La Liga - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  D. Alavés : Levante - 1. března 2018   21:30

D. Alavés
90' Laguardia (I. Gómez)
1:0
(0:0)
D. Alavés
Pacheco – Martín, Laguardia, Ely, R. Duarte – I. Gómez, Pina, García, Pedraza (78. Burgui) – Munir, Guidetti (70. Sobrino).
Sivera – Burgui, H. Pérez, Alexis, Sobrino, Wakaso, D. Torres.
Levante
Olazábal – Pedro López, Cabaco, Chema, Luna – Campaña (35. Suárez Pier), Lerma, Lukić – Ivi, Martí (46. E. Boateng), Morales.
Koke – Coke, E. Bardi, E. Boateng, Pazzini, Rochina, Suárez Pier.

SESTŘIH LA LIGY: Alavés - Levante 1:0

Domácí byli po celý druhý poločas lepším týmem. Měli spoustu šancí, jenže v 77. minutě byl vyloučen Munir a počet hráčů na hřišti se srovnal. I tak měl ale Alavés více ze hry a v 90. minutě se dočkal kýženého gólu, když se trefil Lagurdia hlavičkou ze standardní situace.
90+4'
90+4'
Hosté se snaží ještě něco vymyslet, jenže už nemají čas a ani síly. Ba co víc, Deportivo má balón ve své moci.
90+2'
Nastavují se celkem čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.
90'
Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
V závěru zahrávali domácí standardní situaci. Ibai odcentroval do pokutového území, kam si sbíhal VICTOR LAGUARDIA, který nekompromisní hlavou usměrnil balón ke vzdálenějšímu rohu branky.
88'
Morales zachytil balón a prchnul s ním podél levé postranní čáry. Byl ale sám a daleko se nedostal.
87'
Deportivo má v závěru utkání více sil. Je usazeno na útočné polovině a kombinuje nedaleko vápna soupeře.
86'
Ivi byl poměrně v dobré střelecké pozici. Rozhodl se ale ještě přihrávat, a jeho pas neprošel.
85'
Paradoxně poté, co domácí přišli o útočníka, jsou v závěru výrázně nebezpečnější než v početní výhodě.
83'
Ibai dostal krásný centr z levé strany přímo do vápna. Zakončoval z voleje, jenže přímo do míst, kde vyčkával gólman Levante. Ten balón vytěsnil.
82'
Hra musela být přerušena, jelikož měl Boateng menší zdravotní potíže. Zmiňovaný hráč se ve druhé části v podstatě nedostal vůbec do hry.
81'
Alfonso si sběhl do vápna, kde v šestnátce následně trefil jen hráče stojícího před sebou.
80'
Přízemní pas Sobrina skončil v náruči hostujícího brankáře. V této chvíli se hraje o deseti na obou stranách.
78'
Munir upadl v pokutovém území bez kontaktu a rozhodčí mu dává žlutou kartu za simulování. Vzhledem k tomu, že už žlutou měl, dostává následně červenou!
78'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Alfonso Pedraza, přichází Burgui.
77'
Sobrino si naběhl do vápna, kde se následně propracoval zády k brance hlavičce. Míč skončil v náruči Oiera.
76'
Jenže ani v početní výhodě se Alavésu nedaří. Ačkoliv mají domácí o hráče v poli navíc, trápí je nepřesná koncovka.
75'
Následoval pas, který skončil v náruči domácího brankáře. Deportivo na nic nečeká a opět směřuje do útoku.
74'
Levante mělo k dispozici standardní situaci. Lukič zkusil vystřelit a nebyla to špatná rána. Pacheco musel zasahovat.
73'
Garcia rozehrával standardní situaci. Odražený míč se dostal na kopačku Piny, který z výborné pozice netrefil bránu.
72'
Hosté následně odkopli balón k protější straně hřiště a chystají se opět brání své vápno.
71'
Od postranní čáry se snažil Alfonso centrovat, jenže jeho snaha byla zablokována v samém počátku akce.
70'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází John Guidetti, přichází Rubén Sobrino.
68'
Po delší době se Levante vydalo na útočný výlet na polovinu soupeře. Nevymyslelo nic zajímavého, avšak ušetřilo alespoň čas.
67'
Tlak domácích se postupně zvyšuje. Únava na hostech už je znát, ale nic to nemění na tom, že se brání skvěle.
66'
Almada se v šestnáctce srazil s protihráčem. Těžce se zvedá, měl by ale být v pořádku.
65'
Následovaly dva rohové kopy Alavésu v krátkém sledu. V obou případech si defenzíva Levante poradila.
64'
Znovu Guidetti! Ten číhal v šestnátce na centr, který na něj směřoval. Almada v poslední chvíli letící centr odvrátil.
63'
A opět Guidetti. Ten je dnes hodně aktivní. Zmiňovaný útočník si sběhl do šestnáctky, kde ve skluzu z dobré pozice poslal míč vysoko nad.
62'
Nebezpečný centr směřující na Guidettiho dokázal Oier zneškodnit. Míč mu vypadl z náruče, ale nakonec ho zkrotil.
61'
Žlutou kartu dostává Jefferson Lerma (Levante UD).
60'
Držení míče: 56% – 44%.
58'
Domácí zatím trápí nepřesnost. Jsou sice výrazně aktivnější, ale vyloženou gólovku neměli.
57'
El Haddadi zamířil k pravé straně, kde následným centrem našel Guidettiho jehož rána z voleje byla nepřesná.
