Tímto se s Vámi loučím a přeji dobrou noc.
Valencia dokázala na hřišti Málagy otočit nepříznivý výsledek a slaví vítězství v poměru 2:1. Hosté byli v tomto duelu mírně lepším týmem a slaví tedy zaslouženě.
90+5
90+5
Utkání se blíží ke svému konci.
90+4
Diego Alves se vydal z branky a chytl centrovaný míč do rukavic. S rozehrávkou nyní určitě pospíchat nebude.
90+3
Malága bude zahrávat rohový kop. Toto může být poslední šance na vyrovnání.
90+2
Žlutou kartu dostává Pablo Piatti (Valencia CF).
90+2
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Paco Alcácer, přichází Rúben Vezo.
90+1
Nad rámec utkání budou nastaveny čtyři minuty!
90
Všichni fotbalisté Valencie jsou před brankou Diega Alvese a brání jednogólový náskok.
89
Fotbalista Málagy se po krátkém ležení na trávníku sám od sebe zvedl a bude pokračovat v utkání.
87
Tohle nebylo vůbec hezké. Camacho přepadl ve vzduchu přes hráče Valencii a upadl ošklivě hlavou na trávník.
85
Hosté podnikli rychlý protiútok a mohli tento duel rozhodnout. Rodrigo však nedokázal přesně zakončit.
84
Obrana Valencie nyní nepůsobí vůbec jistým dojmem, Málaga začíná kombinovat velmi blízko pokutovému území.
82
Hosté však ztratili míč a fotbalisté Málagy se vydali do rychlého protiútoku, který nepřesnou střelou zakončil Filipenko.
81
Hostující fotbalisté kombinují v poklidu na útočné polovině a nechtějí svého soupeře pustit k míči.
79
Hra je v posledních minutách hodně rozkouskována střídáními a to hraje do karet Valencii.
78
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Denis Čeryšev, přichází Pablo Piatti.
77
Žlutou kartu dostává Charles (Málaga CF).
77
Málaga si nedokáže v posledních minutách vytvořit potřebný tlak. Valencia hraje velmi dobře a je blízko vítězství.
75
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Ricardo Horta, přichází Christian Atsu.
73
Po rohovém kopu se hosté k zakončení dostat nedokázali, ale u míče zůstávají.
72
O osudu utkání mohlo být rozhodnuto! Čeryšev se dokázal protlačit do vápna a tvrdě vypálil. Kameni však jeho pokus vytáhl na rohový kop.
70
Valencia se pravděpodobně poučila z minulé porážky a hraje zkušeně. Na útočné polovině si v poklidu přihrává a šetří čas.
68
Málaga kombinuje na středu hřiště a snaží se dostat do vápna. Zatím bez sebemenšího úspěchu.
66
Hlavní rozhodčí se v posledních minutách vážně nenudí. Za faul na středu hřiště dostává žlutou kartu Recio.
65
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Sofiane Feghouli, přichází Rodrigo.
64
S kartami se roztrhl pytel! Za protesty žlutou kartu dostává Duda, který zatím sedí pouze na lavičce!
63
A za následnou strkanici žluté karty dostávají Torres Miguel s Feghoulim.
63
62
Albentosa dostává za faul, který tuto rozmíšku vyvolal, žlutou kartu.
62
Na hřišti je plno emocí a došlo také na strkanice! Uvidíme, jak tuto situaci hlavní rozhodčí vyřeší.
61
Alcácer se dostal za obranu Málagy, ale místo střely se snažil najít lépe postaveného Čeryševa. Ten však míč těsně před odkrytou brankou minul.
60
Na druhé straně bylo nyní však velmi rušno! Mustafi se dral k hlavičce, ale byl stažen k zemi. Rozhodčí však nechává hru pokračovat.
58
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Juanpi Añor, přichází Roque Santa Cruz.
58
Obrana Valencie to všechno zvládla ukázkově a míč bez problémů odvrátila.
57
Málaga bude zahrávat volný kop z velmi dobré pozice. Dočkáme se vyrovnání?
55
Na druhé straně se rozhodl vyzkoušet štěstí ránou z dálky Alcácer, ale míč skončil vysoko nad brankou.
53
Na hřišti se toho v posledních chvílích příliš neděje. Domácí se snaží dostat ke střele na branku, ale ta nepřichází.
51
Málaga se snaží na inkasovanou branku zareagovat a kombinuje na útočné polovině.
50
Valencia právě vstřelila branku!
Valencia otáčí vývoj utkání a dostává se do vedení. DENIS ČERYŠEV obdržel přesný pas a z levé strany propálil Kameniho.
47
Čeryšev se z levé strany dostal do pokutového území a vypálil, ale fotbalista Valencie trefil pouze hráče před sebou.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:01.
Po prvním poločase odchází týmy do šaten za nerozhodného výsledku 1:1 a o osudu utkání se bude rozhodovat až ve druhé půli.
45+2
45+1
V prvním poločase budou nastaveny dvě minuty.
45
V Málaze se pomalu blíží závěr prvního poločasu, dočkáme se ještě nějaké šance?
43
Malága se snaží na inkasovanou branku zareagovat tím nejlepším způsobem a kombinuje na útočné polovině.
41
A máme vyrovnáno! Brankář Málagy CARLOS KAMENI se dopustil nevídané chyby, když chtěl centr z pravé strany vyboxovat nad branku, ale nakonec si kulatý nesmysl poslal do sítě.
40
Kameni předvedl po rohovém kopu parádní zákrok a udržel svůj tým ve vedení. Ke střele se dostal z hranice malého vápna Alcácer.
38
Malága začíná svému soupeři zatápět z rychlých protiútoků, Valencia totiž otevřela hru.
37
K centrovanému míči se ve vápně dostal jako první Mustafi a odhlavičkoval míč do bezpečí.
36
Malága bude zahrávat zajímavou standardní situaci.
35
Čeryšev se na vlastní polovině dopustil taktického faulu a dostává žlutou kartu.
35
Barragán z pravé strany poslal přízemní centr do vápna, ale jeden z beků míč odkopl do bezpečí.
34
Valencia s blížícím se koncem poločasu začíná přidávat na aktivitě a pokouší se tlačit k brance Kameniho. Dočkáme se vyrovnání?
32
Žlutou kartu dostává Juanpi Añor (Málaga CF).
31
Domácí rozehráli standardní situaci nakrátko a kombinují na útočné polovině.
30
Gayá nedovoleně zastavil Rosalese a dostává žlutou kartu. Volný kop pro Málagu.
29
Málaga dokázala přečkat tlak svého soupeře a na vlastní polovině získala míč.
27
Malága se v posledních minutách na útočnou polovinu příliš nehrne a spíše pozorně brání. Nutno dodat, že úspěšně.
26
Parejo rozehrál volný kop centrem do vápna, ale žádná šance se z toho nezrodila. Mustafi totiž narazil do brankáře a hra byla sudím přerušena.
25
Valencii se na útočné polovině vůbec nedaří a hostující fotbalisté začínají být rozladění.
24
Útočník Málagy opouštěl hřiště za hlasitého fandění domácího publika, tento útočník se totiž postaral o zatím jedinou branku utkání.
23
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Duje Čop, přichází Ricardo Horta.
21
Domácí zahrávali tedy volný kop, ale ke střele na branku se po něm nedostali. Valencia se pomalu přesouvá na útočnou polovinu.
20
Mustafi zastavil faulem nedovoleně unikajícího Castra a dostává žlutou kartu.
18
Po rohovém kopu se nikdo z hostujícího týmu k hlavičce dostat nedokázal.
17
Parejo se snažil vyslat do vápna Alcácera, ale Filipenko přihrávku srazil do zámezí.
16
Valencia se snaží na inkasovanou branku okamžitě zareagovat a drží míč na útočné polovině.
14
Málaga právě vstřelila branku!
Domácí se dostávají do vedení! DUJE ČOP se v pokutovém území dostal k odraženému míči a bez problémů ho napálil do šibenice. Diego Alves tuto střelu chytit nemohl.
13
Obrana Málagy tentokrát zazmatkovala a nabídla Valencii rohový kop.
12
Valencia se zvládla ubránit a navíc podnikla protiútok. Míč do běhu obdržel Čeryšev, který se dostal téměř k pokutovému území. Před ním však o míč přišel, když mu ho sebral Filipenko.
11
Málaga je v posledních sekundách velice aktivní, nyní vybojovala rohový kop.
10
Emoce vzbudila malá domů hostujících hráčů, protože Diego Alves vzal míč do rukou. Rozhodčí však nechává hru pokračovat.
8
Po odkopu Kameniho se však k míči znovu dostali hosté a kombinují na středu hřiště. Zatím se hraje opatrně.
7
Barragán se pokusil vyslat do šance Alcácera, ale ten se k míči ve vápně nedostal. Kulatý nesmysl skončil v rukavicích Kameniho.
6
Valencia se snaží být velmi aktivní a drží se u míče na útočné polovině.
5
Alcácer dostal dobrý pas doběhu a na hranici vápna se pokusil přihrát po sebe na Čeryševa. Tento záměr mu nevyšel, protože poslal nepřesnou přihrávku.
4
Zajímavý střelecký pokus má na svědomí Camacho, který z levé strany pokutového území vystřelil těsně vedle branky.
3
Úvodní útok utkání hostujícímu celku nevyšel podle představ, k míči se dostala Málaga.
2
Hosté se zatím nikam bezhlavě netlačí a postupným útokem se dostávají k brance Málagy.
1
Valencia se ujala úvodního výkopu a zahájila utkání.
1

