La Liga - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Levante : La Coruňa - 26. srpna 2017   20:15

Levante
35' E. Bardi  • 84' Ivi
2:2
(1:2)
La Coruňa
La Coruňa
5' Cartabia  (Andone) • 31' Sidnei  (Çolak)
Levante
Fernández – Postigo, Toňo, Iván López (65. Ivi), Chema – Campaña, Morales (C) – Jason, Lerma, E. Bardi (85. Doukouré) – Alegría (69. E. Boateng).
Olazábal – Doukouré, Ivi, Pedro López, Lukić, E. Boateng, Luna.
Alberola Rojas
Estadi Ciutat de València (Valencia)
17 370 diváků
La Coruňa
R. Martínez – Sidnei, Luisinho, Schär, Juanfran – Mosquera (C), Guilherme – Cartabia, Çolak (54. C. Borges), Bakkali (62. Adrián López) – Andone (74. Gama).
Tytoń – F. Navarro, A. Arribas, Adrián López, Valverde, Gama, C. Borges.

Tak tohle byl naprosto parádní zápas! Tohle utkání mělo vše. Herní úroveň měl určitě lepší první poločas. V tom druhém putoval Morales po druhé žluté kartě do sprch, ale Juanfran nabídl podražením soupeře domácím hráčům penaltu. V komorní atmosféře se ujal pokutový kop zahraný Ivim po pomalém rozběhu pravou nohou k levé tyči. Martínez udělal první pohyb a to bylo asi klíčové. Ale jak už bylo řečeno, tak to byl skvělý duel.
90+3'
90+3'
Domácí celek vysunul presink proti Martínezovi. Poté udělali hostující hráči chybu na pravé straně. Ještě uvidíme autové vhazování Levante z levé strany.
90+3'
Cartabia svým stříleným centrem nenašel nikoho ze svých spoluhráčů a trefil se pouze vedle levé tyče. Fernández bude vykopávat od své branky.
90+2'
Hostující celek kombinoval na polovině domácího mužstva. Ale Levante se bez problémů ubránilo. I tak Deportivo nadále drží balon.
90+2'
Boateng byl tím, kdo ze střední vzdálenosti střílel vedle levé tyče.
90+1'
Fernández se chopil rozehrávky, Garcia neměl moc šancí na adekvátní pokračování akce domácího celku.
90+1'
Faul na jednoho hráčů Deportiva z pozice pravého beka dostal hosty k dobré standardní situaci. Ale jeden z fotbalistů mírného outsidera utkání si stoupl na pravém křídle do ofsajdu.
90'
Mosquera nahrál Sidneimu na polovině hostujícího celku. Poté jeden z domácích stoperů odkopl míč do bezpečí.
89'
Rohový kop byl rozehraný nakrátko. Poté střelu Juanfrana zablokoval jeden z domácích hráčů ve výskoku.
89'
Guilherme přihrál křížem na pravou stranu. Jeho spoluhráč poté centroval na penaltu. Následovat bude ještě rohový kop.
88'
Campaňa stál na začátku domácí akce. Posléze ale Levante na pravé straně na polovině hrací plochy ztratilo míč.
88'
Juanfranovi utekl míč na pravé straně, a tak jde Levante do útoku.
87'
Balon přistál zhruba na penaltě, ale jeden z hostujících hráčů zakončoval hlavou nad domácí branku.
86'
Hostující Lopéz posunul míč na pravou stranu, po zákroku Chemy budou mít hosté ještě rohový kop.
86'
Boateng to měl těžké, na levé straně víceméně nemohl dosáhnout na balon, a tak míč na polovině hrací plochy drží hostující celek.
85'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Enis Bardi, přichází Cheick Doukouré.
84'
Levante právě vstřelilo branku!
IVI si dal hodně pomalý rozběh, ale pravou nohou po zemi k levé tyči si počkal na pohyb brankáře, který šel na opačnou stranu. Po pokutovém kopu Levante je srovnáno!