56'
Lukič se snažil dostihnout balón na hrací ploše. Nepovedlo se mu to a bude se jen kopat od brány Pacheca.
55'
Do pokutového území hostů přilétl další centr, avšak i tentokrát si defenzíva hostů poradila.
53'
Almada přepadl přes záda Guidettiho v souboji o míč. Dopadl tvrdě na zem, ale je v pořádku a může pokračovat.
52'
Alavés se snaží využít toho, že má o hráče navíc a opět se tlačí dopředu. Levante se zatím převážně jen brání.
51'
Střílený centr směřující do vápna hostů o který se postaral Pina byl velmi nebezpečný. Balón nakonec skončil v zázemí.
50'
Žlutou kartu dostává Tomás Pina (Deportivo Alavés).
48'
Na druhé straně se Guidetti pokoušel propasírovat sám z pravé strany do šestnáctky. Neúspěšně.
47'
Právě Boateng pálil zpoza vápna. Nebyla to špatná rána, ale míč mezi třemi tyčemi neskončil.
46'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Roger Martí, přichází Emmanuel Boateng.
46'
Vše zajímavé se odehrálo ve 30. minutě. Chema srazil v pokutovém území Guidettiho a dostal rovnou červenou. Následně kopali domácí penaltu, ale García překvapivě bránu netrefil. Domácí měli více ze hry, avšak ve zbylé části se žádné větší příležitosti nedočkali.
45'
45'
V úvodu se nastavovat nebude.
44'
Žlutou kartu dostává Roberto Suárez Pier (Levante UD).
42'
Stále se sice hraje na obranném území Levante, jenže domácí se nemohou propracovat k nějaké vážnější příležitosti.
41'
Alfonso byl následně faulován a byla z toho standardní situace pro Deportivo. Domácí jí ale využít nedokázali.
40'
Výborná práce Lumy. Ten doběhl Guidettiho, který se snažil získat míč zpět, avšak neúspěšně.
38'
Vzápětí přilétl centr do pokutového území Levante, ale Oier si pro balón doskočil a zachytil ho do náruče.
37'
Deportivo je momentálně na koni i přes to, že nedalo penaltu. Tlačí se dopředu a kombinuje nedaleko vápna hostů.
36'
Dobrá obranná práce Lemy, který zneškodnil centr ze strany z nohy Ibaie.
35'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází José Campaña, přichází Roberto Suárez Pier.
34'
Žlutou kartu dostává Munir (Deportivo Alavés).
33'
Tak či tak Levante bude dohrávat o deseti a vzhledem k tomu, že máme ještě dost minut před sebou, je to pro domácí velká šance.
32'
García se postavil k penaltě a zvolil přízemní střelu. Jenže bránu minul!
31'
Žlutou kartu dostává Pedro López (Levante UD).
30'
Chema stáhl k zemi Guidettiho v pokutovém území a dostává rovnou červenou! Zároveň domácí budou kopat penaltu.
28'
Guidetti dostal těžkou přihrávku. Balón sklepl jen ke straně na nohu soupeře.
27'
Alavés se dopustilo útočného faulu. Hosté budou rozehrávat z prostoru obranné poloviny.
26'
Hra Levante se v posledních minutách zlepšuje. Momentálně sledujeme vyrovnanou podívanou.
25'
Lukič nabral rychlost, prošel přes polovinu hřiště až k rohu, kde následně svým pasem našel kopačku Piny.
24'
Alavés je u míče a opět míří dopředu. Stále čekáme na nějakou vážnější příležitost.
23'
Roger se málem dostal k odraženému balónu ve vápně. V poslední chvíli mu ale Laguardia odkopl balón od nohy.
22'
Vzápětí se Garcia dopustil faulu a následovala standardní situace Levante. Centr směřující do vápna zneškodnil Ely.
21'
Ačkoliv se hosté snaží na útočné polovině něco vymyslet, nedaří se jim. Pacheco si zatím na balón ještě nesáhl.
20'
Držení míče: 53% – 47%.
18'
Dobrá obranná práce Campany, který dokázal odstavit od míče El Haddadiho. Hosté jsou tak u míče.
17'
Levante propadá ve středu hřiště a pro Alavés z toho vznikají poměrně zajímavé a nebezpečné protiakce.
16'
Alfonso si naběhl na dlouhý nákop. Zpracoval balón a poté napřáhl zpoza velkého vápna vysoko nad.
15'
Následoval roh domácích rozehraný nakrátko. Avšak z něj si Deportivo šanci nevypracovalo.
14'
Guidetti dostal loktem v hlavičkovém souboji. Hraje se dál, nicméně domácí útočník se na rozhodčího zlobí.
13'
Levante se nemůže dostat do hry. Hosté mají problémy v rozehrávce a mají potíže i s napadením domácích.
12'
Ze střední vzdálenosti napřáhl Ibai. Rána šla po zemi a Oier na míč dobře viděl, takže zasáhl bez potíží.
11'
Alavés je opět na útočné polovině a postupnou kombinací se dostává blíže k brance soupeře.
10'
Poprvé se rohu dočkali také hosté. Lerma našel kopačku Lukiče, který prověřil z voleje pozornost gólmana.
8'
El Haddadi vysunul do běhu Guidettiho, jenž následně přihrával před vápno. Spoluhráče ale nenašel.
7'
Deportivo vytěžilo rohový kop. Po centru k bližší tyči ale úřadovala hlavička Cabaca.