La Liga - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Girona : Real - 29. října 2017   16:15

Girona
54' Stuani  • 58' Portugués (Maffeo)
2:1
(0:1)
Real
12' Isco
Girona
Bono – Maffeo (75. Timor), Espinosa, Juanpe, Muniesa, Aday (88. Mojica) – Portugués (82. Kayode), Granell (C), Pons, B. García – Stuani.
Iraizoz – Ramalho, Mojica, Aleix Garcia, Douglas Luiz, Timor, Kayode.
Hernández – Sobrino, Naranjo
Estadi Municipal de Montilivi, Girona
13 382 diváků
Real
Casilla – Hakimi (66. Asensio), Varane (46. Nacho Fernández), Ramos (C), Marcelo (66. L. Vázquez) – Kroos, Casemiro, Modrić – Isco – Ronaldo, Benzema.

SESTŘIH La Ligy: Girona - Real Madrid 2:1. Šok dotáhli domácí po poločase

To je pro dnešek z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou.
Utkání sledovalo 13 382 diváků.
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 8:6. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 21:11.
Je dobojováno. Domácí ve druhém poločase otočili stav utkání na svou stranu. Nejprve srovnal Cristhian Stuani ve čtyřiapadesáté minutě a o čtyři minuty později pak strhl vedení na stranu Girony Cristian Portugués. Hosté se snažili alespoň o vyrovnání, domácí si ale své těsné vedení pohlídali až do konce a připsali si tak cenný skalp proti silnému Realu Madrid.
90+5'
90+4'
Míč rozehráli domácí hráči a ještě se vydali do útoku. Už to ale spíše vypadá, že je zápas u konce a za malý okamžik ho hlavní sudí ukončí.
90+4'
Žlutou kartu dostává Johan Mojica (Girona FC).
90+3'
Lucas Vázquez si nabíhal na pravé straně kousek před velkým vápnem, ale míč mu utekl a skončil jen za zadní čárou. Následuje tedy odkop od domácí branky.
90+2'
Po neúspěšném útoku hostů se k míči dostali znovu hráči Girony a okamžitě s ním zamířili daleko od své branky. Začínají tak bránit svůj těsný náskok.
90'
Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se budou nastavovat ještě čtyři minuty navíc.
89'
Ronaldo si naběhl na levou stranu pokutového území, jeho střela ale skončila jen na obránci domácích, který tak zabránil šanci hostů.
88'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Aday, přichází Johan Mojica.
87'
Aday dostává žlutou kartu za zdržování hry.
86'
Hosté se nedostali do výraznější šance a je tu další protiútok domácích, kteří hrají v absolutní pohodě, zatímco na hostech je vidět už patrná nervozita.
85'
Domácí hráči se dostali k míči a hned s ním spěchají před hostující branku. Zatím stále vedou o jeden gól a jsou tak blízko ke skalpu velmi silného Realu Madrid. Samozřejmě ještě ale nepředbíhejme.
84'
Vzápětí pak střílel uvnitř pokutového území Marco Asensio. Z levé strany to byla nebezpečná střela, ale tu ukryl do svých rukavic Bono a znovu tak nedopustil, aby hosté vyrovnali.
83'
Isco nyní trefil bránu domácích a radoval se. Jenže marně, byl v ofsajdové pasti a branka tak platit nemůže.
82'
Kroos centroval balón z dálky do velkého vápna, tam si ale vyskočil Bernardo Espinosa a odvrátil tak nebezpečí mimo ohrožení vlastní branky. Sami domácí pak spěchají před Casillovu branku.
82'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Cristian Portugués, přichází Olarenwaju Kayode.
81'
Cristiano Ronaldo spadl v pokutovém území. O faul se ale nejednalo, což naznačil i hlavní sudí a útočník hostů to jen těžce nese.
80'
V pokutovém území na straně domácích bylo nyní rušno, nikdo z hostů se ale nedokázal prosadit a hned na to pak domácí hráči míří před Casillovu branku.
78'
Isco zahrál nakrátko rohový kop a po něm se Cristiano Ronaldo dostal ke střele, míč ale poslal jen mimo hřiště. Další akce hostů tak zůstala nevyužita.
77'
Benzema dostal přihrávku na pravou stranu, jeho vzdušná střela pak ale zamířila jen do boční sítě domácí brány. Následuje tak odkop od ní, který provede Bono.
76'
Sergio Ramos nyní zajel do nabíhajícího domácího hráče. Rozhodčí ho poté napomenul a naznačil, že příště už by za to mohla být žlutá karta.
75'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Pablo Maffeo, přichází David Timor.
74'
Po nepřesné střele na domácí straně si míč vzali znovu hosté a už s ním rychle míří před branku Bona. Ten tak bude muset být znovu hodně pozorný.
73'
Asencio centroval míč z levé strany do pokutového území, míč ovšem zachytili znovu domácí hráči a do výraznější šance tentokráte hosty nepustili.
72'
Hosté vycítili šanci a nyní zvyšují svůj tlak. Před brankou Girony střílel Isco, ale jeho prudká rána končí na obraně domácího celku. Ten tak míří znovu do rychlého protiútoku.
71'
Nyní měli hosté velkou šanci. Po rozehrání volného přímého kopu si těsně před brankou vyskočil Cristiano Ronaldo, ale míč se poté snesl pouze do rukavic domácího brankáře. Ronaldo se poté chytá za hlavu, nebyl daleko od vyrovnání.
69'