83'
Penalta pro Levante! Juanfran podrazil protihráče na levé straně vápna hostů.
82'
Campaňa z dvaadvaceti metrů razantní střelou trefil pravou nohou levou tyč!
82'
Campaňa byl vyhnán presujícím protihráčem až na vlastní polovinu. Poté Levante se chtělo prosadit přes pravou stranu.
82'
Jeden z hostujících bránících hráčů držel soupeře za dres, ale hra plynula dál. Garcia si sice narazil míč se spoluhráčem, ale k zakončení z levé strany nedošlo.
81'
Opět nulové Levante v útočné fázi. To, že nechal Morales vyloučit, to je celkem hodně poznat na hrací ploše.
80'
Jenže centr pravou nohou propadl pouze vápnem domácího celku. Posléze drží míč na polovině Levante fotbalisté Deportiva.
80'
Fernández rozehrál pravou nohou přes levou stranu. Ale Levante se nedostalo k ničemu. Naopak je tady Deportivo se svojí odpovědí, kdy Cartabia centroval z pravé strany.
79'
Fernández si pro balon na penaltu, navíc jeden z hostujících hráčů jej fauloval.
79'
Gama krásně na levé straně našel spoluhráče, ten se obtočil kolem soupeře, ale zakončení na přední tyč mu nevyšlo. I tak bude mít hostující celek alespoň roh.
78'
Lerma těžil z aktivity Bardiho. Nakonec Bardiho pokus z levé strany patřil k těm zablokovaným.
76'
Je to jasné! Morales (Levante) faulem zezadu na Gamu donutil hlavního rozhodčího k tomu, aby si domácí kapitán prohlédl ještě jednou žlutou kartu,t takže domácí celek bude dohrávat o desíti.
76'
Bardi byl snad nejaktivnější z domácích hráčů, ale Fernández nezasahoval. Morales poté fauloval Gamu při brejku hostů po levé straně. Domácí kapitán už jednu kartu má.
75'
Sidnei uklidnil hru na pozici stopera, ale Guilhermeho myšlenku o rozvinutí hry po levé straně nepochopil nikdo z hráčů Deportiva.
75'
Chema odhlavičkoval míč pouze k protihráči, a tak mohlo jít Deportivo do útoku po levé straně. Zatím se Luisinho nedostal k centru, ani ke střele.
74'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Florin Andone, přichází Bruno Gama.
74'
Lerma pokračoval přihrávku na Garciu. Nakonec centr z pravé strany pouze prosvištěl hostujícím vápnem a Martínez by měl vykopávat od vlastní branky.
73'
Hostující celek kombinoval na pravé straně, ale poté hráči Deportiva zbrkle odevzdal míč až k Fernándezovi.
73'
Lerma byl aktivní na pravé straně, poté po centru šel míč do ohně, ale Bardiho hlavička mířila z levé strany mimo tři tyče.
71'
Domácí celek držel míč na pravé straně. Jason se obtočil kolem protihráče a razantně zakončil pravou nohou, ale Martínez předvedl svůj nejtěžší zákrok ve druhém poločase. Stav se nemění!
71'
Boateng podrazil protihráče po ztrátě míče na polovině hostů, sudí odpískal faul střídajícímu hráči Levante.
70'
Morales z pravé strany pod sebe na Bardiho. Poté Garcia neodcentroval z levé strany.
70'
Javi Garcia celkem z úhlu nedosáhl na balon na levé straně, ale Levante se hodně snadno dostalo k míči a opět kombinuje na pravé straně.
69'
Domácí akce přes levou stranu pokračovala autovým vhazování Javiho Garciy. Poté se těžiště hry dostalo na polovinu hřiště, kde hráli fotbalisté Levante.
69'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Alex Alegría, přichází Emmanuel Boateng.
68'
Javi García dobře zasáhl v obraně. Poté se k míči na pravé straně dostal Morales, ale Levante neměl tu přechodovou fázi nějak rychlou.
