budou nastavovat čtyři minuty. Přinesou něco zajímavého?
89
Hra se mírně uklidnila, bojuje se především v okolí středového kruhu, kde ani jedné z družin žádné ne¨bezpečí nehrozí. Poslední minuta základní hrací doby.
88
Centr se ale vůbec nepovedl, lapil jej Beto. Do kocne utkání již příliš mnoho času nezbývá. Sevilla přesto s největší pravděpodobností ještě horké chvilky zažije.
87
Tak to je kritická situace pro hosty. Carriço (SEV) dostal po svém zákroku druhou žlutou kartu, což znamená cestu do sprch. Vallecano má navíc výhodu v podobě volného kopu.
86
Rayo mohutně finišuje, Sevilla má skutečně co dělat. zatím se ale domácím nedaří skórovat. Velkou šanci před malou chvílí spálil Manucho.
85
Manucho byl velmi blízko vyrovnání. Z levé strany dostal na hlavu vynikající balon. Zakončil ale prachbídně, hlavička zamířila nad branku. A to navzdory faktu, že byla více než půlka branky zcela prázdná.
84
Další kombinace Raya končí v zámezí. O výkop se tak postará Beto, který pochopitelně nikam nepospíchá. Uvidíme, co přinesou následující minuty.
83
Vallecano se prodíralo do zajímavé pozice, ovšem na poslední chvíli zasáhla pozorná obrana Sevilly, která balon odkopla do klidných vod. Alespoň na malou chvíli.
82
A střelec zatím jediné branky odchází střídat. Baccu v poli nahradí Gameiro.
82
Emoce planou. Za další nemístné poznámky dostává karetní trest Bacca (SEV).
82
Kakuta poslal z pravé strany vynikající balon za obranu na Morena, kterému ale naneštěstí pro domácí balon utekl. O výkop od branky se tak postará Beto.
81
Vallecano využívá i poslední možnost střídaní. ze hřiště odchází Insúa, kterého nahradí Moreno.
80
Do kocne utkání zbývá již velmi málo času. Pokud chtějí domácí pomýšlet na úspěch, budou muset zabrat. Zatím se jim ohrozit brnaku svého soka příliš nedaří.
79
Amaya si ve středu pole pomohl nedovoleným způsobem, což neuniklo pozornosti hlavního arbitra, který ihned zapískal. Rozehrávat tak bude hostující celek.
78
Centr v poklidu odhlavičkovala defenziva Sevilly. Tempo utkání se stupňuje, k vidění je celá řada rychlých a tvrdých soubojů. Utkání je skutečně velmi vypjaté.
77
Vepředu je znovu Vallecano, které nyní vybojovalo volný kop z vynikající pozice na hranici velkého vápna. Jak s ním naloží? Za svůj počin navíc Carriço (SEV) dostává žlutou kartu.
76
Do konce základní hrací doby duelu zbývá zhruba čtvrthodinka hry. Hostující celek směle míří za třemi body. Na trávníku se nyní opět příliš zajímavého neděje.
75
Sevilla kombinuje na útočné polovině. Přesně to momentálně hostujícímu celku vyhovuje. Závěr utkání se pomalu, ale jsitě blíží. Uvidíme, zda hosté těsný náskok udrží.
74
Domácí se vydali do slibného protiútoku, ovšem přihrávka na Manucha neměla potřebné parametry. Hrát tak mohou opět fotbalisté Sevilly. Na trávníku se stále více přiostřuje.
73
Rohový kop se poté domácím vůbec nepovedl. Další akci zastavil hvizd pomezního sudího, který viděl faul Manucha (VLL). Domácí borec si neodpustil peprné poznámky, za což dostává žlutou kartu.
72
Hosté rychle střídají. ze hiřště odchází Krychowiak, kterého nahradí Arribas.
71
Manucho si pokusil proklestit cestu po pravé straně hrací plochy. Nakonec byl zastaven, leč přesto vybojoval alespoň rohový kop, který se bude zahrávat z pravé strany hrací plochy.
70
Vitolo se pokusil domácího brankáře zaskočit dalekonosnou střelou. Ta se mu ale vůbec nepodařila, Álvarez si s ní poměrně v poklidu poradil.
