Bilbao - Villarreal | ONLINE | 6.2.2016 20:30 | La Liga 2015/2016 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji Vám dobrou noc!
Zápas je u konce, Bilbao se s Villarrealem rozešlo smírně po remíze 0:0. První poločas tohoto mače nabídl pohledný a ofenzivní fotbal, k vidění byla řada pěkných fotbalových momentů a šancí. Na straně hostí nejvážněji už ve třetí minutě zahrozil Soldado, největší příležitost Bilbaa pak o pár minutek později měl Eraso, ale trefil pouze břevno. Druhý poločas toho měl s fotbalem společného opravdu pramálo, sudí Melero rozdal hned sedm žlutých a dvě červené karty, hráči obou celků se místo hry daleko více věnovali vyřizování si účtů mezi sebou. Jedinou gólem zavánějící možnost měl pár minutek před koncem Soldado, Athletic ale zachránil pohotový gólman Iraizoz.
90+4
Konec zápasu.
90+4
Oba týmy tento mač dohrají v oslabení, za hru rukou vidí druhou žlutou a následně tedy červenou kartu Daniele Bonera.
90+2
Žlutých karet je dnes opravdu požehnaně, dalším, kdo se na seznam hříšníků zapíše, je Iker Muniain.
90+1
Nad rámec základní hrací doby se budou nastavovat čtyři minuty!
90
Na hřišti se tedy dějí věci! Williams nebezpečně sestřelil Castilleja, a protože už jednu kartu na svém kontě měl, je nucen předčasně se odebrat do kabiny.
89
Ani tentokráte to ale nevyšlo, pro balón si na hranici malého vápna vyběhl ve Villarrealu z francouzského PSG hostující brankář Aréola, který už nikam spěchat nehodlá.
88
Na stadionu se vydatně rozpršelo, mezitím domácí tým vybojoval další kop od rohového praporku. Jedna z posledních šancí na prolomení bezbrankového stavu.
87
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Mikel San José, přichází Ander Iturraspe.
87
Žlutá ponorka zřejmě chce zvítězit. Jejich další akci započal Castillejo, který pasem téměř přes celou šíři hřiště oslovil Jaumeho Costu, jenž ihned vypálil, ale prostor mezi třemi tyčemi mnul.
86
K vidění je teď řada nepřesností od obou týmů, balón se po většinu času pohybuje okolo středového kruhu. Uvidíme, zda se týmy spokojí pouze s remízou, nebo budou chtít ještě rozhodnout ve svůj prospěch.
84
Zničehonic se mohl Villarreal ujmout vedení! Baptistão se svým průnikem ještě neuspěl, poté ale dostal míč k Suárezovi, jenž jej se štěstím zvládl prodloužit na Soldada, toho ale v dobré šanci vychytal výborný Gorka Iraizoz!
83
Laporte svým nákopem našel Merina, ten však pouze podtrhl mizérii domácího týmu a v naprosto jednoduché situaci nezvládl zpracování.
82
Ne, od obou celků už je to v samotném závěru hodně křečovité a pokud bychom se měli dočkat nějaké branky, považoval bych to za malý zázrak...
81
Z okamžité protiakce se povedlo zahrozit Williamsovi, který si počkal na ideální příležitost, poté přešel přes Costu a vypálil, ovšem Aréola zvládl dobře a včas zareagovat.
80
Ale kdepak, to bychom si dělal zbytečně velké nároky. Tuto standardní situaci hosté nesehráli vůbec dobře, bezbrankový stav tak i nadále trvá.
79
Suárez to vzal sám na sebe a nakonec pro Villarreal i s trochou štěstí dokázal vybojovat rohový kop. Dočkáme se konečně nějakého gólu?
78
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Jonathan dos Santos, přichází Samuel Castillejo.
77
A dáme si to do třetice! V krátkém časovém sledu je potrestán už třetí hráč Žluté ponorky, tentokráte se jedná o obránce Boneru.
76
A aby toho nebylo málo, o minutu později je sudí nucen vytasit další žluté varování, za nevhodné slovní výlevy na jeho osobu jej vidí Ruiz.
75
