Celta Vigo - La Coruňa: Gól! Aspas druhým gólem završil na 4:1 pro domácí

Je konec a druhý poločas dle výsledku jasně vypovídá o tom, kdo na hřišti vládl. Byla to domácí Celta, která přidala tři óly. Nejprve se v 60. minutě trefil Aspas a v závěru v rozmezí pěti minut přidali další branky Orellana a opět Aspas. Nutno dodat, že výsledek je zasloužený. Domácí zužitkovali všechny své šance, zatím co La Coruňa nikoliv.
90+3
90+3
V závěrečných vteřinách přišel ještě jeden rohový kop Deportiva. Opět se ho ujal Fajr a opět to byl balón, který nenašel hlavu žádného ze spoluhráčů.
90+1
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Fabián Orellana, přichází Pione Sisto.
90
Nastavují se celkem tři minuty nad rámec základní hrací doby.
88
Celta si musela dát pozor na standarní situace, jenže Fajr svůj pas hodně přetáhl a balón zamířil z hrací plochy ven.
87
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Iago Aspas, přichází Giuseppe Rossi.
86
Aspas musel zasahovat ve svém pokutovém území, kde úspěšně zneškodnil centr. Bylo to sice za cenu rohu, avšak Fajr své spoluhráče nenašel.
85
O chvíli později chybovali hosté opět. Naštěstí pro ně při útočné snaze Hernández upadl a o míč přišel.
84
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Tady to už začíná zavánět debaklem. Druhým gólem v utkání se prezentoval IAGO ASPAS. Zmiňovaný hráč využil hrubé chyby Albentosy. Převzal balón a mířil s ním do vápna, kde ranou po zemi překonal bezmocného Luxe.
83
Naopak domácí tým hraje ve velké pohodě. V poklidu drží kulatý nesmysl daleko od své brány a míří za třemi body.
82
S největší pravděpodobností je rozhodnuto. Deportivo ve druhém dějství ještě neohrozilo bránu a nevypadá to, že by se v nejbližších minutách mělo změnit.
80
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Guilherme, přichází Celso Borges.
79
Wass mířil do šestnáctky. Tam ho povalil Sidnei a Celta se dožadovala penalty. Rozhodčí ale nechává hru pokračovat.
78
Jonny využil volného prostoru na pravém křídle. Doběhl si blíže před vápno, kde následným pasem našel naběhnutého FABIÁNA ORELLANU, a ten hlavou usměrnil balón do protipohybu gólmana.
77
Žlutou kartu dostává Pedro Mosquera (Deportivo La Coruňa).
76
Z 23 metrové vzdálenosti měli domácí šanci navýšit své vedení. Orellana se ujal míče a zkusil to přímou střelu. Tu ale netrefil.
75
Bohužel je hra v posledních minutách hodně rozkouskovaná. Střídání a fauly tempo hodně zpomalilo. Celtě to ale může spíše vyhovovat.
74
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Théo Bongonda, přichází Marcelo Díaz.
73
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Ryan Babel, přichází Carles Gil.
71
Žlutou kartu dostává Pablo Hernández (Real Club Celta de Vigo).
70
Dnes moc zajímavých střel k vidění není. Rozhodně ale vidíme sérii mnoha faulů a ostrých zákroků. Vypadá to spíše jak na bojišti než na fotbale.
69
68
Tak akce ještě pokračovala a Andone se nakonec ještě dostal k dorážce. Tentokrát míč přes zeď dostal, ale mezi tři tyče už ne.
67
Z 15 metrové vzdálenosti se ujal míče Andone. Ten to zkoušel přímou střelou, avšak napálil pouze teď.
66
Vzápětí byl faulován Andone, když ho nedovoleným způsobem zastavil Roncaglia.
65
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Bruno Gama, přichází Marlos Moreno.
65
Kulatý nesmysl si vzal na starost Hernandéz, jenž našel Bongondu, nicméně ten nezamířil přesně.
64
Hernandéz byl faulován nedaleko vápna La Coruňa. Je tu volný přímý kop pro domácí.
62
Držení míče: 61% – 39%.
61
IAGO ASPAS si vzal penaltu na starost. S přehledem uklidil balón po zemi k tyči a posílá tak domácí do vedení.
59
Ještě před penaltou vidí za protesty žlutou kartu Lux.
59
Juanfran nešťastně protečoval balón do vlasní ruky v pokutovém území, a tak je tu penalta pro Celtu!
58
Momentálně působi La Coruňa o chlup lepším dojmem než Celta de Vigo.
57
Hosté si neporozuměli v rozehrávce. Gama poslal balón jen za postranní čáru a domácí budou vhazovat.
56
Žlutou kartu dostává Guilherme (Deportivo La Coruňa).
54
Těch standardních situací má dnes Deportivo opravdu dost. Další rozehrál Fajr, ale opět se domácí ubránili.
53
Vypadá to nicméně tak, že hra se trochu více otevřela. Už se nehraje tak oaptrně, jako v první části. To je jen dobře.
52
Nakonec míč ještě zůstal před šestnáctkou Celty. Babel se ho pokoušil zužitkovat a vypálit, jenže neúspěšně.
51
Následovala standardní situace La Coruňy, se kterou si soupeř poradil.
50
Andone to zkoušel sám podél postranní čáry. Zastavil ho až Cabral, ale bylo to za cenu nedovoleného zákroku.
48
Celta vytěžila rohový kop.Wass vyprodukoval centr, který zablokoval číhající Juanran ve vápně.
47
Do druhé části vstoupily oba týmy beze změn v sestavě.
46
Úvodní dějství je za námi. Do vedení se dostali domácí po krásné akci Malla ve 32. minutě. Jenže radost Celty de Vigo netrvalo dlouho. Pouze o pět minut později srovnal z první střely na bránu Albentosa. Stav je tak 1:1 a druhý poločas začne ve 13:01.