69
Po delší době se kupředu vydala také Sevilla. Její akce ale měla jepičí život, skončila ihned po přechodu půlící čáry. Hrát tak může opět Rayo.
68
Manucho se dostal k vynikající hlavičce, kterou Beto vytěsnil. Branka by přesto neplatila, protože se domácí bojovník s bizarním účesem octl v ofsajdu.
67
Rayo je stále aktivnější, nadále se snaží dobývat branku Sevilly. Hostující defenziva je ale zatím pozorná a vždy připravená na ofenzivní výpad soupeře.
66
Ani tentokráte si ale domácí na obranu Sevilly nepřišli. Po další zajímavé akci je pískán ofsajd, v němž se octl Manucho. O rozehrávku se postará Beto.
65
Bude se opět žlutit. Banega (SEV) stáhl zezadu pronikajícího protihráče, za což je patřičně "odměněn." Následovat bude další volný kop Vallecana.
64
Po nedovoleném zákroku hostující ekipy bude Vallecano zahrávat další volný kop, a to zhruba třicet metrů od branky. Centr se ale vůbec nepovedl, Beto byl ve správný čas na správném místě a balon lapil.
62
Střídá také Sevilla. Na lavičku putuje kapitán Reyes. Atmosféru utkání okusí Vidal.
61
Volný kop se poté Vallecano vůbec nepovedl, centr nezamířil mezi tři tyče. Domácí navíc podruhé střídají. Ze hřiště odchází Ba, místo kterého okusí atmosféru Jozabed.
60
Je tomu skutečně tak. Ze hřiště odchází Baena, kterého nahradí Manucho. Uvidíme, zda bude Vallecano tato změna ku prospěchu.
59
Po nedovoleném zákroku budou domácí zahrávat volný kop z pravé strany hrací plochy. Zdá se však, že vše proběhne až po domácím střídání.
58
Hra se nyní poněkud uklidnila, Vallecano kombinuje na vlastní polovině, kde ani jednomu z celků žádné nebezpečí nehorzí. Dění na trávníku je přece jenom pohlednější.
57
Další slibná příležitost, tentokráte na druhé straně hrací plochy. Vitolo si přehodil míč na levou nohu a vypálil. Rána ale těsně minula levou tyč. Následovat tak bude odkop od branky.
55
Na druhé straně se zajímavou střelou prezentoval Banega. Dělovka směřovala přesně do středu branky. Tento prostor si Álvarez pohlídal.
54
Příhrávka z pravé strany hrací plochy projela až ke Kautovi, který měl spoustu času a prostoru na zakončení. Přesto celou situaci prováhal. Beto poté zmenšil střelecký úhel, což zapříčínilo fakt, že se Kakutovi nepodařilo hostujícího brankáře přehodit.
53
Reyesův centr doplachtil přesně do rukou Álvareze. Domácí se poté ihned vydali do protiútoku ,který měl poměrně zajímavé vyústění.
52
Vzápětí další dlouhý centr, který Álvarez prodloužil na rohový kop. Jak hosté s touto standardní situací naloží? Kopat se bude z pohledu Sevilly z levé strany.
51
Volný kop Sevilly nepřinesl žádné větší nebezpečí. Álvarez si v poklidu stáhl balon ze vzduchu. Ve druhém poločase se zatím prakticky nic zajímavého nestalo.
50
Banega se octl v zajímavé pozici, ovšem nakonec se sám ukličkoval a přišel o míč. Hrát tak mohlo Vallecano. Bleskový protiútok však skončil Parjovou hlavičkou. Ta nebezpečí odvrátila.
49
Stále sledujeme nepříliš atraktivní duelu, který nenabízí žádné výraznější momenty. Momentálně kombinuje Vallecano na vlastní polovině, kde se snaží vymyslet recept na přechod do ofenzivy.
48
Vitolo byl ve středu pole zastaven poměrně ostrým šlapákem. Karta se udělovat nebude. Celá situace ale znamená alespoň rozehrávku pro Sevillu.
47
Baptistão dostal dobrou přihrávku do běhu. Poté na hranici vlekého vápna tvrdě vypálil. Rána mu ale vůbec nesedla, balon zamířil daleko od pravé tyče. Následovat tak bude odkop od branky.
46
Aquino se dostal do velkého vápna, načež byl ale zastaven. Vše se seběhlo dle pravidel, proto nebude hlavní arbitr nařizovat pokutový kop.