67'
Hostující celek dobře zhustil prostor proti Moralesovi. Poté to byl domácí kapitán, kdo si faulem na Luisinha řekl o žlutou kartu.
67'
Guilherme podržel míč na pravé straně na polovině domácího celku, poté padl na zem, ale sudí nechal hru pokračovat, takže u balonu na polovině hřiště Lerma.
66'
García chytil křižnou přihrávku na levé straně, ale hostující celek se bez problémů ubránil při centru domácího soupeře.
66'
Následně ale hostující celek přichází o míč, když křižná přihrávka našla jednoho z hráčů Deportiva na levé straně v ofsajdové pasti.
65'
Alegría se prezentoval faulem na Sidneiho na polovině Deportiva.
65'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Iván López, přichází Ivi.
64'
Rychlá narážečka dvou domácích fotbalistů vyústila v přihrávku na Alegríu na hrotu útoku, tomu ovšem utekl míč prvním dotekem do zámezí.
63'
Juanfran se nikam nehnal z pozice pravého beka a rozhodl se vrátit balon svým spoluhráčům z obrany. Celkem dlouho trvalo než se balon dostal na pravou stranu na Catabriu, ale jeho obstřel levou nohou nebyl větším nebezpečím pro Fernándeze.
63'
Alegría podrazil protihráče na polovině Deportiva a hostující celek tak bude pokračovat s míčem u nohou.
62'
Lerma skvělým skluzem ve středovém kruhu na domácí polovině přerušil snažení Deportiva. Poté Levante drží míč na polovině soupeře.
62'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Zakaria Bakkali, přichází Adrián López.
61'
Alegría fauloval a tím pádem se může hostující celek uklidnit kombinací vlastní obranné čtyřky.
60'
Vypadá to, že Borges si stoupl na pravé straně do ofsajdu.
59'
Lerma posunul míč na pravou stranu, ale Iván Lopéz mířil stříleným centrem mimo tři tyče.
59'
Levante tvořilo hru, ale Moralesovi utekl míč na levé straně. I tak byli hosté na balonu pouze pár sekund.
57'
Toňo se nedostal k míči na levé straně, protože jeden z hostujících hráčů zasáhl skluzem.
57'
Bardiho centr z levé strany rozehraný pravou nohou patřil k těm nepřesným. Levante nadále je lepší ve druhém poločase.
56'
Cartabia vidí kartu za to, že zasáhl ve skluzu kotník Moralese. Poté se na střelce první branky zápasu sesypali domácí fotbalisté.
56'
Lerma nefauloval Cartabiu, a tak domácí celek kombinuje na levé straně.
54'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Emre Çolak, přichází Celso Borges.
54'
Morales si naskočil na centr z pravé strany, ale na zadní tyči zakončoval pravou nohou do boční sítě.
53'
Tońo zkusil přihrávku vzduchem na jednoho ze stoperů domácího celku. Poté v osobním souboji na pravé straně neuspěl Jason. Levante nadále svírá soupeře.
53'
Rohový kop z pravé strany šel na penaltu. Poté je balon na levé straně na kopačkách Moralese.
52'
Chema oslovil přihrávkou na po levé straně Campaňu. Ten nebyl podle sudího faulovaný zezadu. I tak je u míče nadále Levante a domácí celek by měl mít rohový kop z pravé strany.
52'
Chema snad deset vteřin držel míč na pozici levého beka. Poté Levante pokračovalo v kombinaci. Míč se nakonec dostal na pravou stranu.
51'
Morales opět agilní na levé straně, ale Mosquera poslal centr domácího kapitána alespoň do zámezí.
51'
Andone centroval z pravé strany, ale jeden z domácích hráčů zablokoval jeho centr. Poté musel v obraně pracovat Sidnei.
50'
Toňo nahrál na levé straně Moralesovi. Domácí kapitán si navedl míč na pravou stranu, ale jeho centr mířil doprostřed branky, kde Martínez zapsal jednoduchý zákrok.