V posledních minutách šla kvalita výrazně stranou na úkor tvrdosti a někdy i dokonce zákeřnosti. Další žlutou kartu sudí uděluje Soldadovi.
74
Domácí to teď zcela zbytečně překombinovali, kupředu se na to konto mohl vydat Soldado, ovšem vůbec si neporozuměl se Sorianem, a ani akce Villarrealu tak nic převratného nepřinese.
73
Ano, je to tak. Pro Musacchia utkání končí, na postu stopera jej nahradí zkušený Ital Daniele Bonera.
72
Vypadá to, že střídat budou muset i hosté, na zemi totiž zůstává ležet Mateo Musacchio, který si žádá ošetření. Tohle nevypadá příliš dobře.
71
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Javi Eraso, přichází Iker Muniain.
70
Nic ale nevymysleli, naopak z následné protiakce zahrozil dnes velmi viditelný Iñaki Williams, který to teď možná trochu sobecky vzal na sebe a místo přihrávky na některého z volných spoluhráčů raději vystřelil, ovšem branku netrefil.
69
Hráči obou celků ještě nějakou chvíli diskutovali s rozhodčím, nikdo další ale už potrestán nebyl. Už se konečně zase hraje, dopředu se ženou hosté.
68
Další žlutá karta, tentokráte je potrestán před několika minutami příchozí Sabin Merino, jenž nešetrně sestřelil Maria Gaspara.
67
Lekue zvedl hlavu a dlouhatánským nákopem našel sbíhajícího si Adurize, toho ale v postupu vstříc brance soupeře zastavil praporek pomezního sudího, který zcela správně viděl ofsajd.
65
Míč se po nepřehledném souboji mezi Ruizem a Balenziagou odkutálel do zámezí, sudí chvíli váhal, nakonec ale přisoudil míč domácímu Bilbau.
64
Po kratší odmlce opět zahrozil domácí celek. San José nahrál volnému Williamsovi, jenž se chvíli rozmýšlel nad tím, co s míčem provést, nakonec se rozhodl pro střelu, ovšem branku o nějaký ten kus minul.
63
První střídání dnešního mače, utkání končí pro Susaetu, kterého na poslední půlhodinku nahradí Sabin Merino.
62
V posledních minutách herní otěže přebírají hostující hráči, nyní Ruiz dlouhatánským nákopem oslovil Soldada, ten si ale v klíčový moment míč příliš předkopl, čehož využil obránce Laporte.
61
Její exekuce se znovu ujal Denis Suárez, jenž na zadní tyči našel Musacchia, tomu se ale přes důsledně hrajícího Bóvedu zakončit nepodařilo.
60
Další z hráčů, který je odměněn žlutou kartou, je Iñigo Lekue. Následovat bude standardní situace v podání Žluté ponorky.
59
Beñatův centrovaný balón vyboxoval Aréola pouze k nohám volného Erasa, který z první vrátil míč do šestnáctky. Už už to vypadalo, že se ke střele dostane Aduriz, na poslední chvíli ale balón odkopl Ruiz.
58
Po faulu na Williamse budou zahrávat domácí další volný přímý kop. Na hřišti se teď opravdu jiskří, sudí musí hráče, kteří se mezi sebou neustále dohadují, každou chvíli umravňovat.
57
Williams předvedl povedené zpracování, následně našel nikým neatakovaného Adurize, který mu tuto laskavost chtěl vrátit, ale jeho záměr dobrým výběhem zmařil Alphonse Aréola.
56
Po chybě v kombinaci domácího celku se téměř sám na branku hnal Roberto Soldado, který si už už chystal míč na střelu, v poslední chvíli mu ale kulatý nesmysl od nohy odkopl vracející se Laporte.
55
San José si zpracoval přihrávku od Beñata, poté nahrával volnému Williamsovi, jenž míč z první chtěl poslat zpět do předbrankového prostoru, v tom mu ale zabránil Trigueros.
54
Soldado si po vzájemném souboji něco hlasitě vysvětloval se San Josém, sudí hru přerušil a oba si je zavolal k sobě, kartu ale neudělil a zvolil pouze domluvu.
53