46
Začal druhý poločas.
První půle je minulostí. Zpočátku byla k vidění místy až drtivá převaha Sevilly, která se poté vinou chyby domácího brankáře dostala do vedení. Nedůslednost potrestal Carlos Bacca. Kromě této branky ale nebyla k vidění prakticky žádná příležitost. Doufejme, že nastane zlepšení. Sledujte i nadále náš on-line přenos!

Střely na branku: 1:2
45
První poločas skončil.
44
Hosté pokračují v ofenzivě, Reyesův centr byl odhlavičkován Amayou. Následnou Banegovu přihrávku zase eliminoval domácí strážce svatyně. Do kocne prvního poločasu již mnoho času nezbývá.
43
Bacca se ve velké mvápně rval jako lev, načež se také dostal ke střeleckému pokusu. Ten byl však anulován, neboť si hostující forvard pomohl nedovoleným způsobem. O rozehrávku se postará Álvarez.
42
Banega byla taktéž faulován. Nedovolených zákroků je v dnešním utkání jako šafránu. To vše ale na úkor fotbalové krásy, která jaksi chybí. I tento volný kop poté Rayo odvrátilo.
41
Trashorrasův centr Beto poměrně klidně vyboxoval pryč, ovšem od spoluhráče hostujícího brankáře se balon odrazil na rohový kop. Ten poté žádné nebezpečí nepřinesl.
40
A další žlutá karta, a to pro Pareju (SEV), který v rychlém protiútoku zastavil Baptistãa. Opět budou domácí rozehrávat volný přímý kop.
39
Buenovi byl odpískán nedovolený zákrok, když doslova sestřelil Beta. Celou situaci si ale dva aktéři sami vyříkali. Hra tak může pokračovat dále.
38
Reyes byl chvilku p opřechodu půlící čáry zastaven nedovoleným způsobem, což znamená volný kop pro Sevillu. Favorit duelu s ním však nikterak zajímavě nenaložil. Vallecano bude vykopávat.
37
Po dlouhé, prostoji se domácí konečně dostali k rozehrávce. Kakuta se pokusil vypálit, ovše trefil přesně prostředek branky. Tam operoval Beto. Hostující gólman neměl se zákrokem sebemenší problémy.
36
Ba (VLL) si příliš aktivně počínal ve zdi, za což dostává žlutou kartu. Tento zbytečný trest jej v následujícím průběhu duelu může nepochybně mrzet.
35
Baptistão pelášil do ofenzivy, načež byl zastaven zezadu. Hlavní sudí celou situaci postřehl a zapískal. Kartu udělovat nebude, leč přímý kop je pro Vallecano velkou šancí. Z této pozice se dá skórovat.
34
Že by se ale centr hostující ekipě podařil, o tom nemůže být zdaleka řeč. Poměrně prudký blaon pouze prolétl velkým vápnem. Následovat tak bude rozehrávka Raya.
33
A další žlutá karta, tentokráte pro domácí. Protgi regulím se provinil Baena (VLL). Sevilla bude rozehrávat volný kop z poměrně zajímavé pozice.
32
Kop od rohového praporku žádné větší nebezpečí nepřinesl, hostující defenziva jej v poklidu odvrátila do klidných vod. Rayo o sobě však dává stále častěji vědět.
31
Zatím vidíme nepříliš atraktivní podívanou. Po zblokovaném centru dostává Vallecano příležitost v podobě dalšího rohového kopu. Jak s ním naloží?
30
Bude se podruhé žlutit. Za vysokou nohu, která zasáhla dokonce obličej protihráče, dostává karetní trest Krychowiak (SEV).
29
Hraje se na polovině Sevilly, ovšem kvalita hry oproti úvodu utkání poněkud upadá. Nakonec se nevovoleným zákrokem provinil Kakuta, jehož prohřešek hlavní sudí dobře viděl.
28
Bueno adresoval do pokutového území zajímavou přihrávku, kterou ale hosté odvrátili. Protiofenziva vedená Mbiou však byla zastavena. Sevilla bude mít k dispozici alespoň autové vhazování.
27
Beto eliminoval další centr z levé strany. Domácí se zatím zmůžou pouze na jednoduché centry, které ale nemohou hostujícímu muži s rukavicemi nadělat potíže.