49'
Hosté tvořili hru na vlastní polovině, byli celkem trpěliví nikam se nehnali. Nakonec se do kombinace zapojil Martínez, ten to nevydržel a zvolil nákop na obranu Levante. Tam se k míči dostal Lerma.
48'
Aktivita Campani přinesla centr z pravé strany, Martínez si vůbec nerozuměl se Sidneim a málem se domácí Alegría dostal ke srovnávací brance.
47'
Takřka s jistotou zablokoval Sidnei pokus z pravé strany, následovat bude roh Levante.
47'
Alegría byl faulovaný na levé straně. Poté domácí celek držel míč, ale centr nakonec nebyl zrovna dvakrát to nejlepší řešení.
46'
Cartabia si při kžiném centru z pravé strany stoupl do ofsajdu, takže na tahu bude domácí celek.
46'
Hostující celek kombinoval na vlastní polovině, poté se chtěl dostat k zakončení přes pravou stranu, když rozehrával Sidnei.
46'
První poločas byl hodně zajímavý. Levante v něm sice více drželo míč, ale po úvodním dějství vede soupeř. Ten nejprve šel do vedení, když Cartabia se prosadil po centru Luisinha z levé strany střelou po zemi k levé tyči. Poté přidal druhou trefu Sidnei zakončením hlavou z malého vápna do pravé poloviny domácí branky. Na 1:2 z pohledu mírného favorita utkání snížil Bardi krásnou střelou z šestadvaceti metrů z volného přímého kopu do pravého horního rohu branky Martíneze.
45+1'
45+1'
Iván Lopéz vhazoval z pravé strany. Poté ještě domácí celek držel míč Lermou.
45'
Tono včas přihrál na levou stranu. Poté si Morales rozuměl s balonem, ale odražený balon nenapálil směrem na hostující branku Iván Lopéz z pozice pravého beka.
45'
Balon se dostal na polovinu domácích, kde Cartabia udělal útočný faul. Nyní vhazuje Levante z levé strany.
44'
Krásná křižná přihrávka našla na pravé straně Ivána Lopéze. Jeho centr z pozice beka byl ovšem přetažený a Martínez bude vykopávat od vlastní branky.
43'
Luisinho si netroufl na souboj jeden na jednoho na levé straně. Poté udělali hostující hráči chybu na pravé straně a Levante tím pádem vhazuje.
43'
Domácí rozehrávka z pozice stopera patřila k těm zbrklým momentům prvního poločasu. Pro míč si bez problémů došel Martínez, protože se Levante neprosadilo nákopem přes střed hřiště.
42'
Moralesova střela z dvaceti metrů z pozice středního záložníka zamířila nad hostující branku.
42'
Odražený balon se na domácí polovině dostal k Bardimu. Poté jeden z domácích hráčů nenašel centrem z levé strany na zadní tyči spoluhráče.
41'
Sidnei podržel balon na vlastní polovině a byl součástí hostující rozehrávky. Ta vyvrcholila faulem Bardiho z pravé strany na Luisinha na pozici levého beka.
40'
Iván Lopéz dirigoval hru domácích z pravé strany, ale Levante se k ničemu podstatnému nedostalo. Deportivo by mělo vhazovat.
40'
Baardiho pravá noha poslala míč na zadní tyči, ale tam jeden z domácích hráčů zapsal útočný faul.
39'
Fernández rozehrál pravou nohou a dostal míč na polovinu hostů. Sidnei nakonec fauloval Alegríu a domácí celek má opět velice dobrou pozici pro vyrovnání.
38'
Schar dobře přenesl hru na levou stranu, kde Luisinho centroval levou nohou do ofsajdu.
38'
Martínez se chopil rozehrávky hostujícího celku. Ten útočil nejprve po levé straně, poté je míč u nohou Mosquery.
37'
Jason byl hodně aktivní při útoku domácích, ale hostující obrana zablokovala pokus Moralese.