Laporte se vydal na ofenzivní výlet, na jehož konci povedeným lobem vyslal kupředu Williamse, ten se snažil seč mu síly stačily, ovšem u míče byl o vlásek rychleji Alphonse Aréola.
52
Athletic přispěchal s okamžitou protiakcí, kterou táhl v posledních minutých hodně aktivní Lekue. Pravý obránce Bilbaa našel na hranici vápna si sbíhajícího Beñata, ten ale zamířil vysoko nad břevno.
51
Bruno Soriano poslal míč do běhu Costovi, ten prováhal ideálně moment na centr, načež jej o kulatý nesmysl tvrdým, ale čistým způsobem obral vracející se Lekue.
50
Domácí se zlobí, dle jejich názoru totiž Ruiz v šestnáctce zahrál rukou! Sudí ale zůstal klidný a, dle mého názoru, penaltu správně neodpískal.
49
Tlak domácích ale pokračoval, Bilbao z něj nakonec vytěžilo rohový kop. Na zadní tyči si na centrovaný míč naskočil Aduriz, ovšem hlavou míč mezi tři tyče nedokázal usměrnit.
48
Beñat roztáhl hru směrem doprava, odkud se následně o centr pokusil Lekue, ve vápně si ale nejlépe počínal Musacchio.
47
San José byl faulován, přímý kop se rozhodl rozehrát doslova bleskurychle. Téměř ihned svým nákopem hledal rozběhnutého Susaetu, ovšem byl až příliš razantní a míč doskákal do zámezí.
46
Do druhé půle vstupuje Žlutá ponorka s jednou změnou v sestavě, místo Bakambua v útoku nastoupí Léo Baptistão.
46
Začal druhý poločas.
První poločas je u konce! Branku jsme zatím neviděli, to ovšem neznamená, že sledujeme špatný zápas, oba celky hrají ofenzivně a snaží se vytvářet si co nejvíce šancí. Mírně aktivnějším celkem jsou domácí, kteří si i vypracovali více gólových možností, ve většině z nich se ocitl Williams, tu úplně největší ale měl San José, který z bezprostřední blízkosti hlavou orazítkoval břevno. Uvidíme, co nám přinese druhá půle, jež začíná ve 21:32.
45
První poločas skončil.
44
Soriano ve snaze odkopnout míč trefil Beñata nepříjemně do obličeje, domácí středopolař je sice trošku otřesen, ovšem ani žádné drobné ošetření nebude třeba.
43
Balenziaga zastihl míč těsně před přechodem přes postranní čáru, přehodil si míč na pravačku a poslal jej do šestnáctky, Aduriz se sice dostal k hlavičce, ovšem trefil jen blokujícího obránce Musacchia.
42
Konec prvního poločasu se nezadržitelným tempem blíží, branku jsme zatím stále neviděli, ovšem na kvalitu a tempo hry si rozhodně nemůžeme stěžovat.
41
Na hřišti se začíná poměrně přitvrzovat, v krátkém časovém sledu je rozhodčí nucen tasit už druhou žlutou kartu, za faul na Soldada ji obdržel Mikel San José.
40
Ou, to byl tvrdý zákrok! Bakambu to teď opravdu přehnal a nepříjemně přišlápl nohu Bóvedovi, kterému se pochopitelně ze země příliš nechce. Hostující útočník po právu vidí žlutou kartu.
39
Z něho Žlutá ponorka nevytěžila zhola nic, o hlavičku se sice pokoušel stoper Ruiz, ovšem byl předčen pozorným Laportem, který poté mohl založit protiakci Athleticu, ovšem v podstatě pouze odevzdal míč hráčům soupeře.
38
Po Soldadově pasu se k míči dostal dos Santos, jenž to po pravé straně zkusil individuálně, z nadějné možnosti ale nakonec vytěžil pouze rohový kop.
37
Na druhé straně si ve vzdušném souboji s Gasparem Markel Susaeta pomohl loktem a svého soupeře velice nepříjemně zasáhl do obličeje – karta se ale udělovat nebude.
36
Roberto Soldado to nyní přehnal s agresivitou a zbytečně fauloval s míčem operujícího Bóvedu – následovat bude přímý kop pro Bilbao.
35
Riskantní pas v podání Williamse úspěšný nebyl, načež se hosté mohli vydat do přečíslení, to však taktéž nic světoborného nepřineslo, vše nepřesným pasem pohřbil Jonathan dos Santos.
34