Hosté marně dobývali branku domácích, před ní se snažil trefit balón Karim Benzema, ale pouze přestřelil.
68'
Další akce domácích. Marc Muniesa se dostal až před brankáře hostů a ten byl v pádu. Přes jeho tělo se ale nedokázal prosadit a míč pak zamířil jen těsně vedle pravé tyče.
66'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Achraf Hakimi, přichází Marco Asensio.
66'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Marcelo, přichází Lucas Vázquez.
64'
Hráči Girony nyní mají znovu více ze hry a jednoduše se dostali před hostující branku. Střela Adaye z levé strany ovšem končí jen vedle hostující branky.
63'
Nacho Fernández se prosmýkl obraně domácích a dostal se dovnitř pokutového území, ale nakonec skončil míč za zadní čárou a je tu odkop od domácí branky.
62'
Marcelo vybídl do úniku Cristiana Ronalda, ten ale znovu svou střelu přetáhl a ta končí na obraně domácího celku.
60'
Hosté jsou pod dalším tlakem. Domácí hráče dvě rychlé branky nakoply a nyní je jich plné hřiště.
58'
Girona právě vstřelila branku!
Domácí hráči otáčejí utkání ve svůj vlastní prospěch. Střelu svého spoluhráče tečoval těsně před hostující brankou efektní patičkou CRISTIAN PORTUGUÉS a hosté tak přišli o své vedení z prvního poločasu – 2:1. Asistence: Pablo Maffeo.
56'
Hned po získání balónu se hosté dostali znovu před branku domácích, kde dostal přihrávku na pravou nohu Cristiano Ronaldo, jeho přízemní střela ovšem končí jen na brankáři Bonovi.
55'
Zaskočení hosté ihned po inkasované brance spěchali na druhou stranu, střela Luky Modriće ale skončila jen vysoko nad brankou domácího celku.
54'
A je vyrovnáno. Nádhernou akci nyní předvedli domácí hráči, nejprve se do slalomu vydal Cristian Portugués, tomu ale míč utekl. Později si ho převzal CRISTHIAN STUANI, jenž trefil přesně bližší tyč – 1:1.
52'
Další šance hostů. Ronaldo si nabíhal na míč a poté na branku Girony vyslal vzdušnou střelu, ta ovšem končí znovu na domácím brankáři.
51'
Kiko Casilla z výskoku raději ukryl míč do rukavic před dotírajícím Álexem Granellem a hosté tak zakládají další útočnou akci.
50'
Benzema střílel na branku domácích, jeho oblouček se snážel před branku, kde míč na poslední chvíli odhlavičkoval jeden z domácích obránců mimo ohrožení vlastní branky.
49'
Benzema se snažil projít přes obranu domácích, to se mu ale nepovedlo a po zisku míče pak hosté spěchají před Bonovu bránu.
48'
Pablo Maffeo dlouho operoval s míčem těsně před velkým vápnem na pravé straně a poté, co se snažil centrovat míč, zachytili ho jeden z hostů a ti tak míří znovu do útoku.
47'
Nacho Fernández se hned zapojil do hry a po přihrávce od Casemira pálil z dálky na domácí branku, míč ale skončil mimo ni.
46'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Raphaël Varane, přichází Nacho Fernández.
46'
Střely na branku: 0 – 3
První poločas tohoto utkání je za námi. V něm jsme viděli pohledný fotbal. Domácí jako první málem otevřeli skóre zápasu, kdy se v jedenácté minutě dostali do velké šance, míč ale skončil jen na tyči. A hned z následující protiakce se trefili hosté. Ronaldo nejprve vyslal střelu před branku domácích, ta se poté odrazila k nabíhajícímu Iscovi, jenž se trefil přesně k bližší tyči. Hosté nebyli poté daleko několikrát od vyrovnání, ale nepovedlo se jim překonat Casillu. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas, který začne přibližně v 17:15.
45+1'
45+1'
Luka Modrić nešetrně zajel do protihráče a sudí okamžitě vytahuje žlutou kartu. Vůbec první v tomto utkání.
45'
Ještě to zkoušeli hosté před domácí brankou po zisku balónu, ale jejich střela skončila mimo tři tyče. Následuje tak odkop od domácí branky.
43'
Domácí otočili směr hry zpět před branku Realu, ale ke střele před ní se opět nedostali. Nastává tedy stejný okamžik jako před malou chvilkou, kdy hosté zase hrozí u domácí brány.
42'
Před ní ale znovu nic nevymysleli a míč se dostal na kopačky hostů, kteří s ním míří do útoku. Na jeho konci byla střela Ronalda, která ale za zády Bona nekončí.
40'
Jdeme do poslední pětiminutovky prvního poločasu a u míče jsou domácí hráči, kteří se blíží k brance Realu.
39'
Ten rozehrál Aday a nebyla to špatná střela. Míč zamířil jen těsně nad břevno hostující brány. Domácí hráči jsou nyní znovu hodně aktivní a nebyli zase daleko od vyrovnání.
38'
Volný přímý kop pro domácí tým.
37'
Agilní Cristiano Ronaldo si nabíhal dovnitř pokutového území, ale přihrávka, která na něho mířila, byla zastavena znovu pozornou domácí obranou.
36'
Hned na to se ale hráči Realu Madrid vydali do rychlé akce na druhou stranu, nic před brankou domácích ale nevymysleli. Jejich snaha tak byla marná.
35'
Obrovská šance domácích a moc nechybělo a bylo vyrovnáno. Cristian Portugués pálil na branku hostů, míč se odrazil od levé tyče Casillovy branky a vypadl těsně před brankovou čárou. Hosté nyní měli velkou dávku štěstí!
