90+4
90+3
Villarreal právě vstřelil branku!
Je hotovo! Hosté to otevřeli a domácí se dostali do přečíslení tři na jednoho. Čeryšev zatáhl míč, přihrál před branku a GERARD MORENO neměl problém poslat ho do prázdné svatyně.
90+2
I tentokrát se domácí dokázali ubránit a kráčí za důležitým vítězstvím.
90+2
Rohový kop pro Granadu.
90+1
Hlavní rozhodčí přidal tři minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Nakonec to hosté zkusili dlouhým nákopem, ale tomu scházela přesnost.
88
Hosté jsou u míče a kombinují, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Asenjo.
86
Žlutou kartu dostává Jonathan dos Santos (Villarreal CF).
84
Žlutou kartu dostává Rubén Pérez (Granada).
83
Domácí se soustředí hlavně na obranu. Hosté bojují, ale v útočné fázi se dnes trápí.
81
Ale i tentokrát se domácí v pohodě ubránili a stále vedou nejtěsnějším možným rozdílem, tedy o jednu branku.
80
Po zblokované střele je tu rohový kop pro Granadu.
80
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Lass Bangoura, přichází Abdoulwahid Sissoko.
78
Žlutou kartu dostává José Antonio Dorado (Villarreal CF).
76
Po zpětné přihrávce se v dobré pozici zjevil Moreno, ale z hranice penalty Olazábala nepropálil!
75
Hosté se snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat, ale zatím se jim v útočné fázi vůbec nedaří.
73
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Ikechukwu Uche, přichází Giovani dos Santos.
71
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a je před námi posledních dvacet minutek.
70
69
Denis Čeryšev po souboji upadl ve vápně hostů, ale pokutový kop se nekoná a od své branky bude rozehrávat Olazábal.
67
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Jonathan dos Santos.
65
Lass Bangoura dostal přihrávku do vápna, ale než si míč připravil, tak o něj zase přišel.
64
Hosté přidali a je to znát. Granada se více tlačí dopředu, ale do žádné šance se zatím nedostala.
62
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Joel Campbell, přichází Denis Čeryšev.
60
Je před námi posledních třicet minutek a Villarreal stále vede o jednu branku. Je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
58
Dobrá pasáž hostujícího celku, který se usadil na polovině Villarrealu, ale nakonec se k ničemu nedostal. Domácí dnes velmi dobře brání.
56
Upozornil na sebe také Joel Campbell, který přišel z Arsenalu, ale hostující brankář si s jeho pokusem poradil.
55
Hostující Oier Olazábal měl práci, ale poradil si a míč dokázal vyboxovat.
53
Ale ani z tohoto rohu Granada nic nevytěžila a stále tak prohrává o jednu branku.
52
Hosté vybojovali rohový kop.
50
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Robert Ibañez, přichází Daniel João Candeias.
49
Hostující Piti byl ošetřován, ale už je na nohou a duel může pokračovat.
47
Domácí vstoupili do druhého poločasu velmi aktivně a hned se tlačí před branku Granady.
46
Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 19:00.
První poločas je za námi. Sledujeme duel, ve kterém je lepší domácí celek, který se také dostal do vedení, když se trefil obránce Mateo Musacchio. Granada toho příliš nepředvedla a domácí tak vedou zcela zaslouženě. Druhý poločas ale bude ještě hodně zajímavý.
45+1
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Po přihrávce před branku musel zasahovat Asenjo, ale zvládl to na jedničku a míč sebral.
42
Rychlou akci domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
40
Do konce prvního poločasu zbývá pět minutek, tak uvidíme, zda se ještě něčeho zajímavého dočkáme.
39
Domácí drží míč a v klidu kombinují. Villarreal nikam nepospíchá, což je zcela pochopitelné.
37
Tempo hry malinko opadlo a vše podstatné se odehrává hlavně uprostřed hřiště.
35
Granada zahrával další roh, ale ani z něho hosté nic nevytěžili.
34
I tentokrát se domácí fotbalisté ubránili a stále tak vedou nejtěsnějším možným rozdílem.
33
Po zásahu domácího hráče je tu další roh pro Granadu.
33
Po delší době se Granada vydala dopředu a vybojovala rohový kop.
32
Domácí jsou stále při chuti a tlačí se dopředu. Granada zatím nic nevymyslela a stále je pod tlakem.
30
A domácí jdou do vedení. Moreno si skvěle míč pustil do vápna a poté ho napálil před branku, kde se objevil MATEO MUSACCHIO od kterého se odrazil za Olazábala.
29
Domácí se dostali k několika centrům, ale ani z jednoho se nic neurodilo.
27
Hosté získali míč a hned se vydali dopředu. Z dálky to vyzkoušel Fran Rico, ale jeho ráně scházela přesnost a Asenjo tak práci neměl.
26
Villarreal je stále u míče a tlačí se dopředu. Granada se pouze brání, ale zatím drží nerozhodný stav.
25
Moisés Gómez upadl ve vápně Granady, ale rozhodčí byl blízko a pokutový kop neodpískal.
24
A další akce domácích skončila nepřesnou přihrávkou a míč sebral pozorný Olazábal.
22
Domácí to nerozehráli špatně, ale střela z hranice penalty byla zblokována.
21
Rohový kop pro domácí celek.
20
Z následného rohu nic nebylo a Villarreal tak hraje s Granadou stále bez branek.
19
Ve vápně hostů si míč na levou nohu skvěle přehodil Gerard Moreno, ale s jeho přízemním pokusem si Olazábal výborně poradil!
17
Ani další akce domácím k ničemu nevedla, protože Moisés Gómez si v souboji pomohl faulem.
16
Domácí zahrávali rohový kop, ale nic se z něho neurodilo a na první branku si tedy ještě musíme počkat.
15
Na druhé straně to vzal na sebe Ibañez, ale tři protihráče neobešel.
14
Po nádherné přihrávce se sám na hranici malého vápna zjevil domácí Moisés Gómez, který to zkusil z úhlu, ale branku těsně minul!
12
Z rohu velkého vápna napřáhl Jhon Córdoba, ale jeho dělovka nebyla přesná a míč skončil nad brankou.
10
Vše podstatné se nyní odehrává uprostřed hrací plochy. K vidění je pouze mnoho nepřesných přihrávek.
8
Domácí jsou stále aktivnější, ale hosté zatím dobře brání a na první branku tedy čekáme. Blízko byl Uche, ale zakončení nezvládl.
6
Ale z úvodního rohu nic nebylo, protože hlavní rozhodčí odpískal útočný faul.
5
Domácí vybojovali první rohový kop.
4
Hosté to zkusili po levé straně, ale z této akce nic nebylo a na tahu je tak opět Villarreal.
2
A nakonec se domácí dostali do první šance. Uche se dostal ke střele z hranice velkého vápna a jen těsně minul levou tyč!
1
Domácí borci, kteří nastoupili tradičně ve žlutých dresech, se okamžitě tlačí dopředu.
1
Hráči jsou na trávníku. Duel mezi Villarrealem a Granadou začne za malý okamžik.