35'
Šestadvacet metrů od hostující branky si na středu postavil balon ENIS BARDI. Zakončení pravou nohou do pravého horního rohu nemělo chybu. 1:2.
34'
Lerma nejprve nevystřelil, poté trefil pravou ruku protihráče a domácí celek má tím pádem celkem dobrou pozici ke snížení.
33'
Přenesení hry na pravou stranu, to nebyl dobrý nápad z pohledu hostujícího celku. Ten se posléze brání, ale pohybuje se velmi dobře na polovině hrací plochy.
33'
Sidnei byl na začátku hostující kombinace. Levante absolutně nulové, co se týče aktivity při napadání rozehrávky hostujících stoperů.
32'
Mosquera výborně zasáhl v obraně. I tak by měla domácí akce pokračovat autovým vhazováním Ivána Lopéze z pravé strany.
31'
La Coruňa právě vstřelila branku!
Colak vzal rohový kop z pravé strany na sebe a rozehrál standardní situaci levou nohou. Balon šel na zadní tyč. Tam se dokázal od soupeře odpoutat SIDNEI. Zakončení hlavou z malého vápna do pravé poloviny domácí branky znamená, že hosté vedou 2:0.
30'
Samozřejmě, že Bardiho centroval na zadní tyč, na pravé straně poté nebyl faulovaný Campaňa, tomu nevyšlo ani zakončení nůžkami!
30'
Bardhiho razantní střela pravou nohou je sražena na rohový kop z levé strany.
29'
Alegría byl faulovaný zezadu při akci domácích po levé straně. Uvidíme standardní situaci domácího celku z levé strany z dobré pozice.
29'
Veškeré snažení hostujících fotbalistů zastavil již třetí ofsajd Deportiva v zápase.
27'
Jason mířil svojí křižnou střelou po zemi z pravé strany k levé tyči, ale Martínez vytáhl celkem dobrý zákrok a právě brankář hostů bude vykopávat od své branky.
27'
Lerma stál na začátku domácí akce. Ale hosté se stihli včas vrátit do obrany a nyní se hostující celek brání celkem aktivně.
26'
Sidney nahrál křížem z pozice stopera na levou stranu na Luisinha. Toho fauloval v souboji jeden na jednoho Jason.
26'
Morales si ve finální fázi navedl míč na levou nohu a z levé strany centroval na přední tyč, Martínez ovšem nepředvedl žádný těžší zákrok.
25'
Schar držel míč na pravé straně, ale krátce na to přišel konec akce Deportiva. Levante ovšem nebylo rychlé při přechodové fázi.
25'
Sidnei se dotkl míče na pozici stopera. Zase hodně pasivní Levante při presinku. Luisinho ovšem vrátil míč z levé strany pouze k obráncům Deportiva.
24'
Luisinho nezrychlil hru na levé straně, ale domácí celek nenapadal rozehrávku soupeře. Nakonec se i tak hostující fotbalisté připravili chybou v rozehrávce o balon a následovat bude autové vhazování Levante z pravé strany.
23'
Zřejmě Lerma si seběhl na zadní tyč a zakončoval ze záklonu vedle pravé tyče svojí hlavou. Na Martíneze poté pískají při rozehrávce hostů domácí fanoušci.
23'
Alegría opět kooperoval při přizemním centru z levé strany na přední tyč. Domácí celek by měl mít roh.
23'
Hostující celek nikam nepospíchal s autovým vhazováním. V útočné fázi byl aktivní Andone. Ale momentálně se hosté již brání.
22'
Cartabia dobře zasáhl na pravé straně z pohledu hostů. Poté ještě domácí celek bude vhazovat a může přijít dlouhý aut do vápna Deportiva.
21'
Levante kombinovalo tentokráte zhruba na polovině hrací plochy, ale směrem dopředu to bylo hodně pasivní. Nakonec přes levou stranu zatím nevedla cesta k ohrožení hostující branky.