33'
Domácí zachytili rozehrávku hostů a vydali se do útoku. Tam se o střelu na hranici velkého vápna pokusil Cristian Portugués, ale míč zaletěl jen vedle hostující branky.
32'
Nakonec je vše v pořádku. Otřesený Casemiro se zvedá a naznačuje, že je v pořádku a bude pokračovat zpět ve hře.
31'
Casemiro inkasoval nechtěný úder do obličeje. Poté se skácel k zemi a nevypadá to s ním zatím dobře. Zřejmě bude potřebovat ošetření a chvíli se tak nehraje.
30'
Po faulu na Kroose zůstávají hosté u míče a už s ním znovu míří před branku Bona.
28'
Po nepřesné střele Pereho Ponse se vydali hosté do rychlé akce. Ronaldo vysunul Benzemu, ten mu zpětnou přihrávkou poslal míč zpět, ale jejich souhru ukončil obranný zákrok domácí Girony.
27'
Na opačném konci hřiště střílel na branku z dálky Álex Granell, ale hostující Raphaël Varane jeho úmysl vystihl a odkopl míč po jeho zisku do bezpečí.
26'
Karim Benzema poslal z pravé strany míč na Cristiana Ronalda, který pálil znovu uvnitř pokutového území, jeho dělovka ale skončila v rukavicích domácího brankáře!
24'
Hosté mají zpět míč na svých kopačkách a míří znovu do blízkosti domácí branky. Hráči Girony se tak budou muset mít znovu na pozoru.
23'
Po nepřesné střele hostů šli domácí hráči do rychlého protiútoku, z levé strany poté vystřelil Cristhian Stuani, ale bylo to jen do obrany Realu Madrid.
21'
Cristiano Ronaldo se ocitl před volným odraženým míčem uprostřed pokutového území a okamžitě vystřelil. Jenže balón znovu zamířil jen za zadní čáru. Hosté zvyšují aktivitu a snaží se své vedení pojistit.
20'
Ale Ronaldo, který přihrával míč svému spoluhráči, centr příliš přetáhl a ten skončil jen za domácí brankou.
19'
Po něm se před brankou hostů nic nestalo a hráči Realu Madrid už spěchají s balónem na svých kopačkách znovu před domácí branku.
18'
Casilla musel být nyní znovu v pozoru, neboť se na něho řítili domácí hráči a bude muset být i nyní. Girona bude zahrávat rohový kop.
17'
Na druhé straně založili pohlednou akci hosté, jenže nabíhající Karim Benzema byl v ofsajdové pasti a to postrannímu sudímu neuniklo. Je tedy máváno.
16'
A znovu se hráči Girony ocitli před hostující bránou, kde střílel Pere Pons, ale jeho střela se otřela pouze o obránce Raphaëla Varaneho, který míč okamžitě posílá pryč od své branky.
14'
Domácí se nadechli k další akci před hostující brankou, ale jejich střela brankáře hostů neohrozila.
12'
Real Madrid právě vstřelil branku!
Nedáš, dostaneš. Toto pravidlo se nyní potvrdilo. Domácí v jedenácté minutě neproměnili tutovku, míč se odrazil od jejich tyče a do protiútoku spěchali hosté. Ronaldo střílel z levé strany a míč se poté odrazil k úplně volnému ISCOVI, který ho dorazil k levé tyči Bona – 0:1.
11'
Velká šance na straně domácích, ti se před brankou dostali ke střele, ale ta skončila jen na pravé tyči hostující branky a odrazila se k hostům, kteří míří do další akce.
9'
Centr z levé strany se hostům příliš nepovedl, míč se ale odrazil od jednoho z domácích hráčů do zámezí a hráči Realu u něho zůstanou, budou mít k dispozici autové vhazování.
8'
Za svou aktivitu si hráči Girony vybojovali zase míč na své kopačky a znovu operují před brankou Kika Casilly.
7'
Domácí po faulu hostů zahrávali volný přímý kop, míč ale po jeho odehrání letěl pouze vedle pravé tyče Casillovy branky. Nebezpečí před brankou Realu je tak zažehnáno.
6'
Ten domácí zahráli velmi rychle, míč se pak snesl do pokutového území, ale nikdo se nedokázal dostat na letící balón a hosté tak mění směr hry znovu před domácí branku.
5'
Aday centroval míč z levé strany do pokutového území, ale jeden z hostujících obránců ho srazil za zadní čáru a domácí hráči budou zahrávat rohový kop.
4'
Sergio Ramos vrátil míč vlastnímu brankáři na malou domů a Casilla tak bude mít znovu další odkop od svého zařízení.
3'
Madridští hráči znovu nedotáhli další akci do konce, tentokráte míč utekl Karimu Benzemovi a znovu z toho nic nebylo. Následuje odkop od domácí branky.
3'
Na druhé straně se také zrodila akce domácího celku, míč ale skončil v moci hostů a zpět do hry ho odkopne brankář hostů Kiko Casilla.
2'
Cristiano Ronaldo dostal přihrávku do běhu a řítil se sám na domácí branku. Jenže míč mu utekl a blíže k němu měl domácí brankář, který si ho vzal pod svoji kontrolu.
1'
A hned Cristiano Ronaldo založil akci, kterou táhl podél levé postranní čáry, hosté ovšem také následně pak přicházejí o balón.
1'
Od úvodního výkopu jsou u míče domácí hráči a snaží se projít na polovinu Realu Madrid. To se jim záhy podařilo, jenže dále se nedostali. Hosté otáčejí hru na opačnou stranu.
1'
Oba celky už nastupují na hrací plochu a utkání tak za malou chvilku bude moci začít.