Málaga CF: Kameni – Rosales, Albentosa, Filipenko, Miguel Torres – Añor, Recio, Camacho (C), G. Castro – Charles, Čop.
Náhradníci: Ochoa – Horta, Atsu, Ricca, Duda, Santa Cruz, Fornals.

Valencia CF: Diego Alves – Barragán, Mustafi, Santos, Gayá – Parejo, Fuego, A. Gomes – Feghouli, Alcácer (C), Čeryšev.
Náhradníci: Ryan – Vezo, Siqueira, Negredo, Piatti, Danilo, Rodrigo.

Rozhodčí: González – Sánchez, Rubio.
Valencia CF

V minulých dvou týdnech to vypadalo, že se ve Valencii začíná vše obracet tím správným směrem, ale minulé kolo tomuto celku ukázalo, že všechno není až tak růžové a na vlastním hřišti prohrála Valencia vysoko 0:3. Dokáží se fotbalisté tohoto celku z negativního výsledku otřást a okrást o body Málagu, která se v tabulce nachází o místo před nimi?
Málaga CF

Málaga v poslední době hraje velmi dobře a v tabulce se nachází na jedenáctém místě. Malága navíc začala také pravidelně skórovat, což se ji v úvodu ročníku příliš nedařilo. Nechme se překvapit, jak si povede proti Valencii.

V posledním ligovém zápase remizovala Málaga na hřišti Realu Sociedad 1:1.
Přeji krásný večer a vítám Vás u sledování našeho textového přenosu ze španělské Primera Division, ve kterém se zaměříme na zápas Málaga CF – Valencia CF. Kdo se bude radovat z vítězství?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.