21'
Domácí kombinace na vlastní polovině nevedla k ničemu. Fernández poté ukázal velice dobrý start na balon. Hra by měla pokračovat rozehrávku jednoho z domácích stoperů.
20'
Levante se chtělo prosadit po levé straně. Nakonec si Alegría seběhl na centr na přední tyč a lehl si na zem. Domácí útočník chtěl pokutový kop, ale na tohle neslyšela píšťalka hlavního rozhodčího.
20'
Po centru levou nohou na přední tyč zakončoval jeden z hostujících hráčů doprostřed branky, kde byl připravený Fernández.
19'
Hostující fotbalisté celkem v poklidu a bez většího nátlaku ze strany domácího mužstva kombinovali na vlastní polovině. Poté došlo k přenesení hry na pravou stranu, kde Mosquera vybojoval rohový kop.
18'
Domácím nevyšel podle představ centr z pravé strany na přední tyč. Levante by mělo zůstat u balonu po autovém vhazování.
17'
Martínez poslal míč na levou stranu, kde došlo k několika osobním soubojům. Hra se odehrávala podle not Levante, ale razantní střela Campani levou nohou ze středu na dvaceti metrech šla nad hostující branku.
16'
Domácí fotbalisté vhazovali Ivánem Lopézem z pravé strany z vlastní poloviny. Poté se těžiště hry přesunulo na levé křídlo. Alegría neměl ve vápně hostů daleko k tomu, aby se dostal k zakončení hlavou po křižném centru Moralese.
16'
Schar přihrál svému kolegovi ze stoperské dvojice. Levante celkem pasivní, co se týče napadání rozehrávky Deportiva, ale Luisinho nedosáhl na křižný pas na levé straně.
15'
Martínez vykopl míč na levou stranu. Poté míč snad pět sekund držel Jason, ale nyní uvidíme kombinaci hostující obrany.
14'
Campaňa ukázal vynikající práci s míčem při přechodu domácích do útočné fáze. Následně Jason centroval nepřesně na zadní tyč.
14'
V defenzivě musel být pozorný Sidnei, ale Moralesova střela z šestnácti metrů byla nakonec zablokovaná.
13'
Viděli jsme dva hlavičkové souboje na pravé straně na polovině domácích. Poté Andone pomohl svým spoluhráčům, avšak momentálně se Deportivo musí bránit.
13'
Lerma si zahrál na pravé straně, Iván Lopéz chtěl poté poslat kolmici k Jasonovi, ale na tohle jeho spoluhráč neslyšel. Martínez by měl vykopávat od své branky.
12'
Bardhi se stal exekutorem zkráceného rohového kopu z pravé strany. Balon se dostal až na zadní tyči, ale hosté celkem bez problémů poslali míč pryč z šestnáctky Deportiva.
11'
Iván Lopéz si narazil míč s Jasonem. Luisinho podrazil Jasona a po zásluze vidí kartu.
11'
Domácí hráči si pomohl přihrávkou na Fernándese. Poté se Levante dostalo k centru z levé strany.
10'
Zřejmě Andone měl v útočné fázi k míči hodně daleko, ale i tak byl mělo hostující mužstvo alespoň vhazovat z levé strany.
10'
Campańovi se nepovedlo vrátit míč spoluhráči, který vhazoval, a tak je na programu dne aut hostujícího celku z vlastní poloviny.
9'
Hostujícímu celku nevyšla rozehrávka stopera Schara. Poté Levante vhazovalo z pravé strany, tu samou situaci si domácí fotbalisté zopakují o pár sekund později.
8'
Domácí akce nejprve vedla přes levou stranu. Poté přišlo přenesení hry na pravou stranu na Ivána Lopéze. Odražený balon napálil Jason hodně nad hostující branku.
8'
Cartabia zapsal hostující ztrátu na pravé straně na polovině soupeře, poté Tono vhazoval. Jeden z hostujících hráčů následně fauloval protihráče.
7'
Opět stojí za zmínku aktivita Moralese na levé straně, ale Martínez nezasahoval a právě hostující brankář byl měl rozehrávat od vlastní branky.