Z rohového kopu domácí tým nic nevykoumal, po nepovedeném odkopu v podání Musacchia se ale ke střele dostal Mikel San José, ovšem zamířil vysoko nad branku a Aréola mohl zůstat naprosto klidný.
33
Změnit se to rozhodl Eraso, který roztáhl hru na obránce Lekueho. Jeho střela byla zblokována a míč se dostal k volnému Williamsovi, jenž vypálil poměrně nebezpečně, ale jeho tečovaná střela prostor mezi třemi tyčemi o vlásek minul!
32
Momentálně sledujeme první nepříliš záživnou herní pasáž v tomto utkání, míč už třikrát za sebou doputoval od jednoho brankáře k druhému.
31
Po souboji se Susaetou zůstává na zemi ležet Mateo Musacchio, ovšem vypadá to, že by se celá situace měla obejít bez ošetření a hostující stoper bude moci pokračovat.
30
Inu, s touto možností šlo naložit daleko, opravdu daleko lépe. Přímý kop rozehrál Denis Suárez, jehož střílený centr neoslovil ani jednoho z ve vápně bojujících spoluhráčů a místo toho zamířil přímo k brankáři Iraizozovi.
29
Žlutit se bude i na druhé straně, vracející se Williams k zemi stáhl unikajícího Costu – tady sudí nemusel o ničem přemýšlet. Následovat bude volný přímý kop Villarrealu ze zajímavé pozice.
28
Lekue nahrál Williamsovi, který udělal několik rychlých kroků a poté svou přihrávkou hodlal oslovit Adurize, jeho záměr ale přečetl obránce Ruiz a celé akci Bilbaa vystavil stopku.
27
Poprvé v utkání je sudí nucen tasit žlutý kartónek, po zbytečném faulu na Beñata jej zcela zaslouženě vidí Jaume Costa.
26
Soldado si pohrál s Laportem, poté poslal míč přesně do míst, kde stál Bakambu, ten sice dokázal vystřelit, ovšem trefil jen před sebou stojícího Bóvedu.
25
Ten domácí rozehráli na krátko, míč se postupně dostal až k obránci Balenziagovi, jenž zvedl hlavu a centrem na zadní tyč hledal jednoho z dvojice Williams – Aduriz, ani jeden z nich ale na letící balón nedosáhl.
24
Ve středu hřiště se navzájem několik vteřinek postrkovali Beñat se Soldadem, sudímu nakonec došly nervy. Za viníka nedovoleného zákroku byl nakonec označen hostující borec, chvíli nato Bilbao vybojovalo rohový kop.
23
Villarreal se po zisku míče udržel na útočné polovině, lehkým obloučkem se Iraizoze pokusil překvapit Denis Suárez, ovšem zkušený strážce svatyně Athleticu byl připravený.
22
Parádní sóloakce v podání Suáreze! Mladíček v dresu Villarrealu dostal na levé straně až příliš volného prostoru, několika povedenými kličkami se zbavil obou svých protivníků, na hranici šestnáctky se pokusil najít z druhé vlny si sbíhajícímu Soldadovi, toho ale do zakončení nepustil Laporte.
21
Tlak domácího celku pokračoval i nadále, po sérii odrazů se balón dokutálel až k Eraso, který ale prováhal ideální střelecký moment a následně o něj proti přesile přišel. Škoda, s tímhle šlo naložit o mnoho lépe...
20
Znovu Balenziaga! Levý bek Athleticu nejprve naznačil pas na San Josého, čímž dokonale zmátl Gaspara, poté lehkým bochánkem hledal Adurize, ten se k hlavičce přes důrazného Ruize nedostal.
19
Pěkně to teď udělal Mikel Balenziaga, jenž si na levé straně hřiště poradil se svým strážcem a poté dokázal i odcentrovat, ovšem kulatý nesmysl nasměroval pouze do náruče vybíhajícího Aréoly.
18
Ne, Žlutá ponorka si zatím v útočné fázi hry nevede vůbec dobře. Chybí tomu především klid a také troška přesnosti, názorným příkladem budiž přihrávka v podání Triguerose, na kterou bezmocný Suárez opravdu dosáhnout nemohl.
17
Sérii nepřesností na obou stranách se samostatně pokusil ukončit Iñigo Lekue, ovšem daleko s míčem nedoputoval, parádním obranným skluzem mu v postupu k brance hostí zabránil Jaume Costa.