Villarreal CF: Asenjo – Rukavina, Musacchio, Dorado, J. Costa – Campbell, Trigueros, B. Soriano (C), M. Gómez – Uche, Moreno.
Náhradníci: Juan Carlos – J. dos Santos, G. dos Santos, M. Gaspar, Ruiz, Vietto, Čeryšev.

Granada: Olazábal – Nyom, Babin, Maínz, Insúa – F. Rico, R. Pérez – Ibañez, Piti (C), Bangoura – Córdoba.
Náhradníci: Dimitrijevski – Candeias, Iturra, Foulquier, A. Sissoko, J. Márquez, Cala..
Poslední vzájemné zápasy

Granada – Villarreal 0:0
Granada – Villarreal 2:0
Villarreal – Granada 3:0
Villarreal – Granada 1:1
Villarreal – Granada 3:1
Villarreal CF si v této sezoně nevede vůbec špatně. Domácí celek má totiž na svém kontě už 38 bodů a nachází se na šestém místě. Je tedy jasné, že i v této sezoně bude Villarreal bojovat o pohárové příčky. Z posledních pěti zápasů navíc domácí pouze jednou prohrálo, a to v posledním kole, ve kterém nestačili na Barcelonu, které podlehli 2:3. Dnes budou chtít vše odčinit a bodovat.

Granada je na tom o poznání hůře. Hosté totiž zatím získali jen 18 bodů a nachází se na sestupovém osmnáctém místě. Poslední dva duely ale Granada zvládla dobře. Nejdříve remizovala s La Corunou a poté doma porazila Elche a získala hodně důležité body. Dnes chtějí hosté také bodovat, ale budou to mít nesmírně těžké.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Španělská Primera Division má na programu 22. kolo a my budeme sledovat duel mezi Villarrealem a Granadou. Jasným favoritem tohoto utkání je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.