26
Sevilla stále velice aktivně napadá, Rayu se vůbec nic nedaří. Favorit zatím svou roli potvrzuje naplno. Bude tomu tak i nadále?
25
Insúa se pokusil zaskočit obranu hostí prudkým centrem do vápna, který se mu ale vůbec nepovedl. Balon procestoval až do zámezí, a tak bude následovat odkop od branky.
24
Vitolův centr byl domácí obranou odvrácen. Následovat však bude pouze autové vhazování, o které se sám záložník s číslem dvacet postará.
23
Vitolo se hnal do další zajímavé akce, v čemž mu ale zabránil hvizd pomezního arbitra. Ten spatřil postavení mimo hru a nařídil rozehrávku pro Rayo. Opakovaný záběr prokázal, že vše bylo na hraně.
22
Po nepřesné akci bude rozehrávat Beto. Hosté si v poklidu hlídají nabyté vedení, které si zcela zasluhují. Podaří se Vallecanu zdramatizovat utkání? Zatím to tak nevypadá.
21
Dlouhý centr z levé strany hrací plochy poslal Kakuta příliš přetažený. Přesto jej fotbalisté Vallecana doběhli a pokračovali v útočnch manévrech. Nakonec se ale hosté osvobodili.
20
Je za námi úvodní dvacetiminutovka, v níž má evidentní převahu Sevilla. Díky chybě domácího brankáře se navíc dostala do vedení, prosadil se Bacca. Nic zatím nenasvědčuje tomu, že by mělo dojít k vyrovnání.
19
Vitolo poslal k Álvarezovi zdánlivě neškodný centr, který ale nadělal domácímu brankáři velkou porci problémů. Nakonec jej ale zkrotil a další balon ve své síi nedopustil.
18
A další faul, tentokráte od Reyese. Kapitán Sevilly zastavil ostrým šlapákem stopera, který nosí na zádech jméno Ba. Karta se udělat nebude, leč domluvy se hostujícímu borci dostalo.
17
Mbia aktivně napadal, ovšem nakonec to s aktivitou přehnal. Hlavní sudí odpískal nedovolený zákrok a rozehrávku pro Vallecano. Vše se odehraje na polovině domácího celku.
16
Toto ale byla velká bída. Reyes ze tří kroků poslal mizerný centr do hlediště. Domácí tak mohou být v klidu, rozehrávat bude Álvarez, který má zatím poměrěn dost práce.
15
Na druhé straně trávníku neuspěl Reyes, jehož pas si Álvarez rovněž pohlídal. Bude se udělovat první žlutá karta. Za podražení Reyese ji dostává domácí kapitán Trashorras (VLL). Sevilla bude mít k dispozici volný kop.
14
Quini si nádhernou kličkou obhodil protihráče a poté odcentroval do velkého vápna. Tam byl a je pánem Beto. Hostující brankář míč suverénně lapil.
13
Hraje se převážně v okolí středového kruhu, momentálně s balonem kombinují domácí. Zdá se, že Rayo konečně alespoň trochu šláplo na plyn a vymanilo se z tlaku.
12
Snaha se ale přece jenom vyplatila, Rayo vybojovalo rohový kop, o jehož rozehrávku se postará Trashorras. Kapitánův centr ale v poklidu odvrátila hostující defenziva.
11
Hra se nyní poněkud uklidnila, Sevilla již hraje na jistotu a nikam se zbytečně netlačí. Domácí je však jasné, že budou muset přidat. Zatím předvádějí skutečně tristní výkon.
10
Domácí se pokusili odpovědět, ovšem snaha byla marná. Dlouhý centr dolétl až k Betovi, který si jej pohlídal. Hostující muž s rukavicemi poté ihned rozehrál.
8
Sevilla právě vstřelila branku!
Druhá velká chyba se již Vallecanu vymstila tím nejhorším možným způsobem. CARLOS BACCA si naskočil na dlouhý centr a těsně před Álvarezem jej přizvedl. Domácí brankář míč velmi nezkušeně podběhl. Pro forvarda hostí pak nebylo problémem v poklidu zakončit.