16
Ani další ofenzivní snažení v podání Villarrealu úspěchem neskončilo, Soldado si v jeho finální fázi ale vůbec neporozuměl s kolegou Bakambuem.
15
Hosté zbytečně chybovali v rozehrávce, a nabídli tak další šanci Williamsovi. Domácí křídelník byl po celou dobu svého průniku přidržován Sorianem, i tak ale zvládl vypálit, ovšem jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.
14
Lekue se vydal směrem vpřed, nakonec se rozhodl kombinovat se San Josém, jenž z jedničky poslal míč do šestnáctky, tam si ale nejlépe počínal obránce Musacchio, který kulatý nesmysl odhlavičkoval do bezpečí.
13
Domácí zatím mají více ze hry, nyní poměrně v klidu přerušili další ofenzivní snažení svého soupeře a kombinují na vlastní polovině, zahraje se i Gorka Iraizoz.
12
Bilbao následně zahrávalo rohový kop, na zadní tyči se k hlavičce v záklonu dostal Aymeric Laporte, ovšem jeho pokus postrádal jak přesnost, tak razanci, a stal se tak snadným soustem pro pozorného Aréolu.
11
Trmu – vrmu v těsné blízkosti středového kruhu nakonec utnul San José, po jehož přihrávce a následném centru v podání Lekueho se ke střele dostal Iñaki Williams. Míč byl několikrát tečovaný, nakonec skončil jen těsně nad břevnem hostující svatyně!
10
Bóveda se vydal na ofenzivní dobrodružství, posunul míč na Beñata, ten jej však proti dvojici protivníků ztratil a o chvíli později jej zpět do svého držení získal jen za cenu nedovoleného zákroku.
9
San José lehce podklouzl a svým zpětným pasem poměrně zavařil obránci Bóvedovi, ten měl co dělat s napadajícím Soldadem, prekérní situaci ale nakonec zkušeně vyřešil a přestál ji bez úhony.
8
Soriano si narazil s Triguerosem, poté dlouhým nákopem hledal nabíhajícího si Bakambua, ten byl ale u míče o chvíli později než vyběhnuvší brankář Iraizoz.
7
Obrovská šance Bilbaa! Beñatův volný přímý kop zas až tak nebezpečný nebyl, míč se ale dostal k volnému Williamsovi, jehož ránu Aréola vytěsnil pouze do kolene nic netušícího Erasa, od kterého se míč odrazil do břevna hostující svatyně!
6
Mario Gaspar si několikrát vyměnil balón s Musacchiem, poté zvedl hlavu a velmi chytře myšlenou uličkou zkusil oslovit rozběhnutého Soldada, ten se k míči sice dostal, ale hrát kvůli ofsajdu nemohl.
5
Jeho exekuce se nemohl ujat nikdo jiný než Beñat Etxebarria, který svůj centr zakroutil až do prostoru malého vápna, tam si ale nejlépe počínal brankář Aréola, jenž včas vyběhl a vyboxoval míč do bezpečí.
4
Při pokusu o proniknutí po levé straně byl faulován obránce Balenziaga, následovat bude volný přímý kop pro Athletic. Jak s ním domácí naloží?
3
No vida, už to mohlo být 1:0 pro Žlutou ponorku! Suárez parádním pasem našel rozběhnutého Roberta Soldada, který se řítil sám na Iraizoze, ovšem v souboji tváří v tvář na brankáře Bilbaa nevyzrál!
2
S první akcí se rozhodli přispěchat domácí, samostatně to po pravé straně zkusil Susaeta, u postranní čáry si na něj ale tvrdě počíhal Costa, sudí mu za jeho faul ale kartu neudělí.
1
A hlavní arbitr Melero právě odstartoval dnešní mač, jdeme na to! Výkopu se ujali domácí, kteří nastupují v červeno-bílých dresech, Villarreal zvolil tradiční žlutou kombinaci.
1
Utkání právě začalo.
Ještě jednou Vás srdečně zdravím a vítám u našeho online přenosu! Doufejme, že oba celky dnes potvrdí své tabulkové postavení a připraví si pro nás kvalitní fotbalovou podívanou. Sudí Melero aktéry tohoto klání právě přivádí na travnatou plochu, za malou chvíli budeme moci začít.
Úvodní sestavy:

Athletic Bilbao: Iraizoz (C) – Lekue, Bóveda, Laporte, Balenziaga – San José, Etxebarria – Susaeta, Eraso, I. Williams – Aduriz.
Náhradníci: Herrerín – Etxeita, G. Elustondo, Iturraspe, M. Rico, Muniain, Sabin.

Villarreal CF: Aréola – M. Gaspar, Musacchio, V. Ruiz, J. Costa – J. dos Santos, B. Soriano (C), Trigueros, Denis Suárez – Bakambu, Soldado.
Náhradníci: Barbosa – Antonio Rukavina, Bonera, Castillejo, Leiva, Baptistão, Hernández Cascante.

Rozhodčí: Mario Melero – Manuel Torre, José Martínez.
Vzájemné zápasy v letošní sezoně

20.9. 2015 (4. kolo Primera Division) – Villarreal CF:Athletic Bilbao 3:1

Branky: 43. B. Soriano, 67. M. Gaspar, 80. Baptistão (Adrián López) – 90+3. Aduriz (San José).


6.1. 2016 (osmifinále Copa del Rey) – Athletic Bilbao: Villarreal CF 3:2

Branky: 54. Williams, 68. Aduriz, 82. Laporte – 16. Baptistao, 38. Samuel.


13.1. 2016 (osmifinále Copa del Rey – odveta) – Villarreal CF:Athletic Bilbao 0:1

Branky: 21. Williams
Villarreal CF

Jak již bylo zmíněno, Villarreal je na tom v tabulce o něco lépe než jeho dnešní soupeř a jeho ztráta na druhé Atlético činí pouhopouhé čtyři body. Žlutá ponorka rozhodně nepatří mezi týmy, které v každém utkání vstřelí řadu gólů a disponují mimořádnou ofenzivní silou, zakládá si spíše na poctivé hře vycházející z připravené defenzivy, o čemž svědčí i pouze devatenáct inkasovaných branek. Svěřenci trenéra Marcelina mají formu jako hrom, v lize naposledy prohráli na konci listopadu, od té doby sedmkrát zvítězili a pouze dvakrát remizovali. V minulém kole na Estadio El Madrigal zavítala o záchranu bojující Granada, vítězství Villarrealu se ale nerodilo vůbec snadno, jediný gól v pětapadesáté minutě z penalty vstřelil Bruno Soriano.
Athletic Bilbao

Bilbao se po nepříliš ideálním startu do tohoto ročníku dokázalo postupem času vzchopit a nyní se pohybuje na pozicích, kde jej všichni očekávali. Momentálně Athleticu patří solidní šestá příčka, jeho ztráta na samotnou špičku už je ale poměrně vydatná, kupříkladu čtvrtý Villarreal posbíral o deset bodů více. V roce 2016 odehráli svěřenci kouče Valverdeho pět zápasů. Nezačali úplně ideálně, po domácí remíze s Las Palmas a prohře na půdě Sevilly musely skousnout krutý debakl od Barcelony, která baskickému celku uštědřila, tenisovou terminologií řečeno, nepopulárního kanára. Od té doby je parta okolo kapitána Gurpeguiho stoprocentní, nejprve rozprášila Eibar vysoko 5:2, v minulém kole o její výhře v Granadě rozhodl Iñaki Williams.
Příjemný večer! U našeho online přenosu vítám všechny fanynky a fanoušky kvalitní evropské kopané, společně se dnes zaměříme na velmi atraktivní souboj v rámci španělské nejvyšší soutěže. Šestý Athletic Bilbao před svými fanoušky hostí v tabulce o dvě pozice lepší Villarreal CF! Rozhodně bude na co se koukat, tak u toho buďte s námi – začínáme ve 20:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.
3. kolo
Tabulka 2020/2021
Z V R P Skóre B
1. Granada 2 2 0 0 4:1 6
2. Real Betis 2 2 0 0 3:0 6
3. Celta Vigo 2 1 1 0 2:1 4
4. Villarreal 2 1 1 0 3:2 4
5. CA Osasuna 2 1 0 1 2:1 3
6. Getafe 1 1 0 0 1:0 3
7. Valencia 2 1 0 1 5:4 3
8. Cádiz 2 1 0 1 2:2 3
9. Real Sociedad 2 0 2 0 1:1 2
10. Real 1 0 1 0 0:0 1
11. Eibar 2 0 1 1 1:2 1
12. Valladolid 2 0 1 1 1:3 1
13. Huesca 2 0 1 1 1:3 1
14. Atlético 0 0 0 0 0:0 0
15. Elche 0 0 0 0 0:0 0
16. Barcelona 0 0 0 0 0:0 0
17. Sevilla 0 0 0 0 0:0 0
18. Bilbao 1 0 0 1 0:2 0
19. D. Alavés 2 0 0 2 1:3 0
20. Levante 1 0 0 1 2:4 0
Články odjinud