6'
Agilní Morales vyslal z levé strany křižnou střelou po zemi k delší tyči. Poté se domácí celek neprosadil rohový kopem z pravé strany.
5'
Hostující celek řešil rozehrávku celkem fotbalově, měl na ni dostatek času a prostoru. Poté došlo k roztáhnutí hry na levou stranu. Luisinho poslal míč do ohně levou nohou, odražený balon si našel FEDE CARTABIA a střelou po zemi k levé tyči poslal Deortivo do vedení.
4'
Iván Lopez poslal dlouhý aut na přední tyč, kde kooperoval jeden z jeho spoluhráčů. Následně si Martínez sáhl pro centr zmiňované dvojky domácího celku.
3'
Campana byl tím, kdo vhazoval z pravé strany. Hra pokračovala kombinací domácích a přenesením hry na pravou stranu, kde uvidíme další aut.
3'
Baardhi kopal standardní situaci pravou nohou zhruba na penaltu, poté měl ještě šanci na další centr, ale ten byl zablokovaný.
2'
Po výkopu Matíneze viděl hlavní arbitr faul na Adriana Lopéze. Poté Sidnei odkopl míč na roh z pravé strany.
1'
Morales se probíjel po levé straně, ale nedostal se ani k centru. Následovat bude odkop od hostující branky.
1'
Utkání začalo. Levante v prvním poločase zleva doprava a právě domácí celek měl výkop zápasu.
1'

Levante UD: Fernández – Postigo, Toňo, Iván López, Chema – Campaña, Morales (C) – Jason, Lerma, E. Bardi – Alegría.
Náhradníci: Olazábal – Doukouré, Ivi, Pedro López, Lukić, E. Boateng, Luna.

Deportivo La Coruňa: R. Martínez – Sidnei, Luisinho, Schär, Juanfran – Mosquera (C), Guilherme – Cartabia, Çolak, Bakkali – Andone.
Náhradníci: Tytoń – F. Navarro, A. Arribas, Adrián López, Valverde, Gama, C. Borges.

Loňská sezona
La Coruňa skončila ve Primera Divison na šestnácté pozici se ziskem šestatřiceti bodů, na Sporting Gijón, který byl z osmnácté pozice prvním sestupujícím, mělo Deportivo náskok pěti bodů.

Levante v minulé sezoně zcela ovládlo druhou nejvyšší španělskou soutěž se ziskem osmatřiceti bodů z dvaačtyřiceti odehraných zápasů. Druhá Girona měla manko čtrnácti bodů. Levante tím pádem nemuselo hrát ani baráž.
Levante UD
Co se týče přípravných zápasů, tak mírný favorit dnešního souboje se s nějakým věhlasnějším soupeřem neutkal. Za zmínku možná stojí prohra 0:2 se Zaragozou či porážka vypsaná poměrem 1:3 s Villarealem. Jinak se UD střetlo pouze se španělskými celky.

Ostatně, Villareal byl protivníkem Levante v prvním kole španělské ligy. Bylo to celkem velké drama, ale domácí rozhodli o své výhře až v závěru, když z pokutového kopu zamířil přesně v 88. minutě Morales. Hosté za celé střetnutí vystřelili jednou na branku Levante.
Hosty posílil před touto sezonou švýcarský střední obránce Schar. Dále poté například Guilherme z italského Udinese či Bakkali z Valencie. Deportivo je před dnešním zápasem pasováno do role mírného outsidera podle mínění sázkových kanceláří.

V prvním kole čekala La Coruňu velká výzva v podobě konfrontace s Realem Madrid. Bílý balet bez větších problémů získal tři body za výhru 3:0. O góly se postarali Bale, Casemiro a Kroos. V závěru udeřil Ramos (Real Madrid) svého protihráče loktem a jelikož měl již jednu žlutou kartu na svém kontě, tak nebylo co řešit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.