7
Tentokráte se Seville dlouhý pas na Baccu nepodařil, kulatý nesmysl doputoval až k Álvarezovi. Sevilla má skutečně velkou územní převahu, ovšem zatím se jí nepodařil dostat do šance.
6
Prakticky poprvé se domácí dostali na polovinu soupeře a to ještě za cenu nepřesného centru od Álvareze. Sevilla tak bude vhazovat těsně před polovinou.
5
Rayo kombinuje na vlastní polovině a nyní si málem samo zadělalo na problém. Amaya si počínal poněkud neobratně, může být rád, že jeho nepřesný pas hosté nezužitkovali. Následovat bude odkop od branky.
4
Reyes se individuálně uvolnil u levé postranní lajny, načež se pokusil o přihrávku. Ta ale byla zblokována, do zámezí, což znamená aut pro favorita utkání, tedy Sevillu.
3
Sevilla je v prvních minutách utkání aktivnějším celkem, velmi hbitě napadá rozehrávku Vallecana. Domácí se zatím nedostali dál než na úroveň půlící čáry. Uvidíme, co přinesou následující minuty.
2
Vitolo adresoval do velkého vápna přízemní centr z levé strany hrací plochy. Ten sice domácí odvrátili, ovšem následující pokus tečovali na rohový kop. Ten ale žádné nebezepečí nepřinesl, Álvarez si balon stáhl ze vzduchu.
1
Úvodní okamžiky utkání přinášejí poněkud zmatečné kombinace v okolí středového kruhu. Nakonec ale bude vhazovat Sevilla, která se nakonec vydala kupředu.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Rayo Vallecano: Álvarez – Insúa, Ba, Amaya, Quini – Trashorras (C), Baena – G. Kakuta, Bueno, Aquino – Baptistão.
Náhradníci: Campos – Jozabed, Manucho, Licá, Moreno, N. Martínez, Morcillo.

Sevilla FC: Beto – Coke, Pareja, Carriço, Figueiras – Krychowiak, Mbia – J. Reyes (C), Banega, Vitolo – Bacca.
Náhradníci: S. Rico – Aspas, Den. Suárez, Arribas, F. Navarro, Vidal, Gameiro.

Rozhodčí: Álvarez – Gallego, Barranco.
Oba celky jsou již nastoupeny na hrací ploše, utkání bude za malou chvíli zahájeno.
Pohled od statistik

Rayo se momentálně pohybuje v poklidném středu tabulky, konkrétně mu patří desátá pozice. Na svém kontě má 17 bodů. V předchozím ligovém duelu si mužstvo připsalo tři body, když zvítězilo na půdě Almeríe těsně 0:1.

Sevilla patří k předním celkům ligové tabulky. Nyní se nachází na čtvrté příčce. Doposud posbírala 26 bodů. V předchozím kole na domácí půdě rozstřílela Granadu jednoznačně 5:1.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Španělská Primera División má na programu své čtrnácté kolo. V jeho rámci změří síly celky Rayo Vallecano a Sevilla FC. Úvodní výkop je ve středovém kruhu Estadio Teresa Rivero, tedy domovském stánku Vallecana, vhozeno ve 12:00. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.
38. kolo
Tabulka 2021/2022
Z V R P Skóre B
1. Manchester City 38 29 6 3 99:26 93
2. Liverpool 38 28 8 2 94:26 92
3. Chelsea 38 21 11 6 76:33 74
4. Tottenham 38 22 5 11 69:40 71
5. Arsenal 38 22 3 13 61:48 69
6. Manchester Utd. 38 16 10 12 57:57 58
7. West Ham 38 16 8 14 60:51 56
8. Leicester 38 14 10 14 62:59 52
9. Brighton 38 12 15 11 42:44 51
10. Wolves 38 15 6 17 38:43 51
11. Newcastle 38 13 10 15 44:62 49
12. Crystal Palace 38 11 15 12 50:46 48
13. Brentford 38 13 7 18 48:56 46
14. Aston Villa 38 13 6 19 52:54 45
15. Southampton 38 9 13 16 43:67 40
16. Everton 38 11 6 21 43:66 39
17. Leeds 38 9 11 18 42:79 38
18. Burnley 38 7 14 17 34:53 35
19. Watford 38 6 5 27 34:77 23
20. Norwich 38 5 7 26 23:84 22
Články odjinud