Girona FC: Bono – Maffeo, Espinosa, Juanpe, Muniesa, Aday – Portugués, Granell (C), Pons, B. García – Stuani.
Náhradníci: Iraizoz – Ramalho, Mojica, Aleix Garcia, Douglas Luiz, Timor, Kayode.

Real Madrid CF: Casilla – Hakimi, Varane, Ramos (C), Marcelo – Kroos, Casemiro, Modrić – Isco – Ronaldo, Benzema.
Náhradníci: Ramos – Nacho Fernández, Hernández, D. Ceballos, Asensio, M. Llorente, L. Vázquez.

Rozhodčí: Hernández – Sobrino, Naranjo.
Real Madrid CF

Fotbalisté Realu Madrid se postupně zvedají z nepovedeného vstupu do letošního ročníku, neboť zvítězili čtyřikrát v řadě. Bílý balet tápe především na domácí půdě, přičemž co se týče venkovních zápasů, tam je Real nejlepší z celé ligy. Překvapivým nejlepším střelcem týmů, co se týče ligové scény je talentovaný Marco Asensio. Trochu za očekáváním je největší hvězda Madridu Cristiano Ronaldo, který zatím skóroval pouze jedinkrát.
Girona FC

Nováček soutěže z Girony se i díky vítězství z minulého kola posunul trochu dál od sestupových pozic. Výhra byla už opravdu třeba, neboť se celek z Katalánska naposledy radoval ze zisku plného počtu bodů koncem měsíce září. Girona začala letošní ročník překvapivou remízou proti Atléticu Madrid, to bylo ale dá se říci vše. Girona se postupně začala propadat tabulkou a momentálně se nachází na patnácté pozici a na první sestupové místě má náskok tří bodů.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Španělská liga má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Girona FC a Real Madrid CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.