45+1
45
Nastavuje se jedna minuta nad rámec poločasu.
44
Centr Fajra zapliul do náruče Álvareze, který ho zachytil bez problémů do náruče.
43
V závěru pločasu se Celta snaží udržet především rozjetého soupeře dál od své svatyně. Zatím se jí to úspěšně daří.
42
Na útočné polovině domácích se srazil Orellana s Guilhermem. Faul byl odpískán hráči Celty.
41
Žlutou kartu dostává Hugo Mallo (Real Club Celta de Vigo).
40
Následoval rohový kop Deportiva. Mosquera Parada se dostal k hlavičce, ale nezamířil přesně.
39
Rázem je La Coruňa na koni a tlačí se opět do útoku.
38
Nutno dodat, že předchozí gólová akce La Coruňy byl z prvního zakončení. Álvarez si tak sáhl poprvé na balón ve chvíli, kdy ho tahal ze sítě.
37
La Coruňa právě vstřelila branku!
Tentokrát už standardní situace hostům vyšla. Fajr si vzal balón na starost a odcentroval do pokutového území. Tam se k hlavičce dostal RAÚL ALBENTOSA, jenž hlavičkou usměrnil balón za zády Álvareze.
36
Už opět svítí sluníčko, alespoň na jednu část tribun a diváci se baví. Jejich tým vede, neprší. Co víc si teď přát?
35
Hosté se snaží, nicméně Pedro Mosquera nepřesně přihrával, a tak se bude kopat pouze od brány Álvareze.
34
Vzápětí přišla další standardní situace La Coruňy. Opět v ní ale hostující tým nedokázal uspět a stále čeká na nějakou střelu.
32
Tak tohle byla paráda ze strany domácího týmu. Orellana na hraně vápna vysunul dopředu HUGA MALLU. Tenl byl skoro v nulovém úhlu, ale i přes to dokázal přesně zamířit a nekompromisní ranou ke vzdálenější tyči nedal gólmanovi šanci.
32
Domácí se zlobí, protože Aspas mířil ze strany v podstatě sám na bránu, jenže po faulu na Bongondu rozzhodčí přerušil hru.
31
Žlutou kartu dostává Raúl Albentosa (Deportivo La Coruňa).
30
Hodina hry je za námi. Průběh se hodnotí poměrně těžce, jelikož míč přeskakuje z jedné poloviny na druhou. Ale o šancích se mluvit nedá.
28
La Coruňa vytěžila volný přímý kop ze střední vzdálenosti. Mosquera Parada našel hlavičku číhajícího Wasse.
27
Hodně se rozpršelo. Doslova průtrž mračen a vzhledem k tomu, že fanoušci jsou pod otevřenou střechou, čelí společně s fotbalisty dost tvrdým podmínkám.
26
Ještě nějakou chvíli dobývali hosté území Celty, nicméně se k ničemu zajímavému nedostali a o balón přišli.
25
Fajr se propracoval k nákopu, jenž mířil do šestnáctky Celty. Balón chvíli poskakoval než ho Cabral odkopl pryč.
24
Dobývání obrané tvrze jménem La Coruňa poikračuje i nadále.
23
Změnilo se to s Radojou, který zakončoval ze strany. Balón nicméně zamířil přímo do náruče Luxe.
22
Mírně aktivnějším týmem je Celta, která se drží převážnou většinu času na území soupeře, ale stále chybí koncovka.
20
Držení míče: 67% – 33%.
19
Orellana si naběhl blíže k vápnu, kde hledal Aspase. Ten byl přistrčen a spadl k zemi. Hraje se ale dál.
18
Opět to Guilherme zkusil kličkou. Tentokrát neobelstil protihráče a musí se vracet, protože domácí útočí.
17
Bohužel krom ojedinělé akce ze 13. minuty čekáme na nějakou střelu. Zatím se hraje stále dost opatrně.
15
Guilherme si hezky pohrál s Mallem. Po delší době může zaútočit hostující tým.
14
Následoval rohový kop, se kterým si defenzíva La Coruňa opět bez problémů poradila.
13
Hernandéz odcentroval z pravé strany do vápna, přímo na hlavu Aspase. Ten mířil pod břevno, ale Lux míč fantasticky vytěsnil´!
12
Další nepřesný pas. Mallo poslal kulatý nesmysl jen za postranní čáru a hosté budou vhazovat.
10
La Coruňa je rozesetá po celé ose hřiště, a tak má Celta problémy s rozehrávkou.
9
Domácí jsou opět u balónu. Dlouhou rozehrávkou mířil Roncaglia pas na své tři útočníky. Neúspěšně.
8
Na levé straně dostal Orrellana hodně místo. Využil toho k následné přihrávce zadovkou na Hernandéze a Cela míří do útoku.
6
Začátek zápasu je opatrný. Hraje se převážně ve středu hrací plochy.
5
Celta se dostala do rychlého protiútoku. Radoja nabral rychlost, našel Bongondu, ovšem ten následně o míč přišel.
4
Nepřesná rozehrávka od nohy Hernandéze zamířila až k Luxovi. Ten následně odkopem rozehrál.
3
La Coruňa má míč a poprvé okusí útočnou polovinu.
2
Na začátku zápassu vytěžili domácí roh. Rozehrál ho Wass, ale hosté se ubránili.
1
Deportivo La Coruňa

má o dva body méně, ale vzhledem k tomu, že je tabulka vyrovnaná, tak je až na sedmnácté pozici. La Coruňa vede v nelichotivé bilanci. Nastřílela nejméně gólů ze všech týmů, zatím pouze pět.